Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba günlükçüm

Erkenciyim bugün sana erken yazıyorum genelde gece kuşuyumdur ben bilirsin..Bugün çok güzel bir gün geçirdim senle paylaşmak istedim..Hep kötü günlerimi paylaşacak değilim di mi birazcık da yüzümün güldüğü anlara şahit ol..Öğlen 1 gibi aşkımla çıktık bugün..Hava inanılmaz sıcaktı kısa kollu giymiştim ama yine de çok terledim kısmen amele yanığı olduğum da söylenebilir tatlicadiarzu Konya'nın tiriti meşhur diyorlardı sürekli üstelik özel tirit yapan bir yer vardı daha önce bir arkadaşım ve sevgilisi ben ve sevgilim gitmiştik ama yer yoktu ve kapanmak üzereydi yiyememiştik..Bugün oraya gittik küçücük sevimli bir yer ama gerçekten ünlü bir yer..Türkiyenin değişik yerlerinde gelenler oluyormuş..İlk kez yedim Allahım yok böyle bir lezzet çok beğendim aşırı doydum valla yetmez bu bana diyordum ama kaldı bile..İşte karnımızı bir güzel doyurduk sonra biraz dolaştık ve bi cafeye gittik..Dışarıdaki masalarından birine oturduk birşeyler içip tavla oynadık iki el..2-0 mağlup etti beni sevgilim sağolsun tatlicadiarzu Aslında iyi oynarım ama uzun zaman oynamadığım için alışana kadar ben o yendi beni..Olsun yine de çok eğlendim..Sonra yine dolaştık biraz birkaç mağaza gezdik..Sonra bindik tramwaya eve dönmek için..Şuan Fenerbahçenin maçı var sevgilim onu izleyecek arkadaşlarıyla ondan erken döndük..Beni eve bırakırken markete uğradık erik dondurma ve çikolata aldım kendime tatlicadiarzu Öyle işte sonra eve bıraktı beni o da evine gitti..Huzurluyum günlük o da huzurlu farkındayım bunun..Allahım bozmasın Böyle çok daha mutluyuz gereksiz kavgalar çıkarmayacağım artık en ufak şeyleri bile kafama takıp sorun yapmayacağım..Değiştim mi dersin??İnşallah öyledir..Hadi öptüm Şeniz

Son düzenleme:
selam gunluk,
soyle koyu bır kahve yapsanda karsılıklı ıcsek
nasıl yorgunum anlatamam..:bbo:
camları sıldım,halıları sıldım,perdelerı yıkadım ve ustune utuledım..kafamçokkarıştı
bu gece yattıgım yerı bılırım artık...
askım gececı kızmda uyuyor..:çok üzgünüm:
bende soyle bır bakınıyım dedım neler var neler yok..:sm_confused:
ayaklarımı uzatıp dınlenıyım bıraz..şakkıdı
yıne gorusuruk gunluk..:a015:
hoscakal..

Günlükcüğüm,canım ciğerim...
Pazar pazar bir uğradım sana ve tüm dostlara..
Hemen gelişmeleri anlatayım hazır kocacım yanımda değilken ki birazdan damlar yamacıma.naniknanik
Öğlen 3 gibin kayınvalidemlere gittik. Hee üzerimde siyah mini elbise,penti anemon çorap,siyah ince topuklu ayakkabılar vardı..Çirkin Betty'in doğumgünümde yaptığı inci kolye ve inci küpeler..Kadınceğiz alamadı gözlerini bacaklarımdan..jeyyar
Bir kadın bu kadar mı güzel olur Yarabbi demiştir artık içinden..:roflol:
Neysem; yedik,içtik. Poğaça,kek,börek,kurabiyedi menümüz.Bir komuşu da bir tabak mercimek köftesi göndermiş onları da götürdüm..Ne şanslıyım ya..
Bir sürü laf sokmalar sonucu 2 saat sonra kalktık..Açıklamasını zaten biliyorsun gelmiyonuz,gelemiyoz...vb.Ben yine dut yemiş bülbül şeklindeyim. Kocacım gereken cevapları verdi de yoruluyorum be günlük 3 senedir hep aynı muhabbet! Dönüyoruz,dolaşıyoruz,aynı yerdeyiz...:tomato:
Neysem kocacım geliyor,ben kaçayım,yarın temizliğe yardımcı kadın geleceği için sürekli online olamayabilirim merak etmeyesin..:sm_confused:
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

canım kk günlüğüm..Bugün aşkımın kuzeni geldi beni ziyarete.İstanbul'da işi varmış bana da uğradı.Beni asıl mutlu eden ne oldu biliyor musun?:Aşkım taa askerden nete girmiş 2 gün sonraki doğumgünüm için beyaz altın bir kolye beğenmiş,kuzenine söylemiş,kuzeni de aramış bulmuş o kolyeyi ve bana getirdi aşkımın adına...Şeniz Canım aşkım benim askerde olmasına bakmadan neler de düşünmüş.Çok şımardım bugün ya ağzım kulaklarımda valla Şeniz

