Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günlükçüm ben bugün acaip heyacanlıyım malum oğlum anaokoluna başladı bugün ilk gezisine gidiyor ama ben aşırı derecede gerginim sabah söyledim öğretmenıne merak etmeyin dedi inşallah sağ salım gelirler oğlum büyüyor bee günlük onu öyle gördükçe çok mutlu oluyorum hep bir şeyler yapma çabasında kendini ispat etme yarışında rabbım herkesin evladına güzel yazılar yazsın günlüküm işte böyle günlük akşamda uzun zamandan beri görmediğim bir arkadaşımla buluşcam

günaydın a.s.
hayırlı cumalar olsun inşallah herkeze
herkezin gönlündekini hayırlısıyla yaşamına yansıtsın büyük Rabbim

öncelikle sağlık sıhhat versin hepimize :Saruboceq:
ailemizi, sevdiklerimizi yanımızdan eksik etmesin inşallah :Saruboceq:
vatanımızda birlik, dirlik içinde rahat yaşamamızı nasip etsin Allahım :Saruboceq:
hakkımızda herşeyin hayırlsını versin :Saruboceq:

hastalara şifa, dertli olanlara deva,
bebişi olmayan arkadaşlarımıza sağlıklı bebişler,
borcu olanlara ödeme gücü ve nasibi versin :Saruboceq:
huzur, mutluluğu olmayanlara yardım etsin en yakın zamanda gönüllerine göre versin,
kötü insanlara, içi fesatlara Allah fırst vermesin :Saruboceq:

iyi niyetle edilen tüm dualar kabul olsun,:Saruboceq:
bütün kk bayanlarının cumaları mübarek olsun:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Çay bardağında
Bırakılan dudak payı
Kadar bile
Uzak kalamam
Gözlerine

Yakın olsun isterim
Ellerime ellerin
Yanındaki beton binaya
Yaslanması gibi
Köhne bir evin

Seni bir çivi
Gibi çaktım
Çünkü beynime
Ve toplayıp
Bütün kerpetenleri
Attım denize
:asigim::asigim:

seviyorum uleeennn!!delikafadulden

Günnüş ben geldimm
Yarın annem geliyooo hihoyyytkaydirigubbakcemile2
Sağ salim gelsinde :Saruboceq:
Sevgilime dün çok kızgındım.ama nerden bilsin neyse günnüş bu konu biraz uzun mirmirmirmir
Aşkım bana telefon alacakmış 3G.Üff yaa istemiyorum diyorum ama anlayan kim:gitme:
Beni her an takip edecek görüntülü konuşacak benle :mymeka:
Çünkü 2 ay önce telefon almıştı bana:nazar:
Biz çok kavga ederiz bu yüzden offffff offfffffff gelde anlat kötükedihüso
O beni görebilecek her an ben onu göremeyecem ama:dilcikar:
Yakında peşime ajanda takar bu adam yaaÇok üzgünüm çoook
Üfff günnüş üfffff kimsenin olmadığı bir yer var mı bildiğin:nazar:

selam gunlukcummm

sımdık okuldaım ogle arasındaız hemen yemegımı yedım geldım sanaa
bugun 5,30da cıkıoruz bıde trafık olcak ewe gıdene kadar ııce harap olcam anlıcagın:sinifsinif:
askımlada aramı soruosan gayet ıız:nazar:dun ona hırka aldık hep bana mı alcaz dımı ama:eek:lmaz:
kız gunluk gecen gun bı kupe almıstım bugun taktım herkes cok begendı sınıfta banada
al dıolarr:kedi:annemde cok yakısmıs hep onu tak dıoo:sm_cool:bole happy oldumm .
hafta sonu cok fena ders calıscam gunlukcumm yoksa hepsı bırıkcek wızelere ne kaldı sunun surasında en azından tekrar yapım.
hadı sımdılık benden bu kadar gorusuruzzzz

günaydın a.s.
hayırlı cumalar olsun inşallah herkeze
herkezin gönlündekini hayırlısıyla yaşamına yansıtsın büyük Rabbim

