Kadınlar Kulübü Günlük

günlükk annemler geliyorr çok mutluyumm sadecee bunu demek için geldimm birde simsiyah saçımı kızıl yapmayı başardım yaaa annem şok olacakkk

Selam günlük bugün pek güzel şekilde uyanmadım.
Gece rüyamda kocamı esmer hoş bir hatunla gördüm günlük
Tabi sabah kalkınca başladım ağlamaya sen beni sevmiyorsun aldatıcaksın beni diye.
Adam da tabi kızdı bana
Ama ne yapayım günlük, bir rivayettir gidiyor erkekler genelde karıları hamişken onları aldatırmışfisfisfis
E bende buna takınca kafayı rüyalarıma bile girdi.
Sabah üzülünce şimdi de tansiyonum düştü, başım dönüyor kafamçokkarıştı gözlerim kararıyor
Hal böyle olunca da canım çalışmak istemiyor, öğlen oldu ben daha kalemi elime almadım
ne olacak benim bu halim günlük
Öyle işte günlükçüm hal bundan ibaret ben biraz dolaşayımda belki milleti çalışırken görünce içime heves gelirde çalışırım.
Hadi kendine iyi bak....

Muhaha:roflol::roflol:
Yav biz kadınlar niye böyle oluruz ki:sm_confused:
bende görürüm ara ara böyle rüyalar, o gün varya kan kusar adam resmen:1rolleyes:

Kustururum kardeşim, adamakıllı olsun rüyalarımda dahi:smiley-cool:

Ama kuzum öyle deme,
kadını görsen manken gibi siyah uzun saçlı beyaz tenli renkli gözlü
benim adam kadına kur yapıyor bana gelince tık yok (aman yanlış anlaşılmasın rüyada oluyor bunlar) hep kadının yanına gidiyor böyle olmaz ki,
E tabi bende uyanınca adama çattım, sonra o da bana açtı ağzını yumdu gözünü :mymeka: Bende olayı abarttım galiba sabahın 7sinde de adama çatılmazki
Amaaan banane kulağına küpe olsun onunda yaparsa oyarım valla...

Eveeet, öğlen yemeğimi yedim, çayımıda elime aldım. Şöyle bir karıştırayım bakalım neler yazılmış sayfalarına. Zevkle okiyiciyim seni günlük.şakkıdı

öğlene doğru bir arkadaşıma uçtum günlükçüm...
mail yoluyla...arkasından 30 kere aradı açmadım...
rahatladım ama sinirim geçmedi...kötü müyüm ben...?
hayır işte değilim...
niye bukadar sinirlendim ki...
galiba onun sadece arkadaş olduğunu istese de dost kalıbına giremeyeceiğini kendime bir kez daha kanıtladığım için sinirlendim...
bir de annem yine haklı çıktığı için....
offff...
lalişime söyle kusura bakmasın...uçmayacam demiştim ona ama dayanamadım...

sevgili gunluk ben bu kk'ya cok alistim guzel arkadasliklar kazandim uc gundur senden ayri kalmistim ozlemisim ya iyiki varsin kk iyiki buradasiniz kizlar

Ben burayı nasıl olduda keşfedemişim...Ama olsun geç olsun güç olmasın demiş Atalarımız.
Bundan sonra müdavimiyim haberiniz olsun.
Dün öğleden beri süre gelen ve hala şiddetini arttıran migren krizleri.Başım, boynum, mide bulantısı felaket.İçmediğim ilaç kas gevşetici kalmadı.
Bu kas gevşeticiler beni yumuşacık yapmasındanda korkmuyor değilim hani.
Gün mü nasıl başladı.Bu migren krizleyile nasıl başlanırsa öyle işte...
Hiç çalışasım yok ofisimde iki masa var.İkiside iş dolu evrakların yalvarsa sesini duyar gibiyim.
Tansiyon 9-4 nabız 91 ,, ben ölmüşüm yaaa.....
Bahardanmıdır nedir üzerimde feci bir fehabet var.Kalkıp silkelenmek istiyorum.Ama bir güç beni tutuyor sanki.
Her gün şu sıralar aynı.Ufak tefek değişiklikler haricinde rutin giden bir hayat.Ama bunada şükür.Allah beterinden sakınsın...
Sevgilim bu aralar bana pek bir ilgili ben ona zaten hep ilgiliydim.Bu çok hoşuma gidiyor.
Sadace paylaşmak istedim.Alışık değilimdir de onun bu tarz sevgisi göstermesine hep içinde yaşar çünkü.
Sonra yine gelicem hatta hep hep hep gelicem olur mu??????????

