Kadınlar Kulübü Günlük

leyn ben geldim şekerim :))) bugün odamdaki kütüphaneyi kaldırdık büyüdü valla odam oh bee sonracığımaa evdeki masaüstü bilgisayarı topladık hazırladık birazdan ablamlar gelip alıcakk sonraa ee şey bişi daha var ama dememmmmm pışııııkkkk :)) hadi bukadar bilgi yeter fazla bieee :)) öptüm şekerim Akıllı ol aklını almim :))))

günlük bugun gördüm önemli şahsiyeti ama arkadan olsun ya hiç görmeseydim dimi ama nese yarın dersim var görürüm bol bol :))))))
''uzun uzun anlatılmaz tek bildiğim sen aşksın'' çok güzel bi şarkı hakan yeşilyurt bu ara çok dinliyorum..
hadi günlühhh yarın görürüşürkkkkk:)))

günnüş yarın aşkımla fatihe gelinlik damatlık davetiye araştırmaya gidicess
ay çok heyecanlıyım yarın belkide bi sürü gelinlik giyip çıkartcamm

Ne zamandır yazmamışım buraya da...
Hastayım ben günlük! Dün geceden beri boğazımda bir gıcıklık vardı, bugün de başım çatlıyor, boğazım da bir tuhaf. İki alfasilin bir asprin aldım. Azıcık hafifledi gibi. Ne olur grip olmayayım, sınavlar yaklaşıyor, hastalanmamam lazım benim! Burnum musluk gibi akarken ve bu baş ağrılarıyla hayatta ders çalışamam. :gitme: Tadım tuzum hiç yok, umarım yarın buraya daha mutlu bir halde (ve baş ağrısız) yazarım. :sinifsinif:

Merhaba günlük...
Bu gün biras hastaydım. Eve geldim duş alıp bi toz içiçek içip yaıttım.
Bi kalkdım camış gibiyim :lepi:
Kk nın yolunu tuttum... kafamçokkarıştı

Bu gün bizimkiyle sorunlarımızı aşma adına biraz konuştuk...
Sacma sapan sorunumuz var. O kzıgın ben kızgın nere kadar gidicek bilmiyorum.
2 aya yakındır görüşmüyoruz adım gibi eminimki bana olan özleminden böyle.
Yoksa şimdiye benim gönlümü almıştı. Çok üzgün ve tripli kapattım telefonu.
Eve geldiğpimde süslü bi mesaj atmış şiirli felan.
Sonu gelmemiş gelde sinir olma:kızgın:
Hala bekliyorum sonu gelir diye...
Bi tek şey var onu cok ama cok seviyorummmmm ve bende cok özledim onu kokusunu elini tutmayı :gitme::gitme:
Ya askere gidicne napıcazzzzz :gitme:
İnşallah Ordu ya düşerde yanına gidebilirim mafoldumbenmafoldumben

Of günlük of...
Direniyorum işte...

Ailevi sülalevi bi sorunum daha var. Gerci buda 1 aydır sürüyor...
Ve uzun zamanda sürcek eminim...
Acaba cok mu abdalım yada safmıyım bilemiyorum ki...

Bindik bi alemete gidiyorus kıyamete günnükkkkk:hulya:

günlüğüm
bugün KK nın doğum günüymüşşş
iyiki varsın KK iyiki hayatımdasınn hernekadar bazen olumsuzluklar yaşasakta çok güsel dostluklarım arkdaşlarım oldu sayende
hepsini çok seviyorum seni çok seviyorum!opuyorumnanaktan

yetenek sizsiniz programını izliyorum da gerçekten acun çok kaliteli bi insan çok kaliteli programlar yapıyor çok zevk alıyorum izlerken
makinede çamaşır yıkıyor bitsin asıcam sora bi güzel dinlenmek istiyorum
yarında düğüne gidicez birazda iş yaparım sora tekrar haftabaşı zaten
zaman su gibi akıp gidiyor tutamıyorum zamanı
allahım hakkımızda hayırlısını versin
herkese hayırlı bol kazançlı işler nasip etsin...

aşiğim cok aşiğim bugun aşkımla sinemaya gttik film bitene kadar sarıldık elimi hic bırakmadi 1 hafta bile olmadi ama bana cok uzun geldi be gunluk.seviyorum onu cok seviyorum bi an once sozlenelim hayırlısıyla:asigim::nazar:

günlükcümmm aşığım aşıkk 3.senemız olduu
gitgide daha cok seviyorummmopuyorumnanaktan
dün sakaryaya gittik beraber yazlıgazemuszemus
geceyi orda geçerdikk.çok güzeldi 12ye kadar gezdikkaydirigubbakcemile3deli gibi
sonra geldık aşkımın karnı açıkmıs köfte kızarttım ona:kedi:
yedik bigüzel sarıldık 3ekadar tv izledik
onunla uyumakk uyanınca yanımda görmek superdi valllaopuyorumnanaktan
mutluyumm..

