Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük selamlar buyrunnnnnnnnn
Bugün girişimci ruhum kabardı..Aslına bakarsan 6 aydır aklımda bu fikir vardı...
Düğün takılarını dükkan açma işinde kullanmak istiyoruz..
Artık kendi işimiz olsun istiyoruz..Yıllarca başkalarının emri altında çalışıp durduk ikimiz de..Artık şirin mazbut küçük ama sevimli o dükkanı haketmiyor muyuz sence??
Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun, bu sene benim uğurlu senem..Hiç tahmin etmeyeceğim şeyler oldu bu sene..Seneye evlilik düşünürken bir anda herşey puzzle parçası gibi yerine oturdu ve bir baktık tam da istediğimiz şekilde evlenmişiz..
Hayallerimizi bir parça büyüttük..Fast food dükkanı açmak istiyoruz, paket servisi üzerine yoğunlaşıcaz, işyerlerine kahvaltı tabağı hazırlıcaz, nerden baksan önümüzde 8 ay gibi bir süre var ama ay dediğin hemen geçer..
Böyle asgari ücretlerle veya ev kredisi ile ev sahibi olamayacağız biz..Eşime de kendime de bu iş konusunda çok güveniyorum günlük..
Allahım yanımızda olduğu müddetçe de bu çalışkanlıkla sırtımız yere gelmez inşallah..

garıpsedıgım bır telaş var ıcımde fakat frenlemek ıstıyorum kendımı üzülmemek adına ..

zorr cok zor gunler

kafam karman corman zaten ..

nolur guzel bırseyler olsun hayatımda ..

mesela telefonum çalsın aniden uçayım mutluluktan olmaz mı ???

günnüş
bugün ne yoğundu böyle
canım dostum arkadaşım bitanem geldi ama o kadar habersiz misafirimiz geldiki
iki yalnız kalıpda dedikodu yapamadık oda birşey anlamadı bende
biri gitti biri geldi yuh dedim ayağınımı sürüdün kızım
hizmet etmekten yoruldum
bir oraya bir arkadaşıma napcamı şaşırdım
oysa ben başbaşa olmak dertleşmek istiyodum ama ancak 1-2 saat yalnız kalabildik
ondada çocuğuyla ilgilen falan filan fazla bişi anlamadm neysem acısını çıkartırız inşalllah daha sonra
yarın benim için büyük gün günlük
ya çok güzel bir başlangıç olcak
yada yine herşey kaldığı yerden devam edicek
lütfen yalvarıyorum inşallah bu sefer olur tabi hayırlısı ise
bu arada 2 gündür malum şahsı geceleri düşünüyorum
düşünmek istemiyorum ama geliyo işte aklıma gözlerim doluyo :gitme:
offff offff keşke herşey farklı olsaydı
keşke bu şekilde olmasaydı
söz verdiğimiz gibi o benim olarak ben onun olarak kalsaydık
ama nasip değilmiş olmadı yapamadık beceremedik
şimdi ikimizde bu acıyı çekip
başkaların hayatlarına gircez belkide
ben başkasını nasıl sevicem mafoldumben

