kadınlar neden makyaj yapar

kibariye

SEVGİLİ AİLEM
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
440
3
ben kendimi kötü hissettiğimde yaparım kendimi iyi hissederim:dance:

bende sadece bakımlıyım imajı vermek için yani makyajsızda cildim güzeldir bebek gibi hafifte tombişlik ama makyaj yaptığımda bakımlı olduğumu hissederim

Ben hep sevgulümlen kavga ettiğimizde, ertesi gün makyaj yaparım -tatlicadiarzu- Daha çabuk kandırabileyim diye herhalde, ya da psikolojik kaydirigubbakcemile3

ben canim istedigi ve cekdigi zaman hep yaparim ama nisanlim makyajsizda cok seviyo ve begeniyo beni saolsun sade ve dogallikdan yana:asigim:

ben her zaman yaparım makyaj yapmadıgımda solgun ve hasta gibi hissederim yapınca kendime gelirim aynayada bakar allah kahretsin bu gün de çok gzlim derim makyajı çok seviyorum

örtum daha çok yakışıo ama fazla makyaj yapmam.. ben göz kalemi bide pudra tmm..

Sefkülümle buluşcaksam yapmam fazla doğal halimi seviyor çünkühihoyyyt
Evdeysem de asla yapmam makyaj...
Arkideşlerlen gezceksem ya da okula giderken şenlenir yüzümkaydirigubbakcemile2

ben de canım istediğinde yaparım kızlar genelde sadeyimdir.

bugün kendimi kötü hissediyorum. bir makyaj yapıp kendime geleyim.
ohh ne güzel birgün makyajımı da yaparsam tam olacak.
hasta gibi görünüyorum sanki makyaj bu görüntümü değiştirir.
aşkıma daha güzel görünmeliyim....diye makyaj yapmak için uydurduğum bahanelri uzatabilirim.
hafif makyaj yaparım ama genellikle yaparım. bazen çok üşendiysem yapmıyorum o kadar.

Ilk baslarda meraktan.Daha sonra aynayla yuz yuze geldiklerinde, korkmamalari icin kaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-

guzel gorunmek icin herhalde:))) ben makyaj yapmayi sevmiyorum ama okula giderken kizlarin yaninda garip durmayayim diye yapiyorum.1 de makyaj apmayinca yuzum solgun gibi geliyor bana.

genelde h.sonu yaparım.işe giderken hiç yapmam..h.sonu daha özenli giyinirim bu özenide makyajla tamamlarım.yüzüm soluk çünkü...biraz renklendiririm o yüzden

60'lı yıllardan kalma siyah beyaz bir filmde kadın ayna karşısında makyaj yaparken "erkeklere acıyorum, onlar bir ruj sürüp kendilerini daha iyi hissetme şansına sahip değiller" diyordu

ben aslında makyaj yapmayı pek sevmiyorum ama eşim istedigi için yapıyorum.her zaman bakımlı ve makyajlı görmek istiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…