Sevgili Günlük,

Bugün pazar hava da güzeldi... Çoruma gittik Fatma cadısıylan:içelim: Dolaştık alışveriş de yapacaktık kına gecesi için ama kıyafetler çok pahalı geldi burda, Ankara dan bakıcam sanırım, biz de ıvır zıvır aldık yedik içtik gezdik, daha ne olsun eve geldim geldiğimden beri internet başındayım benim bu halim pek iyi değil ha yalnızlıktan ne yapayım sıkılıyorum:sm_confused: Bi ara da bitanecimle konuştum arkadaşının sevgilisiyle problemi varmış ona üzüldüm biraz, inşallah düzelirler:1hug: Birazdan yine bitanemle konuşacağım sonra da yatar uyurum yarın pazartesi maluma.s Hayde herkese sevgilera.s.

Selam günlüüük,
Anacım kafayı dağıtmak için günlerdir nasıl hırsla gezip tozuyosam artık yorgunluktan perişan haldeyim:roflol: Ayacıklarım ağrıyo valla bu hafta evde pinekliyim de dinleneyim bari abarttım sanırsam accik:1shok:
Geldim bi de bu photoshop salağıyla uğraşıyorum yaa bi türlü istediğimi yapamıyorummm çok sinirlendim teknolojiden nefret ediyorumklava:
Bugün güzel bir gündüüü ama hava biraz basıktı yani sıcak ve nemlii poff o açıdan biraz sıkıldık ama olsun eğlendik sonuçtaa arkidişlerimlee...:dance:
Dün yazamadım ama dün de bugünün benzeriydi yine hava sıcaktı,heryer kalabalıktı ve biz yine geziyoduk:dance: İyi geliyo valla hiiç düşünecek fırsat kalmıyo aklıma gelmiyo malum şahıs:teytey: Hatta baya iyiyim ya moral açısından maşallah
Böyle yani günlükümm beni merak edenlere söylersin iyi olduumu bunda onların da katkısı olduunu da söylemeyi unutmaa .s.:enbuyukkk:

Selam günlük bu sana yazdığım ilk mesaj baktımki herkesler burda bende yazayım dedim.Bugünüm çok güzel geçti.Sabah 12 ye doğru uyandım.Hemen cicilerimi giydim süslendim uzaktan bi akrabanın düğün yemeğine gittik annem babam ve ben.Yemek harikaydı bayaa bi yemişim konyanın pilavı meşhurdur nede olsa bi başka oluyo :icecream: Ordan eve geldik bu sefer eşofmanlarımı giydim babaneme gittik evi bahçelidirde bahçesinde keyif yapalım dedik her hafta olduğu gibi.Akşam üzeri ablamla eniştemde geldi bi güzel mangal partisi yaptıkki sormayın ye ye bi hoş oldum bugün...Sonra amcamlarda geldiler hep birlikte mangal çayı içdik.Konya bugün yanıyodu resmen yazın nasıl olacak acaba CADIARZU Huzur dolu bi gün geçirdim..Eve şimdi geldik uykum geldi yatıyım artık.Yarın bi kat temizlik yapıcaz annemle uykumu almam lazım..Arada bi uğrarım sana bye ........

sevgili günlük bende ilk yazıyorum bugün çok yoruldum ama tatlı bir yorgunluktu oğlumun mayısta düğünü var ona yan apartmandan ev tuttum orayı hep birlikte badana ettik daha yapılacak çok iş var kapılar boyanacak temizliği olacak içim okadar huzurluki oğlumun kendi evi için çabalamasını görmek bu güne kadar hep ben kendi işimi kendim yapardım bugün eşimin ve oğlumunda boya yaptığını gördümya ölsemde gözüm acık gitmez üzerimdeki yük okadar ağır gelmiştiki 4 aydır tedavi görüyorum düşünüyorumda eşim üzerime okadar sorumluluklar vermişki altında ezimişim erkeğin ve kadınnın yapacağı bütün işler ve kararlar hepsi üzerimdeydi mükemmeli oynamaktan bıktımmm şimdi nekadar uğraşsam geri dönemiyorum inan günlük şuan bile ağlıyorum nedenler niçinler keşkeler beni bitiriyor allahıma dua ediyorum bana düğüne kadar güçver diye ilaclarımıda bıraktım ayakta durmam ayık olmam gerekiyor kendime kızıyorum neden şimdi depresyona girdim bir gün iyiysem yarın bir bakıyorum içime kapanmışım bazen günler geciyor evden hiç cıkmıyorum ben kendimi tanıyamıyorum çıkmazdayım allah yardımcım olsun espirili cıvıl cıvıl neşeli hayatında ben bilmem ben anlamam kelimesini kullanmayan kadın gitti içine kapanık bambaşka bir kadın geldi beni tanıyanlar biz eski seni istiyoruz diyorlar ama olmuyor offfffffffff

