Kadınlar Kulübü Günlük

gunlukcum askımlaydım bugun gezdik eğlendik cok mutluyum nolur uzulmeyeyim artık

Bugün sacma sapan bi sinava girdim, sacma sapanca yazdim ve ciktim..
Hayir,girmesem daha iyiydi ,adam gibi oturup calismamistimki
En azindan malum sahsi görüp yine kafama takmayacaktim..
Insan isteyince nasil da sevgisizce bakabiliyormus, sadece görmen gerekirdi günlük.
Onu görünce önce icim bi hos oluyor, fakat ayrilmamiza sebep oldugu geliyor aklima ve aninda buz kesiyorum.
Bakislarimin keskinlestigini, selam verirken tebessüm etmekte zorlandigimi hissediyorum..
Herzamanki gibi "Degmezdi bu yasadiklarimiza" diyip kendimi paraliyorum sessizce

günnükümmmmmmmmmm:gitme:
kocam hasta olduuuuuuu:sinifsinif:
allahıma hep dua ediyorumki o olmasın ben olimm çok mızmız çünkümmmm
altıüstü burnusu akıyo okadarrr grip işte bi kırgınlımda yok diyo ama çocuk gibi
sabah beri ıhlamur içti sederjin içtii meyva yedii ufff birde bebek istiyorum
işte bir bebeğim var benimmmmşutarafagitti

mrb günlük ben ilk defa yazıyorum
bugün iki saat dersim vardı sadece eşim bana günboyu küstü bugün kk ya cok takıldığım için heralde zaten keyfi pek yerinde değil iki aydır iş arıyor ama olmuyor yarın yine gidecek bu sefer hayırlısyla olur inşallah ben de 6 saat boyunca doluyum ayrıca eşimle mantar topladık köyde onu mangalda pişirdik yandı ama olsun mantar yemek değil de toplaması çok zevkli:)

6 aydır adet olmuyoruumm bu gece hesapladımda evet tam ay olmuş: (
Sözde hep doktora çıkıcam ama çok zor geliyor be pempiş...
Ama ne kasık ağrım var ne sıkıntım var nede şişkinlik varr...
Yok yani hiçbir şey yok sadece belim ve sırtım ağrıyor onlarda her zaman olan şeyler yani...
Neden böyle oldu bilmiyorum tamam düzensizdi önceden bi süre ilaç kullanıp düzene sokmuştum ilacı bırakıncada düzenli geldi 2seneye yakın ama bu 6 aydırr tık yok...
Annemde benimkide sürekli doktora gitsene deyip duruyorr tamam diyorum ama zor geliyor gerçekten ya... Ama zor mor gidicem bi gün. Bi gün ama tamam mı bak ne zaman olur bilmem :)))
Sonra ben varyaa yüzmeye başlamıştım taaaa nisanda 3 kere gittim sonra sıkıldım bıraktım yaa şimdi yine gitmem lazım çok hareketsizim kaç aydırr çok kalpazan oldum çok üşengeç oldum sormaya bu kötü huyumu üstümden atmam lazım varmı önerisi olan :))Sonra hani ben kursa yazılcaktım ya herhangi bi kurs işte..Dedim avcılığa yazılayım beyfedni dedi olmaz manyakmısın sen dedi bana.. Ne alaka seviyorum öyle erkeklerin uğraştığı şeylerle uğraşmayı... Sonra dedim dans kursuna yazılıcam olduuu başka derdin dedi bana.. Bende ona dedim aynısını olduu senin başka derdinn var mı? Gerçi istiyorum istiyorumda ben dans edemem ki dans etmeyi bilmem ki zaten oynamayıda bilmem rezil olmayım orda heheh :) sonra bi kaç alternatif daha var onlarıda düşünücem kararverme aşamasındayım daha:)
Babasıda demiş ki düş artık şu kpssyi kazansada emekli olmadan onuda yerleştirsek bi yere.. kazan demesi kolay da ders çalışması zor. Yani benim gibi ders çalışmayı sevmeyen biri için zor:))) Ama varya aptallık yaptım 2 kere kpssye girdim hiç kitap açmadan ne bekliyordum ki gökten zembille inmicek ya iş bana.. Ama 2010 kpssiçin dersaneye gidicem geçirdiğim yıllarıma yanıyorum şimdi ders çalışmayı sevmediğim halde gidicem ve çalışıcam..:)

