Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük
Bugün haftanın başı olarak temizliğime başladım evdeki herkesi gönderdim temizlik yapıyorum ama burayada bir bakim dedim :))) temizliğimi yapim sonra yemek yapcam sonrada saçıma bir fön çekim süslenim püslenim sonra otururum.tatlicadiarzu
Hiç bir değişiklik yok hayatımda günlükcüm ALLAH başka dert vermesin deyip teselli ediyorum kendimi ki gerçek bu galiba ama bazı şeyleri çok özledim canım çok sıkılıyo:çok üzgünüm:
Hafta sonuda evdeydim buluşamadık daha doğrusu ben çıkamadım çok zor bir dönemden geçiyoruz ilişkimizde günlük ALLAH sonumuzu hayır etsin(amin)
İnşallah en kısa zamanda düzeliriz günlük
Düzelsin artık nolur :çok üzgünüm:

Selam günlüük
Bugün çok berbatım ya...
Çok sahipsiz hissediyorum kendimi...:çok üzgünüm:
Sevgilim beni çok yalnız bıraktı, nelerle uğraşıyorum haberi bile yok...
Dün yine bütün gün hiç konuşmadık tabi normal olarak...dün moralim aşırı bozuktu bi olaylar oldu işte ve gece aradım olayı anlatamam ama en azından konuşurum moralim düzelir diye beyefendi uyumuş bide bana kızdı ya o sinir bozukluğunun üstüne!
Bugün de tabi konuşmadık bütün gün biraz önce aradı sesim bozuk anlamıyo bile konuştu konuştu uyumaya gitti! Of ya ben ne için bütün bunlara katlanıyorum acaba!
Yoruldummm...

sevgili günlük,son zamanlarda iyice güvensiz oldum herşey çok boş bomboş geliyor yine bana............

Selam günlügüm..
Bugün biraz yorucu gecti valla. Alisverise gittim güya,mucize eseri elim bombos döndüm geldim..:çok üzgünüm: Onca saat gezmem yanima kar kaldi ..
Aksamüstü de yüzmeye gittik arkadaslarla,kalori yaktik.. Ama bil bakalim ben eve gelince ne yaptim? Bi güzel karnimi tika basa doldurdum tatlicadiarzu Ooooh ne güzel de gitti valla.. sırnaşık şey Yüzme i$i de yanima kar kaldi anlayacagin..
Bugün güya oturup ders calisacaktik sevgilimle,ikimizin de cani istemedi,kaldi öyle..
Amaaan yemisim sinavini,artik hic bisey umurumda degil :icecream:
Dün biraz atismistik,sinir oldum bulusmak icin beni bütün gün bekletti diye.. Ben de "seni bekleyemem bütün gün" deyip kendimi disari attim giciklik olsun diye :dilcikar:
Kiz arkadaslarimla bulusup bir seyler icmeye gittik,sinirli sinirli geldi o da yanimiza..
Muhabbet falan derken yumusadi.. Cok fena bir kavga bekliyordum ama Allah´tan uzatmadi :eek: Yine cok sevdik birbirimizi :asigim:
Benim günlerim böyle geciyo iste günlük ne yapalim,hayat kosusturmasi icinde bir o yana bir bu yana... BAska da bisey yok..

sevgili günlük anladım ki bazı psikolojik rahatsızlıklar geçmiyor.
İsmi lazımm değil bir şahıs bana msj atmış.
Açıkca sorsa sen ......misn diye ondan mı korkucam pehh söylerim ayıla bayıla:icecream:
üstelik birde bana ne dese beğenirsin günlük kardeş deli olan benmişim kocam ondan erkenden uyuyormuş :roflol:bunu bana söyleyen internetten .....neyseeee...
şimdiiii günlükcüm sen olsan ne yaparsın.???
Deliye şapkanı ver geç dediğini duyar gibiyim.Zaten biraz akıl olsa düşünür bu kız kaç yaşında neyine güveniyorda bu kadar konuşuyor diye ama nerde.
Sanırım öğrendiğinde pek hoş bir öğrenme olmayacak.
Ben gene iyi niyetli davranıyorum benim yerimde başkası olsa kapısına üç avukatla dayanır,o küçücük şehirde onu rezil eder,herkese nasıl bir insan olduğunu a'dan z'ye gösterirdi...sengözlerimebaksanab
neyse günlükcüm işte böyle....
Allahtan bu kadar basit şeyler için benim vaktim yokyerimseniben

