KADİR GECESİ BAGİSLAMASİ TEVHİD VE İHLAS OKUMASİ

Allah tüm dualarimizi kabul etsin insallah .
Ismim Emine canim .

sees balim seninkinide unutmusum ben hatirladigim baska bir uyenin adiy mis sende yaziver

Not:Bu saatten sonra alanlari isim listesine eklemeyecegim arkadaslar cunku sayfa 1 aya yakindir var rutin dvm eden arkadaslarla isim olayini bgn kapatirim harici almak isteyen olursa buyursun alsin

Allah dualarımızı kabul etsn inşh ismim Amine 500 Tevhid 100 de ihlas daha alayıö

Tevhid:89.000
Ihlas:5.300
Queen stanki ve kendimdende kattigim sayidir

O Ozzgeee kaç tane ihlas ve tevhid okunması gerekli

Cnm gonlum istiyorki en azindan tevhidde iki hatim olsun ama zor gorunuyor ben sanirim yani yaklasik yrn 15.000 daha ekliycem cok katilim olmadi daha fazlasini bekliyordum ihlasida 10.000 yapaydik guzel olurdu ama artik gucunuzun yettigi kadar bende cok alamadim ihlas sacma sapan bir hastalik duzenim oldu bu ramazan

Tamam canım yarına kadar okurum yarın okuduğumu yazarım

Canim Esra ismim ben de cok katilamadim gerci Allah hepimizin dualarini kavul etsin insallah.Kalani bolustursen hepimize kac kisi varsa olmazmi

Canim Esra ismim ben de cok katilamadim gerci Allah hepimizin dualarini kavul etsin insallah.Kalani bolustursen hepimize kac kisi varsa olmazmi

Aaanasil unutmusum ki :)
Cnm darlamak skmak istemiyorum bir defa gelip gelmeyenlerde oldu isimlerinizi yazin diye etiketledim ama onada donen olmadi aktif 4 kisiyiz sayi agir gelir o yuzden bokusturmedim baska bir hatim sayfasinada katarim diyirdum oblar sirf hamile kalmak isteyenler niyetli okuyormus artik nasibimiz neyse o

Cumleten kadir geceniz mubarek olsun arkadaslar rabbim ettigimiz dualari tuttugumuz oruclari kabul eylesin
Duamda olacaksiniz duanizda yer almak niyetiyle

2200 tevhid 500 ihlas ben aldim
15.000 tevhidde okundu

Tevhid:115.000
Ihlas:6.500

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…