naber valla ben iyiym:)
bugün üstkata taşınan kız için kaymakamlığa falan gittik işlerini hallettık
alt katta oturan kızın işnide kısmi olsada hallettik
ben kendi işimi halledemiyorum ama
halam aradı eşyan çok 4 defa da ancak yollayabilirim diyo
her karton 20 kg alıyo ve 50 euro
tamam ama kıyafetim yok mecbur yollayacak
eşim yollasaydı bunlar olayacaktı
şerefsiz beni borç altına soktuğu gibi kıyafetlerime varana kadar vermeye yanaşmıyo
neyse eşimi düşünüp moralimi bozmayacağım 26.01.2010 da işim bitiyo onunla
üst kata hoş bi kız taşındı öğretmen iyi anlaştık yalnız yaşıyo
alttaki kızda çok hos iyi anlaşıyorum
canım sıkılmıyo evde bi ona bı oburkune gıdıyom:)

naber valla ben iyiym:)
bugün üstkata taşınan kız için kaymakamlığa falan gittik işlerini hallettık
alt katta oturan kızın işnide kısmi olsada hallettik
ben kendi işimi halledemiyorum ama
halam aradı eşyan çok 4 defa da ancak yollayabilirim diyo
her karton 20 kg alıyo ve 50 euro
tamam ama kıyafetim yok mecbur yollayacak
eşim yollasaydı bunlar olayacaktı
şerefsiz beni borç altına soktuğu gibi kıyafetlerime varana kadar vermeye yanaşmıyo
neyse eşimi düşünüp moralimi bozmayacağım 26.01.2010 da işim bitiyo onunla
üst kata hoş bi kız taşındı öğretmen iyi anlaştık yalnız yaşıyo
alttaki kızda çok hos iyi anlaşıyorum
canım sıkılmıyo evde bi ona bı oburkune gıdıyom:)

Günlük..

Azelya'mın Yazdığı İsimlerden Biriydim hihoyyyt
Sildirmiş Hatun İsmimizi :lepi:
Sağol Şekerim O Kadar Döktürdüğün Ve İsmi Sildirdiğin İçin naniknanik

Az Önce Geldik Teyzemlerden.. Manita Bey Annemle Beni Oraya Bıraktı
Malum 4 Ekimde Düğünümüz Var alkisalkisalkis
Allah Kimsenin Mutluluğunu Bozmasın :icecream:

Feridun Düzağaç çalıyor... Geçen sene melankolik olduğum anlarda dinlerdim... Ben bir başkası için dinlerdim, sense benim yanımdaydın. Her gün mesaj atardın, halimi hatrımı sorardın. Bense 'o'nu anlatırdım sana... Her şeyi bilirdin, bilirdin de yine de susardın... Onun yüzünden en dibe vurmuşken, yerlerde sürünürken, sen beni hiç bırakmadın. 'İyi olacaksın' derdin... Baya bir vakit geçti sonra... Sonra, buluştuk. Benim kalbimde 'o', senin kalbinde 'ben'... Gözümün içine bakardın evet... Aşıktın basbaya... Bense onu unutamamıştım hala... Bu yüzden teklifini kabul edemeyeceğimi söyledim. İyi de yaptığımı sanıyordum... Seninle gezdiğimiz yerler bile bana onu hatırlatırken (evet hatırlıyorum oturduğumuz cafe onun mekanıydı, gözlerimin her yerde onu aradığını hatırlıyorum...) nasıl sana evet derdim ki...

Sonra... Geçti. Bir gün bir baktım, o yoktu... Sonra, sen geldin... Ben yine beni sevdiğini düşünüyordum her ne kadar başka biri olsa da hayatında. Ama gerçeği anlamam uzun sürmedi. Her şey gözlerde gizlidir K., bana eskisi gibi bakmıyordun. Seninle 4 yıllık bir arkadaşlığımız var ve sen sadece bu sene unuttun doğum günümü... İlk kez kutlamadın...
Bana msjındaki kelimeleri özenle seçen sen, artık beni kırmaktan da korkmuyordun...

