Kafam çok karışık sizce hamile olma ihtimalim varmı

aypee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2021
90
-5
Merhaba herkese uzun süredir hamile kalmaya çalışıyorum. Şubat ayında kist ameliyatı oldum uzun süredir korunmuyoruz adetim son 3 aydır düzene girmişti bu ay 16 gün geciktim geçen haftalarda evde yaptığım test negatif çıktı. Geç döllenme vs yaşıyor olabilirmiyim sizce ve bel ağrım var son bir haftadır baş ağrısı birde sadece sabah ilk uyandığımda bi mide bulantısı oluyor gün içinde öyle bulantı çok yok diyebilirim. Böyle birşey yaşayan varmı yada sizce hamilemiyim yarın doktoruma gidicem muhtamelen kan testi istiycek benden ama merak ediyorum böyle şeyler yaşayıp hamile oldığunu öğrenen varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba prolaktin yüksekliği de aynı belirtileri verebilir bence bir de kan testinde prolaktin değerine de baktırın derim.Tabi geç döllenme yaşayıp hamile de olabilirsiniz.Umarim herşey gönlünüzce olur

Merhaba prolaktin yüksekliği de aynı belirtileri verebilir bence bir de kan testinde prolaktin değerine de baktırın derim.Tabi geç döllenme yaşayıp hamile de olabilirsiniz.Umarim herşey gönlünüzce olur
İnşallah bakalım herşey yarın belli olcak

Merhaba maalesef negatif kist dönemimden kaynaklı aldığım kilo adet gecikmeme sebep olmuş adet söktürücü verdi
Moralinizi bozmayın stres gebe kalmak için birinci derece engel bence , kendinizi şartlamayın şartlayınca ister istemez geriliyor insan ,her nasip vaktine esirdir bunu unutmayın ,siz akışına bıraktığınız ay zaten hamile kaldığınızı göreceksiniz...kist hamile kalmaya engel bir durum değil çünkü,polikistik over hastalarının bile hamile kaldığını okuyoruz ,görüyoruz kendinizi dinleyin sadece

Çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için umarım bir gün buradan güzel haberi yazarım benim gibi olanlara yardımcı olmaya çalışırım

Çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için umarım bir gün buradan güzel haberi yazarım benim gibi olanlara yardımcı olmaya çalışırım
Allah gönlünüze göre versin inşallah tez zamanda hamilelik haberinizi dıyarız burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…