Kadınlar Kulübü Günlük

Vizelerim var 4 tanesi bitti
Hepsini eksiksiz verdim gibi, bi kaç eksik dışında..
Eşşek gibi çalışıyor muyum ne :uhm:
Sosyal hayat sıfır
Arkadaşlara vakit ayırma sıfır :nazar:
Aileye vakit sıfır
Kendine vakit zaten olan birşey değildi
Ben sadece bu okulu hemen bitirmek istiyorum ve şimdi bi kahve içip ders çalışmam gerek
Görüşürüz canem :hulya:

selam sekerımm

ay gunluk dun sanada dedım ya gıtcem ezelı ızlıcem dıe babamda ewe gelmıcektı.
anneme ugurda gelsın mı annemde tamam dedı.
askıtoom hemeen elınde cıkolatasıyla geldı :asigim:eek:yy bıde tatlıydı aksamm
yerım ben onu yaa.amaa bana bı fılmı ızletmedılerr annemle ıkısının cenesı bı acıldıı
allah askım susmak bılmıorkaydirigubbakcemile3konusurken gozunude benden alamıor
caktırmadan bakıorum ona hem annemle konusuo hem bana bakıo delı sewgılımmmŞeniz
sonra benı anneme sıkayet ettı cok cabuk kusuor hemen bana bagırıor kızınca bana salak ws dıo dedı.terbıyesız onuuu sankı ben onlara gıtmıcem o zaman gorucek
sıkayetı:1closedeyes:ben aramızdakı tartısmaları kımseye anlatmıorum okuldakı en samımı arkadaslarıma bıle bı sana anlatıorum.o gıttı anneme soledı ben yıne kustum bızde otururken:umursamaz:yıne kustu dıo anneme ama kıyamadım hemen barıstım.
sonraaa askım benım yaptıgım turk kahwesınden ılk defa ıctı.dıo kı cok guzel olmus ıcıne
bal mı doktunn:asigim:bende tabı hamarat kızım ben dedım:hulya:
nese annem fal baktı bıze.sukur kotu bıse cıkmadı gercı fala ınanma falsızda kalma demısler ama ne bılım ya.
gec bı wakıtte askım gıttı ıste.kız gunluk bazen onunla ewlenmeyı o kadar cok ıstıorum kı
onunla aynı ewde olmak onu yasamak ıstıorum ben yaa.o bana gercekten asık gunluk
bazen benı sınır etsedee ben bu wakıtten sonra bana o kadar asık olcak her ıstegımı yapcak bırını bulamam.hem bende ona cok asıgım.ondan baskasının elını tutmam nazını da cekmemm ama bazende sankı ewlenınce hersey bozulcakmıs gıbı gelıor bu karamsarlık neden bılemıorum annemlerle ayrı ewlerde olmak bıle canımı acıtıor.gunluk
ben sırf ewımden annemden babamdan ayrılmım dıe okula hergun gıdıp gelıorum 2 saat otobus cekıorum ıstesem ewde tutarım ama okadar alısmısım kı aıleme.onlar benım herseyım.ayy nese derın konular cenem acılmasın susım barıı.sositosositoherkesı sewıorum kısacaakaydirigubbakcemile3

bugunde okul yoktu sabah kalktım hemen ders calıstım 3 saat benım sole bı huyum war
algılarım sabah 8 ıle 12 arası asırı acık oluyor we bı okudugumu hemen anlıorum o yuzden genelde sabah calısırım derslerımı.sonrada askımla bulustuk ondan ayrıldım annemle alıswerıse gıttım bısuru sey aldım kaydirigubbakcemile2
kız gunluk cok uzun yazdım hadı cıkıorum ben gorusmek uzereee.....

buğün biraz olsun keyfim yerinde günlük
saçlarımı kestirdim
depresyondamıyım neeee
şimdilik herjes begendi
kulaklarımda bob modelindennn

bir arkadaşla sohbet ettik buğün
iyi geldi bana benim yaşadığım gibi bir sorun yaşamış
iyi geldi bana.

