Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük mümkün olduğunca seni okumaya çalışıyorum ama birgün gelipde buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi
öyle mutluyumki günlük ben ne şanslı bir kadınım gerçi hep allahıma şükreden başkalarının dertlerini görünce kendi dertlerimle bir güzel alay eden bir kadınım ama bu geçirdiğim kaza bana bir kez daha gösterdiki ben para biriktirmeyi beceremiyorum ama çok güzel dost biriktiriyorum yani dünyanın en zengin insanıyım
eşim bana bebek gibi bakıyor kazadan sonra evde yemekleri o yapıyor beni bebek gibi yıkıyor elleriyle besliyor dakikada bir telefonla arayıp sıksık eve uğruyor canım arkadaşım hergün gelip evimi topluyor
çamaşırımı yıkayıp ütümü yapıyor
sitedeki arkadaşlarım bana moral vererek yanımda oluyor
uzaktaki dostlarım çocuklarım telefonlarıyla sıksık hatırımı soruyor
eee diyeceksinki günlük sen ne yapıyorsun bende her zamanki muzurluğumla onları gülme krizlerine sokuyorum anladımki ben hiç değişmeyeceğim günlük 90 yaşınada gelsem içimdeki çocuk hiç büyümeyecek

ben çok şanslı kadınım çooook sevgili günlük

günlükçüm...
barçman ablama söyle şahsen ben de onun gibi bir komple güzelliği tanıdığım için çokk şanslıyım....
Allahım nazarlardan sakınsın ablacım seni...

selam günlük mümkün olduğunca seni okumaya çalışıyorum ama birgün gelipde buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi
öyle mutluyumki günlük ben ne şanslı bir kadınım gerçi hep allahıma şükreden başkalarının dertlerini görünce kendi dertlerimle bir güzel alay eden bir kadınım ama bu geçirdiğim kaza bana bir kez daha gösterdiki ben para biriktirmeyi beceremiyorum ama çok güzel dost biriktiriyorum yani dünyanın en zengin insanıyım
eşim bana bebek gibi bakıyor kazadan sonra evde yemekleri o yapıyor beni bebek gibi yıkıyor elleriyle besliyor dakikada bir telefonla arayıp sıksık eve uğruyor canım arkadaşım hergün gelip evimi topluyor
çamaşırımı yıkayıp ütümü yapıyor
sitedeki arkadaşlarım bana moral vererek yanımda oluyor
uzaktaki dostlarım çocuklarım telefonlarıyla sıksık hatırımı soruyor
eee diyeceksinki günlük sen ne yapıyorsun bende her zamanki muzurluğumla onları gülme krizlerine sokuyorum anladımki ben hiç değişmeyeceğim günlük 90 yaşınada gelsem içimdeki çocuk hiç büyümeyecek

ben çok şanslı kadınım çooook sevgili günlük

Yarından tezi yok bende bir tarafımı kırcam günlük, ekmek elden su gölden nasılsabenneyaptımki
:smiley-cool:

Yarından tezi yok bende bir tarafımı kırcam günlük, ekmek elden su gölden nasılsabenneyaptımki
:smiley-cool:

günlük kuzuma söyle ben elimi kırmadım çatlattım kuzumsa zaten her daim çatlak onunla ilgilenenin olmaması mümkün değil

Son düzenleme:
sevgili günlük
Barçman ablamı çok kıskandım bu 1jeyyar
kuzumun da dediği gibi bende bir tarafımı kırma girişiminde bulunacağım bu 2:icecream:

asıl önemli olan konu bugün eşimin doğum günü:çok üzgünüm:
ve halen bir hediye almış değilim bu da 3tatlicadiarzu
ne alacağım günlük,nasıl yapsam da bir değişiklik yaparak
onu bu doğum gününü farklı bir şekilde kutlasam:uhm:

sevgili günlük
Barçman ablamı çok kıskandım bu 1jeyyar
kuzumun da dediği gibi bende bir tarafımı kırma girişiminde bulunacağım bu 2:icecream:

asıl önemli olan konu bugün eşimin doğum günü:çok üzgünüm:
ve halen bir hediye almış değilim bu da 3tatlicadiarzu
ne alacağım günlük,nasıl yapsam da bir değişiklik yaparak
onu bu doğum gününü farklı bir şekilde kutlasam:uhm:

