kafam çok karıştı yarrdımınıza ihtiyacım var :(

vtredh

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
45
0
34
Evet başlıkta da belirttiğim gibi kafam çok karıştı. Ben 16 yaşındayım ve hiç sütyen kullanmadım hep büstiyervari şeyler kullandım işimi de görüyordu. Ama artık sütyene geçmek istiyorum. Bedenimi bulmak için internette bir sürü sütyen beden hesaplama programı denedim hepsinde başka beden çıkıyor. Ne yapacağımı şaşırdım bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olacağım. Yakında sütyen almayı düşünüyorum ama bir türlü bedenimi bulamadım. ha bir de dolgulu mu dolgusuz mu, balenli mi balensiz mi hangisini tercih etmeliyim. Daha bir sürü soru işareti var kafamda fakat toparlayamıyoorum. Yardımlarınızı bekliyorum. :18::18:

Evet başlıkta da belirttiğim gibi kafam çok karıştı. Ben 16 yaşındayım ve hiç sütyen kullanmadım hep büstiyervari şeyler kullandım işimi de görüyordu. Ama artık sütyene geçmek istiyorum. Bedenimi bulmak için internette bir sürü sütyen beden hesaplama programı denedim hepsinde başka beden çıkıyor. Ne yapacağımı şaşırdım bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olacağım. Yakında sütyen almayı düşünüyorum ama bir türlü bedenimi bulamadım. ha bir de dolgulu mu dolgusuz mu, balenli mi balensiz mi hangisini tercih etmeliyim. Daha bir sürü soru işareti var kafamda fakat toparlayamıyoorum. Yardımlarınızı bekliyorum. :18::18:

dolgusuz kullan.alacağınyerde bakıyorlar ölçüyorlarcanm. lasenza tercih et bence

http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/sutyen-olcusu-hesaplama
canım burdan da bakabilirsin burdan hesapla.eğer göğüslerin büyükse destekli kullanma derim düzgün durmasını sağlamasından çok fışkırtıyo.

http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/sutyen-olcusu-hesaplama
canım burdan da bakabilirsin burdan hesapla.eğer göğüslerin büyükse destekli kullanma derim düzgün durmasını sağlamasından çok fışkırtıyo.

canım sağol ama ben zaten burdan da bakmıştım ama diyorum ya her sitede başka bi şey diyo bu linkte mesela göğüs ölçüsüne 5 cm ekliyo hangisi doğrua anlamadım ha bu arada göğüslerim pek büyük değil bence nırmal ama destekli düşünmüyorum başka tavsiyelerin varsa öğrenmek isterim :)

Son düzenleme:
Son düzenleme:
son olarak ikiye indirdim seçenekkleri Ten Sütyen 111003 bu mu Anıl Yumuşak Cup Sütyen 3579 yoksa bu mu link atılmadığı için atamadım kusura bakma fikrini bildirisen sevinirim :))

göremediğim için bişi diyemem ki canım:KK53::KK53:

ben internetten alacağım ölçülerimi ben aldım zaten ama bedenim ne bilmiyorum eğer siz bilgi sahibiyseniz vereyim ölçülerimi

mesaj atabilirsiniz yardımcı olabildiğim kadar olmaya çalışırım. bu arada la senzada indirim vardı geçen gün 72 tllik çamaşırı 9 tlye aldım :)) yakalanabiliyor çok iyi oluyor internet fırsatları :KK70:

X