Son düzenleme:
günaydın günlükcüm...
çok canım sıkkın...
işe ya da kocacığıma değil insanların basitliklerine...
artık midem bulanıyor...
hakikaten bulanıyor...
nasıl bu kadar basit ve zavallı olabiliyorlar anlamıyorum...
be kadın annemden yaşlısın be...
ne uğraşırsın benimle...
ne yapayım yani senin seviyene inip mahalle kavgası mı yapayım...
bunu mu istiyorsun anlamıyorum...
yazık yazık yaşından başından utanmaz mısın...
öyle canım sıkıldı ki dün akşam ve bu sabah aptal mahluk yüzünden...
akşam eşime çok yalnızım burda ben dedim...
çok üzüldü canım....
hata yaptım biliyorum boş yere üzdüm onu....
ama sanki bu şehirde yabancıyım diye böyle oluyormuş gibi geliyor ne bileyim...
yanlış düşünüyor olabilirim ama çok üzülüyorum...
kararımı verdim...
Allahın izniyle bugün çalışmaya başlıyorum...
hem kpssye hem össye gireceğim....
özgeciğime meslektaş olurum belki...
hem zaten kazansam ancak yakın olarak orayı kazanabilirim...
belki notlarını bana verir ne dersin....
bak yüzüm güldü azıcık....
inşallah başarırım günlük....
şimdilik bu kadarcık işte....
görüşürük...
ha bu arada özgeciğim barışmış arifiyle çok sevindim...
sıkıntılıyken yazmadım yanlış bişey söylerim diye...
ama yine de ahkkında hayırlısı olsun...
herşeyin en güzeline layık o çünkü...

Sevgili gunluk bugun sabah saat 6 da kalktim cunku dun gece esimle bayagi bir tartistik ve benim gozume uyku girmedi.O perisan halde ise gitti benide uyku tutmadi asagi indim.Sabahtan beri sitedeyim kafami dagitmaya gulmeye calisiyorum ama kalbimin bir kosesi alev gibi yaniyo.

Sebebini bile tam anliyamadigim bir kavga yuzunden sabahtan beri ruh gibiyim.Sahte gulucukler atiyorum kendimi iyi hissedeyim diye belkide kendim icin degil kizim icin mutlu olmaya en azindan oyle gorunmeye calisiyorum.Icinden cikamadigimiz bir yoldayiz suan esimle ortada elle tutulur bir sebepte yok ama o bana ben ona eziyet edip duruyoruz.Ve en cok uzuldugum bu sekilde devam ederse kizim huzursuz bir ortamin icine dusucek.Allah korusun tabi ama sebebini bile anliyamadigimiz bir seyi nasil cozicez bilemiyorum.Benimki belkide dogum korkusu stresi hamilelik psikolojisi esiminde gunde 15 saat calismasi ve buna ragmen yetmiyo para deyip stres yapmasi sanirim tum sorun bu.Ama benim anliyamadigim suan herkesten yuksek maas aliyo ve on kisilik para giriyo eve nerdeyse ama hala esim yetmiyo yetiremiyorum diyip duruyo.Belki annemler gelicek diye stres yapiyo.Ama artik dayanacak gucum kalmadi ben mutlu huzurlu olmak istiyorum.

Su 15 gundur en cok huzurlu bir ortama hasretim.Neler oluyo bize gunluk suan en mutlu olmamiz gereken donemdeyken neden bu haldeyiz neden ???
senağlamasenağlamasenağlama

günlük annişadayına söyle aileye yeni bir üye katılacağı zaman böyle durumlar yaşanabilir aile reisi baba olmanın heyecanı ve onun getireceği mesuliyetten dolayı gergin olabilir hatta bebeğin sevgisinin kendisini bir kenara atıcağını düşünüp endişelenebilir bu insanın hayatında hem çok mutlu hemde gergin olabileceği bir döneme dönüşebilir ama bebek doğduktan kısa bir süre sonra hepsi geçer mutluluk huzur katlanarak büyür bunlar normal gelişmelerdir yeterki allah sağlık versin

Günlük dün sevgilimle çok hoş konuşmalar yaptık ay anlatsam sen bile şaşırırsın ama anlatmim boşver yuh falan dersin şimdi.tatlicadiarzu
Öyle iddalı kouşuyoki şaşırııyorum yani şu durumda benim ona umut verip teselli etmem lazım ama o bana umut veriyo umutlu konuşuyo teselli ediyo dicem ama olucak yapıcam geçicek bugünler diyo sürekli o öyle diyince ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum yani umutsuz davranarak davranmayı bırak direk söylüyerek üzüyomuşum gibi geliyo üzülüyomudur acaba günlük ama dün çok güzeldi bana göre şu an imkansız ama ona göre kesin olucak şeyler öyle tatlıydıki çok güldüm hala aklıma geldikçe gülüyorum eğer onun dediği gibi olursa günlük sana söylerim işte böyle demişti benim aşkım diye tabi bunun için 1 sene beklemek lazım:icecream:
Öyle işte günlük seviyorum ben bu adamı yaw tatlicadiarzu
İnşallah birgün herşey güzel olur
Herkesin gönlüne göre olur
Sevgilim ve tüm işsizler bir an önce işini bulur hayırlısıyla(aminnnnn)
Herşeye rağmen yüzümüzden gülücükleri eksik etmiyelim dimi günlükcüm a.s.

