Kadınlar Kulübü Günlük

günlük...
çok sinirliyim...
de bana günlük ankaradan ağvaya özel araba olmadan nasıl gidilir günlük...
de bana...
bulamadım sabahtan beri araştırıyorum...
şimdi de oto kiralamaya bakacam...
gıcık oldum yaaaa....

Selamm günnnükk......sengözlerimebaksanab

Günler geçiyi ama saatler geçmiyi bi türlü :sm_confused:

Cumartesi günü Sevgilli mustakbel ve pek Muhterem Bitanemm Nüşanlumm gelebilir. tatlicadiarzu

Bi aksilik çıkmassa.. :1rolleyes:
Ne olurdu Ümraniyede kartalda samandırada pendikte kurtköyde Olmadı kadıköyde :1rolleyestursaydın aşkumya.:çok üzgünüm:

Teeeeeeeeeeeee Sakaryadasun :a015:

Nessee günnük oyalancak bişiler arayıp duruorm zaten paso ciğara. :1ninca:
Açım nan aççç.Çok üzgünüm çoook
Rejim mağduresi olaraktan satırlarıma Burda son verirken Kiloların sıfatına tüpürmek istiyorummşakkıdı

Selam günlük...
Kocamla konuşmuyorum. Çünkü o bir eşek...:mymeka:
Konuşuyorum da soğuk konuşuyorum...
O da nedenini soruyor ama söylemiyeceğim, kendi bulsun...
İsterse müneccim şeysi yesin...Nasıl bulursa bulsun...
Umrumda değil...:dilcikar:

Babamı özledim ama eve gidip hemen yatmak istiyorum.
Gözlerim acıyor uykusuzluktan, yarında gidemem.
Muhtemelen haftasonuna kalacak. Keşke yakın otursaydık...:çok üzgünüm:

Kayınpeder yarın taburcu oluyor...Muhtemelen oraya gideriz:a015:

Saçlarımın rengi iyice kötü oldu... Haftasonu kuaförü paralamayı düşünüyorum kısmetse...
İlk başta güzeldi ama acayip aktı yıkandıkça...Şimdi portakalımsı bir kafa ile geziyorum..
tatlicadiarzu Aynı böyleyim işte...

Koca mesaj atmış...İşim olmaz kendisiyle...Nedenini yukarıda belirtmiştim.Bkz 2. satır
2.cümle...

Bugünlük böyle...
Herkese sevgiler...

merhaba canım günlük :dance:
ben yine yeniden buradayım yokluğumda beni özlemedinmi hiç jeyyar özlemişsindi kesin..
çok hastaydım canım,o kadar çok hastaydım ki yatak bana ben yatağa resmen yapıştık..
öyle bir hastalıktı ki bu bütün gücümü bir anda aldı resmen,beynim durmuştu hiç bir şey düşünemiyor
sadece yatıp uyuyordum..aldığım ilaçlar bile ileşmeme bir vesile olmadı sanki...
tam iyileştim dedim bir gün sürdü saadetim sonra hoooop yatağa mahkum oldum resmen..
Allah bütün hastalarımıza acil şifalar versin inşallah..
benki hastalığa hiç tahammülü olmayan ben hiç kalkmadan 1 gece 1 gündüz yattım yaaa...
neyseki dün eşim artık yeter deyipp yarı baygın beni doktora götürdü ve hastalığımın sebebi açıklandı..
bademciğimdeki iltihap daha fazla dayanamayıp vücuduma dağılmış ben bile :1shok:şok oldum yaaa
hemen orda bir iğne yedim ilaçlar verdi,sprey verdi boğazım için akşam bir içtim gözüm açıldı valla..
şükürler olsun şimdi iyiyim hemide kendimi çok daha iyi hissediyorum hiç olmadığım kadar iyi....
hepinizi çok ama çok özledim,o hastalıkta bile yarı baygın yatarken sayıklamışım beee..
kadınlar kulubüne giremiyorum neden diyeeee..:roflol:
anacım hastalık bu kk hastalıkkk.....a.s.
ama ben bu hastalığı ömür boyu çekmeye razıyım beeee...
sizleri çok ama çok seviyorum..Allahım böyle bir ayrılık bir daha yaşatmasın inşalahŞeniz