Hep ağlayasım var, zor günler geçiriyorum, tüm kötü olaylar üst üste gelior..
Sanırım sinirlerimiz çok yıpranmış olacak ki gece yatakta gülme krizi geçirdik.."Armut desen ona bile gülecek durumdayım" dedim, "Armut" dedi, ben koptum..Önce baya bi güldüm sonra ağladım...Ben ağlayınca anladı sinirlerimin yıpranmış olduğunu..
Yarın 2 hafta olacak :KK43:

Günlük nan... Nabersinnn

Yarın vizemiz var ve ben hala sana dert anlatmakla meşgulüm... Ama ne yapayım ya dersler çok kolay çalışmasam bile inanıyorum iyi bir not alacağım. sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

Bugün aşkımla biraz kötü bir şekild emesajlaştık sonra yanına çağırdı bende dayanamadım gittim. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Ne kadar da zayıf hala yaa, o kadar çok çalışıyor ki çok üzülüyorum... Allah'ım nolursun işi bereketli olsun helal paralar kazansın, yuvamızı kuralım... Onu çok seviyorum çokkk :asigim::asigim::asigim::asigim::asigim: :nazar: :nazar:
Ablası da ordaydı sohbet ettik biraz, üniversiteyi kazandığımı duyunca şaşırdı, hala bilmiyormuş bende ona şaşırdım... kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Neyse ben kaçar günlükcan, hiç olmazsa biraz göz atam derslere... vereliniortakvereliniortakvereliniortakvereliniortak

Normal bir gündü sabah işe koşturdum bugün maaşları girdiğimiz için fazla kulübe giremedim ama akşam üzeri açtım biraz şimdide evdeyim sizlerin yazılarını takip ediyorum bu kış hiç bir diziye başlamadım nerdeyse televizyon bile izlemiyorum biraz bilgisayara giriyorum,örgü örüyorum çok memnunum televizyonu açmayınca oğlumda daha iyi ders çalışıyor sanki sadece akşam yemek yerken haberleri izliyoruz sonra kapatıp mutfağa gidiyorum çok memnunum,dizilere kilitlenip kalıyordum.ışte böyle normal bir gündü benimki ama sağlıklı ve huzurluyum şükürler olsun.Her sabah işe giderken yolda sahip olduğum şeyler için,sağlıkla uyanıp oğlumda bende güzel bir güne başladığımız için hep şükrederim.Sonrada bugün bütün işlerimi kolaylıkla yapıyorum ve akşam mutlulukla evime gidiyorum der işyerimin kapısından girerim.

sevgili gunluk ne habernasilsin.
ben herzaman ki gibi duygusal sesiz sakin kararsiz.
canim cok sykiliyor isden ayrildim. sebebini sorma birtakim nedenlerden dolayi artik calismiyorum.
butun gun evde aksama kadar pinekliyorum.
canim sykiliyor.ruhum daraliyor.
aklimda binbir dusunceyle yasiyorum.

sevgili günlük'üm bayadır yazamıyorum ...

gündüzleri relax ama geceleri çok karışık oluyo kafam.. neyse atlatıcam inşallah..
bugün hiç beklemediğim bişey oldu hiç beklemediğim kişinin benden hoşlandığını öğrendim ve onu reddediceğim onun adına gerçekten üzülüyorum sevmeyi sevilmeyi hakeden biri çünkü..
bugünde öksürükten kurtulamadım..
kafamın karışıklığı gider inşallah aklımdan çıkarmak istiyorum kim aklıma geliyosa..

