Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günlük....
direndim sana yazmayım diye bugün....
ne depresif karısın diyecekler yine diye...
ama dayanamadım ne derlerse desinler....
içim sıkılıyor...neden yok...
aslında dün güzel sayılabilir bir gündü...akşam da öyle...
ama canım sıkkın...
neden garip bu insanlar bu kadar....
en yakınındakinin bile seni anlamadığını hiç tanımadığını görmek ne kadar zor...
oysa ben eskiden....
boşver be günlük...sıkıldım eskiden diye başlamaktan...
şu yeni iş mevzusu ne olacak...araştıramıyorum bilgi alamıyorum...
acaba kkda var mıdır böyle bir iş yapan kimse....? bilgi almam şart...
yağmurdan kaçıp doluya tutulmak istemiyorum günlük...iyi düşünmeliyim...
sanki olacağı kesinmiş gibi...:) ama 94 kpss puanıyla da olmazsa varsın olmasın....
kafam karmakarışık...bir aksilik çıkmazsa haftasonu lalişimin yanında biraz kendime gelirim...
ve günlük....annemi çok özledim...dün doğumgünüydü benim bitanemin...yanında değildim...
çok özedim günlük...dayanamıyorum artık...

Offf be günlük offf

Çok sıkılıyorum hemde çok...

Canım hiçbirşey yapmak istemiyor.Ellerim kalkmıyor sanki...

İş yerindeyim ama iş falan yaptığım yok.Neyseki acele bir işim yok..

Günlük ya güzel birşey olsunda artık gerçekten mutlu olayım.Yalancı gülücükler atmaktan sıkıldım.Bu maskeden sıkıldım..

Ne depresif, şizofrenik bir karısın yaa:mymeka:

Bu arada havanıda sevsinler, 94 KPSS puanı almışmış:dilcikar:, ne var yani bende 48 aldımtatlicadiarzu

Ne depresif, şizofrenik bir karısın yaa:mymeka:

Bu arada havanıda sevsinler, 94 KPSS puanı almışmış:dilcikar:, ne var yani bende 48 aldımtatlicadiarzu

sus kuzu kapama sus....
cinlendirme beni iyice....
senin elin kolun uzundur tapu kadastroda müfettiş yardımcıları ne poh yer bir araştırsana yaaa...
ayyy kafayı yiyecem...
ayrıcana da bu dünyadaki en kıymatli başarım o benim...atraım havamı tabi....
48de iyi puan ama üzülme...:roflol::roflol:

SELAM GÜNLÜKK
GÜNLERDİR YOKTUM SİTEDEE
AYYYY NASIL ÖZLEMİŞİMMMM BURALARIII
BEN AZICIK UFFFFFFFFFFF OLDUM DİNLENDİM BİRKAÇGÜNNN
UMARIM HERKEZ İYİDİR KÖTÜ HABER BANA HİÇ İYİ GELMEYECEK ŞU ARALAR..
YORGUN,,HASTAA,VE KARIŞIĞIM BU GÜNNN
UMARIMMMM SIKINTILARIMI ATARIM BİRANÖNCE ÜSTÜMDENNN
KENDİNE İYİ BAKK
TÜM DOST VE ARKADAŞLARIMI KOCAMANNN ÖPÜYORUMMMŞeniz

Off günlük şimdide kötü yoğun bir hafta olcak şimdiden haftanın 4 günü dolu dolu olması problem değilde bu günler hastanede geçicek ondan kötü ben gitmicem ama annem 4 gün boyunca hastanede olcak bugün kendi için yarın annanem için perşembe yine annanem için cuma kardeşim için benimkide var ama o ufak bişi inşallah kötü bir şey çıkmaz ufak ufak tırsıyorum neyse hayırlısı olsun inş kötü şeyler çıkmaz.:çok üzgünüm:
Dün güzeldi sevgilimleydik ama değişen birşey yok günlük sadece eskisi kadar şu an bunalımlı değilim yoksa herşey aynı yanibenneyaptımki
Fazla takılamam bugün belki sana bizimkiler gidince temizlik falan yapıcam sonra kendi sonucumu alcam hadi öptüm tüm arkadaşlarımı görüşürüz günlükcüma.s.

sevgili günlük

sana geldim..gidecek yer,anlatacak insan,yaslanacak omuz yok....

kocamla aram bozuk haftalardır ve düzeltmek icin birsey yapmıyor bile artık....öylesine konusyoruz öylesine yasıyoruz...