buaralar kaynanamla iyiyim..rabbim birdaha bozmasın....
düğün yaklaştı ve biz hala birşey yapamadık ne yapacagımı şaşırdım...
annem hallederiz deyip duruyor ama benim içim rahat değil yaaa
rabbimden şu düğünü kolaylaştırması için hergün dua ediyorum...
bu aralar sıkıntıdan yiyorum..yakında karşınıza 100 kilo çıkacagım...:roflol: :roflol:
beklediğim iş den henüz bir haber yok..allahım yaa zamanda geçiyor iyice...alıştımda 11 :00 lerde kalkmayaa bu gidişle iyice tembel bir hatun olacagım...
hava çok güzelçıkıp saatlerce yürümek geliyor içimden ama çocugun dersleri varrr..ders çalışmamız lazım..sanki karneyi bana vereceklerr..
birde bana birtane daha çocuk yap diyorlarrr...allahım artık bu lafı duymaktan sıkıldım...sanki bir çocuk kolay büyüyorda...yorgunum saatlerdir okul da çocuklarla uğraştım..bugün fotograf çekimleri vardı bizim ufaklıkların...

Pek Sevgili Günlüğüm;
sadece bir arkadaşa bakmaya geldim.sengözlerimebaksanab
(Yazıp sildiklerim aramızda kalsın nolurbenneyaptımki)

Merhaba günlükçüm

Nasılsın bakalım??Beni sorarsan Allah'a şükür çok iyiyim Kendimi iyi hissediyorum,mutluyum,herşey yolunda gidiyo çok şükür..Bugün de güzel bi gün geçirdim aşkımla :asigim: Kulesite denen bir alışveriş merkezi var Konya'da zaten fazla gitçek yer de bulamadığımız için sık gideriz oraya..Bugün yine oraya gittik..Hemen apar topar sinemaya girdik başlamıştı valla ama fragman gösteriyordu filme başlamamıştı..Bakış Açısı idi gittiğimiz film bizim Jack oynuyodu Losttaki doktor Jack :roflol: Ondan gitmek istedim..Aksiyon macera filmiydi Amerika başkanına düzenlenen bi suikastı anlatıyodu bayıldım ben çok güzeldi..Sürekli heyecan içinde izliyosun filmi hiç sıkılmıyosun çok akıcı..Zaten severim öyle aksiyon filmlerini..Ama bizim Jack sonunda hain çıktı :roflol: Başkanın korumalarındandı sözde ama sonra suikastı düzenleyenlerden olduğu anlaşıldı ama korkma belasını buldu öldü tatlicadiarzu

Filmden sonra da yemek yedik Burger Kingten ohh canıma değsin götürdüm hamburgerleri tatlicadiarzu Sonra da mağazaları dolaştık benim bişey almaya ihtiyacım yoktu çünkü son zamanlarda baya bi alışveriş yaptım o nedenle bitaneme baktık..Ya bi insana bu kadar mı yakışır giydiği herşey :asigim: Eee adamın fiziği güzel günlük 1.90 boy yapılı bi vücut ne giyse yakışıyo benim yakışıklı sevgilime :asigim: Ben de çok zevkliyim ayıptır söylemesi özellikle de erkek giyimi konusunda o da bana çok güvenir ben neyi beğenirsem onu alır..Sonuç olarak ona acayip yakışan iki tane t-shirt aldık ay bak gene geldi aklıma çok yakıştı ya yakışıklım benim baya bi şımarttım onu bugün

Öyle işte günlükçüm sonra da beni eve bıraktı güzel bi günü daha noktalamış olduk..Yarın evdeyim temizlik yapmayı ve ders çalışmayı planlıyorum..Hadi görüşürüz şekerim

