Kafam çok karıştı?

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.039
26
Merhabaa 3 aydır bir küs bir barışık bir ilişkim var en önemli kavga sebebimiz de ınstagram

O beni 2 defa görüp sosyal medyadan ekledi ben onu görmemiştim reel hayatta bir kahve içelim dedik öyle tanışıp başladık. Ben 21 yaşındayım o da benden 5 yaş büyük ben öğrenciyim o okulunu bitirdi ben onun yaşadığı şehirde üniversite okuyorum

Dün mesaj attı bana günaydın canım diye , bende günaydın dedim , bu arada ben tatildeyim napiyorsun ne ediyorsun kısaca konuştuk, güzel bir kızla tanıştım dün onla bulusucam dedi bende selam söyle yazdım

Hiç kiskanilmiyorum çok sıkıcı yazmis 5 dk sonra da takmıyorsun beni yazmis

Kavga sebeplerimiz hep ınstagram oldu , bende takip listesine baktım en son 2 hafta önce bakmıştım, yeni birileri takip etmiş ekran görüntüsü alıp bunlar kim diye sordum , onları zaten takip ediyordum dedi , beni salak yerine koyma dedim , böyle devam etti " bodrum tatilinde bana sariyorsun ki yeni erkekler ile tanışmak için bahanen olsun " yazmis bende " kıskanılmak isteyen sensin erkeklerle tanışmak için bodrum a gitmeme gerek yok yazdım "

Uzun bir süre cevap vermedi bende " sessizlik demek pekala" dedim , sonra özet olarak bitirmek istediğimi söyledim bana yazdığı " Her şeyi hemen kestirip atiyorsun , ben seni istiyorum , seni yanımda görmek istiyorum , bazı şeyleri sindirebilmem gerek , sen bişey düşünme, yanimda sabit birini görebilme istegimi silip atma , kimseyi kovalamıyorum sana bir yanlışım olmadı, senle görüştüğümüzden beri duruldum vs gibi şeyler

Ben tatildeyim burda geçirdiğim vakte odaklanmak istiyorum sonra konusalim kafam karışık yazdım

Ne dersiniz?

Yeni nesilin aşk ilişkileri böyle mi ilerliyor?
Bizim gençliğimizde erkekler sevdiği kıza başka birinin bahsini bile yapamazken bu çocuk buluşacam diyor,sen selam gönderiyorsun?
Hayırlı işler ne diyeyim...

1. Arada güven yok.
2. Daha yeni bir ilişki ama tartışmalar kavgalar. ..
3. Sosyal medya üzerinden tanistiginiz bir adam bu sonuçta genelleme yapmak istemiyorum ama Genel de sosyal medya üzerinden belirgin tipler hep arayista olur cunku doyumsuzdur . Bu serbestlik değil bence
Sonuç olarak uzak durmak gerek diye düşündüm

Yeni nesilin aşk ilişkileri böyle mi ilerliyor?
Bizim gençliğimizde erkekler sevdiği kıza başka birinin bahsini bile yapamazken bu çocuk buluşacam diyor,sen selam gönderiyorsun?
Hayırlı işler ne diyeyim...

Onu şaka olarak söylemişti arada böyle şeyler söylüyoruz birbirimiz e )

Bu nee yaa güzel bi kızla buluşacam demek nedemek?? Sen bodrumdasin tatilde bana sarıyorsun erkeklerle rahat tanisabilmek icin demek nedemek ?? Nasıl bi ilişki bu yaa yanımda sabit dur kimseyi kovalamiyorum diyor bide, ay bu psikomanyak diyim ben sana ve hazır henüz 3 aylık bi liskiyken boşver gitsin derim..

Pöfff cok can sıkıcı... Vaktine, enerjine yazik be guzel kizim. Hee de gec yuvarla gitsin. Ergen ergen cumleler... Yar olmaz sana ondan.

Şaka muhabbetleri cok civik ama sizin hosunuza gidiyorsa sorun yok.
Instagramda birilerini takip etmeyle rahat yasamaya alismak ne alaka? Serbest yasamaktan kasit ne anlamadim?

Sonu belli bir ilişki için 1 dk bile harcamaya degmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…