Kadınlar Kulübü Günlük

günlükk naptııııııı
bugün cumartesi ya pek bi keyifliyim
yılbaşı aşkımın doğum günü o yüzden bugün annemle çıkıp çarşıya hediye alcaz
yarında kayınvaldemler geliyolar bize bayramda götürdüğümüz tatlının tepsisini getircekler
bakalım ne koycaklar içine zemuszemus

off günlük ya kaç zamandır kaliteli uyku uyumuyamıyorum
bugün rezene çayı alcam inş bu seferde iyi gelir
neysem kendine iyi bak
şimdiden iyi tatillerrr opuyorumnanaktan

Günaydın

Yine karmakarışığım, yine gözlerimde yaşlar geldim günnüğüme

Sabah sabah yine tatsızlık oldu, halbuki ne güzel uyanmıştım duşumu almıştım öperek yeni gününü karşılamıştım sevgilimin, karnımın ağrısını bile unutmuştum sabah, dün geceden beri felaket ağrım var
Ama ne olduysa oldu işte yine durduk yere bir şey attı ortaya
Yapma işte bunu ya yapma nolur
Fikirlerimiz farklı, anlayışımız farklı, belki kültürlerimiz bile farklı bu yüzden çatışıyoruz.
Senin yapmak için kendini zorunlu hissettiğin şeyler benim için zorunlu değil
Öncelikle sen ve ben BıZ bir aileyiz, bunu kavramamız lazım sanırım.
Sürekli çatışıp duruyoruz, dönüyoruz geliyoruz aynı konulara
Ben senin kadar kafama takmıyorum bu durumu ama sen ısrarla vicdan yapıyorsun
Kendini bu kadar sıkma bu konuda, hem kendini hem beni üzüyorsun farkında değil misin?
Evliliğimiz zarar görüyor, birbirimizi yıpratıyoruz, yorulduk biliyorum
Elimden geldiğince seni bunaltmamaya, yormamaya çalışıyorum, senin istemeyeceğin, kızacağın şeyleri yapmamaya çalışıyorum
ama benden bambaşka bi insan olmamı bekleme
Bunu her söylediğimde kızıyorsun bana ama yine söyleyeceğim; ben böyleyim, benim yapım bu, benim karakterim bu...
Daha fazlasını bekleme benden, elimden geleni yapmaya çalışıyorum zaten
Sende biliyorsun ki aileler konusunda düşüncelerimiz çok çok farklı, ben sana göre vicdansızım, sana göre kötü bir gelinim bu düşüncelerimden dolayı ama ben kendi ailemden böyle gördüm, böyle öğrendim, böyle yaşadım.
Senin yaşadıkların bambaşka, benimde buna ayak uydurmamı bekleme
He, hata mıydı bu evlilik zaman zaman sorguluyoruz, hata değildi ama keşke daha iyi tanısaydık birbirimizi, keşke nelerle karşılaşacağımızı daha önce öğrenseydik, kesinlikle herşey daha başka olurdu, aşkım gözlerimi kör etsede, aşkından ölsem, sensiz nefes alamasamda durup bi kez daha düşünürdüm...
Çözemediğimiz büyük sorunlarımız olmazdı belki o zaman, ben herşeyi kabul edip evlenirdim seninle, o zaman sesim çıkmazdı, nolur bu kadar yüklenme bana, bu kadar üstüme gelme...

sLm günnüş,

hayatımı monotonLuktan kurtarmaya karar verdim acıyorum artik garibime gamyoncuiremsu ...dün akşam itibariyLe kpss caLışmaya basLadım umarım dewam ederim sıkıLmam..