Ben geldim günlük nassın
ben iyiyim yarın son vizeme giriyorum bitti günlük nası geçecek diyodum ama geçti bitti çok şükür.Bugünkü sınavım iyi geçti açıkcası pek ölçücü bi sınav değildi kolaydı,hoca birazinsaflı davranmış ilk defa böyle bi programlama sınavına girdim test yapmış biraz garibime gitti ama yaptım.
Dün bizim yıldönümümüzdü yemeğe götürdü aşkım beni.Çok güzeldi günlük :asigim:
Geldi beni evden aldı elinde gül,ben yeni hazırlanıyodum beklettim birazcık yerimseniben sonra çıktık evden bahçeliye gidelim dedik 7. caddeye gittik yemeğimizi yedik çok güzeldi günlük eski günlerimizdeki gibi.Hediye almış bana pat diye cebinden bişey çıkardı açtım gümüş takım almış kolye ve küpe:asigim:.Çok şaşırdım beklemiyodum çünkü, ben bişey almamıştım ona aslında bizim dışarı çıkacağımız bile belirsizdi ne ara yaptı okadar şeyi hayret ettim.Ben sınav dönemime geliyo o gün çıkamayız sonra bişeyler yaparız demiştim hiç hediye almaya da fırsatım olmamıştı yani.Neyse haftasonu telafi ederim yerimseniben yemekten sonra biraz gezelim dedim ama ders çalışman lazım dedi beni arkadaşıma bıraktı o da eve gitti.Bugünde ben sınavdan çıkınca aradı ben seni çok özledim okula gitmiycem yanına gelcem dedi aslında çok isterdim ama derse gitmesi gerekiyodu günlük o benim gibi öğrenci değilki istediği zaman dersi assın öğretmen o sorumlulukları var.Neyse böyle işte güzel bi gün geçirdik.
Haftasonu da kuzenlerim geliyo ankaraya çok mutlu oldum günlük :sm_cool: gezecez bütün stresimi atmayı planlıyorum.Alışveriş de yapcam :dance: kıskanma tamam seninle de gideriz :icecream:
Neyse günlük sana doyum olmuyo ama benim ders çalışmam lazım son sınav diye önemsememek lazım az kaldı zaten bitireyim yatcam.Sabahın 9 unda zaten uykumu almam lazım yoksa sınavda bişey yapamıyom.
Öptüm seni bye bye:asigim:

günaydın günlük sevimsizi...
nabersin...
ben geldiiimmm...
akşam çok yoruldum eve gittim kocayla da küsüm ya (ki hala küsüm)...
doğru balkona gittim yıkadım...
çıktım kesmedi beni bukadar iş mutfak dolabını döktüm...örtülerini yıkadım heryerini cifledim içindeki tabakları vs..yıkadım...
tabiki sadece tezgahın üst kısmını...alt kısmına başlamak üzereyken saat 9 olmuştu bıraktım...
tertemiz misler gibi oldu...bugün de altı kısmı ve beyaz eşyaları cifleyecem ve camını silecem...
sanırım bugün kayınpederim gelecekmiş...bize uğrar mı yoksa geri mi döner bilmem...zaten koca kafa kocam bişey demedi...akşam babamla konuşurlarken duydum ben...ama resmen söylemediğine göre bilmezden gelebilirim di mi günlük....
hiç kimseye tahammül edemeyecem bugün...
zaten birazdan çıkacam keşif varmış...üstelik semih bey de gelecek amannnn hayatta bitmez bu keşif...
ya dönerim ya dönmem...hakkını helal et günlük...
heee lalişim gelince söyle çatladım evt...
aslıya da de ki yalancı şahitlikten yatacağıma bizzat vurur girerim içeri..hiç değilse bir işe yarar...

Günaydın Günlük,,
Çirkinin kocasıyla küsmesi iyi olmuş.Zira evi pislik içindeydi.Temizlemiş olduu..

boş kafaya söyle günlük...
kafasını kırmam yakındır...
hayatta pis olmadım ben...
hem güzel hem başarılı hem tertemiz bir kadınım ben...
bir tek eksiğim var ama yaşı küçük anlamaz...
hoş yaşı büyüse de anlamaz...

günlük naber...
bakıyorum da bu sabah ziyaretçiler çok....
barış la kocanla çirkin şey ne bu hep küs hep küs.....

