Kadınlar Kulübü Günlük

hic keyfim yok bugun valla..
bulasmasinlar bana gunlugum uzak dursunlar lutfen.
tersime gelmesin kimse kalbini de kirmiyim bosuna.

Naber günlüğüm,
Evdeyiz güzel bir pide keyfinin ardındankaydirigubbakcemile5
Kociş uyuyor,kızçem uyuyor.Ben ayakta..:kedi:
Bugün sanırım evdeyiz kocamın gene bel ağrısı tuttu.Sıcak bir banyonun ardından uykuyla düzelecek inşallah.:hulya:
Sağlığımız sıhhatimiz olsunda varsın çıkmaylım bu pazar dışarıya..Şeniz
Bu arada Kurban bakmaya gitti amcasıyla babası.Anam o ne fiyatlar öyle.Malesef geçen seneki verdiğimiz hisseleri bulamayacağız..Neyse yerine getirelimde görevimizi..opuyorumnanaktan
İşte böyle canım ciğerim..
Sağlık,huzur,mutluluk herkesle olsun inşallah..:Saruboceq:

Selam günlükçüm.Moral olarak hiç iyi değilim be günlük neden hayat bu kadar adil değil anlamıyorum.

Dün kendi insanlığımdan utandığım bir gündü.Kendi hayatımıza okadar çok dalmışız ki etrafımızda olan

bitenden haberimiz yok be günlük.Şu an için onlar için ne yapabilirim tam olarak bilmiyorum ama

içimden herşey yapmak geliyo ama bizim durum da ortada be günlük.Ama bu akşam yine yemek yapıp

götürmek istiyorum en azından bir nebze içim rahat eder.Onların her ALLAH RAZI OLSUN demesi içimi

tuhaf etti be günlüğüm.Halbuki yaptığım çok bişey değildi ki ama günlük normal yaptığımız

ihtiyaçlar bile gün geliyo böyle lüx gibi görünebiliyo insana.

slmlar günlükcügüm
suan esimin tansiyonu cok düsdü
ayran faln yaptim icdi bakalim ne olacak birazdan ölcecem
saat 2 de arkadas gelecek o gittikden sonra disarida tur atmaya gidicez ordanda ananeye gidicez
bugunluk böleee
haydi kal saglicakla

geldım ama gerı gııdyom ıyım ben kızları kkdakı dostlarımı herkesı cok ozledım ..
onlarla fıkır ayrımınıa dusmek bıle guzeldı gunluk nese bayrama dogru bıtcek ıslerım gerı gelıcem aylın ablama kac kez mesaj attım gıtmedı ona dermısın onu cok ozledım dıye aklımda cunku strawım cok sevıyom senı despomuda ozledım ya nıc yazmak ıstemıyuom ama sadece ozledım herkesı ınanmıycaksın ama ....ozledım işde sadece herkesı...
sana bı ara yuvadakı fotoları atıcam kucuk kızn aılesıde kızı yuuvaya vermeye razı oldu mutluyum mutluyum huzurluyumm boyumdan buyuk işlerı becerdım gene ..
senlede payşacıcam olumsuz anlaarın fotolarını...
dogum gunumukutladık hemde super eglencelı gectı beklenmedık olaylarla karsılasdım suprızler yaşadım ..cok zevklı bı seneye gırdım bıadım daha buyudum hayallerıme umutlarıma yaklaşdım..tuceye elife herkese selam soyle emı zamanım kısıtlı dıye cıkıyom gorusurz sonra..

selam günlük. senden uzak düşeli nasıl da özlemişim seni....yarın yine okul var günlük...meslekte dokuzuncu yılım ya beni hiç böyle yoran öğrencilerim olmamıştı, altına tuvaletin yapan mı, tenefüste çoraplarını çıkarıp yalınayak gezen mi, derste arkadaşını çantasını kesen mi lavobada ağzıan su doldurup sınıfa gelip ağzındaki suyu fışkırtan mı of daha neler var neler.....

ama yine de hepsini çok seviyorum yaaa.minimini birlerim canlarımsınız benim....