Günlük yine ben geldim.
Güzel bir pazar günüydü.Arkadaşlarımız geldiler bir yerde kahvaltı yaptık.
Onların çocukları benim kızdan büyük hiç korkmadan ata bindiler.
Benim kız biner seviyor diye düşünmüştüm ama binmedi çok heveslenmiştik babasıyla olsun Allah ömür versin büyüyünce artık:sm_confused:çocuklar bizim burayı pek sevdiler.Kandırabilirsem taşınmayı düşünüyorlar bu taraflara süper olur günlük var ya yanlız burası hiç çekilmiyor:1no2:
Bugün bir daha farkettim ki harika bir eşim var.Bana o kadar yardımcı oluyor ki dışarıda kızla hep o ilgileniyor.
canım benim hiç kıyamaz bana:asigim: nazar değiriceklerdi aşkıma arkadaşları:roflol:
Gerçi bugün biraz şoka girdi aşkım ama jeyyar
ikiz çocuklar vardı yan masada.Bizim kız kadarlar,annelerine çiçek toplamışlar birisi gitti verdi diğeri biizm masanın ordan geçerken kızımı gördü geldi çiçeği bizim kıza verdi:roflol:annesi aaa oğlum diye kaldı:roflol::Ben çok güldüm ama e.nin pek hoşuna gitmedi kız babası işte şimdiden başladı naza.:dilcikar:

Evde gülmeye devam ettim ben demez mi birde son alığı çiçek olur umarım diye:roflol:alemsin aşkım ya:asigim:

Günlük gny,
Yaralarımızı sarıyoruz,hayat devam ediyor şükür..a.s
Bizi seven insanlar yalnız bırakmıyorlar sagolsunlar...
Sadece ertelediklerime karşı bi özlemim var içimde ,akıp giden zamana üzülüyorum o kadar....
Dostlara selam olsun:Şeniz:

selam günlük...
bak günaydın demiorum...kandırmıyorum seni...
cumartesi tüm gün karın ağrısından yattım...sürekli çıkardım...diyete felan gerek kalmadı be günlük...
pazar günü çok sevgili adam maça gitti taa memleketine...gitsin...gitsin...
ağzıma geleni yazmayacağım...
neyse yarın doktora gideceğim için işlerim vardı onları hallettim...
banyo yaptım bir de ne göreyim günlük...
her yanım kıpkırmızı...deliler gibi kaşınıyorum kocaman kırmızı kırmızı lekeler ve ortaları su toplamış gibi...çok korktum günlük...hala deli gibi kaşınıyorum...ne oldu bana be günlük...Allaha çok şükür yüzümde yok...ama vücudum felaket...ne hale geldim be günlük...
ne hale geldim...yeter değil mi...sende bıktın artık benden...merak etme ben
de bıktım...

Günaydın sırdaşım;

Bugün hava çok güzel tıpkı dün gibi.Hava güzel güzel olmasına da ben iyi değilim.Havanın güzel olması benim kendimi iyi hissetmeme neden olamıyor bir türlü son zamanlarda.

Sabah kapıyı çarpıp çıktım evden günlük.Bende kendime şaştım sonra.Şu an sana yazarken bile berbat hissediyorum kendimi.Dokunsalar ağlayacak vaziyetteyim, o yüzden dokunmamanı tavsiye ederim, sonra susturamazsın beni.

Bugün avans alıcam günlük muhasebeden. Kaç yıllık çalışma hayatımda ilk defa avans alıyorum, bu benim için hazmedilebilir birşey değil.Ama başka çıkar yolum yok.:çok üzgünüm:

Çok bunalıyorum, hiçbirşeyden zevk almıyorum günlük kardeş.Ben böyle değildim ki:sm_confused:

Biliyormusun bekar hallerimi çok ama çooook özlüyorum.:a015:

Yeminle şu işyerinde olmasam hüngür hüngür ağlayacağımsenağlama

Selam günlük,
Kötüyüm aslında günlük..Hayat çok acımasız.Zaten annemi almış bizden.Birde üzerine tuz biber ekiyor..Dayanabilecekmiyim bilmiyorum.