sevgili günlük;

bugün doktora gittik
aşkoşumun raporları çıktı vee hasta dilmiş dier hastanenin verdiği rapor yanlış çıktı
allahtan doktoru başka tahlillerde izledi yoksa yanlış rapora uyup tedavi edilcekti
hastaneyi aradı doktor bu raporda yazılanlar doğru mu die
biz öle tahmin ettik demişler
bu ne biçim iş yaa insan hayatı bu kadar ucuzmu:kızgın:
neyse bugün iş görüşmesine gittik güzel ggeçti inş geri dönüş olur
olursa süper olcak yaa çok rahatlicaz bu işi bağlarsak
dönüş yolunda aşkımla kavga ettik çok pis ama sonra barıştık
şuan kendimi ateşler içinde hissediorm
annem ateşin yok dio
domuz gribimi oldm acaba panikteyim
her dakka diken üstünde yaşıoruz
yeter artık yaaaaaaa

Her yerim acayip ağrıyor.
Kemiklerim üst üste binmiş sanki..
Boynum sırtım beli kollarım bacaklarım öyle bi tutulmuş ki allahım yaşlı bi insan gibi hissediyorum şuan kendimi.
Çok hareketsiz kaldım ya olmaz böyle... Benim bir an önce bi masaja ihtiyacım var..Ama burda masaj salonu yok.. Ve ben bu şekilde spor da yapamam.. Yani zaten zor gelen spor bu haldeyken hiç çekilmez önce bunu çözmem lazım... Ama nasıll ?

sevgili günlük,
bugün hayatımda ilk defa salı pazarına gittim.
otobüste 2 yaşlarında bir bebiş önce çok huysuzlandı ve sonra kustu,
onu öyle görünce kendimi tutamadım ağlamaya başladım,
hatta ayıp olmasa herkesin içinde hüngür hüngür ağlayabilirdim.
nedense böyle durumlarda kendi kuzularımı görüyorum,
çocukların özellikle hasta olmasına dayanamıyorum.
Allahım sen evlatlarımızı koru, şifasız hastalık verme yarabbim.
günlüküm bu günlerde benim için çok önemli bir işe kalkıştım, Rabbim selamet versin dilerimki.
Bu konuda eşimin desteğini almak benim için çok önemliydi, umarım onun yüzünü kara çıkartmam, ona karşı mahcup olmam.
Vee bugün çok güzel bir şey de yaşadım, büyük oğluşum hayatında ilk defa zeytinyağlı barbunya yedi. Paşama afiyet olsun, löp löp et olsun, annesi de onu yesin.
bugün okulun bahçesinde köy, şehir oyunu oynamışlar bana da öğretti, beraber bis de oyniycaz.

Bu arada günlüküm bu sayfa bugün, bugünün anlamına binaen siyah beyaz bannerlıydı çok duygulandım.

Günnüş
Çok kötüyümmafoldumben:çok üzgünüm:
Daha yazıcam ama mecalim yoksenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Gazi Mustafa Kemal'in ardından ağladım...
Ama şükür ki, ağlamakla yetinmeyenlerdenim, bunun farkında olduğum için de gururluyum...

Komşumun 4 yaşındaki küçük kızı şiir okumuş bugün anaokulunda. Geldi bana okudu, Atatürkü kutladık bugün dedi. Canım benim...Anlattım ona kısaca. Anlamadı büyük ihtimalle ama aklında bir şeyler kalsın yeter. Zihnine Mustafa Kemal ile ilgili duyması gerekenler çalınsın yeter. Sonra durdu durdu, boynuma sarıldı...Canım benim...Sonra da gülerek komik bir şarkı söylemeye başladı. Kendi yazmış aman Allahım nasıl komik...Gülüyorum diye bana kızdı, tatlı şey!
Sıkı sıkı sarıldım, 'Kuzum benim elimde büyüdün valla!' dedim,
Yine durdu durdu,
'beni dünya büyüttü!' dedi kibirli kibirli...

Ah çocuk, ağlattı beni...Nereden geliyor aklına bu laflar...

Öğleden sonra, kursa gittim trafik canımı yedi resmen off ıstanbul, yeneceğim seni!!! :))
Üniversitenin deniz kıyısında kendimle başbaşa kahve içtim...
Yine burada okuduğum zamanlar, sevgilimin bana 2006 Aralık'ında yolladığı mesajı buldum okudum...
Ona geri yolladım...
Hüzünle konuştuk...
Sevgilim, Şafak 277...Hep benimsin!