Bugün daha iyiceyim. :1rolleyes:
Ailecek araba gezmesi yaptık, evde oturdukça fena olacağıma temiz hava alırım dedim. Babam kırmadı sağolsun.
Alfasilin'i ikişer ikişer alıyorum, belki onun etkisiyle biraz toparlandım. O baş ağrısı geçti çok şükür, burnum açılsa bir de :1no2: Hiç uyuyamam tıkalı burunla.
Yarın İnkılap hocasıyla devamsızlığım üzerine konuşmam gerek, %40ın altında olanlar vizeye de giremiyormuş, ah benim salak kafam... Seneye kaldı sanırım o ders. Gerçi bunları düşünüp canımı sıkmak istemiyorum. Hallederiz yaa günlük hihoyyyt

sengözlerimebaksanabnaber şekerimmmzemuszemus varya bayağ dayanıklı çıkın nede çok dert mutluluk sevinç gözyaşı saklı tutuyorsun hiçde pes etmedin aferin sana kızçemkaydirigubbakcemile3 kızçem diyorum lakin erkek olsan bukadar dayanıklı olmazdın biz hatunların çenelerine laklaklarına:umursamaz:
Bugün 11 gibi babamın öpmesiyle uyandım hadi kahvaltıya dedi,dün gecede 3 gibi oturma odasında uyuyakalmışım tv makinasını izlerken annem geldi uyandırdı sonra anne acıktım ben dedim ve güzeel bi tost yaptı sağolsun gecenin o saatinde (kurban oluurum ben ona yaa) gelde bu rahatlığı bırakta evlen şinciksositososito yediğim önümde yemediğim arkamda babam bi dediğimi iki etmiyor ne istersem yapmaya çalışıyor, dün mesela canım dürüm çekti babam camiiye gitmişti geldiğinde elinde dürüm vardı, beni mutlu etmek için elinden geleninin fazlasını yapıyor emekli haliyle..Annem desen için her dakika yemem için etrafımda dolanıyor meyva soyar odama baş ucuma getirir istediğim ne varsa kalkar saate aldırmadan yapar ve ağzıma uygun yemekler yapar evde 2 çeşit yemek pişer biri benim ağzıma uygundur sevdiğim yemeklerdir..Ben çok şanslıyım böyle birr anneye ve babaya sahip olduğum için..
Ablamsa o zor günlerimde hep yanımda oldu eniştemle gelip hep beni dışarı çıkartıp kafamı dağıttılar ve benim için işlerini yarım bırakıp sırf ben iyi olim hava değişimi iyi gelir die benimle birlikte tatile geldilerr, ve şimdilerde babam aktivite olsun evde oturmim diye ablamın vasıtasıyla beni dans kursuna yazdırdı hoyyytgrafikerlik kursuna gidicem artık seneyede,Şanslıyım ben şanslı hemde çok şanslı:lepi:

Neyse bu akşam balık ziyafeti var hadi sende gell bol karışık salata ve balık yanınada şehriye çorbası ımmmmm acktım şimdidenncokacimcoook Neyse şekerim ben biraz daha turlim sonra mutfağa yardıma gidim tontişimee:kahve:

Hadi paiii paiiiii:jeyyar:

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

slm günlük
sıkıcı bir pazar günü :nazar:
dün akşamki şiddetli baş ağrısı ara ara yokluyor ama dünkü ağrının yanında devede kulak
neyse çok şükür
böyle günlükçüm bakalım günü ilerleyen saatlerinde neler yaşıcaz
arkadaşımla konuştuğumuz konu inş olurrrrr :Saruboceq:

aso karısı bana ördüğün akıyı getirmedin hala :mymeka:
kaynana maynana dinlemem valla kış vakti üşüom getir ver cabık :dilcikar:

günlüküm valla sadece sana ugrayıp çıkıyorum,bide yemek tariflerine...hiç vaktim yok gamyoncuiremsu
çok meşgul biriyim de :nazar: gece gündüz uyumuyorum yanee..

günlük sinirim tavan yaptı yine birileri saolsun
tam düzelticek derken yine dümen kırdı bay kapris
kendi kurallarıyla oynancak illa bu hayat biz yokuz sanki
nolur sanki istediğim bişey de olsa
bir parça mutluluguma göz dikti karşı çıktı ya helal olsun
gururundan da taviz vermez asla paşa beyimiz benden sigara istedi
mevzu baska şeylere kayınca çekti gitti şimdi ta nereye sigaraya almaya
gıcık nolcak dünyadaki tek doğru o zaten

Son düzenleme:
Sana günlük yerine aylık diyebilirmiyim? Malum ayda bir yazıyorumda. :kedi:

Annemin ameliyat günü belli oldu tatlisim, 2 Subatta yatırıyoruz hastaneye, 3 Subatta ameliyat olacak, Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

