Kadınlar Kulübü Günlük

günlüküm sana bişe anlatim de gül biraz kaydirigubbakcemile3
dün annem ananeme gitmişti..ben yorgunum gelmiycem dedim hooop kk ya dalmıştım gene :hulya:
nese bugün laf arasında bana anlattı annem..dün bi kadın annemi çagırmış mutfaga konuşmak için...kızını neden getirmedin ben oglum için size gelcektim aslında ama evi bilmiyodum demiş akannehir
ayy bu ne yaa bu devir de hala görücü usulü mu olurmuş :)) annem şok tabi :1shok:
demiş hanfendi benim kızımın daha egitimi var şuan böle bişe düşünmez üstelik kendi sevdigi ile evlencek :nazar: istemez aracı ile...sevdigii kendi tanımak ister a.s
agzına saglık annem Şeniz sevgilim duysa bide bu komediyi :jeyyar:
kadın bu lafın üzerine oglum üniversite okudu okumuş bi kız arıyoduk bizde demiş -tatlicadiarzu-
ünv bitirmiş hala bi kız bulamamş,hadi bunu geçtim görücü usulü bu devirde ne iş yani -tatlicadiarzu-
ayy yarın bi gün gelirlerse eve,dışarı kaçarım gizliden delikafadulden

günlük
kendüme doğal hakiki taş aldım
o ne deme sakın:mymeka:
birini boynuma diğerini bileğime taktım hadi bakalım yerimseniben
bu arada yarın misafirlerimiz geliyo
akşamdan tatlımı yapıcam
yarın yoğun bir gün olucak, anlıyacağın pek giremem hatta hiç giremem gibibenneyaptımki
bu arada bu aralar yine bir haber bekliyorum ama sonuçlanmadan sölemiycem :dilcikar:
çatlada patla delikafadulden
neysem ben kaçar :eek:
öptüm seni şeker görüşürüz
:smiley-cool:

gunlukcuk naber
bugun 12 de kalktım yoruldum valla bu ara kardesıme kostr gelen gıden hızmet derken..dun kardemıse halam geldı evı toparladım
tam gıyıncem komsu geldı gecmıs olsuna hadı onu agırladım gttı.
hemen gıyındık annemle kardesım annemı kız kardesıme bıraktı bız hemen hastaneye tahlıllerı almaya gttık..ay ucurdu benı gıderken kemerı taktım robot gıbı otrdum:)))
doktoru falan gordum neyse temızdı tahlıllerıç...kardesıme gttım ..yemek hazırladık sonra cay falan ..halamıo gttık bıraktık..ordam geldım cay faslını topladım..eve geldık hemen tatlı yaptım asam tekrar kardesıme gtık arkadaslarımız geldı...ole uykum geldıkı orda yorulmusum:))
yıne toparladım eve geldık...bıraz nette tkıldım yattm dayanamadım yıne 1 bucuktu ama saat..bugunde ıste 12 de kalktım
kardesımı cagardım gel kahvaltı yapalım dıye geldı...bı guzel kahvaltı hazıtladım..carsıya cıkıcaktık ama yarına ertelıdk hava bozuktu bugun..bıde ben cıldıyeden randevu aldım bugun doluymus yarıuna verdıler...yuzum cok kasınıyo galaıba gecıyolar ama bı gozukucem yıne bakalım ılac falan verr belkı..
sonra komsuya gıdıcektık kardesımın kurtaj oldugu gun dogum gunuydu arkadasın..bugun gıdelım dedık onlarda yokmus..msn de karsılastık sonra karsımızda komsudalarmıs..bende bı guzel burda takıldım ıste..msn de muhabbet ettım..ıyı odlu...ıste bukadar canımcım ...kıs geldı gunluk of kı of yanı...yazdan bıse anlamadan kıs geldı...herkez sob ayakıyo..bız daha acmadık gazı..bırazdaha sogusun...kol gıbı faturalara daha erken:)))hadı bay

günlük bu aralar cok yorgunum hastaneye gıdıp gelmekten mıgren cıktı tamam seker hastası olabılırmısım dıkkat etmem gerekmıs tamam bas agrılarım oluyo sureklı bıktım ama beyın tomografısınde cıkan 1cmlık kıst canımı sıktı ben pek takmıyorum bısey olmaz dıyorum ama annem aglıyo uzuluyorum bısey mı olcak yoksa dıyor ıcım ((kpss aöf hazırlık yapıyordum aksadı duzgun bı ısım olsun dıye dusunurken hastalık cıkmasın ıcım cok ferah ama ınsan endıse edıyor ıste yarın beyın cerrahına gıdıcem bakalım ne cıkıcak sımdılık hoscakal gunluk yarın yıne yazarım

Günlükcan..

