✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Allah razı olsun canım gayet güzel oldu. Şöyle birşey de yapılabilir, 30.cüzü her hafta hangi arkadaş okuyorsa o haftanın hatim duasını o yapsın böylelikle hatme katılan her arkadaşın ağzından tüm listeye dua yapılmış olur.

Canım kimisi bazı cüzleri daha çabuk okuyor dili hızlı dönüyor. Kim hangi cüzü alıyorsa her hafta o cüzü okusun herkes cüzünü bilsin bence
Canım benim fikrim herkes her cüzü sıra ile okumuş olacak tüm dualardan nasiplenmiş oluruz. Zaten 7 gün var yavaş okuyan bile 7 günde 1 cüzü bitirir bence

KURAN'I KERİM HATMİ
. .

1.cüz B Buluts34
2.cüz Ssevincli Ablası
3.cüz Ssevincli Komşusu
4.cüz @beratbedirhan
5.cüz H M
6.cüz zey_nep
7.cüz Z Zerre
8.cüz @Mimariye
9.cüz Ceren0134
10.cüz @Assos32
11.cüz burcusami
12.cüz Blue_Peri
13.cüz R rana20
14.cüz M MaviMabellee
15.cüz SoLeiL12
16.cüz i p e k
17.cüz HejaR12
18.cüz mutlulukbenihicbirakma Kardeşi
19.cüz Nana929
20.cüz kavs-i kuzah
21.cüz
22.cüz
23.cüz
24.cüz
25.cüz
26.cüz
27.cüz Mintimint
28.cüz Morrmeneksee
29.cüz Ruzgarruya
30.cüz Asiltutku

Kızlar muhursuzpusula ve @Ada-anne de listemizdeler ama şuan için regli dönemimde oldukları için onların yerine haricen 1 cüz alan olur mu?
4 kişi kaldı 30 kişiye ulaşmamıza devamlı katılım sağlayacak arkadaşlarınız varsa etiket yaparsanız sevinirim. Bir an önce de okumaya başlarız

R rana20 benim adetim erken biterse bi cüz daha alabilirim cnm haber veririm sana yine

26. Cüzü ben alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…