selam günlük okula başlamam bir hafta kaldı, bu konuya hiç girmeyelim ağlamak istemiyorum çünkü:a015:
artık lohusalık modundan çıksam diyorum be günlük 4 ay oldu nerdeyse:1closedeyes:
aslında işime geldi, saçları tepede horoz gibi toplayıp, k...ma eşofmanı çekip, rengi solmuş kazaklarla gezmek, sütüm artsın bahanesiyle tatlılara yumulmak,yan gelip yatmak
olmuyor be günlük ben böyle paçoz bir karı mıydımtatlicadiarzu, afedersin günlük karı dediğim için, senle yakın arkadaşlığımıza sığınarak kullandım bu kelimeyi
yeni bir ben lazım galiba,kupkuru dalar bile çiçeklenip böceklendi,oysa bana bakfisfisfis
işlere şu saçları kestirmekle başlamalıyım, boyası akalı aylar, hatta yıl oldu yuh be yani banakafamçokkarıştı
kendime bakmalıyım be dimi günlük, dışarda lohusa olmayan o kadar çok kadın varki, karısı lohusa olan kocaları avlamaya çalışan o kadar avcı varki, gerçi ben onları avlayacağımklava: ama neyse
neyse günlük seni de sıktım bugün,ben en iyisi birance bakıma başlayım,sana da kolay gelsin günlük
a.s.

Son düzenleme:
Güya giremiycektim bak dayanamıyorum ilk fırsatımda giriyorum gerçi şu an yapacak birşeyim yok tıkılı kaldım odada ondan girdim ustalar içerde napim
Sonra deme yani hani girmicektin yalancı bak girdin diye kandırık yapmıyom fırsatım olmaz sandım ama oldu :roflol:
Bugün akşama kadar beklicem günlük sonra bizimkine msnde bir yazı yazcam bakalım sorcam ben ona bu 2 günün hesabını gör bak sen günlük

Günlükçüm,
Söyle çirkine neymiş derdi.Ban herşeyden anlarım..
Papucumun güzeli temizi...

Kız sende olmasan napardı onca üye, iyiki varsınŞeniz,
Şurda karalıyoruz bir iki birşeyde azcık rahatlıyoruz, hay Allah razı olsun senden.

Kız aramızda kalsın ama boşıycam kanımca bu adamı. Hala özür dilemedi, hala hiiiç banamısın demiyor ya, gıcık şey. Dün traş olmuş ya pek bir yağuşuklu olmuş senağlama. Bu umursamaz tavırları beni deli ediyor, suratının ortasına çakasım var valla.Çok üzgünüm çoook, Beni almayada gelmiyor artık işyerinden. Kuzu kuzu dolmuşa biniyom bende :1closedeyes:

Ahhh kafam ahhhh, alsaydım o kel kaymakamı şimdi böylemi olurdum ya. Bir elim yağda öteki balda olurdu allahıma.Adam deli divaneydi peşimde ama ben ne yaptım, yok aman kel adam istemem dedim durdum. Hani noldu şimdi bu kelleşiyor işte. Aşık olduk evlendik güya. Adamın aşkı için neredeyse sıfır beden olmuştum be:mymeka:, kadir kıymet bildimi, hayır , nerdeeee. nato kafa nato mermerÇok üzgünüm çoook

Offf günlükcüm yaaa, öyle bir bağırsamki deeee fizandan duyulsa:a015:

günlük söyle kuzuya eğer avukat bulursa banada haber etsin zira 2 boşanma davasında 1 boşayana 2. si bedava kampanyasından faydalanırık:çok üzgünüm:

günlük söyle kuzuya eğer avukat bulursa banada haber etsin zira 2 boşanma davasında 1 boşayana 2. si bedava kampanyasından faydalanırık:çok üzgünüm:

Findukda boşanırsa Kulübün adını dullar kulübü diye değiştirir herhal Ceyar Efendi, evli kadın kalmıycak befisfisfis.

Beti Kocadan yana dertli, Lale dertli, Finduk dertli, Aslı dertli, Krdi bazen dertli, bir AYN'la Krocan iyi kocalarıyla.

Kroyada kocası pırlanta yüzük almış, benden duymuş olmayın bilirsiniz dedikoduyu hiç sevmem:smiley-cool:

Sevgili Günlük,
Bunların kocalarına yazık valla baksana :smiley-cool:
Bu arada krocanın nesine pırlant aalmış kocası bilmem:sm_confused:
Tüm dostlarıma sevgiler selamlar olsun Şeniz

Günlükcüm;
benim bekleme sürecim devam ediyor..:1closedeyes:
Ama yapayalnızım be günlük!:çok üzgünüm:
Tek başına durakta nereye kadar bekliycem..
Tamam sustum ben,kızma:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…