merhaba günlük....
bağımlılık yaptın sen bende yaa aslında hiç sevmezdim günlük tutmayı kaç defa
başlayıp yarım bırakmışımdırbenneyaptımki
ama seni çok sevdim yaa:asigim:
neyse günlükçüm dün çok ama çok yoruldum abimin bebişine mevlüt okuttuk
tüm akrabalar annecim ve kardeşlerim vardı güzeldi..
sahi birde canım kankam geldi günlük nerdeyse bir yıldır görüşemiyorduk günlükçüm :çok üzgünüm:
onu o kadar özlemişim ki evlenip bir gitti gidiş o gidiş
kocasını o yüzden hiç sevmiyorum zaten tatlicadiarzu
canım kankam tek gelmemiş ama birde bebişi olcak :1rolleyes:
bana doğum günü hediyesi bilem getirmiş günlük biliyormusun
bugünde işyerime gelcekler masamı falan toparladım birazdan makyaj yapıp heyecanla gelmelerini beklicem
işte günlükçüm bugün mutluyum anlıyacağın
morali bozuk arkadaşlarımında morali düzelsin günlük onlar içinde dua edicem kimse mutsuz olmasın :asigim:

selam günlükcüm....
nasılsın canım özledim seni....
sabahtan beri temizlik yapıyorum ya iş yeri çok kötü idi....
doktor ile birlikte temizledik ama olmuyo erkekler pis kardeşim kirletiyorlar.....
neyse ki kadın doktor var bakalım ne yapacak......
hayat akıp gidiyo..... kararlar almam lazım ama yapamıyorum hangisi iyi hangisi kötü olur yaşamadan bilemem ki.....
offf offf bakalım artık ne olur.... bıktın dimi hep bunlardan bahsediyorum ama ne yapayım sana yazınca iyi geliyo....
öptüm günlük cüm.....

Selam günlükcüm dün görüşemedik senle bilg müsait değildi bende evdeydim bütün gün ama acayip yoruldum ne zormuş ev temizliği tmm temizlik kolayda böyle detaylı temizlik çok yoruyo ben olmasam annem napıcakmış kıyamam ben bile nasıl yoruldum düşün artık.
Sevgilime içimi dökmüştümya kızarak oda bana sevgiyle karşılık verdi konuştuk cumartesi "aşkım yapma böyle insan eşini,sevdiğini,herşeyini unuturmu hiç durumu biliyosun anlıyorum çok sıkıldın" dedi :asigim: oyy kıyamam ben sana ama iyi nazlandım :roflol: onunla konuşunca çok mutlu oluyorum günlük hele bana eşim diyoya içim bir tuhaf oluyo çok seviyorum seviliyorum biliyorum inş hiç bozulmaz Nazar
Bugün ne olcak henüz bilmiyorum günlük ama temizlik yapmıyacağımız kesin bugün dinlenicez yarın yeniden başlıcaz çünkü o zaman hiç giremem çünkü bilg olan oda boyancak kafamçokkarıştı
Herkes mutlu olsun günlük
Herkes sevsin sevilsin
Önce kendimizi sevelim
Herşeyin hayırlısı olsun günlük herkese öpücükler selamlara.s.

Selam günlük Bilader tatlicadiarzu
Çok duyguluyum yafu bugün :sm_confused:
. Halamda bende ya. :1ninca:

Düğün yaklaştıkça :çok üzgünüm: Annemi çok özlüyorum özliycem ve onu çok arayacağım gibi geliyo .

RABBim aratmasın ...
....

Ben nasıl gidicem :a015::çok üzgünüm:

Yatağım durucak. :çok üzgünüm:

Dolabımda aynı dursun aynı kıyafetlerle. :1no2::çok üzgünüm:

Aynı dağınıklıkla :a015:

Son düzenleme:
Günlük bütün kk ne gitsin bu söle arkadaşlara emia.s.

Batsın bu güneş,mazideki iyi ve kötü anılarımızı bu güneşle beraber gömelim.

Öyle bir güneş doğsunki ışıkları kalbimizi sıcaklığı damarlarımızda bulunsun.

Öyle bir güneş doğsunki ömür boyu batmasın geleceğe güvenle sevgi ve saygı ile bakalım.

Öyle bir güneş doğsunki hem sevelim hemde sevilelim.Işıkları gözümüzü kamaştırmasın.
Özeliiklede sevgilime gitsin ama ona ben sölerim boşverŞeniz

Günlükcüm yine ben:a015:

Çok canım yanıyor kardeşceğizim. Şimdi noldu canımın içi dersin söyliyim bari merak etme

Ayakkabı vuruyor be, ayakkabı:mymeka:

Zabahtan beri ne çekiyorum haberin varmı, birgün olsun sordunmu halimibenneyaptımki

Bir daha ayakkabı neyim almıycam eski ayakkabılara talim. :çok üzgünüm:

aaaa nedir bu canım, çekemem valla:tomato:

Tühhh, heriflede konuşmuyom almayada gelmez hayatta keçi inatlı, dolmuşa kadar nasıl yürüycem ben yaaa:a015:

zaten felek vurmuş birde ayakkabı vuruyor , teker teker gelin uleeeyyyyntatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…