günlük adıvara söyle özel günler için hediye düşünülecek son ayrıntıdır öncelik eşine kendini dünyanın en özel insanı gibi hissettirmesidir çalıştığı için marketten az ama çeşit çeşit mezeler alıp mum ışıklı şaraplı bir sofra hazırlasın kendide süslenip işveli ve cilveli bir kadın gibi davransın eşine ona sahip olduğu için ne kadar şanslı olduğunu onu çok sevdiğini söylemekten çekinmesin yemeğin sonundada ışıkları kapatıp mumlarını yaktığı doğum gününü masaya getirsin zaten bunları yaparsa eşinin gözü verdiği hediyeyi görmiyecektir bile

günlükkk sınawlarım baslıyo yarın ılk wızeme gırecegım hayırlısıyla ALLAH'IM YANIMDA OL NOOLUR SU WIZELERIMI BASARIYLA WEREYIM AMA AKSILIK BU YA HASTAYIM BE GUNLUK KAC GUNDUR KATIR KATIR OKSURUYORUM HADI BAKALIM INSALLAH GECERIZ ALNIMIZIN AKIYLAN

Yani günlük şu an öyle sinirliyimki anlatamam Kötü Kazen yok sevgilime değil akrabama onun için bir iyilik yaptm yaptım diyorum evet hemde çok makbule geçer birşey öğrettim bunun için 2-3 ay hergün yanına gittim geldim artık bundan sonrası onun çabasına kalmıştı ama gel görki şimdi ben galiba unutuyorum yapamadım fırsatım olmadı falan filan tekrar gel ya nasıl deli oldum biliyomusun artık benlik bir şey yok kendi çabanla ilerlemen lazım diyorum ama seninde gelmen lazım diyo şimdi gidersem çok sinirliyim bir şey söylerim akşama doğru gidebilrisem gitcem ama çok kızdım günlük çoook aptalmıyım ben ya ne diyo uğraştım didindim azcık çaba sarfedin gayret gösterin herşeyi başkalarından beklemeyin vurdumduymaz olmayın ya başka birşey yazasım yok günlük belki sonra yazarım sinirden ağlıycam nerdeyse günlük offfsenağlama

bugün yoğundu.oğluşumu okulabıraktım .aniden gusele ben geliyorum beni şurdan al dedim...
beni bayağı bekletti ama olsun benim suçumdu kıza önceden haber veremedim..
neyse onların orada pazar vardı baştan aşağıya dolaştık..ne güzel şeyler aldık..hepside kermes içindi..buarada kendimede çatal aldım..evde yeminle söylüyorum okadar çatal vardı nereye gitti bilmem:uhm:
ordanda bir pastanade oturduk biraz konuştuk..hoş bir gündü...

bu arada aslımın kuzeni hastaymışşş çok üzüldüm yaaa rabbbim tez zamanda şifasını verir inşallahhh :nazar:

GÜNAYDIN PEK SEVGİLİ GÜZEL GÜNLÜĞÜMa.s.HAVA BU GÜN BULUTLU,,,
BEN DE BULUTLUYUM GÜNLÜKKK
HATTA ARASIRA YAĞIŞLIYIM BE GÜNLÜKK....:çok üzgünüm:
KAPALI HAVALARI HİÇ SEVMİYORUMM,,BOĞULUYORUMMM...
İNŞALLAH YARIN KK DAN BİZİM KIZLAR GELECEK YARINN..
ONLAR BENİM MORALİMİ YERİNE GETİRİR GÜNLÜKK...
BU GÜN İŞLERİM YOĞUN MALUM HAFTANIN SON GÜNÜ...
HADİ KAL SAĞLICAKLA GÜNLÜKÇÜMMM
a.s.

Gün ve içimizin aydın olması ümidiyle Günaydın Günlük Biraderim;
Kötü Havaya Rağmen,Hava Nasıl olursa Olsun Bizim havamız iyi olsun:dance:

Düne Nazaran Daha iyiyim(z)
Muhasebeciyle atıştık biraz Ona sıkıldı canmm
..
bide kg. verimim yawaş yahu üf püff
ama Günlerdeeeeeeeeen cuma olunca Moralimi kimse bozamıyo :dance:
çünkü yarın C.tesi

