KADİR GECESİ BAGİSLAMASİ TEVHİD VE İHLAS OKUMASİ

Ozzgeee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
11.403
12.732
Hepinize hayirli bereketli ramazanlar arkadaslar Rabbim hakkiyla tutmayi ibadetlerimizi sevkle yerine getirmeyi nasip eylesin dualarimizi kabul etsin

Arkadaslar bu sayfayi tevhid ve ihlas okuyup kadir geceside kismetse bagislamak uzere actim usul artirma usulu olacak yani bir onceki sayiya okudugunuz sayiyi ekleyip yazarak gidecegiz
Ben tevhidi 99 La İlahe İllallah,seklinde cekip 100 de
"La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah" olarak cekiyorum.Arada kacma oluyor tabi o kisma cok takilmiyorum

Bittiginde kismetse peygamber efendimizin,gelmisgecmis tum peygamber efendilerimizin evliyaullahin,bedir ehli,silsilei aliyyenin ve tum olmuslerimizin ruhlarina ozellikle malumunuz
Kimsiz kimsesiz gocup gidip bir duaya hasret olanlar da var toplar bagislamamizi yapariz diye dusundum
Kadir gecesine kadar artik kismette ne varsa
Tek ricam var sayi almayin okudugunuzu yazin malum isguc insanlik hali aldim denilen sonradan unutulur birsey olur onun yerine okuyun oyle yazin
Ben aciyorum sizlerde buyrun ekleyerek gidelim rabbimin gericevirmedigi dualardan olsun

TEVHİD:500
İHLAS:50

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…