not : Günde kaç kere gelme hakkım var ????????
Hadi en kokulusundan öptüm

Bende bir haber yok günlüğüm.
Kocacım kanatlarını takmış,sevgi kelenbeği şeklide pır pır evin içinde:teytey:
Gece gelmiş elinde magnum,kocaman öpücükler,kucağında yatağa taşımalar.
Ne oluyoruz günlük adam buluğ çağını atlatıyor galiba. Tamam ilk zamanlar hep böyleydik sonra bayaa gerildik,şimdi yine balayındayız.:asigim:
Hadi bakalım sonumuz ne olacak? Sanırım annesi anlatmadı son gelişmeleri,ben de dedikoducu,şikayetçi bir gelin olmadığım için konuyu hiç açmadım.Ben zati yine şımarık,bebek Laleyim! Öyle seviyor ya
Bir bozguna daha dayanamam,temel ne kadar sağlam olsa da dahili ve harici bedhahlar yıkabiliyor işte,dikkatli olmak gerek..sengözlerimebaksanab
Neysem çok anlatmıyayım sonra kendi nazarım değiyor,bir yerlerden bir şey çıkıyor işte ağlamak için.

Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsunŞeniz

maşallah maşallah...
magnum ha...magnum...
ooofffffffffffffff....
offfffffffff...
günlük...canım çekti beee...aşşağıya gelmişmidir ki...
gidip baksam mı ki...
ayyyyy...........

Yupiiii yupiiiiii hatta bir kocaman yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii daha.Bugün duyduğum en güzel haberdesem yalan olmaz Lalişim.Aman dilimi ısırıp söyliyim ( ayyyy dilim ikiyee bölünüyordu az kalsın ) Allah nazarlardan korusun.Sen en güzeline layıksın ve bunu onuna kadar hak ediyorsun.a.s.:içelim:

Günlük merhaba

Mahbilim hiç iyi değil. Noldu ona günlük. Aradım ama açmadı, şimdi mesaj göndermiş konuşmak istemiyorum, aradığını gördüm ama açamadım demiş.

Moralim bozuldu günlük:1no2:, Ne güzel birkaç gündür iyiydi, yüzü gülüyordu, noldu onu bu kadar mahvedecek. Telefonunu bir açsa anlıycaz ama açmıyorki.

Ahmetimi birşey yaptı, patronumu birşey dedi, ailesimi ,noldu yaaCADIARZU

Günümün içine edildi günlük kardeş:çok üzgünüm:, ben Mahbilimi çok seviyorum o benim sırdaşım, dostum. KK'ya her girdiğimde ilk ona bakıyorum gelmişmi diye. O kadar çok şey yaşadıki bu yaşına kadar gülmeyi hakediyor artık. Umarım tek dayanağı Ahmetinden değildir bu üzgünlüğü.

Konuşmaya hazır olduğunda beni arar herhalde:a015:

Seni seviyorum Mahbilim:1hug:

günlük;
mahbile arkadaşmıza çok üzüldüm sebebini bilmiyorum ama bittiğim gün bugündür demişya ne bilim kötü oldum inş ne ise sorunları düzelir bir an önce.Şeniz
çirkin betyy de çok tatlı yaw yine güldürdü beni Şeniz
laale ninde güzel şeyler yazmasına çok sevindim inş daha iyiyie gider her ne sorunlarsa varsa düzelir a.s.
günlük mutlu olsun herkes gzel olur inş herşey ben kendimle ilgili birşey yazmıcam
herkese selamlar olsun öpüyorum kocaman.
he bide aşkımı çok seviyorum ben:asigim:

Merhaba günlük uzun zaman oldu sana yazmayalı.Yazacak çok önemli bir değişiklik yok hayatımda.Kedi bebeklerimle uğraşıyorum.Dün adet olacaktım olmayınca acaba hamilemiyim diye düşündüm, ama sancım var ara ara, bu gün olurum herhalde. Etrafımda oynayıp zıplayan bu şeker şeyler, beni çok mutlu ediyor:)
KK da durumlar iyi , anket yarışmasında oyumu kullandım.:)
Daha başka havadis yok.