Öpüldün Günlük
Günlükçü Arkadaşlar .(sosyalist slogan gibi oldu tatlicadiarzu )
Ve tüm K.K AİLESİ a.s.Şeniz

günaydın günlük....
mutsuzum...umutsuzum...
bıktın sende biliyorum bir gün gelipte güzel şeyler yazmıyorum diye ama ne yapayım yok ki....
sevgilimle aynı şehirdeyiz...aramızda yarım saatlik yol var yok ama bir ay oldu görüşemiyoruz...
her gün bir aksilik çıkıyo...dün yolun ortasında sinirden ağlayacaktım ya....
maaşını vermiyorlar çalıştığı yerden ona da bozuluyo morali....
hiçbirşeyi yoluna koyamıyoruz....
sabrediyorum...bekliyorum ama nereye kadar....
sana yazmak biraz da olsa beni rahatlatıyo.....
topic acacağım .... herkesin yeterince derdi var birde benimle mi uğraşacaklar :)...
neyse günlük.....
gidiyorum ben yine gelirim.....

merhaba sevgili günlük...
Bugün güne yine hüzünlü duygusal hatta ağlayarak başladım :çok üzgünüm:
bu aşk denilen şey ne kadar kötü ya günlük hiç bir konu karşısında bu kadar aciz kaldığımı hatırlamıyorum.Ayrıldığım zatı tüm çabalarıma rağmen unutamıyor aksine hergün daha fazla hatırlıyor ve özlüyorum:çok üzgünüm:
Tüm hatalarına kızıyor nefret etmeye çalışıyorum ama olmuyor olmuyorbenneyaptımki
iki aydır tutuyorum kendimi onun için ağlamıyacağım diye ama bugün engel olamadım kendime be günlük :a015:
Yarın benim doğum günüm ve herkesten daha çok onun hatırlamasını istiyorum tabi konuşabilirmiyim o da ayrı konu
evet günlükçüm bugün hava gibi benim yüreğimde kapalı ve yağışlı
inşallah bugünlerde geçer ve artık mutlu olurum
Hoşçakal günlüğümma.s.

selam gunlukk

ben cotton candy ablacım ıcın hemen yazım dedım yazdıklarını okudummm....
oncelıkle cok uzuldum ama sen elınden gelenı yaptın abla burda ben bılıorum ya gunluklerını..tuuh yanı ona.kendısı kaybettı.umarım sana gercekten deger weren
bırını bulupp hep mutlu olursunn.senı sewıorum ablacımmmm...

kendıme gelınce gunlukk...
allaha sukur hersey yolundaa.arada sıkılsamda hayat cok guzel yaaa.:dance:
askımı cokk sewıorum bıraz lımonıydık ama duzeldı aldı gonlumu hemen :asigim:
dayanamayız kı bızŞenizbı gun gorusmesek bıle ozluoruz...

13 nısanda duman konserı war oraya gıdıcezz askımla.cok mutluyummm.ıns bı terslık cıkmaz da gıderız:içelim:

yarın en sewdıgım kuzenımın dogum gunuu onu cokkk sewıorumm bugun hedıyesını
aldık askımla...sımdıden yarın olsun dıe sabırsızlanıorumm.sımdıden dogum gunun kutlu olsun zuhrecımmmmmm....

benden bugunlukte bukadar ısteee...daha ıı haberlerle gorusmek uzere...​

Selam günlükcüm
Bugün dolaştım azcık kendime birşeyler aldım mutlu oldumsırnaşık şey
İnsanları anlıyamıyorum biliyomusun günlük ,insanlara umut veriyorlar arıcaz diyorlar biraz bekle diyolarlar yada bir gün veriyorlar ama aramıyorlar insaların umutlarını kırıyorlar ne hakları varki madem olmucak olmucak diyin insan yerine koyup arama tenezzülünde bile bulunmuyorlar hemde bu arkadaş yada tanıdık birisi herhangi biride değil bu sevgilime yapılan bir şey onunda benimde umutlarımzı kırıyolarlar üzülüyorum kendim içn değil ama sevgilim için :çok üzgünüm:
Babamada kızdım halada kızgınım istemiyorm birşey kırdı beni:çok üzgünüm:
Yarın akşam uzak bir akrabamızın küçük oğlunun doğum günü oraya gitcez onada hediye aldık bugün aynı zamanda arkadaşımında yiğeni muhtemelen güzel geçicek kaynatırız bol bol evleneli uzaklaştı bizden.:smiley-cool:
Bugünde böyle bitti işte günlükcüm
Herşey güzel olcak birgün sabırla bekliyorum yılmıycam pes etmiycem beklicem sen görürsün "hayat"sırnaşık şey

Günlük benden sana;
Kendimin ellerinden tutunca ,içimden nehirler gibi akmak geliyor,
Yollara çıkmak yolculuklara bakmak geliyor....
Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor anlıyomusun...
Yıllarım sırılsıklam yağmurlar giymiş ,avuttuğum düşler için bana bir gül ver, söküldüğüm günler için bana bir gül ver...