Cannn... ben kendimi 1000 km marathon koşucusu gibi hissediyorum ...
öyle yorgun...
öyle bitkin...
öyle halsiz...
öyle şaşkın...
öyle düşünceli...
öyle karışık...
öyle bezgin...
öyle durgun...
öyle kalakalmış ...
bunun sonu iyi olsun, bu bekleyişin sonu hayır olsun... çok mutlu etsin , beni ve sevenlerimi :Saruboceq:
---beklenen gün gelecekse , çekilen çile kutsaldır.---

Ankara sokaklarında yürüyen, kahverengi, kısa saçlı, iyi giyimli bir kız... Hüznünü sadece gözlerinden okuyabileceğiniz kadar mutlu görünümlü... Kısa saçlı; çünkü daha dün uzatmak için aylarca uğraştığı saçlarına kıymış... Herkese de 'bakımı zor oluyordu' yalanını atmış. Kendini de 'değişiklik olsun istedim fena mı oldu?' diye kandırıyormuş.

Gerçek, aynada küt kalmasına ramak kalmış saçlarını kütmüş gibi toplayıp kendine bakıyorken yüzüne buz gibi çarpmış. 'O'nun sevgilisine benzemek için miydi bu yani, onun küt saçlı sevgilisine... Hayır, hayır, bu gerçek olamazmış, saçlarını çözüp aynadan hızla uzaklaşmış...

Ankara sokaklarında yürüyen, kahverengi, kısa saçlı,iyi giyimli bir kız... İçine akıttığı yaşları sadece yeşil gözlerine dikkatli bakıldığında anlaşılabilecek kadar mutlu görünümlü... Her şeyi kabullenmiş, kabuğuna çekilmiş, 'o'nun kendisini arayacağı güne kadar sessizlik yemini etmiş...

Bir kız... Minik yüreğinin kaldıramayacağı kadar büyük bir ayrılık yaşamış... Her gün aynı şarkıyı söylermiş, duymayacağını bildiği halde, eski sevgilisine ...

Takvimlerden haberin yok mu?
Geçiyor yıllar...

Vakit geç olmuş, dönülmez yolmuş
Yürek bin pişman...

Slm günlüşüm gecenin bu saati ne ayak demeee
Eve yeni damladım daha nasıl özlemişim Sultanahmetimi akşam oaraya gittik Lyre kafamdan ayrılınca
Ayyy bi kahve içtik nafiiisssddddiiiii yok böyle bi lezzet kankilerimi mutlaka götürmem lazım birgün oraya
Binamızın orada oturup sohbet ettik Sultanahmette herke bir gergindiki sorma
Neyse sonra çözüldü durum güldük eğlendik derken bir baktık saat gece yarısına geliyor
Hadi dedim Aşkım dgidelim daha Betüşüme Çiğköfte uçurucam ben canım komşuma taze tazeyken
Lyre kafayle keyif yaptık bugün Betüşüm çok severken çiğköfteyi geçermi onsuz boğazdan içimize sinmez bizim dostluüğumuz böyle birşey işte
Rabbim bozmasın.... Allahım kıskançların kendini bilemez fesatların şerrinden koru dorstluğumuzu:Saruboceq:

Bu arada aramızda kalsın ben diyeti bozdum bugün Lyre kafama özelcokacimcoook
Pişmanmıyım aslında değilim.....
Seviyorum ben kadınsı şeyleri olmayanlar düşünsün :roflol:
Neyse günlüğüm çok yorgunum gidip uyumak istiyorum azıcık eşimle sohbet edeyimde
Bütün gün özledim canımı uzakdaydı bugün Rabbim ayırmasın hiç
İyi uykular günlüş