selam günlükçüm sana hüzün dolu satırlar yazacaktım ama aşkım aradı

hadi hazırlan seni gelip alıcam dedi

okulda mangal yapıyorlarmış tüm personel

bende gidiyorum yuppiiii

Günlük kötü bir haber aldım.
Arkadaşımın babası kanserdi gece nefes alamamış ve yoğun bakıma kaldırmışlar.
Eşiyle konuştum. Arkadaşıma söylememişler ama durumu pek iyi değil demiş doktorlar.
Ne diycem nasıl teselli etcem bilemiyorum.
Ağlayıp duruyor ve ben onu sakinleştirmek yerine onunla ağlıyorum.
Tutamıyorum kendimi.
Allahım sen yardım et.Bütün hastalara.
Tez zamanda şifalarını ver.

sevgilii günlükkk
herkeze neler oluyoo günlükçüm,,,kimse iyi değil herkez üzgünn...
neden böye olduu günlükkk.......benneyaptımki
birkaç gündür senden ayrı kaldım günlük neler oldu neler...
sürekli doktor doktor geziyorum artık iyice sinirlenmeye başladım günlük,,,bu karın--midee--ağrılarımın ve bulantılarımın bi nedenii bulunamıyoo günlükk.:sm_confused:
salı günü hastaneye yatıyorum ben günlükkk dua et benim için..doktor endoskopi yapacak gerek duyarsa da biyopsi alacak.gergin ve huzursuzum günlük.
ne kocanıza,ne arkadaşınıza ne eşinize dostunuza düşmanınıza üzülüp yıpratmayın kendinizi.çünkü ne olursa olsun olan hep bize oluyor.hiçbişey çözülmediği gibi sağlık elden gidiyorr farkında olmadan.25 yaşındayım deli gibi mide ağrısı çekiyorum....senağlama
neden ,niçin bilinmez:sm_confused:
neyse arkadaşlarımm günlükçüm,sevenlerim,sevmeyenlerim hepinizi tek tek öpüyorum
hakkınızı helal edina.s.
sağlığınız hep sizinle olsunn

günlükcüm yine ben dayanamadm geldim
BEYAZ MELEK cim e ne olmuş öle üzülmesin inş bir an önce sağlığına kavuşur dualarıız seninle ALLAH acil şifalar versina.s.
bende işlerimi hallettim günlük annem annanemi hstaneye götürdü galiba ameliyat olcak off günlük herkes hasta ALLAHım acil şifalar versin herkese:çok üzgünüm:
yemeğimi yaptım günlük işleri hallettim bizimkilere çaylarını verdim şimdi oturuyom birde çay alım kendime ohh yerimseniben
mutlu etmeye çalışıyorum kendimi günlük üzüntülerimi içime atıp belli etmemeye çalışıyorum ama yatağa yatıncada uyuyamıyorum içime gömdüğüm üzüntülerim yalnız başına kalınca açığa çıkıyolar uyutmuyolar beni allahtan geç kalkmıyorum düzensiz değilim artık eskisi gibi bunada şükür
Şimdi aşkım aradı günlük onunla konuştum gönderemedim yazımı :asigim:
Herşey güzel olsun günlük
Aşkımada iş olsun artık hayırlısıyla güzel kapılar açılsn bütün iş arıyanlara (aminnnnn)

selam günlük sana ilk kez yazıyorum bende.........
bugün aşkımı işe gönderdim..............
yattım 11.30 da kalktım............kahvaltımı yaptım..........taze fasülye ayıkladım...........ama pişirmedim zaten saat 2 olmuştu.......
komşuya çaya çıktım akşam 17:30 eve geldim ve vazgeçemediğim filmim (bizim evin hallarini izledim.
yemek yaptım aşkımın maçı var bugün şimdi sahada koşturuyor yarım saaat sonra gelir...........

yani bugün böyle geçti hergünden pek farkı yok.....

ama yarın akşamdan itibaren farklı olacak 3 gün kayananam geliyor hafta sonu misafirlerle uğraşacağız.görüşürüz sonra....

Günlük bu kızlar beni güldürdü Allahta onları güldürsün:)Ben de çok üşüyorum günlük ve uyku bastırıyor :)Adet öncesi olur böyle günlük.Kızlara söyle hamile değillerdir korkmasınlar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…