Kadınlar Kulübü Günlük

hadi hayirlisi gunluk
yolladim ivirimi zivirimi yarismaya..
insallah guzel olur..
makalem de duzeltme almis.. yarin onunla yakindan ilgilenmem lazim.
bi de is basvurulari var ama ben ne yapcagimi hic ama hic bilmiyorum.
cildirmama ramak kaldi.
dun sabah 6 da uyudum. kararlarimi dusunmekten uyuyamiyorum..
oysa hafta sonu sinavim var daha kitap acamadim. aglamaktan helak oldum.

sevgilim de askere gidecek tam zamani buldu yani.. hayatim mok gibi..

bugun sabah giderken otobuste bi kadin gordum.. yol 1 saate yakin surdu nerdeyse.. durmadan agladi.. icli icli hem de..
aglamasa kimse keske bu kadar cok..

Son düzenleme:
gunlukummm

kenanı ızledım ohh be ozlemısım adamın dızılerınıı.
ezelıde begendım begenmesemde kenan ıcınde ızlerdım zaten o ayrı meseledeekaydirigubbakcemile3 artık ekranlarda ıste sewındırık oldumkaydirigubbakcemile2askımlada konusuorz fransadakı dayısı yarın gıdıomus
annesı de hala aglıomus.yawas yawas alıscaklar ayrılıklara dımı ama.
ayy ben sırf bu yuzden hıc ewlenmeyebılırım.annemden babamdan ewden kardesımden nasıl ayrılcam ya.Şenizcok sevıyorum ben hepsını.askımıdaaa:asigim:
hadı canım kactım ben okudumda sımdı yazdıklarımı bırbırıyle nekadar alakasız konular yazmısımm caktırmaa sennsırnaşık şey:teytey:

ooof gunlukcum ooofffffff cok sıkılıyorum bunaliyorum bugun uyuz sevgilime mesaj attim 3 4 gundur aramz bozuk evet yine bozuk aramiz.
oof ya ama cok seviyorum napim yapamıyorum onsuz ama sorunsuz gunumuzde gecmiyo
neyse işte beni bi salak msn e eklemiş sapik sapik konsmaya basladi bunu sevgilime soyledim banada kızdi onunda ifadesini alcakmş.ooofff ya sevdiğine eminim ama sevmiyomuş gibide geliyo napiam ben sanki benle mutlu değil eskiden daha mutluydu aslında benide cok uzdu nsimdiye kadar ama cokta mutlu etti
yarın guzel gelişmelerle donerim sana gunlukcum

gunnus napıon..
ben ole oturuyorum..
tv de seyretcek bısede bulamadım..sıkıcı bı gece...
bugun kızlarla bulstuk yemek yedık burger de.
gezdık ..canta bakındım ama gonlume gore bulamadım ya...
sonra komsumuz dogum yaptı,ona zıyarete gttık..ayy o nasıl bı mucıze ya kucucuk suratı var..nasıl emıyodu annesını bı grsen..allahım herkeze atttsın..sonra eve geldık...yuruyuse bekledım bu aksam yarım saat ındım asga kata yurudum bantta...bel fıtıgı ıcın yurumek ıyı dıyolar bende yurucem gun luk...
hareketlerı duzenlı yapmıyorum barı bıraz yurıyım...ama asaga kattada zor oluyo ınmesı ya...koca evede ona yer yok valla.bı ara cıkaralım dedım ama bayada buyuk...ortalıgada konmazkı..yıne en ıyısı asagısı..tv de acıyom tv yı gercı pek kanal cekmıyo ama star kanald shov yeter napıım.
yarın kardesımle saglık ocagın agıdıp kayt ettırıcez onu..kalkıp sacımı halletmem lazım...bıde oruc tutsam dıyorum altı gunlerı ama kararsızım ...neyse ben karar verıyım canımcım hadı babay

BENİM SUÇUM NEYDİ DE BU CEZAYI VERDİN.. NE YAPTIM BEN SANA BU KADAR AĞIR YÜKÜ OMUZLARIMA TAŞIDIN..
BAŞKALARINDAN NE EKSİĞİM VAR Kİ..!! İSTEDİĞİN HERŞEYİ VERMEDİMMİ..
ARTIK DAYANAMIYORUM ALLAH'TAN KORKMASAM SU CANIMI ALIRIM. AMA BUGÜN ALMAZSAM HİÇ ALMAM. DÜŞÜNMESİ BİLE KÖTÜ AMA DÜŞÜNÜYO İNSAN.
BANA NİYE BUNU YAPTIN NİYEEEEEEEEEEEE.......................!!!!!!!
RABBİME YALVARIYORUM BENİ KAYBETME KORKUSU VERSİN İÇİNE.
DEĞERİMİ BİL. NOLUR ALLH'IM YALVARIRIM O İNSANIDA SANA HAVALE EDİYORUM.
YAZIK KENDİNE. YAZIK..