Şimdi de 'o' bana mesaj atıyor K. biliyor musun? Her gün halimi hatrımı o soruyor... Arar mı diye gecelerce beklediğim adam artık hiç sektirmeden arıyor... Bense, çok özledim seni şimdiden... Tenini özledim... Hayır beklediğin itirafı etmeyeceğim çünkü ben bile bilemiyorum kendi duygularımı. Sadece eminim ki 'o' benim için artık yok... Ama biliyorum ki, artık bunun senin için önemi de yok mafoldumben

Sensizlikten kalan en acı gerçeğim hiçliğim
Ucuz basit ve sıradan
Pazara çıkmış gibi sanki ipliğim
Hayat beni unutsa da, sen unutma,
Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi.
Olsun!
Beni unutma… Beni unutma.

ınan bana çok geç değil
Mevsim Bahar Mevsim bahar daha kış değil
Bir kez daha dayanamam
Kalbim nasır ama taş değil

Bir deli rüzgar esse bir yerlerden
Savurur mu, götürür mü beni bilmem
O deli aşık mazide kaldı artık
Dönecek mi geriye onu bilmem

Hiç zaman olmaz mı, geri gelmez mi
Savunmasız duygular
Ah o günleri bir daha vermez mi
Acımasız şu yıllar

günlükkk
azelya gelmiş hoşgelmiş isimlerimiz silinmiş.....kaydirigubbakcemile2
hadi bakalım inşallah bu sene gidiciyiz bizde hayırlısyla.....kaydirigubbakcemile5
hayatımda kimse yok ama umudum var olsun hiç olmasa napardım dimi bide işim olsa hayırlısyla ohh değme keyfime :)))))

sevgili günlük;

bugün sevgilim karaciğer biyopsisi olcak diye hastaneye gittik ama olamadı o ayrı
bütüün gün kaynanamla beraberdim
baya bi konuştuk muhabbet ettik
zaten tanışıoduk ama bu vesileyle daha da bi kaynaştık
sohbet ettik yemek yedik alışveriş yaptık falan
kısacası güzeldi=)))

günnüş bu hafta benim hafta olamadı yarın cuma umutlarımı yitirmek üzereyim
şer'de de hayr aramak lazım ne yapalım kısmet değilmiş
bugün niyetliydim Rabbim kabul etsin acayip başım ağrıyor yatarsam geçer..
Şu mübarek günde Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin tüm iş arayan arkadaşlarıma hayırlı iş kapıları nasip etsin..Amin günnüş..

Bir gün bile bana bir yıl geliyor
Beklemek zor sabretmek zor hasret zor
Bekle gülüm geleceğim diyorsun

Yollar uzun yıllar uzun geliyor
Bu ayrılık bana hüzün veriyor
Gözlerimde güzel yüzün tütüyor

Sen bana geleceğim bile demedin sevdiceğim, aklım idrak ediyor ama gel gör ki sinemin bunu idrak etmesi epey bir vaktimi alacak.
Belki bir gün kolunda eşini gördüğümde ya da evlendiğini duyduğumda dank eder kafama.
Çok yoruldum ben artık, yorgunluğa tahammül edebilecek bii yudum kuvvetim dahi kalmadı.
Sen de beni yorma olur mu?
Saçma sapan oyunlar oynama bana. Kafamı bulandırma bi şeyleri netleştirme çabası içindeyken ben.
Kendimi derslerime adamaya çalışıyorken bana olmayacak şeylerle yeni hevesler çıkarma ne olur...
Kötü bi niyetin olmadığından şüphem yok ama sen yine de dalında zor duran kuru yaprağa üfleme sevdiceğim.
Rüzgar yeterince can yakıyor zaten..