Günlükcüm merhaba;
Seni okuyunca genelde içim kararıyor. Şimdide öyle oldu bak. Akşama kadar sürer bu.:tomato: Halbuki bugün fena başlamamıştım güne. Yoğun bir gün ama olsun. Kırmızı rujumu, kırmızı ojemi de sürmüştüm, iyiydim yani ama seni okuduktan sonra afaganlar bastı bana:tomato:

Dün yazdığım dertten daha büyük olamaz sanıyodum ama oluyomuş!
Nasıl böyle 1 gün arayla üst üste geliyo günlük...
Nasıl insanın bütün güven duygusu dört yandan yıkılıyo...
Evet arkadaşlar...herşeye katlanıp oturup beklediğim adam beni ALDATMIŞ!!!
Şimdi öğrendim akşam belki ayrıntılarını yazarım:a015:

Dün yazdığım dertten daha büyük olamaz sanıyodum ama oluyomuş!
Nasıl böyle 1 gün arayla üst üste geliyo günlük...
Nasıl insanın bütün güven duygusu dört yandan yıkılıyo...
Evet arkadaşlar...herşeye katlanıp oturup beklediğim adam beni ALDATMIŞ!!!
Şimdi öğrendim akşam belki ayrıntılarını yazarım:a015:

canım artık kime güveneceğimizi şaşırdık..onun için nelere katlanıyorsun oda seni böyle mükafatlandırmış..:eek:klava:
sen değil o üzülsün canımm..:teselli:

biraz önce bankadan geldim..bir bitiremedim şu kredi borcunu ALLAH kimseyi bankanın eline düşürmesin..
dükkandada tadilat varrr heryer karmakarışık.offff offff
çalışmadığım için eşimede yardımcı olamıyorum ..kısmet yaa beklediğim bir iş var umarım olur ve yeniden çalışma hayatına başlarım..
böyle eli kolu bağlı oturmak inanki çok zor geliyor...
bu arada arkadaşlarımın hepsine kermesden bahsediyorum...ama henüz tık yok yaaa insanlar ne kadarda duyarsız olmuşlar..canım iyice sıkıldı ...
rabbime dua ediyorum alnımızın akıyla hayırlısıyla çıksak bu kermes olayından...

sabah zor uyandım, servisi kaçırdım işim ücra köşede olduğu için
maaşımı çekeyim öyle taksiye binem gidem dedim maaş yatmamış (benden 5 dk sonra yatmış)
otobüs bekleyim bari dedim gelmedi yarım saat dondum
işe geldim gıcık müdür çıldırmış vaziyette beni aramış sinirlerimi zıplattı
sonra sakin ol dedim durdum kendime
şimdide 1 nisan şakaları ile gülüp eğleniyorum
herkes oltaya düşüyor
:roflol: :roflol: :roflol:

