KADİR GECESİ BAGİSLAMASİ TEVHİD VE İHLAS OKUMASİ

Canım başka bi sayfamız var orda da okuyoruz Kadir gecesinde dualanacak oda istersen o sayfayla birleştir sayfanı hem başka dualarada katılmış olursun
Biliyorum cnm gormustum orada daha fazla dua vardi ben burayi daha sakin olsun diye olusturdum katilim boyle karsiliksiz dualarda az oluyor zaten rutin gelen belli arkadaslar oluyor bagislamada onlarida
Anmak bana daha rahat oluyor kadir gecesi kismet olursa bende latifteki bagislamadaki gibi duasini yaparim o sayfa sahibi kardesimin duasinada eklerim oradada bagislanir baalik kabe demis ama kabedemi bagislanacak bilmiyorum hediye bagislamamiz bu seni beni yok cok okunsa cok cok ansakta cokca bagislasak keske :dua::dua::dua:

Biliyorum cnm gormustum orada daha fazla dua vardi ben burayi daha sakin olsun diye olusturdum katilim boyle karsiliksiz dualarda az oluyor zaten rutin gelen belli arkadaslar oluyor bagislamada onlarida
Anmak bana daha rahat oluyor kadir gecesi kismet olursa bende latifteki bagislamadaki gibi duasini yaparim o sayfa sahibi kardesimin duasinada eklerim oradada bagislanir baalik kabe demis ama kabedemi bagislanacak bilmiyorum hediye bagislamamiz bu seni beni yok cok okunsa cok cok ansakta cokca bagislasak keske :dua::dua::dua:
Aynen öyle canım benim herkesin niyeti aynı diye dedim bende maksat daha çok insanın nefesi karışsın bilemeyiz hangimizin duası kabul olur benim için farketmez iki tarafa da yazıyorum Rabbim kabul etsin inşallah hepimize niyetlerimizi yaşamayı nasip etsin inşallah

Masaallah kuzum sayfayı yeni gördüm Rabbim yaptigimiz ibadetlerimizi kabul etsin inşallah bu mubarek günlerde hayirli ramazanlar okudukça yazacam insaallah . Allah razı olsun ❤️

500 ihlas 500 Tevhid Rabbim dualarımızı kabul etsn duana beni de katar msn adım Amine Rabbim den hayırlı sağlıklı evlatlar istırym

Bir onceki arkadas ve benim okuduklarimla guncel sayi assagidadir

Tevhid:21.700
İhlas:3.500

X