Kafam Karmakarışık Yardımmm...

Neyusa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
546
118
İlk defa bi konu açıyorum şahsıma özel inşallah silinmez:44::44::44::44::44:Son Adet tarihim 23 Ağustos ve 17 Eylülde adet olmam gerekirken olmadım.3 gün geçti yani...Sabah heyecanla gittim gebelik testi aldım ve biri tam çıktı diğeri hafif belirgin çıktı...Görünce çok sevindim çünkü 5 gün önce yaptığumda tek çizgi çıkmıştı

Öğleden sonra kalkl-tık eşimle kan testine gittik kesin olsun diye...Kan verdim sonuç beta hcgb:64 çıktı...Doktor bunun üzerine ne olduğun belli değil daha dedi.Yani dış gebelikte olabilir,kendiliğinden düşedebilir dedi.Yani hamilesin demedi adam moralimi altüst etti.Kan testini çarşamba tekrarla dedi ama ben cumaya kadar bekliycem...edir bu kızlar lütfen yardım edin ...

canım şimdiden hayırlı olsun bebişin..
allahın izniyle gebeliğin devam eder ve sağlıklı şekilde alırsın kucagına miniciğini..
kötü düşünme lütfen değerin güzel insallah 2 gün sora 2ye katlar..içini ferah tut....

:18::18:
İnşşallah canım ya ağzından bal damlıyo,doktorun ağzından çıkmadı hamilesin diye inşallah bi sorun çıkmaz

nasıl bi doktormuş o ya str et bence bidaha gitme o doktora..

ayrıca TEBRİKLERRRRRRRRRRRRRRR

nasıl bi doktormuş o ya str et bence bidaha gitme o doktora..

ayrıca TEBRİKLERRRRRRRRRRRRRRR

Arkadaşın tavsiyesiyle gittim ilkkez,tester falan da değişmiş daha önce pozitif negatif olurdu...Hayırlısı yaa çok tedirgin oldum inşşallah olur...İnşallah...Acaba bu kandaki hcgb normalmi

Aha yine duygusuz bir doktor!!!

Neden bardagin dolu tarafini grmuyorki herseyi dramatik hale getirmeyi seviyor bu tip doktorlar!!!

Canim bos ver sen onu sen gebeliginin tadini cikar...

Tebrikler

boşver canım bozma moralini..
takipteyim seni 2 gün sonrasını merak ediyorum güzel haberi paylaş bizimle olurmu?

İnşşalla paylaşmam mı hemde büyük bi sevinçle...Birçook konuyu burdan öğrendim hemen paylaşırım canımmm teşekkürler...

Aha yine duygusuz bir doktor!!!

Neden bardagin dolu tarafini grmuyorki herseyi dramatik hale getirmeyi seviyor bu tip doktorlar!!!

Canim bos ver sen onu sen gebeliginin tadini cikar...

Tebrikler

Sağolun kızlar ya moralimi düzelttiniz...

tatlım bal gibi hamilesin işte

bende bir ara gebelikten şüphelenmiştim benim hcg değerim 1mi ne çıkmıştı

size hamilesiniz dememiz için enaz değerin enaz 5 olması gerek demişlerdi..senin değerin maaşallah coşmuş:)

ve hergeçen gün o değer daha da aracak canım..

sen sadece kendine ve karnındaki yeğenimize iyi bak,ağırkaldırma ve mümkünse bir süre temizlik bile yapma
çünkü bebeişin tutunmaya çalışıyor..bol bol yat uyu şekerim....Allah nazarlardan saklasın sizi...

Arkadaşın tavsiyesiyle gittim ilkkez,tester falan da değişmiş daha önce pozitif negatif olurdu...Hayırlısı yaa çok tedirgin oldum inşşallah olur...İnşallah...Acaba bu kandaki hcgb normalmi

Son düzenleme:

Canım benim evde gayet rahatım daaa çalışıyorum,köyde öğretmenim ben dolmuşla sallana sallana gidiyoruz o yüzden zaten acele etmem...Bi problem olursa erken müdahale olması için...Çok istedik inşallah bi problem çıkmazda tutunur çok heyecanlıyım...

heyecanlan tabi annesi
biz burdan heyecan yaptık senınki cok normal..
allah sağlıcakla kucağına versin insallah canım...

mrb neyusacigim cok sevindim cnm hamileligine hayirli ugurlu olsun tatlim,allah sag salim kucagina almayida nasip etsin insallah,sevgiler cnm.

Canım hamilesin işte Kötü şeyleri düşünmeeee..2 gün sonra tekrarla testi 2 katına çıkması lazım..Gerisini, kötü şeyleri düşünmee..Rabbim ol deyince oluyor. Allah gönlüne göre versin, kucağına aldığın günleri görmeyi nasip etsin inşallah.

heyecanlan tabi annesi
biz burdan heyecan yaptık senınki cok normal..
allah sağlıcakla kucağına versin insallah canım...

İnşallah kızlar inşallah 2 gün sonra değil de cuma tekrarlıycam sonuç daha yüksek çıksın diye...İşi garantiye alıyorum...bugün bi idrar testi ldım 5TL,Bi kan testi yaptırdım 10TL,bi muayene için verdim 12.5 TL...Yani anlıycanız işi bi garantiye alıym:):)
Hayırlısı yaa Allah büyük,Allah'ıma emanet...Ben hergün servisle merkezden köye gidiyorum patır kütür en arkada...allah korur inşallah...İsteyen herkese versin rabbim...Bu 2. olucak inşallah Allah tüm isteyenlere,çocuk hasretiyle yanıp tutuşanlara versin (AMİN...)

Aminnn insaALLAh... bu arada cuma gunu kan testinden sonra bizleri haberdar et mutlaka olur mu?

öncelikle hyırlısı olsun Allah kucagına almayı nasip etsin inşallah ama ben öteki arkadsşlar gibi kesin hamilesin falan demiycem canım yazdıklarım belki canını sıkabilir ama bunlar gercekler bi arkds doktor için ruhsuz demişş onlar ruhsuz olmak zorunda doktorun sana hamilesin çok güzel dese ilerde düşük yapsan daha büyük psiikolojik çöküntü yaşarsıın bnm adet günümde 60 çııkmıştı doktor banada belli değil bekleyip görücez dedi ve ben 2 gün sonra bebeğimi düşürmeye başladım ve kaybettm... senn 3 gün gecmesine rağmen 60 çıkmış bu yüzden doktorunda o tedirginlikle sana öyle bir cevap vermiş bencee inşallah bnm yaşadığımı sen yaşamazsıın Allahım kucagına almayı nasip etsin... ama insanoğluyuz işte herseyi yaşamak olabilir kısmetimizde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…