naber kıs gunnus
ben arabamızla bı turladık geldım:)))araba kapıda anlıcagın..bugun 3te geldı ıslemnelrı yapıldı...
artık arabamız kapıda..saka gıbı valla 3gun ıcınde oldu...
kardesım rahatsızlandı ya annemle babam moralı duzlesın dıye ona aldılar...zaten ehlıyetıde yenı almıstı araba ıstıyodu..askerden sonramı oncemı karar veremıyolardı..alalımmmı alalım derken 3gunde karar verdık gttık begendık oldu ıste...bıde otomotık olmasıda benım sansıma valla:))
kardesımle konusrekn eger alırsak otomatık alalım dıyodum yok manuel ıstıyom dıyodu..bu arabayı cok begendık otomotık cıkmasınmı...gonlum temız ıste:))
araba harıka gunluk ya...full yok yok...bı mudurun arabasıymıs adam cok temız kullanmıs ve cok bakımlı aklına gelcek hersey yok...bıraz kardesım heveısnı alsında sıra bana gelsın...
neyse ıste arabayı gecelım...bugunde dısarlardaydım sabah parayı haletmek ıcın erkenden cıktık aılecek teyzemler enıstemler erkekler galerıye gttı bızde parayı hallettık...sonra bıez geldık otrduk falan ıste...
bu arada galerıcı cok yakısıklıydı gunluk ya...tıpıyle tarzıyla konusması efendılıgıyle cok hostu...adam gıbı adam GOZUKUYODU:)))gozukuyodu dıyorum ...artık pek ıanncım yok aslında erkeklere neyse...
acaba bu galerıcı gorstugum galrıcı olabılırmı kıs gunluk :)))yok ama pek resımle alakalı bırı degıldı...bıde bız gecen aksam onunla yıne denk geldık msn de yanı o benı gordu yıne...bende ben sılıyorum senı olmıcak dıye ama nasıl oluyo bılmıyorum dedım ..bunu ıkıncı kez dedgım ıcın oda ozaman bende sılıyım bıtsın bu konu kapansın dedeı tmm dedım ve btt gunlukcum..
dıgerıde kendı halınde daha konusmuyoruz bakalım nolcak...sılıcem onuda ..gecen aksam ayarlayan arkadasım halledıcem dedı ne halletcekse...
ya ıste bole gunlukcum...arabayı allah kazasız belasız hayrlşıısyla uzulmeden kullanmayı nasıp etsın...
cok yorgunum azcık takılıyım cıkıcam..artık eskısı gıbı gıremıyorum kk yada...neyse hadı gorusuruz

Günlük kardeş naberrkaydirigubbakcemile3:
Dün nasıldım bugünkü değişikliğe bak yaww akannehir
Kadın olmak ne zor işmiş hormonların bende yarattığı bu melankolik havayı dağıtıcam az kaldı kankileri bekliyorum:roflol:
Bu gün hava çok güzeldi bende gezdim dolaştımhihoyyyt
Kocişim gene yok bu gece:gitme:

Su erkekleri artik iyice anlayamaz oldum, bir iliskiyi bitirmis olmak , yalniz kalmak hemen diger hemcinslerine yaklasma hakkini mi verir? Cok cirkin bir firsatcilik degilse , nedir bu????

henüz kocam gelmedi günlük..aklım onda.sabahtan seyahate çıkmıştıya..öffffff:sinifsinif:
yarın sabah gene gidecek..:gitme:
o yollardayken ben böyle oluyorum..
Allahım sağsalim gelsin inşallah..:Saruboceq:

günnüküm zemuszemus
naber yavrummm opuyorumnanaktan
ben çok iyiym bugün buakşam herzamannnnnnhihoyyyt
bişi dicem gidicemmm
ASLANA DEMıŞLERKı ENSEN NıYE KALIN? KENDı ıŞıMı KENDıM GÖRÜRÜM DEMıŞ!!şutarafagitti
anlayanaa...gamyoncuiremsu
öperim seni pembişimm iyi gecelerrr

:roflol::roflol::roflol:

gunlugum.. bugun telefonum hic calmadi.. bir ara kendimi aramayi bile planladim..
ozel ders vermeye basladim.. akca pakca cok tatli bir kiz.. tum dunyayi unutuyorum onunla birseyleri ogrenmeye cabalarken..
ailemiz dagiliyo.. buna cok ama cok uzluyorum. babam beni yikip yikip parcalasa da onun gozlerindeki caresizligi gordugumde kiyamiyorum, tum kirginligimi unutuyorum tum yikintilarimdan yeni saraylar dikiyorum. umutla bakiyorum ona, umudum ona gecsin diye.. sonra odama kapanip sabahlara kadar agliyorum..
cok umitsiz yerlerden geldik bugunlere. gecen sene bu zamanlar yasayacak mi acaba diye bakiyordum babamin gozlerine.. ve o zaman da beni evden kovmasina ragmen hicbisey olmamis gibi kurulmustum karsisina..
ben yoruldum gunlugum.. ne odencek borcumuz bitiyor, ne guzel gunler geliyor.. ama bekliyorum umudum var hala.. eskiden aksam birseye uzulsem sabah hatirlamazdim.. simdi aksamleyin sondurdugum umitlerimi sabah yeniden canlanmis buluyorum.
ilerde umudum bile olmayacak mi? cunku artik hic gulmek gelmiyor icimden.
oynuyorum sadece.. mis gibi yapiyorum.. derdim tasam hicbiseyim yok gibi.. dunyadaki en mutlu kizmis gibi..
ciglik atmak hayatimdaki herkesi de terketmek istiyorum.

Günnüş ben çok iyiyim nan..
sevgilimle arayı düzelttim sabah kavga ettik ayrılalım felan dedim bni yumuşattı atladım yanına gittim çok güzell geçtii :asigim:
Allah ağzımızın tadını bozmasın Bilet aldım günnüş memleketime gidiyorum ayın 19unda miniş uçar..
Ne zaman dönerim bilmiyorum laptopumu götürcem umarım wireless bulurum..
Bugün kurs malzemelerimi aldım neyse ben kaçıyom günnüş
çok mutluyummmmmm çooooooooooooookk
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Darmadağın oldum günlük. Ölü toprağı var sanki üstümde. Bir silkinsem kalkıcam ayağa ama hiç halim de yok...

Oysaki ben tüm sınavlarımı 'hayatım boyunca en çok sevdiğim adam'la verdiğimi sanıyordum. Acıyı, tutkuyu, ihaneti, yalanı, ölümüne aşık olmayı, en dibi... Ama bu kötü oldu. Ben -bir ev kedisi gibi- tırnaklarımı patimin içine çekmişken bu darbeyi üstelikte en değer verdiğim insanlardan birinden (dayım dediğim birisinden) yemek bayağı koydu bana.
Ben onu gerçekten yanlış mı tanıdım günlük? Sadece o olsa... Yeğeni... mafoldumben

İçim nasıl acıyor günlük anlatamam. Demek ki daha yaşayacaklarım varmış diyorum, ama ben ona (yeğenine) gerçekten değer vermiştim mafoldumben Daha söylenecek cümlelerim vardı ona benim, uğurlarken söylediğim 'kendine iyi bak' son sözüm değildi ona. O, onu son görüşüm değildi. Hayır ondan son kalanlar 2 tel saçı değildi yastıkta kalan. Biz daha lunaparkta çocuklar gibi eğlenip, pamuk şekeri yiyecektikkk...

Has..ktir çekicek zaman değil, ama böyle elimde umutlarımla kalakalmak... Off...

Neden, neden, nedennnn senağlama

Şimdi saatlere bakamayan bir bekçiyim.
HİÇBİR şeyi beklerken...
Belki de,
Gerçek bir kahkaha için
sinirlerim bozulmalı artık.
Hiçbir deli, delirmekten korkmaz.
Öyle değil mi?
E.Güleryüz

sevgili günlük;

bugün aşkoşumla 2.yıl dönümümüzdü:asigim:
geçen seneki gibi kız kulesinde yemekler falan olmadı bu sene malesef
ters bi zamana denk geldi o yüzden napalım özel bişe yapamadık
ama bence en önemlisi sağlığımız yerinde mi, beraber miyiz, çok büyük bi sıkıntımız yok mu
o zaman problem yok :nazar:

slm günlük
nasıl sahte olabilyor bu insanlar böyle...cok mu saf sanıyolar benii.
kanar durur içimde bir alagül..

