✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Dua Kardeşlerimmmm;
Bu okumalarımız haricinde birde gönüllü olan arkadaşlarım ile kadir gecesine kadar Kuran'ı Kerim Hatmi yapabiliriz katılmak isteyen olursa 30 kişi birleşip kişi başı 1 cüz okunacak şekilde birde hatim yapmış oluruz. Bi düşünün derim yine adetli olacaklar yada çok dolu olanlar önceden okur isteyen de kadir gecesi okur yani size kalmış. Ne dersiniz VAR MISINIZ KURAN'I KERİM HATMİ YAPMAYAAAA

Katılan arkadaşlar ;

1. R rana20 22.cüz
2. R rana20 Annesi 19.cüz
3. Nana929 4. ve 5.cüz
4. humanbeings 17.cüz
5. SoLeiL12 15.cüz
6. H M 3.cüz
7. ohbb 14.cüz
8. burcusami 8.cüz
9. B Buluts34 13.cüz
10. B Beybipattis 20.cüz
11. Ruzgarruya 29.cüz
12. Saliha40 30.cüz
13. Blue_Peri 12.cüz
14. zey_nep 18.cüz
15. Z Zerre 16.cüz
16. Taze fasulye 11.cüz
17. Mintimint 27.cüz
18. Asiltutku 1. ve 2.cüz
19. Cookiie 10.cüz
20. Aselhannn 6.cüz
21. kevsersoylu 7.cüz
22. kavs-i kuzah 9.cüz

21. 23. 24. 25. 26. 28.cüzler kaldı kızlar

Teşekkürler canım benim
Tekrar kendi cuzunu bitiren Okumak isteyen kalan cuzlerden alıp okuyadabilir aslında.

Kuzum 21. cüzüde ben alayım

23 ü de ben alayım. Yarın başlayım okumaya

Kızlar liste dışından alım yapamıyorum
Canım sakıncası yoksa nedenini merak ettim. Üyeliği olmayıpta nasibini almış olur. Bildirimde sıkıntı olmadıktan sonra. Mesela ben annem ve kardeşimide ara ara dua gruplarına ekletiyorum

Evet katılırım. Hangi cüz bide ismim bahar

Tebareke süresi 30 ayet olan mi

Canım sakıncası yoksa nedenini merak ettim. Üyeliği olmayıpta nasibini almış olur. Bildirimde sıkıntı olmadıktan sonra. Mesela ben annem ve kardeşimide ara ara dua gruplarına ekletiyorum
Canım Kadir gecesi için kurulan 93 kişilik grubun Kuran'ı Kerim Grubu olduğu için alamadık. 3 grubun da listesinde karışıklık olmaması için yoksa ne sakıncası olacak bende annemi kardeşimi dahil ettim ama liste kapanınca ortak karar alındı dışarıdan alım olmayacak karışıklık olmasın diye kolay değil 93 kişiden gelen bildirimleri takip ediyoruz ne eksik ne fazla okunmaması için çabalıyoruz. Başka dualarda buluşalım inşallah

Anladım cnm haklısın. Ben 10 kişilk grupta delirecektim

Canım hem 21. cüzü okudum, hemde kadir gecesi grubu için okudum. Çünkü bir kaç gün içinde regl olma ihtimalim var riske atmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…