Kafam çok karıştı?

Yeni nesilin aşk ilişkileri böyle mi ilerliyor? :KK57:
Bizim gençliğimizde erkekler sevdiği kıza başka birinin bahsini bile yapamazken bu çocuk buluşacam diyor,sen selam gönderiyorsun? :temizlik:
Hayırlı işler ne diyeyim... :KK69:

Yeni nesil gerçektende çok garip daha öncede böyle çarpık ilişkiler duydum küçük yeğenlerimden veya sokakta kavga eden gençlerden. Fazlasıyla rahatlar bu konularda.

Her açtığınız konu diğerinden ofsayt. Herkes aynı şeyleri söyleyip duruyor. Doğru bir ilişki olmadığını anlamaniz için size ne yasatmasi lazım ki?

Şaka muhabbetleri cok civik ama sizin hosunuza gidiyorsa sorun yok.
Instagramda birilerini takip etmeyle rahat yasamaya alismak ne alaka? Serbest yasamaktan kasit ne anlamadim?

Ilgi istiyor galiba biraz o yüzden öyle yazdı

Yani 3 yıldır kız arkadaşı olmamış zaten ailesi rahat bırakıyor istediği her gece dışarda maddi imkanları iyi çalışmasına gerek yok benimse ilk sevgilim ilk ilişkim hatta ilk opustugum insan ve hepsini biliyor

Ilgi istiyor galiba biraz o yüzden öyle yazdı

Yani 3 yıldır kız arkadaşı olmamış zaten ailesi rahat bırakıyor istediği her gece dışarda maddi imkanları iyi çalışmasına gerek yok benimse ilk sevgilim ilk ilişkim hatta ilk opustugum insan ve hepsini biliyor

Bana bir cacik olmaz gibi geliyor bu iliskiden.

Erkeklerin gezmesini, gece cikmasini kisitlayan kac tane aile var zaten? Gelmis kac yasina ayrica neyini kisitlasinlar?

Ailesinin parasina guvenip calismayan, devamli gezen ve boylesi ne konustugunu bilmeyen, duygularini ifade etme bicimi boyle biriyle birlikte olman tamamen cocukluk suan. Akli basinda kimse ugrasmaz onun gibi bir tiple.

X