Dün arkiLerimLe buLuştuk..birLikteyken çok güLüyoruz ya hepsinin kafa bi miLyon zati fisfisfis güLdürüorum azıcık onLarı bu hayat için üzüLmeye degmez kii.. :1no2: bugün de buLuşacagızz 1 ocakta bir arkimin doğum günü ona hediye aLcazz..Ayrıca bu sene bir değişikLik yapıp yıLbaşı partisi yapıcazz hem de doğumgünü kutLucaz..Bizim hiç adetimiz degiLdir böLe yıLbası partiLeri fLn..ben sewmem zaten farkLı bir gün diiLki ama bu ara herkesin moraL yerLerde hayatımıza renk vereLim dedik :içelim: böLe işte günnüşümm haydi ben giderr muckk :sm_cool: :dilcikar:

Günnüş ben geldimm
İşe başladım bugün.:1closedeyes:
Saat 12 oldu nasıl zaman geçti anlayamadım çalışmaktan.
Günnüş bee 2 gündür alışveriş yapıyorum.Daha da gözüm doymadı :kedi:
Ama çok cici şeyler aldım kendimeopuyorumnanaktan
Neyse benim çıkmam lazım bir yığın iş duruyo onları bilgisayara girmem gerekiyoo.
İlk günden kovulmayım kaydirigubbakcemile3

Günnükkk bu bana reva mı:gitme: :gitme: mafoldumben
Nişana kaldı 1 hafta aklımı çeldiler saçlarını boyat diye...
Gül gibi saçlarıma röfle yaptılar sapsarı birşey oldum... Hiç yakışmadı :gitme:
Aynaya bakmak gelmiyor içimden hani o derece...
Bazıları beğeniyor bazıları zamanla rengi oturur diyor...
Ne zamanı arkadaşım kaldı nişana 1 hafta mafoldumben
Ne yapacağım günnük?
Üstüne boya yapsan yanar diyorlar... Ben bu saçla nerelere gideyim nasıl nişan yapayımmafoldumben
Günnük niye herşey olumsuzlaşıyor... Aman dedikçe sürekli birşeyler oluyor...
Ay şu nişanı bir atlataydım...
Ne yapacağım ben yamafoldumben

günlük dün çok komik bir gündü ya kaydirigubbakcemile3
evde misafirimiz var babamın arkadaşı sürekli eski eşinden bahsediyordu
o arada babam uzandı uyuyordu zeytin topladılar çok yorgundu babam..
2 saat boyunca durmadan eski eşinden bahsetti ( aslında senelerdir aynı şeyleri kaç defa dinledim )
babamda yaaaa yeter be oğlum başımı şişirdin uyutmadın beya kaç sene oldu yeter bırak şu kadını anlatmayı beee dedi haykırdı...babamın çıldırdığı bir gündüüüüü sırnaşık şeysırnaşık şey

merhaba günlük...

bu gün bitirdi ilişkimizi...hemde o bitirdi haklı sebebleri vardımafoldumbenmafoldumben
ilk ve son olarak o bitirdi işte mafoldumbenmafoldumben
beynim dondu. göz yaşlarım aktı akıcakmafoldumben

seni kaybedecegimi bilsem yaparmıydım hiççç amaaa mafoldumben
ellerim kırılsaydıda yapmasaydımmmm mafoldumben

allahımmm bana dayanma gücü verrrrr mafoldumben

bu gün başka hüzünlerde yüreğimmmmmmmm
bir başka arıyor ellerini ellerimmmmmmafoldumben

böyle bitmemeliydiiii mafoldumben mafoldumben
dayanmak cok zormuşşşşşş bu ayrılıgaaaaaamafoldumben
isyan ediyorummm kendimeeeeemafoldumben

ofoffffff zırıl zırıl aghlamak istiyorummmm mafoldumben:gitme:

selam günnüüşşşşş delikafadulden
ben geldim
ay günnüş bugün sabah pek keyfim yoktu b sinir üstümde
dersaneye gittim bidenem yoktu ya yanımda geçmedi hiç
ay iki gün oldu ama ben çook özledim balımıııı....
arasa da bir an önce sesini duysaydım
ay günnüş ben onu çooook seviyorum yaaaa opuyorumnanaktan :nazar:
vallahi her gün görüşünce anlamıyorumuş insan bu ayrılık iyi oldu bize kaydirigubbakcemile3
neyse tam eve gelecem bugün özel günüm başlamaz mııı kafamçokkarıştı
ay bir ağrı bir ağrı anlatamam sanaa :1shok:
ama şimcik geçti çok iyiyim vallahi
şimdi mööölemeye devam günnüş haydin görüşürüüüzzz opuyorumnanaktan

