✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Arkadaşlar eksik cüz kaldı mı acaba? 24 cüzü kimse almamış anladığım kadarıyla kimse almadıysa ben okuyabilirim

Aa bende tam cüzler belli oldumu okumaya başlayalım diye gelmiştim. Ben etiketi kaçırmışım galiba Allah hepimize kolaylık versin

3ncu cüzü ve Tebareke ,Yasin, vakıa ,fetih sürelerini de okudum Allah kabule tsin

R rana20 cnm Yasin, tebareke, vakıa, fetih suresini ve tesbihatları okuduk
Annem, kardesim ve ben
Rabbim herkesin duasını kabul etsin. Bu mübarek günde gönlümüzde ki duaları yaşamayı nasip etsin

R rana20 canım kardeşim kadir gecesinde mazeretlencek bugün okumuş hepsini esmalar Yasin vakia fatih tebareke sadece cüz okuyamacak.
Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah

R rana20 canım tesbihatlar ,vakıa,yasın tebareke ,fetih hepsini okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Tesbihatlari ve tebareke, yasin,vakia,fetih surelerini okudum Rabbim mubarek gecenin hatrina kabul etsin insallah

3ncu cüzü ve Tebareke ,Yasin, vakıa ,fetih sürelerini de okudum Allah kabule tsin

R rana20 cnm Yasin, tebareke, vakıa, fetih suresini ve tesbihatları okuduk
Annem, kardesim ve ben
Rabbim herkesin duasını kabul etsin. Bu mübarek günde gönlümüzde ki duaları yaşamayı nasip etsin

Yasin, Tebarake, Fetih, Vakia
30. Cuz tamamladım.
Allah kabul etsin.
Her birinizin Rabbim ayrı ayrı gönül muradınızı ömrünüze nasip etsin inşallah Allah razı olsun ağzına sağlık

Canım beni de hatime ekler misin? R rana20

Canım ben alamayacağım çünkü çok fazla okumam oldu.
Zaten çok yavaş okuyorum, yetiştiremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…