kafamı boşaltamıyorum

Jameya

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
13.540
12.799
Kafam çok dolu düşünmekten yoruldum zaten bir çare bulamıyorum hiçbirşeye. derdin ne diye soracak olursanız maddiat. bir türlü maddiatımı düzeltemiyorum. tam yaz geldi işler düzelecek dedim sağım ve solumda olan kafeler kapattı battı,işler yine düştü. şimdi yan tarafımda açılacak olan kafenin tadilatının bitmesini bekliyorum. ama o kadar sıkışık ve zor durumdayım ki anlatamam. kart borcum 40 bin bende 8000 küsür var ne yapıcam ben ya? ben bunu nasıl aşıcam. dükkanımı devretmek istiyorum başka yerde açarım diye ama müşteri de çıkmıyor mecbur sabretmek zorundayım ama ne yapacağımı cidden bilmiyorum. anksiyetem tavan yine dün 1 saat ağladım biraz rahatladım, ama çare bulamıyorum.
erkek arkadaşım ben senin yanındayım diyor ama ondan da birşey istemek istemiyorum çekiniyorum. napıcam bilmiyorum gerçekten yazıp biraz dertleşmek istiyorum.ben hayatımın hiçbir döneminde rahatlayamadım ya maddi olarak. iş kurdum asgari ücretle geçinmek zor diye ama tam rahatlicam işler güzel gidecek dedikçe daha da kötüye gidiyor. neden böyle? neden neden yaa

Umarım hersey yoluna girer de düzeltirsin biraz daha sabırlı olman gerekiyor senin için dua edicem

Her zorluğun arkasında mutlaka bi kolaylık vardır içini ferah tut mutlaka bi çıkış yolu bulacaksın sen güçlü bir kadınsın bunu hatırlat kendine olur mu
güçlüyüm de bu güçlü olmak beni mahfetti ya. artık güçlü olmak da istemiyorum. Allaha inancım sonsuz ama hep bunu düşünüyorum her zor şeyin arkasında mutlaka güzel birşey var diye ama o güzel şey gelsin artık daha fazla zorlanmadan. çok korkuyorum aklımdan neler geçiyor çocuğumu babasına vermek zorunda kalmaktan bile korkuyorum.

Umarım en kısa zamanda işleriniz yoluna girer bu aralar sanki ekonomik kriz iliklerime kadar işledi ve nefes alamadığımı hissediyorum. Haber izlemek istemiyorum.
Sanırım böyle bir döneme denk geldiğimiz için düzeltemiyoruz. Sanki ayağa kalkacak gibi olsak bir darbe geliyor. Umarım dibi bulmuşuzdur da yukarı çıkarız.

Senin gibi bende öbürüde sınavlardan geçiyoruz o güzel şeyler için de sabretmek gerekir şakın umudunu yitirme lütfen korkmada ayrıca sen nasıl annesiysen oda babası ama şuan biraz daha sık dişini evladını ayırma kendinden

evet herkesin durumu kötü farkındayım biliyorum ama ben yapayalnız çocuğuma bakmaya çalışan bir insanım. nolucak böyle bilmiyorum ama en kötü senaryoyu kafamda döndürüyorum.

nasıl bir sınav bu ömrüm boyunca sürdü. şu dönemde çok iyiydim diyemiyorum. umudumu yitirmemeye çalışıyorum ama çok zor pek inancım da umudum da kalmadı.

takı dükkanım var. ama benim yerimde sorun var. bide cafeler kapatınca iyice iş durdu. nolucak ne bitecek Allah biliyor ama daha fazla dayanamıyorum.

Eşim esnaf, seni o kadar iyi anlıyorum ki bitanem…
Her akşam gündemimiz bu.
Normal şartlarda aşırı iyi geliri vardı eşimin yani eşim bile sıkıntıya girdiyse küçük esnaflar ne yapıyordur diyorum…
Rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin her konuda…

Dilerim hayırlı kapılar açılır sana…

umarım atlatırız bu süreçleri gerçekten çok zor.
kiminle konuşsam zor durumda evet biliyorum herkes söylüyor.
ben bu dükkanı kapatırsam yurt dışına gitmek durumunda kalıcam ve çocuğumu da babasına bırakmak zorunda kalıcam kendimi toparlayana kadar.
en çok bu beni korkutuyor.

Hemen en kötüyü olumsuzu düşünme ummadığın anda yeşerir inşallah…

evet herkesin durumu kötü farkındayım biliyorum ama ben yapayalnız çocuğuma bakmaya çalışan bir insanım. nolucak böyle bilmiyorum ama en kötü senaryoyu kafamda döndürüyorum.
Gün doğmadan neler doğar derler. İnşallah bu da geçecek en sıkıntılı olduğumuz anlarda ummadığımız bir şey gerçekleşir ya umarım sizin için de öyle olur
En zor zamanlarında insan en kötüyü düşünüyor biliyorum ama ne olur kendinizi bırakmayın evladınız için. Sizin için dua edicem

takı dükkanım var. ama benim yerimde sorun var. bide cafeler kapatınca iyice iş durdu. nolucak ne bitecek Allah biliyor ama daha fazla dayanamıyorum.
Merhaba inşallah işleriniz yoluna girer. Yeriniz iyi değil galiba bizim sehirde adım başı takıcı olmasına rağmen,arkadasım 3. Dükkanı actı . Demkkı getırısı var ..
Birde ınstada yeşimingünlüğü var . Kiloluydu tüp mide amelıyatı fılan oldu ,oda ordan satıyor
İnstagramdan satısı filan denedinizmi
Daha dogrusu reklamı vs

bu işte çok güzel para var zaten yerimi değiştiricem. bu ayı atlatabilirsem inşallah ama atlatacak gibi durmuyorum.
bilmiyorum en zor anımda evet mutlaka bir kolaylık oldu ama bu ay öyle bir umudum yok.instagram reklamına da reklam açamıyorum parasızlıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…