günlük bacı
sana kötü haberler getirdim aşık oluyodumya hani bizimkinin sevgilisi varmış duyunca başımdan aşagı kaynar sular indi hadi bakalım onun düğününüde görmek nasip oldu süperim vala bukadar şans olur bi insanda hemde sevgilisinide tanıyorum bugun kıza gıcık oldum onun bi suçu yok ama olsun yinede sevmiyorum onu
böylece bi aşk başlamadan bitti iyi oldu aslında ögrendiğim ya daha çok kendimi kaptırsaydım sonra duysaydım ne acı olurdu hadi bakalım yeni günlere sayfamızı açalım biz yine
ve tabi yine sıradan şeyler yazarım sana offff yaaa offfff
akannehir

Cok hizli, yogun ama guzel bir gunden sonra eve gelmek cok keyifli...ama hayat dersi almaya devam..bugunku ders ,az ve oz olarak: "hayatta ailen disinda kimseye guvenme, "dost" kelimesini kafandan cikart" ti...............:eek:klava:

Bitti...

Artık her şey bitti...

Kangreni kestim attım...

Yandığım tek şey giden 5 yılım...

Seviyorum ama katlanamıyorum...

Çok defa haykırdım ama duymadı, artık dayanamıyordum...

Yardım et Allah'ım...

mafoldumben

mafoldumben

Bütün hayallerim yerle bir oldu...Herşey çok boş, yalan, sahte... İçimden birşey yapmak gelmiyor. Herşeyden elimi eteğimi çekesim var. Yetiştirmem gereken bir sürü ödev ve girecegim bir sürü sınav var bunlarla kim uğraşacak ben mi? Bunlarla uğraşması gereken kişi ben çalışamıyorum, odaklanamıyorum, yapamıyorum çünkü niyelere, nedenlere, nasıllara boğuldum kafamdan durduramadığım bir sürü düşünce akıyor artık düşünmek istemiyorum hiçbir şey istemiyorum. Anlamıyorum yoruldum çok yoruldum

slm günlük
seni çok ihmal ediyom diye bana kızma olurmu bu aralar bi hoşum canım hiç bişe yapmak istemiyo
ne oldu biliyonmu yılbaşı çekilişi yaptık ve çok sıcaklık hissettiğim bi arkadaşımdan hediye gelicek bende aybikeye alcam şimdiden kara kara düşünüyom onu nasıl mutlu edebilirim diye
biliyonmu kk da 1. yılımı devirdim ah ne güzel şeyler yaşadım kk da hayatımdaki en önemli dostlarımı burada tanıdım hepsini çok seviyom yaaa
aybikemi
nikoncanımı
deryacığımı
lyremi
b&M yi
şevvalimi
antrenörümü
ceydadamı
hiç kesimi
pehlimi
vee daha bi çok arkadaşımı iyiki tanımışım iyiki hayatımdalar

iyigeceler gunlukcum
geldim bari bos gitmiyim ikide ben biseyler karaliyim
bugun sabah erkenden kalktim gecen bir hafta hastaliktan hic bi ise bakamamisdim ya tabi sen nerden bilcen:hulya:
butun gun is yaptim tatlida yapacaktim askima ama zamanim olmadi:1no2:
ama yapicam cunku haketti o bu hafta tatliyi:1rolleyes:
hastayim diye tum isleri yapti
yinede benim dusunceli kocam herseyi tamtekmil yapamiyo
soyle bi bastan asagi temizlik yaptim okadar yoruldugum halde yine uyuyamadiim ve burdayim

Yazdım uzun uzun... Ve sildim...
Belki başka zaman yazarım...
Belki başka zaman bi masal daha anlatırım sana silmeden.

Kal sağlıcakla.

X