ABLAM HASTANEYE YATTI DÜNDEN BERİ UYKUSUZUM. ERKEN DOĞUM TEHLİKESİ VAR ALLAHIM SEN ABLAMI VE BEBEĞİMİZİ KORU..ONLARA BİŞEY OLMASIN YOKSA ÇOK ÜZÜLÜRÜM. SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM

HİÇ UYUYAMADIM DÜNDEN BERİ DE DOĞRU DÜZGÜN BİŞİ YEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM. İSYAN ETMEK İSTEMİYORUM HAŞA AMA YAŞAMAKTAN BIKTIM.....
YARABBİM NOLUR AKLIMA SAHİP ÇIK..! BANA KÖTÜ ŞEYLER YAPTIRMA..

İŞ İSTİYORUM HAYAT İSTİYORUM MUTLULUK İSTİYORUM.. SEVGİ ŞEVKAT. RAHAT Bİ KAFA İSTİYORUM.
ARKAMI DÖNDÜĞÜMDE KEŞKE DEMEK İSTEMİYORUM. İYKİ DEMEK İSTİYORUM..

BENİM EN ZOR ZAMANIMDA HERŞEYE RAĞMEN YANIMDA OLAN İKİ ARKADASIMI ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM. İYKİ VARSINIZZ.

İNŞ. UYUDUGUM ZAMAN GÜNLERCE UYANMAM. NOLUR ALLAHIM UYANDIRMA BENİ GÜNLERCE NOLUUR NOLURR NOLURR.... UYANIKKEN EDEMEDİĞİM RAHATLIKTA UYURKEN EDEYİM. SEN KABUL EYLE RABBİM.

SANIRIM YİNE DEPROSYANA GİRDİM. TAM KURTULDUM DERKEN Bİ DAHA.. BİDAHA.. ALLAHIM FIRSAT VERME ONA HİÇ BİŞEKİLDE NOLUR YALVARIRIM. VERME YARABBİM.:Saruboceq:

YARIN Kİ GÜNÜMÜN GÖZ YAŞSIZ OLMASI DİLEĞİYLE
.

Ah günlük ah..
Bu ara pek bir dertliyim..
Bizimki durdu durdu birden döktü içindekileri..
Meğer ne çok sitem biriktirmiş bana..
Dün aynı anda msnde idik.. Dayanamadım yazdım..
"böyle çok acaip oluyor.. iki yabancı gibiyiz.. çok acaip..içime sinmiyor benim.." dedim.
"şş..
iyi geceler hayatım.. biz şimdilik iki yabancıyız zaten..
sonrası belli değil ama şimdilik öyleyiz..
belki de hep öyle kalacağız.."
yazdı.. Gözyaşlarıma hakim olamadım..
Şimdi bloguna baktım.. "Nefret yok, kırgınlık yok, kızgınlık yok; biliyorum ama duygu da yok değil kalbin içinde.. " yazmış.. Ne demek bu?.. Alt yazısını okuyamadım valla..
Duygu yok mu var mı?
Sevmediğimi mi düşünüyor yoksa seviyorsun biliyorum ama sevmek yetmiyor mu demek istiyor??? of of offffff Allah iyilik versin bize.. Yemin olsun tek istediğim iyilik.. Hayırlısı neyse o olsun.. Gitmekse gitsin bir daha hiç dönmesin. Kalmaksa hemen şimdi dönsün..
Dua et bana günlük olur mu?. Buna çok ihtiyacım var.. En çok duaya ihtiyacım var.. Biri bir akıl verse.. daraldım..

Acaba'lar sinemde birbirini kovalıyor güllük.

Hayal kırıklıkları , yaptıklarımdan pişmanlıklar , korkular...

Allah'ım sana yalvarıyorum bi mucize göster, bi ışık yak...

Bu kadar şeyin içinde seni düşünmek istemiyorum sevdiğim, hayatta ne üzülecek şeyler var ama çıkmıyorsun işte ne zihnimden ne de yüreğimden.

ne olur beyzam mutlu olsun..
ne olur..
onun uzulmesını aglamasına dayanamam kı ben ..
belkıde az bahar carpmısdır asıklara gunluk ne dersın..
aşk da sarsıntılı bı donem olmasında..
sen onları leyla ıle mecnun yap dıcem ama oda ey degıl vazgectım caydım sozumden..
benmı nasılım ay yorgun vallah zaman etmıyo bana..
yetısemıyom bısıye ..
strawım nırde yaw ozleıdm onu vallah bugun konusmadım hec ..
desp.de bısıler olmus kesın ama dılerımkı ıyıdır aklım onda kaldı bu gece..
kedıjık ah kuzum ınsallah kurtulursun o dısden....
elif abla senı cok ama cok sevıyom ekı tanımısım senı..
ayh bugun karar verdım su kk kupasındanda alem barı..
vallahı almıycam demısdım hoşumada gıtmemısdı ama hatıra ne edem..
bızım muhasebecı annesınde hele gelsın dıyımde yapsın havalelerı ..
.........
bı kırmızı ayakkabı ıstedım vermedı ..
ehh olmaz kı sımdı ama:)..