Ben geldim :eek:
Dün sevgülümlen konuşuyoduk msn de o nedenle sadece kısacık barıştık yazabildim günlükçüm..şimcik ayrıntılara geçebilirim :asigim:
Dün yine iki yabancı gibi msnde karşılıklı duruyoduk,birbirimize hiçbirşey yazmadan..Sonra ben kişisel iletime bişey yazdım,sonra o da beni kızdırmak için onun gibi bişey yazdı..Kızdım haliyle zaman geçer ama kaybettiklerin asla geri gelmez hoşçakal yazdım iletime..Sonra o da bana msnden ilk kez yazı yazdı seni çok seviyorum ben ya diye :asigim: Ben de seni çok seviyorum yazdım ondan sonra seni özledim tarzı sevgi cümleleri kurduk birbirimize :asigim: Sabah olsa da bir kere görsem yüzünü yarın sabah kahvaltıda benimlesin hanımefendi anlamam yazdı :eek: Ben de tamam dedim..Aslında bugün için bi süprizi varmış elinde çiçekle gelip kapımı çalcakmış bana süpriz yaparak ama o yazdığım kişisel ileti çok tatlı gelmiş ona dayanamamış dün gece adım atmış..Ben de çiçek falan inan umrumda değil yeterki sen yanımda ol başka hiçbişey istemiyorum dedim :asigim: İşte buluştuk bugün kahvaltı ettik beraber kısacık görüştük çünkü derse gidecekti yarın tekrar görüşçez..Birbirimize fazla soru sormadık neden diye..Geçmiş geçmişte kalır di mi günlük?Neden uzattıysak uzattık işte sonuçta barıştık ya..Bundan sonra inşallah ikimiz de daha dikkat ederiz hareketlerimize..Ama bu ayrılık yaramış günlük sarılıp öpüp durdu hep beni bugün :eek: zaten dün de ne kadar özlediğni ne kadar sevdiğini söyledi hep..Sürekli beraber olmak aslında o kadar iyi bişey değil..Arada bi böyle özlemler gerekiyo tabi küs olmadan :) O nedenle daha az görüşçez artık birbirimizi böyle çok özlücez karar aldık..Öyle işte günlükçüm herşey yoluna girdi sonunda..Özlemişim onu hem de çok bundan sonra bi daha kavga etmek istemiyom çok yıprandım çünkü..Yarın için bana küçük bi süpriz hazırlamış ne olduğunu söylemedi çok merak ediyom valla..Neyse canımcım sonra yine uğrarım..Barışmamıza çok sevinen tüm arkadaşlarımı çok öpüyom Şeniz

Bu arada çirkin betty me söyle öyle notları beleşe veremem haberi olsun :dilcikar: her bir ders 100 yetale işine gelirse tatlicadiarzu

Yeter ki gelsin günlük elimden gelen her yardımı yaparım seve seve hatta kocişinden izin alsın bizimle kalsın 2 kız kalıyoz 3. ye oda da var :) Ayy sevindirik oldum inşallah kazanır valla seneye son benim ama olsun onla tanışmak vakit geçirmek beni onurlandırır çok seviyom onu biliyon :asigim:

selam gunluk

moralım cok bozuk ıkı uc gundur.neden o kadar cok kı hangısını anlatsam bılemıorum.

sıkılıorum bunalıorum kımseyle konusmak ıstemıorum.neden bılmıorum.herkesten
kendımı sogutmaya calısıorum.ııce sorunlu bırı oldum.durduk yere muzık acıp zırlıorum.
dun ugurlada aramı bozdum.benden cok cekıo.cok sewıorum ama onun bazı olaylarını
unutamıorum benımle alakalı deıl.cıktıgı kızla ılgılı.bazen gecmıse mazı derler dııp gecebılıorm bazense gecmıs gelecegın aynasıdır dııp ıkılemde kalıorum.sonra ayrılmak ıstıorum oluor sonuc.ama o kadar emınım kı benı yıne ıkna edıcegınden.cunku sewıo bunu bılıorum.kı ben suclu olsam bıle ozur dıler.kus kalmaya dayanamz.

off napcagımı bılmıorum.nasıl bu kadar soguk olabılıosun dıo bana gorustuk bugun.
ya aklıma o kadar sey gelıor kı belkıde kendı kurdugum senaryolar ama yınede msn bıle olsa gecmısınde bı kız war we kabullenemıorum.huyum bu degıstıremıorum...

dun babam geldı aksam sabah ben dersaneye gıttım we geldıgımde bı saat kadar gordum
yıne gıttı.

derslerımde ılerleme war ama cok korkuorum kazanamazsam dıe off yaaa ..

bu arada guzellık yarısmasında leyla bırıncı olmus bugun orendım.keske ızleseydım.gecen yıl arkadasımdı dersaneden.
umarım dunyadada bızı bırıncılıkle temsıl ederrrr.

ıste bugunluk benden bu kadarrr

Sevgili gunluk dun gece esimle tartistigimi ve cok uzuldugumu sana anlatmistim.Bu aksam esim isten eli dolu geldi ve ben cok sasirdim.Ilk basta istifimi bozmadim ama sonunda dayanamadim hediyesini kabul ettim ve actim.Iki hat kullandigim icin iki telefon kullaniyordum.Gecenlerde biri kirildi sinirli bir animda :)) Haliyle tek telefonla idare ediyordum.Birde bugun baktimki esimm sagolsun bana telefonn almisss gonlumu almak icin hediyeyle gelmis eve :)) hemde bunun icin bayagi gezmis.Cok mutlu oldum yaa simdi aramiz iyi sevgili gunlukcum ve bende daha iyiyim.Allahim tekrar yasatmasin huzursuzluk cok kotu birsey :KK43:((

Iste boyle gunluk bu gece rahat uyuyabilirim Allahima sukur ha birde telefonumu kurcalar dururum :))

X