Bugün Küçük Bir ızmir Buluşması Vardı.. ıyikide Gitmişim Ne Tatlı Arkadaşlarım Oldu Bir Bilsen...

Dertler Kederler Biranda Gitti :) Tşk Ederim Herkese

E ama nazar değecek :nazar:

Herşey yolunda yahu bi gariplik yok mu bu işte ?
Yoksa artık boşvermeyi öğrendim mi ne dersin ? :lepi:
Bugün benim için çok özel bir gün Fazlasıyla özel..Anlatamayacağım kadar Belki ağlayarak .. Belki gülümseyerek hatırlayacağım bir gün. Günlüğüm Bugün çok gülmüştüm geldim bişi okudum dahada güldüm ve hala gülüyorum Allah ağlatmasın:Saruboceq:

gunluk bugun yemek ustune yemek yaptim tam bes cesit.
yaninada 3 tatli.
galiba kafayi yemeye basladim.
kocamla mutluyum ama birseyler eksik.
ailemi cok ozluyorum.annemin gidisini birturlu kabullenemiyorum.
neden neden sorular sorular offf keske hersey cok farkli yasansaydi.
ama keskelerle hicbirsey yurumuyor.

beynımı okumuş gıbı ..

ıstedıgım olur ggibi ...

çaldı telefonum bugun ..

kalbım yerınden cıkıcaktı sanki kaydirigubbakcemile2

3 günün sonunda nıhayet

hayatımda ılk defa sabredıyorum galıba :)

mutluyumm mutluuuu

Bugün bir şeyler değişik ....

Gerçi ben yine aynı ben durmadan düşünene, sorgulayıp kendi beynini yinen benim, nasıl olur? şöyle mi daha doğru ? böyle mi hakkını veririm ?

Ama risk almanın ve kendime güvendiğimi başkalarına yolunca göstermenin karşılığıydı galiba bugünkü danışma telefonu.....

Allah'a çok şükür... O'n dan istemiştim bu işin hayrını inşallahh güzel olacak...

Ve

Sevgili Halikarnas'a çok teşekkür ediyorum burdan bir mesajı ile belki bilmeden beni çook aydınlattı..Tecrübesini paylaştı .Sayesinde yolun başında doğruyu gördüm..... Ve ilk anda daha uyguladıklarım bana artı olarak döndü.......ıyi ki tanımışım seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Merhaba günlüğüm...
ılk ders günüm güzel geçti..
Allah'a şükür herşey yolunda..
Haftanın 3 günüymüş kurs..
Sekreter hafta içi öğleden sonra yerimiz var diyince bende 5 gün sanmıştım.
Geri kalan 4 günde cebime para akıtacak bir iş bulsam ahh ah ne güzel olur be..
Allah büyük be günlük o da olur inşallah..
a.s.a.s.

Geçmiyo günlük herşey aynı
Hala çok acıtıyo canımı bu acı.Facebook'a resmini koymuş görünce o kadar yandıki canım çok özlemişim ben günlük 3 aydır görüşememiştik her haftasonu görüşelim demesini bekliyodum ama kaderde ayrılık varmış.Sana bunları yazarken bile gözlerim doluyo hala.O ne durumdadır günlük umursamıyodur dimi özleseydi geri dönerdi.senağlamasenağlama
Kendine ii bak günlük bu sıralar okul yoğun gelemeyebilirim haftaya sınav yapıcam öğrencileri:nazar:.

sevgili günlük;

bugün evdeydim
annemde yoktu, yalnızlığın keyfini sürdüm azcık
ama çoğu zamanım ütülere ve kardeşime gitti
benm sevdiceğin tahlilleri çıkmış
inş yarın gidip baktırırız
ne çıkıcak merak ediorm
umarım acılarının kaynağı neymiş bulunur:Saruboceq:

Güllük tarifini yapamadığım bir şeyleri öylesine özledim ki... Ama ne olduğunu bilmiyorum o özlediğim şeyin. O'ndan başka hiç bir şeye böyle özlem duymamıştım bu his gelip içime yerleşene kadar. Bilmiyorum bir ilgileri var mı ama...

Derslerim yoğun, kafam karmaşık bazen nefes alamıyor gibi hissediyorum kendimi. Oturup bi fincan kahve içip dertleşesi geliyor insanın yakınıyla. Bi defa daha Bostancı vakası yaşasam şu aralar ne iyi gelecek. Vakit yok vay anasını.

bir bahar aksami rastladim size
sevincli bir telas icindeydiniz
derinden bakinca gozlerinize
neden basinizi one egdiniz

icimde uyanan eski bir arzu
dedi ki yillardir aradigin bu
simdi soruyorum bukup boynumu
daha onceleri neredeydiniz

Efkarlandım yine iyi mi. Bu şarkıyı her dinleyişimde böğrüme gelip bi şeyler oturuyor.
Offf güllüğüm off... Bitsin bu çile dicem de bitmesin be canım sevmekten usanmak, vaz geçmek, uzak kalmak istemiyorum...