3 hafta oldu kayınvalidem benle ve gitmiyor ..meger esim bırakmıyormus..bugün kayınvalidem söyledi..yıkıldım...

evliligimiz sallantıda ve o gitmeden basbasa konusmaıyoruz bile..ve esim olacak adam bunu bildigi halde bırakmıyor gitsin..ben ne yapayım..ben ne yapayımm...

artık mutsuz olmaktan yoruldum..ayrılmak istiyorum..sevemiyorum onu..morale en ihtiyacım oldugu asılama günlerinde bile beni üzdü hergün..üstelik annesi vardı evde ve ben buna ragmen güleryüzlü oldum belli etmek istemedim..neden güclü olmak zorunda bırakılıyorum hep...benimde üzülmeye hakkım yokmu...

sevmiyorum onu..

ne olursa olsun ben onla evliyim yanındayım diye cok degisti...aslında takmıyor beni...beni cok güclü sanıyor....

ahhh cok kötüyüm..bunu yazarken bile aglıyorum...

gecmisime dönmek istiyorum...ilk askıma dönmek...mutlu olmak istiyorum...

sorsan seviyorum diyor öyleyse ben neden kendimi bu kadar sevgisiz ve yalnız hissediyorum...neden hayat hep bana agır hep bana zalim...

Merhaba Sevgili Günlükçümm.....
çook Güzel Bir H.sonu Geçirdim Ve Bunu Seninle Paylaşmak Istedim.
Kocaciğimin D.günü Vardii Herşey çok Güzeldii çok Eğlendikk.onu Mutlu Ettiğim Zaman Kipir Kipir Oluyorumm:)) Aşk Bu Olsa Gerek:)))))
Ne Diyelim Rabbim Herkesin Gönlüne Göre Versin Günlükçüm....
Pazar Günüde Bi çiktik Allaah Bütün Sahil I Dolaştik.k.kumla B.kumla
Narli,çinarcik,yalovaa Süperdiii
Deniz Kokusu Iyot Kokusu Acayip Iyi Geldi Bütün Yorgunluğumu Almiş Oldu
şu Bi Kaç Aydir Yoğun Bi Tempodaydikk...
Bugün Herkesin Günü Iyi Geçsin Günlükk
Herkes Sevsin Sarilsin Sevdiğine
Kiymet Bilsinler
çok Zorrr Tek Kalmakkk...
öpüldünn Günlükkk:))))))

bak günlük....
aslıya da gelinciğe de bak....
gördün mü....
ben bişey demiyorum onlara da kendime de....
aslında herkes aynı....
mutluluk.....
uzak.................

bak günlük....
aslıya da gelinciğe de bak....
gördün mü....
ben bişey demiyorum onlara da kendime de....
aslında herkes aynı....
mutluluk.....
uzak.................

evet betty..

cirkin oldugunu sanmadıgım ama burdan sadece kalbini görebildigim yüregi güzel betty....

mutluluk birkac yıl icinde haram oldu....

hayat...büyüdük galiba...cocukken güzelmis hayat...

KK bayanlarının üzerinde kara bulutlar dolaşıyo bu aralar..Herkes mutsuz herkes çok üzgün..En kısa zamanda hepimiz güzel günlere kavuşuruz inşallah..

Kuzu kapama sonunda dayanamaz ve günlüğün yerine cevap verir.yerimseniben
Bakın kızlar mutluluk aslında herkesin yanıbaşında. uzaklarda aramayın.Bir kuşun neşeyle ötüşü, sabah sıcacık yatağınızdan kalkmanız, eşinizin bir günaydın demesi, çocuğunuzun size anne diye hitap etmesi, aynı durakta otobüs beklediğiniz insanlarla selamlaşmak,her sabah hayatın yeniden başlaması, keyifle çayınızı yudumlamak, bile insanı mutlu eder. Elimizdekilerle yetinmeyip hep daha iyisi daha farklısı daha daha daha......... işte bütün bunlar insanı umutsuzluğa, çaresizliğe, bocalamaya, ve dolayısıyla mutsuzluğa sürükler. Lütfen bazı şeylerinde iyi tarafından bakın, hep kötü tarafından bakarsak çekilmez bir hal alır hayat.

Benim felsefem her daim budur. Mutlu olmak benim için çok kolay.Hayatımdaki herşey yolundamı ,herşeyim dört dörtlükmü, elbetteki hayır, ama bütün bunlar benim mutsuz olmama neden olamaz.

İşe gülümsemekle başlayın mesela, hayat herşeye rağmen yaşanmalı hemde doyasıya:smiley-cool:
Hepücüğünüzü kucaklıyoruma.s.

aysel aplanız konuştu kulak verin, dedikleri doğrudur a.s.