Selam pembişim,

Kızacaksın belki bana hayırsız nerelerdesin diye; ama inan ki hayatım karmakarışık oldu.
O kadar üzgün, o kadar karışığım ki sana yazmak için geldim.
Çok zormuş hayat be pembişim; insanlar çok garipmiş...
Sana anlatmak istediğim neler var neler, yazsam sanırım KK'daki ilk romanın yazarı olurum.

Zor pembişim, hem de çok zor...
Hayat cidden zor, tek söyleyebileceğim bu...

heyy günnüşşşş nabersin görüşmeyelisengözlerimebaksanab
eminim özlemişsindir beni...
hatta meraktan çatlamışsındır:nazar:kaydirigubbakcemile3
bilmezmiyim senisengözlerimebaksanab
ben gezdim bu gün yine ,
anneciğimle beraber ablamın yeni evini hayırlamaya gittikopuyorumnanaktan
yayla gibi kocamannn hayırlı günlerde otursun inşlh çok beğendim:1rolleyes:
bi sürü mamalar yapmış cokacimcoook yine yedim yedim yedimkaydirigubbakcemile3
dönüştede bi de markete uğradık aşkımla evimizin ihtiyaçlarını aldık
bugünlük özetle böyle işte çok abartmaya gerek yok :smiley-cool:mirmirmirmir

hadi bakalım yarın görüşmek üzere
gerçi yarın yokuz mirmirmirmir bi yerlere gideriz yine sıcak çikolata felan içeriz :içelim:

sevgili günlük;

genelde h.sonlarını evde geçiriorm bu aralar biliosun
o nedenle gene evdeydim
annemin arkadaşı var çocuk ünide bugün bize geldi matematik çalıştırdım onu
yaa ben ders anlatmayı çok seviorm keşkem öğretmen olsaydım:a015:

slm günlüş
bugun arkadaşım ayağından minik bir operasyon geçirdik sabah 10 dan akşam 7 ye kadar birlikteydik tabi bunun 10-16 arası hastane de geçti aç ve sıkıcı :bbo: neyse arkadaşım iyi olsunda :1closedeyes:
başım ağrıyor yaws klima çarptı herhalde mirmirmirmir
şumicim kucağım da takılız nette birazdan beyimnen t.v. izlicez o ayrı o da ben burda fena oldu böyle yaa ayrı kalıyoruzzz :sinifsinif:

neyse günlük allaha şükürler olsun akıl sağlığıma ruh sağlıma zeval vermediği için :Saruboceq:
sonra görüşürüz
şuminin selamı var kaydirigubbakcemile3

delirtti beni delirtti..
konuşmama lüksümüz yokmuşmuş; asıl konuşma lüksümüz yok! şurda 15 gün bişey kalmış gitmesine, hala bu salak şeyleri konuşuyoruz.. lüks olan bu işte yahu, konuşmak diil! anlamıyo ki..
şöyle bikaç tabak bardak kırsam nası rahatlicam offf offffffffffffffff :mymeka:delikafadulden

Günnüş naber kuşumm...
Bugün hiç dışarı çıkmadım aşkitoo bize geldi yemeğe çk az oturdu yarın babasının mevlüdü var gelen giden oluyormuş erkenden gitti yarında mevlütten sonra zaman kalırsa sinemaya gitcez 2012 ye..
Günlerim evde monoton bi şekilde geçiyor
Cesaretim yok çalışmaya günnüş geçen bi görüşmeeye gittim ablamın müşterisi yolu bahane ettim çk uyuştum evde tembelleştim
3 ay önce bi işe başvurmuştum 2-3 defa görüşmüştük kadınla cuma yine aradı beni kadın firma yetkilisiyle görüştürecem sen i diye
Olursa oraya gider çalışırım memurluk gibi zate 9-6 çalışma saatleri cumartesiside yok inş olur..Rabbim gönlüme verir inşAllah....
Ve tüm iş arayanların en çok boncuğumumun....
Ben kaçıyım günnüş:eek:
Hayden iyi geceler...