Bugece bebüşüm erkenden uyudu..
Bir sesini bile duyurmadı bana.
Zaten attığım mesajlara da hep geç cevap verdi..
Üzdü beni:gitme:
Bize yine nazar mı değdi yoksamafoldumben

iyi misin diyorlar bana,
iyiyim diyorum..
inanmıyorlar.

iyiyim.. evet iyiyim ama nasıl iyiyim,
daha iyi olduğum zamanlar şüphesiz oldu,
belki en zor günlerimdeyim, en zor ayakta kalma hallerim,
dayan diyorum ne için dayandığımı bilmeden..
okul açılalı iki hafta olmuş bir kere gitmemişim, sanki yatıp uyuyunca geçecek gibi davranıyorum..
rölantiye aldım sanki hayatı,
böyle boş boş bir şey düşünmeden yaşamaya çalışan, rutinini gerçekleştiren ruh hali.
çok ağlıyorum evet. aklıma geldiği anda kendimi yere atıp ağlıyorum. çıldırmış gibi oluyorum. sonra gözyaşlarımı siliyorum, boş bakan maskemi takıyorum.
hayatta kalmanın,ölümsüzlüğün formülü şu an bu bende.
ruhsuz bir kız..
belki ruhu alınmış bir kız; ama her halükarda eskisi gibi saf-masum olamayacak bir kız..
intikamın ne demek olduğunu ilk kez öğrendim, hissettim,
insanlara acı çektiren diğer insanların neden kötü olduklarını da gördüm bu olayda..
iyiler her zaman kazanır denir ya,
o yalan..
ben hep iyiydim, kazanmadım bugüne dek. bugünden sonra da umudum yok.

"Herkes öldürebilir sevdiğini

Kimi gençken öldürür sevdiğini
Kimileri yaşlı iken öldürür;
Şehvetli ellerle öldürür kimi
Kimi altından ellerle öldürür;
Merhametli kişi bıçak kullanır
Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur.

Herkes öldürebilir sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez."

Son düzenleyen: Moderatör:
Pembiş aşkım gelcek alcak beni diyordum ya geldi aldı gezdik gittik güzel sakin yerde tavla oynadık oturduk sonra eve geldim işte bu gece erkenciydim aşkitom kahveye gitti:)
Neysee hiç yatasım yok bu gecede ha :)
Bi yandan prison break'e bakıyorum. Aslında bitirmiştim bütün bölümlerini ama aylaklık:)
Bi yandan kk yı geziyorum:)
Te şimdi de makarna suyum ısındı makarna yicem birazdan midemin sesi kulaklarımı rahatsız ediyorrr gurrrr gurrr nereye kadar yaa onun doyup sesinin kesilmesi lazım yoksa gözüme uyku girmez :roflol:

günnüş naber?
ben tıkandım valla oyh ödev ödev kafamçokkarıştı
neyseki gelince aşkı memnuyu izledim netten yerimseniben
şimdide çalıkuşu nu izliyorum.bu film onca tv da çıktı,hiç başını izleyememiştim :1closedeyes:
aklıma geldide bi bakim dedim zemuszemus
uykum da geli uyucam birazdan -tatlicadiarzu-
iyi geceler...

Allahim icimdeki kelebekler butun gece pir pir turlamaktan uyutmadilar, sabahta yine carpintiyla yataktan firladim, Allahim lutfen guc, sabir ver,onumde zor bir gun var....

Bir haftadir bekledigim test sonuclari cikti bugun, ismini bile yamayacagim, korktugum sey cikmadi. B
Yepyeni bir gun basliyor canim kocam ve benim icin...

günlükkkk..!!! sositososito

çooooooooooooooookkkkkkkkk mutluyummmmmmmm :sm_cool:

pazar günü kayınvalidem görümcem kayınpederim bize geliyolarr...

konuyu açmayaa...

e artık vaktim geldiiii :eek:

ayy çok heycanlıyım ya sırnaşık şey

X