Ahhh günlük ahhh...
Bakıyorum da herkes döktürmüş yine dertlerini...
Kıyamam canlarım onlar benim..:çok üzgünüm:
Kendi problemlerimden hiç bahsetmek istemiyorum.. Fizan uzak ve çok yorgunum,uzatamıcam şimdi inan..benneyaptımki
Hayatımda radikal kararlar aldığımı biliyorsun zati. Bugün 2 kadın geldi evime. Tabiri caizse bok götürem evimi çiçek gibi yaptılar. Bundan sonra böyle en azından haftada bir,gerekirse 2 defa gelecekler,yastık altında tuttuğum paralarımı onlar yiyecekler..:dilcikar:
Yarın da anamın 15 kadar kadar arkadaşı gelecek. Anacığım hep özenip dururdu,kulak arkası ederdim baktım ki yarınım belli değil en azından kadının gönlü olsun ben gözlerimi başka yöne çevirmeden..senağlama
Aslı ve Gelincik arkadaşlarım sizin için dua etmekten başka ne yapabilirm ki ama biliyorsunuz her daim sizi dinlemeye hazırım..Hayat zor be canlarım,evlilik daha da zor.. Allah hayıra çıkarsın hepimizin sonunu ne diyeyim???:teselli:
Betty senin için planlarım hazır,Allahım nasip etsin,ctesi görecen sen dünya kaç bucak? Azıcık toparlan be anam,şimdilik yüreğim yanında,ctesi bedenen de yanında olacağım inşallah...O zaman istediğin kadar ağlayabilirsin,mendilin olayım ben senin..:1hug:
Kuzucuğum aslında haklı ama işte herkes onun gibi düşünmüyor ki.. Tek taraflı gitmiyor ki evlilik gemisi.. Allah onun da gönlünün muradını versin,bebelerini ona ve babasına bağışlasın inşallah..:1hug:
Offff profil yorumu gibi oldu de mi? Gideyim son çamaşırları da asayım hemen dönerim..Görüşmek üzere günlükcüğüm,gelenlere,sevenlere,dostlarıma selam olsun..Şeniz

offf
uzun zamandan beri kendimi ev hapsinde hissediyor ve misafirlerim yüzünden istediğim gibi hareket edemiyordum..bu sefer hiç umursamadım...
giyindim ,süslendim en güzel kokumu sürüp gezmeye çıktım..havada o kadar güzeldiki...
dertlerden uzak kendime ayırdım bu günü ..
çok mutlu hissediyorum şuan kendimi...rabbim kimsenin ağız tadını hiç bozmasın..

Herşeye Rağmen

Kader de gülleri koklamak da var
Dikenli telleri yoklamak da var
İçinde bir ümit saklamak da var
Yaşamak güzeldir herşeye rağmen

Kaderde sevinçten ağlamak da var
Gün gelip karalar bağlamak da var
Mutluluğu çok zor sağlamak da var

Kaderde gülmeyi beklemek de var
Dertleri dertlere eklemek de var
Yollarda yorulup teklemek de var

Kaderde nasılsa ölüm mevcuttur
Aslolan tek ruhtur sanma vücuttur
Sevgi bir ışıktır sevgi umuttur
yaşamak güzeldir herşeye rağmen

Muammer Baydere

KK bayanlarının üzerinde kara bulutlar dolaşıyo bu aralar..Herkes mutsuz herkes çok üzgün..En kısa zamanda hepimiz güzel günlere kavuşuruz inşallah..

Cidden kara kara bulutlar var ha daha demincek gördüm kocamandılar senağlama

Hakkımızda hayırlısı a.s.

Selam günlük...
Bugün çok acıdım...Dünden beri kafamda dönenlerle mücadele ediyorum. Düşündükçe batıyorum. Düşünmemeye çalışıyorum
beceremiyorum.
Hayalkırıklıkları olmadan ya da bulutlara çıkmadan ortalarda yaşamak
istiyorum ama beceremiyorum...
Ben bu yaşama nedense hep yabancı kalıyorum...:a015:
Oysa ne kadarda neşeliyim
Ne büyük çelişki...

Olsun ben yinede hayatı seviyorum....Ve ona tekrar tutunmayı eninde sonunda başaracağım...a.s.

Selam Günlük...

Aslında bugün pek çalışmadığım için yorulmadım, saat 10 buçukta gittim okula, saat 2de evdeydim. O saatten beri de evdeyim, dinleniyorum. Bugün aşı yapmşlar çocuklara, ders yapmadık...

Biraz önce bitanem aradı, özlemiş sanırım Hasta olmuş canım benim ya ben yanında olsaydım bakardım ama işte böyle uzaktan uzaktan da olmuyor ki....:sm_confused:

Herkese iyi geceler, öpüldünüz a.s.

Selam günlüüüük
Bugünkü doktor görüşmemin nasıl geçtiğini merak etmişindir şimdi seeen hemen söyliyim çok iyidi şükürler olsun
Onun dışında başka havadisim de yook
Arkadaşlarımın günlüklerine baktım çok üzüldümmmsenağlama
Kendimi buldum biraz da...
Gerçi ben şuanda sorunlardan başka her şeye odaklanmaya çalışıyorum ve başarıyorum da galibaa nereye kadar görmezden geleceksem artık...
Bi de sevgilimden bütün beklentilerimi minimuma indirdim ve rahatladım biraz...
Yetiniyorum ama eskisinden daha iyi hissediyorum...
Herkes için heeer şey çook güzel olsunnn!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…