yeni,koklu,cesur ve kesin bir karar aldim..icim cok aciyo aslinda birkac zamandir oyle..
hak etmemistim hemde hic..

la kolpa günlük iyiki gelmişim kk he:nazar:dostlarımın mesajları güç verdi allamagamyoncuiremsuçok seviyorum onları ya:asigim:
kayınvalideciğme atkı ve şapka örüyorum bu arahihoyyytçok cici oluyolar çook:CüvCüv:
kışı seviyorum be:hulya:

Uyandığımda beni nasıl bi gün bekliyor hiç bi fikrim yok umarım sakin ve rahat bi gün geçiririm çünkü öyle olmazsa pazar pazar ne yaparım bi tek acil açık ama onlarında birşey yapabileceğini zannetmiyorum...
Dişim deli gibi ağırmaya başladı...
Ama benim hatam... Bi ara yine ağrıyordu ve koca göbekle gidicektik doktora geçince gitmedim gidelim bak yine tutar dişin demişti ama dinlemedim ve tuttu işte yine umarım uyandığımda bir şeyi kalmaz...
Ve birde çenem... Gerçekten acayip bi his bu...
Dişlerimi üst üstte getiremiyorum gelmiyor şu an çünkü çenem acayip derecede acıyor ve ağrıyor kırt kırt diye kıtırdama sesleri bi kaç saattir gelmiyor ama geçtiği anlamınada gelmiyor..
Nasıl bi yatıştır bu yarabbim nasıl yattım bilmiyorum artık...
Sol gözümde kötü ya acıyor batıyor... Biraz şişmiş sanırım arpacık çıkıyor..
Bi bu eksiktii vallahi bi bu eksikti yani..
Diğer bugün olan hasarları saymıyorum bile anlıcan bi kaç gündür gazi gibiyim :/
Ve bugünde çok b.ktan bi gün pazartesi doktor yolu görünücek sanırım..
Yine geçti hafifledi diyerek sallamam umarım...

la kolpa günlük iyiki gelmişim kk he:nazar:dostlarımın mesajları güç verdi allamagamyoncuiremsuçok seviyorum onları ya:asigim:
kayınvalideciğme atkı ve şapka örüyorum bu arahihoyyytçok cici oluyolar çook:CüvCüv:
kışı seviyorum be:hulya:

eikii geldiin hoşgeldin cnm bnmm Şeniz

Ölüm korkusu eşimi de sardı herhalde...
Bu sabah beni uyandırmak için seslendi birkaç kere, duyuyorum ama cevap veremiyorum, açamıyorum ağzımı...O da korkmuş olacak ki, bir yandan ismimi söylüyor bir yandan da boynumdaki damarımı iki parmağıyla kontrol ediyordu..Sonra açtım gözlerimi, "Korkuttun yaa" dedi :sinifsinif: Keşke 28 Ekimi yaşamamış olsaydık mafoldumben

günlük ya bende şans yok sanırım :KK43:(((
gerçekten!!!!
ben bugunü bekledim 1 haftadır ama noldu sonuç foss çıktı...
dün arkadan gördüm bugun hiç göremedim işi varmış bugun yoktu...
öff ya pazar günü şehirdışında ne iş olurki :KK43:((
kesin hayatında biri var ya onu görmeye gitti yada nişanlanıyo filan :KK43:((
öff ya bi aşk başlamadan bitecekmi yani :KK43:(
haftayı nasıl beklicem ya günleri saya saya ancak bu haftasonunu getirmiştim...
canım çok sıkıldı yaa günlük bana aşık olmak yok sanırım geçmişte ettiğim yanlış duaların karşılıgı sanırım...
affet Allah ım cahillikte yaptıgım duaları kabul etme...
gönlüme göre biri çıksın karşıma lütfen yuva kurmak için adım atmak istiyorum :KK43:((((
mafoldumben :çok üzgünüm:
aşık olmak ne güzel bişedir ya karşılıklı ben bunları yaşamak istiyorum :kedi:

oyyy günlük günlük günlükkkk ögrendim ne için gittiğini bugun ales sınavı var yupi yupi yupiii kesin onun için gitti ögrendim dedim ama kendimce bi tahmin ama kesin yaaaaa kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
X