Son düzenleme:
saat 9da yattım eşim kontrol etmiş hep..
şükürler olsun Yaradanıma yavrumun ateşi 37 civarlarına kadar düşmüş..
günlerce uyuyasım var artık günlük..
bu gece nöbet tutmadan kızımızıda yatağına bırakıp yatacağız eşimle..
hasta diye aramızda yatırıyorduk..
Allahım sana şükürler olsun..binlerce kez..:Saruboceq:
ben geldim ama gidiyorum günlük..

pek muhterem günlük

dün gece arkadaşımda kaldım
sabah evinin orda süper ayvalık tostu yapan bi yer vardı oraya gittik kahvaltı ettik
ordan çıkışta bi lazerciye gidip konuştk hatta bikaç deneme atışı yaptırdık
daha sonra ben eve geldm
aöf'den tek dersten kalmışım onu öğrendim=(((
sabah geç kalktık şmdide uykudan eser yok bende

slm günlüş
beyimle şumi cok tatlı uyuyolarr :asigim:
yarın lazere başlıyorum inş acımaz :a015:

Günnüş canım sıkkın
Beyceğizimle takıştık
Beni yine sinir etti
Çok kırıldım üzüldüm yine yaamafoldumben
Huzur istiyorum günnüş yaa huzur tek isteğim bildiğin huzurlu bir yer var mı :çok üzgünüm:

Çok özledim çooook.. 3 gündür etrafımda kavga eden, trip atan, öpüşen, koklaşan çiftleri gördükçe iyice özledim.. Yalnızken de olmuyor, arkadaşlarımla da olmuyor.. Ne yapıcam ben, nasıl geçicek bugünler bilmiyorum.. İlk defa bu kadar çok sıkıldı içim gittiğinden beri.. Allah'ım yardım et...

günaydın günnük son 5
kınama da son 2
artık hazırlıklarıbitirdik beklemedeyiz güünüküm...heyecan zaten vardı şimdi de hoş bi hüzün kaplamaya başladı içimi...
bugün işte son günüm 15 gün kadar izinliyim inşallahkaydirigubbakcemile2
ama vakit bulabilirsem gelcem buraya uğrayacam
beni özleyin anacım:gitme:

Günaydın günlük :lepi:
Yarın diyete başlıyorumhihoyyyt eşime diyetisyenden randevu aldım bugün saat 12'ye sositososito ben de onun listesini uygulayacağım naniknanik aslında bildiğim şeyler ama ikimiz birbirimize destek olalım diye biraz da böyle bir şeye karar verdim alkisalkisalkis erkeklerin alması gereken kalori fazla olacağı için bazı şeyleri listeden çıkartmak lazım artık bakacağız yarın sabah tartılacağım ve başlayacağım Çok üzgünüm çoook e artık bir yerden başlamak lazım hep yemek olmuyor sırnaşık şey pantalonların eteklerin belleri kapanmıyor bir 5 kilo versem fenamı olur lülülülülülü gelişmeleri bildiririm günlük hadi baaaaayyy :teytey:

:enbuyukkk:

Selam,

Ben iyiyim,keyfim yerinde günlükte,dün acaip şeyler duydum çok yakın arkadaşımın sıkıntısı aynı zamanda abisi de eşimin kankası,tuhaf tuhaf şeyler,canımı sıktı,mevzu benle ilgili değil de,bizi de ,üzer,etkiler..Etkileyecek..

Akıllı mı,akıllı geçinen aptal mı?
Gözü açık mı,şark kurnazı mı?
ıyiniyetliyetli bir saflık mıı,planlanmış bir kurnazlık mı?
Nabza göre şerbet mi,kaybetmeyi göze almak istememek mi?
Yetinmeyi bilmek mi,bilir gibi gözükmek mi?
Şişkin ego mu ,gaza gelmek mi?
Yanlış anlamak mı,yanlış ifade etmek mi?
CADIARZU

Bu soruların cevabını bulmalı,insan iyiniyetli olduğuna bir cahillik,saflık hali olduğuna inanmak istiyor,değilse kötü günlük,çok kötü,canları yanacak,canımız yanacak..

ınsan ne tuhaf şey be günlük,hepimiz de var belki ucundan kıyısından,kimimiz baş ediyoruz nefsimizle,egomuzla ,kimimiz yenik düşüyoruz.

ınsan olmak deriz dimi hep önemli olan,ben de derim,o da der,öbürü de,dimi günlük?
Hepimiz aynı düşünürken,nasıl kırarız birbirimizi anlamam..

Bugün kafam karışık biraz,cevapları bulursan söyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…