Çok sinirliyim Günlük... Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Haberleri dahi izlemek istemiyorum... Daha dün Mehmetçiğimize silah uzatanları alkışlarla karşılayanlar izlemek istemiyorum, onları şaha kaldıran yöneticilerden nefret ediyorum... :eek:klava::eek:klava::eek:klava: Ülkemizin sonu kötüye gidiyor korkuyorummmm :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Allah'ım hepsinin cezasını ver...

çocukluğum geçti yine gözümün önünden.
ne kadarda eskimiş.
ne çok sevinirdim geldiklerinde.
giderlerkende ağlardım hep.
bi tek değişmeyen bu kalmış.

yine olmadı yine olmadı.. şunu şuraya kaçıncıdır yazıyorum bilmiorum.. ne yapıcaz nası olucak kimse bişey bilmiyo.. tedirginim, korkuyorm, beni bırakıp gitmesini hiç istemiyorum.. ya bi yerde bi yanlışlık var veya birinin ahını filan aldık.. bu kadar olumsuzluk başka türlü nası olur ki..

günlüküm dediğini yaptım sevgilime anlattım kaydirigubbakcemile3 dedim bi kadın beni oğluna begenmiş -tatlicadiarzu- baya bi cevap atmadı önce nasılll kıskandııı lülülülülülü
sonra güya çaktırmıyo gülüyo ayy benm aşkıma görücü mü gelcekmiş diye :roflol:
sonra bi daha böle konu açılırsa direk kapatrsın ddi hehe:))

bu arada msn de asomla gizemle tuçemle ayşemle mehtapla fundamla sevdamla konuşuyorum hep -tatlicadiarzu-
sohbetin dibini vuruyoz akannehir

Bugün sana 3. yazışım.
Günlük başlığında bi kere yazın demiş adı üstünde günlük bir kere yazılır vs diye...
Ama ben istediğim kadar yazarım pembiş sana istediğim kadar yazarım..
Ben canım sıkıldığında notlar tutarım.. Günde bi kere yazıcam diye bir şey yok ya... Sizlerene
Neyse bunu neden yazdığımıda yazayım olurda biri kalkıp bana bu kaçıncı kardeşim derse ona ilk satırları bir daha okumasını söylicem sizlerene herkes işine baksın..
Bugün acayip gerginim yine.
Bu akşam biri intihar etti biliyormusun pembiş.. Balkona asmış kendini... Çamaşır demirlerine bağlamış ipi ve asmış kendini.. Kaç saat ambulans ve polisler durdu apartmanın önünde...
Sonra fermuarlı bi ceset poşeti içinde çıkardılar adamı..
Ne hissettim biliyormusun? ıçim buz gibi kaskatı kesildi.
Üzülmedim ürpermedi içim ah vah yazık olduda demedim.
ıyi olmuş bi pislik daha gitti dünyadan dedim..
Bu dünyada ölmesi gereken ama yaşayan o kadar çok insan varki hepsinin ölmesini dilerdim evet hepsinin ölmesini..Onlar yaşamayı haketmiyordu ki..Onlar iyilerden daha çok yaşıyordu... ışte böyle hayatlarına kendileri son vermedikleri sürece yaşamaya devam ediyorlardı...
Adam karısına çok kötü davranıyormuş onu dövüyormuş ve aldatıyormuş.. Kadın boşanma davası açmış ama adam boşanmak istemiyormuş.. Bi kaç gün önce duruşmaları varmış kadına kararından dönmezse kötü olacağını söylemiş.. Sonra evde ne var ne yoksa kırmış dökmüş kadının üstüne bıçakla yürümüş.. Kadın evden gitmiş ama boşanmakta hala kararlıymış. Adam kardeşini arayıp intihar ediceğini söylemiş bu akşam için.. Ve son bu çekilde gerçekleşmiş.. Şimdi adam hakettiği yerde bence..Böyle yapan insanlar bu şekilde cezasını çekmeli çok katı oldu yüreğim acıma ve merhamet duygum yok olmak üzere sanki... Belkide sinirlerim gergin olduğu için böyleyim bu günlerde bilmiyorum ama bugünlerde böyleyim işte ruhsuz acımasız ve merhametsiz kaskatı yüreğim..

X