Kadınlar kulübünde yeniyim yardımm

guleturkay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
1
0
21
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum kadınlar kulübüne direk konuya başlamak istiyorum. 1 yıl 8 aylık evliyim polikistik over teşhisi konuldu. Tedavilerden bildiğim bileli korkularım var Evlendiğimden beri hiç korunmadım bebiş istiyoruz 🥺 pko olup hamile kalan varmı neler kullandı tedavi oldumu.

Şu an bu mesajı okuyunca çok üzüldüm. Bende böyle çaresiz ve üzgündüm😔 hep araştırma yapıyordum Allahım enn yakın zamanda kucağını doldursun inşallah 🙏

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum kadınlar kulübüne direk konuya başlamak istiyorum. 1 yıl 8 aylık evliyim polikistik over teşhisi konuldu. Tedavilerden bildiğim bileli korkularım var Evlendiğimden beri hiç korunmadım bebiş istiyoruz 🥺 pko olup hamile kalan varmı neler kullandı tedavi oldumu.
Evet canım bnde de vardı pko kilo problemi de yaratıyor önce fazla kilolarimdan kurtuldum daha sonra rahim filmi çektirdim ki yumurtalıklarim tıkaliymis açıldıktan sonra hamile kaldım benim sürecim böyle ilerledi sen de de kilo problemi varsa kurtulmalisin ilk olarak

Benim pko'lu 2 arkadaşım var onlar da tedavi sonrasında gebelik etti birinin kimyasal gebelik oldu ama ona bile doktor mutlu oldu çünkü hamile kalabiliyordu en azından. Diğer arkadaşım da şuan 3 aylık hamile her şeyi yolunda gidiyor. Sanırım yumurta geliştirici veriyor doktor. Ama üzülmeyin tedaviyle bile olsa bebeğiniz olur Allah'ın izniyle. 🙂🌸

X