Huzursuz geçen bir çocukluğun ve dahası gençliğin acısını her daim üstümde hissetmek beni yoruyor senağlama
Kimsecikler bilmez ama , şu an huzursuz bir aile ortamında büyüyen pespembenin izlerini silmek o kadar güç ki senağlama
Nice geceler yatağımda annemle babamın kavgalarını dinlerken kalbimin atışını kulaklarımda hissettiğimi , ne zor günler , geceler geçirdiğimi kim nerden bilsin.. Yaşayan bilir ancak dinleyen değil ! O yüzden ne kimselere anlatmaya mecalim var , ne de gerek var ... Bir ben bilirim bir de Rabbim .. yeter bana...
Ah bu izler... Geçmişten kalan izler... Hala da yaşanan üzüntüler, sıkıntılar... Bunların izleri de geçer mi acep.... Ben de gülmek , hem de doyasıya gülmek isterken bu aralar neden hep bunları düşünüp de şu an olmam gereken yerde , sıcacık yatağımda değilim de burada ağlarken bunları yazıyorum :gitme: Demekki bir şeylerin izleri hala taze... ya da arasıra kanıyor yaram...
Çocukluk verin bana , sadece HUZUR ve SEVGı dolu bir çocukluk...Bir gün 24 yaşında genç bir kadın olduğumda aklımda sadece neşe dolu geçtiğini hatırladığım, mini mini bir çocukluk...
Birbiriyle hiç kavga etmeyen bir anne baba... Onların mini mini iki çocuğu ve HUZUR...
Bunu yaşamak isterdim ama olmadı... Olması da artık imkansız... Şu an elimden gelen tek şey; bunların bende yarattığı derin hüznü ve üzüntüyü unutturacak güzel ve sevgi dolu yarınlar yaşamak... Rabbim nasip ederse tabi...
Neden unutamadım hala ? Neden hala ağlıyorum düşündükçe ? Ya ben çok duygusalım , ya da beni etkilemiş epeyce... Şu anki sevgiye açlığım hala ondan biliyorum... mini minnacık bir kız gibi kocamdan ilgi beklemem sevgi sözcükleri duymaya çalışmam, kaprisim , nazım bundan ... Psikolojik her şey...
Aklıma çocukluğumdaki baba figürü gelince : saçını fön makinesiyle yeni yeni kurutmayı öğrenen ve bunu öğretmeye çalışan bir sahne geliveriyor: Minik kız babasından fırça ve surat yiyerek öğreniyor bunu.
Neden ? Çünkü Bir eliyle makineyi tutan kız diğer eliyle de saçıyla oynamalıymış !!!
Her şey belki sorunlu , belki huysuz , belki de asabi diyebileceğim bir baba yüzünden... Baba figürü bir kız çocuğunun hayatını öylesine etkiliyor ki...
Kocalar sinirli olmayın... Sinirli değil , huzurlu olun... yüksek ses değil HUZUR getirin evinize ...HUZUR verin sizin için saçını süpürge eden eşlerinize, henüz mini mini olan çocuğunuza...

hayatımın en zor günlerini geçiriyorum.. hiç bukadar kötü oldugumu hatırlamıyorum.. sadece sizlerden dua istiyorum dua ettiğinizde aranıza benide katın NOLUR....
buna çok ihtiiyacım var..
RABBİM TEZ ZAMANDA KARŞIMA HAYIRLISI BİRİ ÇIKARSIN... VE O SONUM OLSUN.. YADA BENİ TAMAMEN KOPARIP KAFAM RAHAT KALSIN..
LÜTFEN ALLAH'IM... DUALARIMI DUYY SANA GECENİN Bİ YARISI ELLERİMİ AÇTIM DUA EDİYORUM NE OLUR BANA HAYIRLSINI VER... BUGÜN İŞ GÖRÜŞMEM VARDI ÇOK GÜZEL Bİ YER. PAZARTESİ HABER GELİCEK NOLUR GÜNNÜKÜM KK'DA OKUYAN BÜTÜN ARKADASLARIM BANA DUA ETSİNLER.. DUALARINI BANADA GÖNDERSİNLR.
BUNALDIM. DARALDIM. SIKILDIM. BIKTIM BU HAYATTAN. BAZEN YASAMAK İSTEMİYORUM. TEK BASIMA OLMAK. ÇOOOOOOOOOOK UZAKALRDA OLMAK İSTİYORUM. NOLUR RABBİM DÜŞTÜĞÜM YERDEN KALKMAK İÇİN HAYIRLISI Bİ İNSANLA KARŞILASTIR....

Ayaklarim isinmiyor bi türlü,
uyuyamiyorum..
Gel de dertlenme..
Dertlenecek ne var deyip kizma simdi..
Ucan kus görsem duygularim depresiyor,
anlayacagin hersey onu hatirlatmaya bahane..

Allah seni bildigi gibi yapsin cocuk,
beni koydugun hallere bak..
Baska nasil beddua ederimki sana

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…