KADINLAR ve GÖZLERi !!!

S

SENACE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SENACE
ÇOK GÜZEL ÖZETLENMİŞ, GÖZLERİMİZLE YAPTIKLARIMIZ

• Konu Sahibi SENACE
çok çok çok doğru ellerin dert görmesin..

• Konu Sahibi SENACE
Çok güzeldi, Ellerine sağlık.a.s.

Bu konuyla ilgili: geçen kocama annesinin yanındayken bir bakışım vardı, "tamam karıcım anladım" dedi. Valla bi bakış yetti yani.....Kötü Kazen

• Konu Sahibi SENACE
Çok güzeldi, Ellerine sağlık.a.s.

Bu konuyla ilgili: geçen kocama annesinin yanındayken bir bakışım vardı, "tamam karıcım anladım" dedi. Valla bi bakış yetti yani.....Kötü Kazen

AFERİN SANA CADI tatlicadiarzuOLDUĞUNU TAHMİN ETMİŞTİM AMA BU KADARINI DA BEKLEMİYORDUM. :Roflol::Roflol:

• Konu Sahibi SENACE
çok güzelmiş ,çok begendim ..

• Konu Sahibi SENACE
Süper bir yazi bu,tebessümle okudum.Tesekkür ederim.

• Konu Sahibi SENACE
çok güzel bir yazı çok beğendim
teşekkürler SENACEa.s.

• Konu Sahibi SENACE
cok kuzel ve gercek yazı. tsk

SENACE acaba senın bakışların nasıl? ;D

SENACE bende katılıyorum sana turbendde olmalı ama bakışda. ne bakışlar var dimi ınsanı yoldan eden

çok güzel ve çok doğru, bi kadının bakışlarıyla yapabileceklerinin ve yaptırabileceklerinin sınırı yok bence. çok tehlikeli bi silah olabilir gözlerimiz, kullanmayı bilmek lazım yerimseniben

Emeğine sağlık arkadaşım...

erkekler her durum da öyle bön bön bakarlar işte bende bu lafa bayıldım:roflol:.

aslında çok da haksızlık etmeyelim, bazen onlarda bakışlarıyla pek çok şey anlatabilirler.
mesela ,
üff yavrum hepsi senin mi bakışı:jeyyar:,
annelere gidince sıkıldım hadi gidelim bakışıbenneyaptımki,
etekler biraz yukarı çıkınca eteğini çek bakışı,
alışveriş için mağaza gezilirken yeter artıık bitsin bu işkence bakışıkafamçokkarıştı,
annesinden azar işitince kurtar beni bakışı :çok üzgünüm:,
maç izlerken en kritik anda önünden geçersen sen artık bittin bakışı kötükedihüso v.b sayılabilirkaydirigubbakcemile3.

Aynen katılıyorum..
Onlarda bazen bakmayı becerebiliyorlar..
Hepside sıkıcı şeyler için..

çok güzel...................................

Paylaşım için teşekkürler...kaydirigubbakcemile5
Gerçektende doğru... kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…