Günlüüüük Znax'ta yine birinci oldum:hooray:, yav hep ben birinci oluyorum, olmuyor ama böyle, zevki çıkmıyorki:eek:

Dilimden düşmüyor
Kolaysa gel de al
İçimden söküp aşkını
Çektiysen kahrımı
Helal et hakkını
Zorlu SEVDAM HOŞÇAKAL.................senağlama

Sevgili Günlük...

Hava soğuktu bugün, okulda da kalofireri yakmıyor 3 gündür üşengeç hizmetli zaten ona canım sıkkın... Bir de yağmur yedim. kafamçokkarıştı

İlaç yazdırmaya gittim bugün sağlık ocağına, eczacı ilaçlarımı vermedi, 1 aylık tedavi yazılması lazım dedi, tekrar sağlık ocağına döndüm doktor düzeltti, eczaneye geldim ama yine sorun çıktı buşekilde ilacı veremem dedi.. Gareziniz mi var bana nan dedim şebek ettiniz beni bir oraya bir buraya :mymeka: Neyse çırağını gönderdi de ilaçlarımı alabildim. Offf allahım şu 3 ay da geçse de şu ilaçlardan kurtulsam, bıktım artık, gerçi bakalım sonuç ne olacak ya....:çok üzgünüm:

Bugün aksilikler üstüste tabiii... Nikah işlemlerimiz için belediyeye gittim, nişanlımla benim ikametgah yerlerimiz ayrı olduğu için ya burası ya Ankara dedi, Antalya da olmaz dedi. Dellendim. :mymeka: Çok üzüldüm biz her şeyi Antalya ya göre ayarlamıştık. Neyse babmı aradım yok öyle bir şey ben burdakilerle konuştum, hiç olmadı ikametgahını burdan çıkartırım ben muhtardan dedi. Eh biraz içim rahatladı ama ooofff ne zor bu işler yaaa.... Sıkıldım, biran önce şu prosedür işlemleri bitirsek bitanemle...:çok üzgünüm:

Bugün de böyleydi işte... Her şeye rağmen çok mutluyum, çünkü bugün Cuma hehee :dance: Hafta sonları olunca hele de bu Cuma ise çok seviniyorum yaa. Bitanemi de çok seviyorum, çok özledim canım seniii :1hug:Şeniz:asigim:

bugün doya doya alışveriş yapmak istedim ama maalesef param azdı fazla birşey alamadımkiii
zaten benim ufaklıkdan bana para kalmıyorkiii...yeterki görmesin beni tutturuyor onu bunu al diyee:eek:klava:
neyse sonunda arkadaşlarla bir magazada doyasıya giysi çıkartıp denedim..birşey beğenmedimde can sıkıntısından iştee.
iyiki bir lif yapmayı öğrendim herkese gösteriyorum allahım yaaaa çocuklaşıyorum bazen..
yarında kk ile buluşacagım inşallahhh
inşallah havada yagmazzz sanki yağacak gibi ama ...
heyecanlıyım bakalımmm yarın neler olacakkkkk.....a.s

Selam günlüüük,
canım rockerx kardeşim çok teşekkürler ilgin için...çok zor ama atlatıcam inşallah bunu da...iyiki varsın tatlım Allahım sizin ilişkinizi nazarlardan korusun,hep çoook mutlu olun inşallah:nazar:Şeniz
Aslında şöyle bağıra bağıra ağlasam zehrimi akıtsam daha iyi olurdu..ama yapamıyorum sevdiklerimi üzmek istemiyorum, bu seferde fiziksel olarak biyerlerimden çıkıyor işte bu acı mide ağrısından ölücem sandım 2 gündür kıvranıyorumsenağlama
İyi ki sevdiklerim var iyiki kk var...burdaki arkadaşlarım var iyiki şükürler olsun hepsi nasıl içten dua ediyor banasenağlama
Ceku da ayrılmış sevgilisinden:çok üzgünüm:Allahım hayırlısını versin inşallah ceku için de...
Ne demiş Murathan Mungan:
"Kimdi giden kimdi kalan
Aslında giden değil
Kalandır terk eden
Giden de bu yüzden gitmiştir zaten..."

X