slm günnük ne zamandır uğramıyordum sana
ama bugün içimi dökmeğe pek ihtiyacım var
şafak 67 yi gösteriyor artık...
evet az kaldı gibi gözüküyor ama günler 5 kat büyüyor gözümde nedense
okadar özledim kii hergün 5 kat daha zor geçiyor
ellerim sıcaklığını arıyor...
gözlerim gülerken hüzün saçıyor etrafıma
tam alışıyorum zor gelmiyor derken
bi anda nefesim kesilicek gibi oluyor
tekrar tekrar dönüyorum gün saymaya hatta saat saymaya
kafayımı yedim diye söyleniyorum kendime
bazense dk ları hesaplamaya çalışıyoruum akannehir
Allah ım yardımcım ol ne olur
dayanacak ne gücüm nede kuvvetim kalmadı
bi kerecik yüzünü görebilsem bakabilsem gözlerine bana 67 gün yeticek sanki
rahat değilim nedenli nedensiz huzursuzluk var içimde
farkında olmadan onu düşünüyor buluyorum kendmi
geceleri kafamı yastığa rahat koyamıyorum
yemeğe başlarken kaşığı çatalı rahat tutamıyorum
hatta hiiç yemek istemiyorum mafoldumben
biliyorum iyi değil bu hallerim hemde hiç iyi değil
atamıyorum bu huzursuzluğu üstümden içimden aklımdan
kendime işkence etmek değilki isteğim elimde olmadan içindeyim bu durumun
yavaş yavaş büyüyormuyum ne sonunda
bu günlerde bunu farkettim...
evlensemde ben hep kendmi çocuk görürdüm hala
şımarık bazen asi ukala bi çocuk
ama askerlik hasret özlem bide bunların yannda ekstra yaşadıklarım
olgunlaştırdı belkii benii..
biliyormusun günlük herkes ahkettiğini yaşar derler yaa
ıı ııı yanlışşşş hiç katılmıyorum
haketmedende yaşıyorlar bişeyleri iyi veya kötü nasıl adlandırırsan işte..
bakk gördünmü iyi değilim dedim nerden nereye atladım bi andaa
bu özlem aklımıda almaya başladı yavaş yavaşş...
biliyorum burdan yazıcam aşkım geldii yanımdaa ellerini tutuyorum diye
Rabbim o güne kadar bana güç kuvvet ver yalvarırım :Saruboceq:
günnük ben kaçar bidahaki uğramada daha iyi olmam ümidiyle :gitme:

ölenle ölünmüyor dediler...he başın sağ olsun dediler... takdiri ilahi dediler... dediler de dediler... bunları diyenler kendi canlarından bir parçayı kaybettiklerinde de aynı şekilde de diyebilecekler mi acaba?

Zaman ilacı dediler... ama ne kadar zaman gerektiğini demediler...
neredeyse 2 ay oldu, hiç bi' şey değişmedi, ben hala yutkuna yutkuna ağlıyorum, hala kabullenemiyorum, kabullenmek istemiyorum, çünkü o zaman bu hayatta yarım kaldığımı kabullenmiş olacağım. Şu anda hala dik durabiliyorsam, kabul etmememden belki de, ya da kabul etmemek için savaşmamda, kendimle, etrafımla... Ama bir de hatırlatmasalar devamlı, ne olur sanki? Çok mu şey istiyorum? Bilmiyorum...

Artık kimse baş sağlığı dilemesin bana, kimse yardımcı olmaya çalışmasın, ama düşünmüyorlar... Onlar düşünmedikçe ben boğuluyorum, boğuluyorum, boğuluyorum...

off günlük canım çook sıkkın yaaa nolcak böyle :gitme: çok üzülüyorum ama yapcak bi şey yok napıyım yani elimden bi şey gelmiyo :sm_confused: sadece buraya yazıyorum biraz rahatlayabilmek için.bak uyku yok hala offf :çok üzgünüm: hayırlısı olsun diye dua ediyorum sadece elimden gelen bu :Saruboceq: eskiye dönebilmeyi çok ama çook isterdim senağlama

X