Kadınların Yumurtlama Anı Fotoğraflandı!!

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
8.441
27
Kadınların Yumurtlama Anı Fotoğraflandı

Şimdiye dek yalnızca hayvanların yumurtlamasını ayrıntılı bir biçimde görüntüleyen araştırmacılardan sonra insanın yumurtlama anı ise kadın hastalıkları uzmanı Dr. Jacques Donnez'in bir hastasına rahim ameliyatı yaptığı sırada filme alındı. 45 yaşındaki Belçikalı hastanın doktoru Donnez, New Scientist dergisine yaptığı açıklamada, bu görüntülerin, bilim adamlarının bu sürece dahil yapıları anlamasına yardımcı olacağını bildirdi.
Donnez, “nokta işareti” büyüklüğündeki bir yumurtanın yumurtalıktan çıkma sürecinin 15 dakikada tamamlandığına ameliyat sırasında tanık olduğunu da kaydetti.

alintidir a.s.

canim paylasim icin sagol ,yalniz insanin ici kaldirmiyor ayykafamçokkarıştı baya ilgincmis :uhm:

ınanın Çok oldu Şımdı bu mınıcık Şeyden kocaman bır ınsan yavrusu doĞuyor allahın sen kadar bÜyÜksÜn ınanılması gÜÇ Şeyler bunlar

Ben daha farklı düşünürdüm hep, çok garip bişi bu yaa... kafamçokkarıştı

büyük beyaz olan yerlerde rahim galiba.küçükken yumurtalığın yediğimiz yumurta gibi olduğunu sanırdım hep:):):)kaydirigubbakcemile3

inanmıyorum yaa.çok değişik kesinlikle hiç düşündüğüm tasarladığım gibi değil.gerçekten insan büyük bir mucizee..

rabbimin mucizesi..bu küçücük şeyden kocaman bebek oluyo...allahım msen nelere kadirsin...

paylaşımın için saol cnmmmm
Harika bir mucizenin belgesidir bu Allah ım nelere kadir

ozkereme katılıyorum şuncacık şeymi dünyanın ızdırabına sebep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…