Askım hasta be tatlisim, kac gündür feci gribe yakalanmıs, görümcem sagolsun okuldan alıp eve getirmis herkes hastalanmıs. Hele kayınvalidem berbat, sesi cıkmıyor dogrudürüst. :gitme:
Askıma cok üzüldüm ama, hasta ve ben yanında olamıyorum ona bakamıyorum :sinifsinif:
Inatcı ya bide doktora gitmemis o kadar ısrar etmeme ragmen, eltimde sagolsun tutmus kolundan götürmüs. Simdi biraz daha iyiymis sükürler olsun. Böyle uzak olmak cok zor be günlük, her istedigimde yanında olamıyorum bitanemin ama bunların acısını elbet cıkaracagız zamanı geldiginde. :asigim:

Beni soracak olursan hersey aynı, hayatım monotonlasmıs resmen, sabah erkenden kalk ise git, ögle paydosunda yemege eve gel, yine ise git aksam eve gel. -tatlicadiarzu-
Amaan, saglıgımız sıhhatımız yerinde ya bunada sükür dimi tatlis?
Allahıma sükürler olsun :Saruboceq:

Gelirim yine kız, bekle beni emi. Şeniz

Ya günlük şu iki haftayı da hayırlısı ile atlattım mı değme benim keyfime:hulya:
Şimdi de değmeyebilirsin gerçi de:1rolleyes:
Of inşallah herşey yolunda giderzemuszemus

selam günlük
ilk defa yazıyorum sana sanal ortamda...
genelde evde beraber olurduk ama neyse bir kerede burdan yaziim...
minik mucizemin gelmesine az kaldı sayılır..

Son düzenleme:
Selam günlük kardeş,

Bugün çok sevdiğim bi arkadaşım bize kahvaltıya geldi... Anneciğimle harika mamalar hazırladık. 12'd sofraya oturduk kalktığımızda 3'tü... Kaç bardak çay içmişim hatırlamıyorum. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Uzun uzun konuştuk, sohbet ettik bana çok iyi geldi... kaydirigubbakcemile2
O bir proje kapsamında sürekli yurt dışına çıkıyor, onunda fikrini aldım ve bu yaz 3 aylığına Londra'ya gitmeyi düşünüyorum... Kuzenimin yanında kalacağım ve 3 aylık bir dil kursuna gideceğim. :eek: Bu benim için süper olacak... :lepi::lepi:
Perşembe günü de Arapça kursuna başlıyorum. Çok heyecanlıyım, ıngilizce'den sonra en çok öğrenmek istediğim dili öğreneceğim, üstelik hocamız Suriye eski konsolosu, anlatımının çok iyi olduğnuu söylediler... Umre'ye gidene kadar süper bir Arapçam olur inşallah... :Saruboceq::Saruboceq:
Üstelik kurs aşkımın iş yerine çok yakın yani artık onu daha sık görebilirim. :lepi::lepi:
Hadi şimdi ben kaçayım yine uğrarım. a.s.

oof off gunluk..
ebru kursuma gittim.. malesef guzel seyler yapamadim bugun.. ellerime titreme geldi benim niyeyse.. sinirlerim gergindi baya ondan sanirim..
sonra 10 gun evvel daha sevdicegimle oturdugumuz kafeye gittim.. yemek yedim kitap okudum.. tam ordayken mesaj atti.. konustuk biraz..
oraya ilk oturdugumda calan sarki candan ercetin den `gelmiyorsun` sarkisiydi.. dinlerken gozlerim doldu fena oldum..
`bu kadar mi yollar uzun, bekliyorum gelmiyorsun`..
sonra mesajlasirken `ebruli sevgilim` dedi.. o sirada hangi sarki caliyordu biliyo musun gunlugum, yasardan `ebruli`..
`benim adim ebruli biraz gercek biraz yalan`...
agzim acik boyle bakakaldim..
tesaduflerin adami benim sevdigim..
ikimizin de en sevdigi filmde de oyle demiyor mu:
``kader; sevdiğin kişi için, tesadüflerden bir köprü inşa etmektir...``

ooofff off..

Merhaba günlük (çokda saçma gelir bir günlüğe merhaba demek ama diyim yinede:)) )

sabah eşimle güzel bir kahvaltı yaptık sonra dışarıya çıktı arkadışya buluştu.Benimde arkadaşım eve geldi onla sohbet ettik uzun süre o gittikten sonra eşimle alışverişe çıktık.Ve bugün hava yağmurlu biraz da ütü yaptım.Şimdi de eşimle çay içiyoruz:)

Bu günlük bu kadar

selam günlük,
iyi kötü bi gün daha geçti gitti.
haftaya banka sınavım var ona çalışıyorum ne zamandır inşallah geçerim de benim de bi işim olur.
kızım gazel de büyüyor artık ona iltifat edince mırıldanıyor neler diyor acaba?
canım kızım seni çok seviyorum

X