öncelikle sağlık sıhhat versin hepimize :Saruboceq:
ailemizi, sevdiklerimizi yanımızdan eksik etmesin inşallah :Saruboceq:
vatanımızda birlik, dirlik içinde rahat yaşamamızı nasip etsin Allahım :Saruboceq:
hakkımızda herşeyin hayırlsını versin :Saruboceq:

hastalara şifa, dertli olanlara deva,
bebişi olmayan arkadaşlarımıza sağlıklı bebişler,
borcu olanlara ödeme gücü ve nasibi versin :Saruboceq:
huzur, mutluluğu olmayanlara yardım etsin en yakın zamanda gönüllerine göre versin,
kötü insanlara, içi fesatlara Allah fırst vermesin :Saruboceq:

iyi niyetle edilen tüm dualar kabul olsun,:Saruboceq:
bütün kk bayanlarının cumaları mübarek olsun:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canim ne hos dilekler boyle.. kesinlikle tum kalbimle katiliyorum..

Bu Cuma ise benim hayatimin donum noktasi oldu,...uzgunum ama rahatladim, bakalim meleklerim bana ne surprizler hazirlayacaklar??

Çok yogunum Günlük, çok...
Dün gece geç vakte kadar yazlık kışlık işiyle uğraştım. Sabah kalktığımda her yerim ağrıyordu. Okulda da oldukça yoğundum. Dersim az önce bitti ama öğleden sonra toplantım var, yine okula geleceğim. Yarın da okul kursum var. Yine uyuyamayacağım.
Ama yine de çalışmak güzel şey Günlükcüğüm. Geçen yıl evde oturdum, ölüyordum sıkıntıdan. Allah sağlık versin de ben çalışayım...

Günlük...

Hayatımdan Birini Daha Yok Etmek Üzereyim :1ninca:
Niye Bu Kadar Yanar Döner Karakterli Oluyolar Sanki...
İçimde Hala Acı Var.. Bunu Gülücüklerle Bastırsamda Her Gece Hıçkırıklarla Uyuyorum
Gecenin Bi Körü Uyanıyorum Hala Gözümde Yaşlar :gitme:
Ne Zaman Geçecek Bilmiyorum...

Herkesten Kaçasım Geliyo İlişkimi Bitiresim.. Çok Uzaklara Gidesim Var mafoldumben

bgünlük;
Kaç gündür çok canım sıkkındı gerçi halada bu olayı aydınlatamadığım için sıkkın dün yazmıştım kardeşlerimle alakalı diye...
bakalım şimdi pazara gitmeden anneme çıkıcam neler olcak..nolur bana kolaylık dile annem anlamadan dinlemeden bana kızmasın yoksa kurbana bile küs gireriz yani..umarım umduğum gibi olurda derdimi? tam olarak anlatabilirim..iki dak.olsa nasıl çekicem o suratları bilmiyorum yani..insan kendi ailesinden bu kadar çekinir mi? üstelik haklı yere..haksız durumuna düşermi;_ üüfff...sıkıldım valla...kafamçokkarıştı​

iyice salaklaştım günlük iş yerinde ağlıyorum mafoldumben
Allahtan odam üst katta kimse görmüyo..
Aşkımla konuştuk az önce off günlük ya ben çok özlüyorum onu dayanamıyorum artık
Defalarca seni seviyorum dedik birbirimize kavga etmeyelim artık dedik
Gülüştük cilveleştik :kedi: Sonunda sesini duyabildim ya şükür Rabbime
Ben arıyodum o açamıyodu o ara diye çağrı yapıyodu ben meşgul oluyodum buluşamadık 2 gündür ama sonunda kavuştuk
Günlük kavga etmeyelim biz bi daha nolur ben hep böyle olalım istiyorum
Aramız böyle iyi olsun aşk dolu olalım onu çok seviyorum günlük çok seviyorum çok özlüyorum..
Korkularımı dile getirdim korkuyorum ayrılcaz diye çok kavga ediyoruz dedim
O da öyle bişey olmaz asla dedi :kedi:
Başkasını bulursun benden uzaklaşırsın dedim hayatım zamanım mı var sanki dedi :mymeka:
Ben de bi başladım saydırmaya zamanın olsa bulcan yani diye o da şaka yapıyorum hayatım ya saçmalama dedi sonra kaydirigubbakcemile3
Öyle işte günlük kendimi iyi hissediyorum şuan..Seviyorum ben onu vazgeçmek istemiyorum uzak şehirlerde olmamıza rağmen mücadele etmek istiyorum sahip çıkmak istiyorum sevgime..Evleeceğim adam o olsun istiyorum ben günlük :asigim:
Umarım bi daha dangalak dangalak kıskançlıklar yapıp tepemin tasını attırmaz :dilcikar:
Afallattı iyice beni bi gün geliyom ağzıma geleni saydırıyom kavga ettik diye bi gün geliyom çok seviyom diyom seni de şaşırttım iyice günlük kafamçokkarıştı
Allahım sen bizim aşkımızı koru ayırma bizi nolur :Saruboceq:

Artık alışıyorum , 8 aydan sonra bocalamışım haliyle....

Kendime hak veriyorumsositososito -tatlicadiarzu-

Ben Allah'tan istiyorum, kimseyle işim yok aslında ve biliyorum ki hiç mahçup olmayacağım

O' na yaslandığım için:Saruboceq:

Bugün bir kaç güzel yürekli arkadaşım sayesinde içimde huzur ve ümid çoğaldı.....

Çoğalmalıydı zaten, aksi gereksiz :mymeka:

Pazartesi aklım daha şeffaf,
Pazartesi aklım daha berrak,
Pazartesi ruhum daha aydınlık olacak giderken. inşallah.....zemuszemus

Şükür, Şükür ,şükür ,şükür.... hep şükür çook şükür....:nazar:

Bu sabah çok mutlu uyandım. Gereğinden fazla bir mutluluktu. Uça uça gittim okula, çıkışta kuaföre gittim. Eve geldiğimde msjını gördüm 'napıyosun' demiş. Evdeyim ne zaman geliceksin dedim. 1 saate kalmadan geldi... Sonra... Sonrası yok. Ne oldu ne bitti anlamadım ben. En son meyve suyu içiyorduk tvye bakarak. Taksiye bindiği ana kadarki zaman yok sanki... Taksiye bindi ve kapıyı kapatınca çıkan sesle kendime geldim. Yığılıp kalıyordum nefesim kesildi... Napıyorum ben dedim, her mutsuz olduğum zamandaki gibi kendime çikolata aldım ve her mutsuz olduğumdaki gibi yiyemedim. Eve döndüm. Emin olmak için salona baktım hemen. Evet gelmişti, ona koyduğum dolma, kek duruyordu olduğu gibi, meyve suyunu bitirmişti benimki yarımdı. Tv hala açıktı. Ve yatak dağınıktı... Telefona baktım, mesaj yoktu. Dank etti kafama, ama artık çook geçti.

12 buçukta evdeydim..babam gördü kızım hayırdır falan şaşırdı..dedim istifhar ettim bidaha işyernde.patronda eve git dedi dedimm..dün gece istifhar ettiğim yetmiyomuş gibi işyerinde midem bida bozuldu...babamda diyo hiç bişey yememişsin aç karnın bozulur tabi diyo..neyse ben yattım babam 3 buçuk gibi kaldırdı bana bişeyler almış dışardan sevdiğim şeyleri..canım babam yaa... :gitme: onları yedk beraber.sonra ben yıne yattm..5 gibi hasann ablası aradı.hasanın ablası evli ama hasanın evıyle evlerı yanyana binalar..hasanda ablasının kocasıyla aynı ısyerınde calısıyo.işte aradı ablası benı anlattım dedm hasan haftasonu mesaı war dıyo acaba şakamı yapıyo falan dedm..enıstemı aradı..kocasını yani..oda evet mesai war 2günde çalışıcaz hasanda çalışıcak demiş :gitme: bu haftasonu gelme ihtimalleri %0 oldu kızlar... anca akşam gelirlerse belki ihtimal..oda çok zor..çünkü daaaa hadımköyde çalışıyo.evi avcılarda.eviyle bizim ev arasında 1 saat yol var.eve gelmesi 7buçuk..toparlancak etcek falan yorgun argında gelmek istemez diye düşünüyorum..bu akşamda mesaide...yarında pazarda çalışıcak..bende kalktım şimdi sıcak süt içiyorum midemi yumuşatsın diye midem iyice şişti çok rahatsızım....

