✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

R rana20 yarın için okuyacak mıyız acaba ben anlamadım. Bayadr giremiyordum buraya ev taşıdım çünkü.bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun insallah
Hayırlı bayramlar canım Allah razı olsun🌺 Canım her hafta cuma günü dualamak üzere 1 haftada 1 cüz okunacak katılıma göre ilerleyeceğiz inşallah.

Hayırlı bayramlar canım Allah razı olsun🌺 Canım her hafta cuma günü dualamak üzere 1 haftada 1 cüz okunacak katılıma göre ilerleyeceğiz inşallah.
Yani yarın için okunmaya ak değil ki henüz kişiler netleşmedi sanirim

R rana20
Ben katılmak isterim cüz farketmez

R rana20 Yerimi alayım 🖐️ 🌸 cüz farketmez

Canim ben cok katilmak isterim ama is yeein açilorsa yogunluktan vaktim kalir mi bilmiyorum ben giremesem de annemi kendi yerime sokabilirim kendisiyle konusup haber vercem

30. Cüzü de ben alayım

R rana20 katılmak isterim 😍 8.Cüzü alayım

Canım ben daha çok yeniyim güvenemem kendime bi dahakine nasip olur inşallah 🤲🤲🤲kardeşimi aradım şimdi o katılırım dedi haftada 1 cüz demi yanlış anlamadım? Bide liste önceden belli olacak mı adet olacağı zaman önceden okumak için çok iyi olur
Annem çok ister ama katılamaz canım ya annem kemoterapi tedavisi görüyor ağır oluyor her zamanı bir olmuyor 😔

R rana20 cnm bende varım 😊herşekil bana uyar
Kızlar listeye ekliyorum sizleri ❤️

🌺🌺🌺KURAN'I KERİM HATMİ 🌺🌺🌺
👉🏻👉🏻2️⃣1️⃣. 0️⃣5️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣👈🏻👈🏻

1.cüz 👉🏻 B Buluts34
2.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Ablası
3.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Komşusu
4.cüz 👉🏻 ohbb ohbb
5.cüz 👉🏻 H M H M
6.cüz 👉🏻 zey_nep zey_nep
7.cüz 👉🏻 Z Zerre
8.cüz 👉🏻 Cookiie Cookiie
9.cüz 👉🏻 Ceren0134 Ceren0134
10.cüz 👉🏻 Meybuz Meybuz
11.cüz 👉🏻 burcusami burcusami
12.cüz 👉🏻 Blue_Peri Blue_Peri
13.cüz 👉🏻 R rana20
14.cüz 👉🏻 M MaviMabellee
15.cüz 👉🏻 SoLeiL12 SoLeiL12
16.cüz 👉🏻
17.cüz 👉🏻
18.cüz 👉🏻
19.cüz 👉🏻
20.cüz 👉🏻
21.cüz 👉🏻
22.cüz 👉🏻
23.cüz 👉🏻
24.cüz 👉🏻
25.cüz 👉🏻
26.cüz 👉🏻
27.cüz 👉🏻 Mintimint Mintimint
28.cüz 👉🏻 Morrmeneksee Morrmeneksee
29.cüz 👉🏻 Ruzgarruya Ruzgarruya
30.cüz 👉🏻 Asiltutku Asiltutku

📌📌📌Kızlar her hafta cuma günleri dualamak üzere haftada 1 cüz okunacak şekilde devam edeceğiz. Her cuma cüzler sıra değiştirilerek dağıtılacak. Bu hafta 1.cüzü okuyan 2.hafta 2.cüzü okur bu şekilde sıra sıra devam ederiz. Ben listeyi her hafta düzenlerim buna göre de adeti yaklaşan arkadaşlar da önceden hangi cüzü okuyacağını bilir ve okumasını önceden yapar.
✨✨✨Kızlar güncel liste ilk sayfada olacak oradan takip edebilirsiniz ❤️❤️❤️

Son düzenleme:
Rana ne zamandır diger dua grubu aklımda beni oraya tekrar etiketler misin?
Burda etiket görünce çok mutlu oldum😊
Peki günlük 1 cüz şeklinde mi ilerlicez?
Jaftada bir cüz okusak ne güzel olur.
Ramazan dışında günde bir cüz okuyamıyorum.
🙈
Canım günde 1 cüz değil 1 haftada 1 cüz okunacak ve her cuma bildirim yapılacak okudum diye duası yapılacak ve yeniden cüz dağıtacağım bu şekilde devam edeceğiz inşallah 🤲🏻💕 diğer gruba da etiketlerim Esmalara devam edeceğiz 1 2 güne yeni listeyi paylaşırım inşallah 🤲🏻🥰

Canım günde 1 cüz değil 1 haftada 1 cüz okunacak ve her cuma bildirim yapılacak okudum diye duası yapılacak ve yeniden cüz dağıtacağım bu şekilde devam edeceğiz inşallah 🤲🏻💕 diğer gruba da etiketlerim Esmalara devam edeceğiz 1 2 güne yeni listeyi paylaşırım inşallah 🤲🏻🥰
Süper bir kac gün icinde Mazeretli olucam olmadan okurum inşallah.
Bana 30 u verir misin 😊

🌺🌺🌺KURAN'I KERİM HATMİ 🌺🌺🌺
👉🏻👉🏻2️⃣1️⃣. 0️⃣5️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣👈🏻👈🏻

1.cüz 👉🏻 B Buluts34
2.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Ablası
3.cüz 👉🏻 Ssevincli Ssevincli Komşusu
4.cüz 👉🏻 ohbb ohbb
5.cüz 👉🏻 H M H M
6.cüz 👉🏻 zey_nep zey_nep
7.cüz 👉🏻 Z Zerre
8.cüz 👉🏻 Cookiie Cookiie
9.cüz 👉🏻 Ceren0134 Ceren0134
10.cüz 👉🏻 Meybuz Meybuz
11.cüz 👉🏻 burcusami burcusami
12.cüz 👉🏻 Blue_Peri Blue_Peri
13.cüz 👉🏻 R rana20
14.cüz 👉🏻 M MaviMabellee
15.cüz 👉🏻 SoLeiL12 SoLeiL12
16.cüz 👉🏻
17.cüz 👉🏻
18.cüz 👉🏻
19.cüz 👉🏻
20.cüz 👉🏻
21.cüz 👉🏻
22.cüz 👉🏻
23.cüz 👉🏻
24.cüz 👉🏻
25.cüz 👉🏻
26.cüz 👉🏻
27.cüz 👉🏻 Mintimint Mintimint
28.cüz 👉🏻 Morrmeneksee Morrmeneksee
29.cüz 👉🏻 Ruzgarruya Ruzgarruya
30.cüz 👉🏻 Asiltutku Asiltutku

📌📌📌Kızlar her hafta cuma günleri dualamak üzere haftada 1 cüz okunacak şekilde devam edeceğiz. Her cuma cüzler sıra değiştirilerek dağıtılacak. Bu hafta 1.cüzü okuyan 2.hafta 2.cüzü okur bu şekilde sıra sıra devam ederiz. Ben listeyi her hafta düzenlerim buna göre de adeti yaklaşan arkadaşlar da önceden hangi cüzü okuyacağını bilir ve okumasını önceden yapar.
✨✨✨Kızlar güncel liste ilk sayfada olacak oradan takip edebilirsiniz ❤️❤️❤️
Canım kimisi bazı cüzleri daha çabuk okuyor dili hızlı dönüyor. Kim hangi cüzü alıyorsa her hafta o cüzü okusun herkes cüzünü bilsin bence

X