ayyyyyh sevinçten ölücem yaaaaa:eek:
hayalini bile kuramayacağım bi firmaya kabul edildim inanamıyorum hemde torpilsizkaydirigubbakcemile2
Allah ım m sana şükürler olsun sen herkese yardım et
çok mutluyum çok yaaaaaa
bugün aradılar dünyanın evrağinı istediler aksama kadar babamla dört döndük herşeyimi hallettim sayılır
pazartesi büyük gün başta biraz zorlanırım alışana kadar ama sonra inşallah herşey yolunda gider çoko mutluyum çokkkkkkk

Olmadı günlük, çok istemiştik :sinifsinif: İstediğimiz olmadı :gitme:
Şimdi akşam eve geldiğinde, biraz şebeklik yaparak moralini düzeltmem lazım..

sevgili günlük;

güne aşkoşla kahvaltı ederek başladık
dün akşamdan biraz bozuktu daha doğrusu gene ben kapris yapmıştm msnde geç yazınca kızdım
abartıorm biliorm :kedi:
neyse bugün herşey tabi toz pembe:asigim:
iş durumlarının da raporunu veriim hemen
resmen projemizi çaldılar ya
valla şu kıdem sahibi yetişkinlere akıl sır ermio
yaa tüm piyasanın hakimi oldular
biri bunlara dur desin
gençlerin önünü açın kardeşim:eek:klava:

Günlük..

Nabersin görüsmeyeli ? :hulya:
Ben cok iyiyim..masallah.. opuyorumnanaktan
bebegimiz büyüyor,simayimiz gün gectikce tatlilasiyor..

Günlük cok uzatmicam,ben bizim kizlari cok seviyorum ! Şeniz
Allahim hepsini mutlu etsin insallah..
Dostlugunuz herseyden öte ! buyrunnnnnnnnn

cok yorgunum gunluk...
sabah kalktım 11 gecıyodu..kahvaltı yapıp bıraz buraya bakındım..sonra evı toparlayıp hazırlandım 2bucuktu akrdesım bırakltı bzıı kuafore...saat 7 bucuga dogru evdeydık..naptın dersen sadece kuofor otur otur yoruldum ya...ben kardesımın aynında gttım hıc bıse yaptrmadım..ben haftaya gtmeyı duusnuyorum..yzuum bıraz ıyılessın..
botlarım topuklarını yaptrdım bu sene bot almıcam baktım bugun 4 tane botum cızmem var...yeter zaten evdeyım...ıkısının topugu ıncelmıstı bugun yaptrdım guzel oldu ıste..yıne belkı bayrama yada begendıgım bısey olursa alırım ama sımdılık plaınımda bot cızme falan yok..ayakkabımda kapalı cok...bı mont ıstıyorum bu kıs....onu kesın almalıyım...
kardeısm boyanırken bıraz ddoılandım ıste cızmelerımı yaptrdım...sonra doktorumun verdıgı nemlendırıcıyı buldum neysekı onu aldım bıraz arkadasıma ugradım konustuk bu gece kocasıyla konuscakmıs bıtsın dıcekmıs..sen olsan anpardın dıye...cvp veremedım..allah bole evlılık nasıp etmesın...
hakkında hayrlııs olsun...sonra evdeyım ıste yemek yedım otrdum pc basına...dus alcam ama uzenıyom ...
bugun yuzm daha ıyı kurudular artık..ılaclarımıda ıcıyorum ınsallah gecıcek...

SELAM GÜNLÜK;
mutluyum çünkü kardeşlerimle barıştım daha doğrusu onlara kızdım annemde sağ olsun yolladı..bugün lahana turşumu kurdum..çok seviyorum..erken olsun diyede içine bi kaçtane nohut attık..olunca afiyetle yiyeceğim umarım..aşkımla pazara gittik..alkisalkisalkis canım benim bana sağ olsun poşetlerde yardım etti..iyiki var ya..o olmasa napardım..:1hug:

X