Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük efsane geri döndü :lepi:

eskiden gelip az şişirmezdim kafanı sonra hayırsız çıktım uzun zamandır yoktum ama şimdi kesin dönüş yaptım :teytey: burdaki bütün cadolozları çok özledim valla ilk fırçamı Laalemden yedim bakalım devamını bekliyorum eski kadim dostlarımdan herşeye hazırlıklıyım :asigim: beni sorarsan iyiyim çok şükür hayatımdan memnunum Allahım yine gönlüme göre veriyo herşeyi.Öyle işte gelirim yine ben :kedi:

günlük birader merhaba
sana 2. yazışım olucak arayı açtım ama idare et:ecrin_bebek:
yaaaa bnm bu eşeğim vr ya çok seviyorum ben onu...
dün bazı korkulara kapıldım ona da söyledim benim okul acılıcak sen işine başladın herkesin yeni hayatı arada uzaklık war ztn elimizdeki tek şey telefon ama onlada ya sen uygun olmıcaksn ya ben napıcaz dedim
iki cümleyle bütün korkularımı telaşlarımı aldı götürdü bu adam yaaa
ömrüm benimmmm :kedi: cok seviliyorum ve şanslı oldugumu da hissediyorum
ama ben de çok seviyorum
bana mutluluğu 2009 yılının aralık ocak ayı itibariyle getiren ömrüme sonsuz teşekkürler....
pazartesi okul acılıcak pdr birinci sınıf oldum yehuuuu kaydirigubbakcemile5cok heyecanlıyım
hayat güzel bana güneş doğuyo
umarım herkesin güneşi geç kalmadan doğar
ve
rabbime de şükürler olsun

İçimde garip bir korku var. Saatler kaldı. Lütfen her şey istediğim gibi gitsin günlük lütfenn :Saruboceq:

:sm_confused:

bugün eşimin celbi gelmiş yolladım almanyaya
4 gun içinde gecer ellerıne
eşimin msn i valla genel ev gibi hemen unutmuş beni şerefsiz
hakkımı haram edıyorum ona zaten
neyse bbu konuyu artık aççmıycam
yarın ikeada buluşucaz kk nın hanımlarıyla ama cımcıme cım gelemıyomus:KK43:
ya üffff sinir oldum inşallah gelir çok sıcakkanlıydı
ben de iş arıyorum harıl harıl
inşallah bulurum güzel bi iş
yarın buluşmadan sonra gelir veririm son dakıka haberlerıni:)

Temızlık vardı bugun kadın 8 de geldı kapıyı actım gerı yattım.Gec uyandım bugun 12 ye gelıyordu saat esımle vurup kafayı yatmısız valla :) Bugun ıse gec gıtt :) evde zaman gecırdık baya.Sonra oglumu çışe asagı ındırdım.kocamda kahvaltıyı hazırladı o arada.Nat geo yu ızledık snr unutma benı vardı onuda bırlıkte ızledık.Evımızı sevıyoruz bız ya zaman gecırmekte cabası :) Saat 18:00 gelıyor,Yardımcım demın cıktı evımızı tertemız yaptı yemegımızıde hallettı valla.Ellerıne saglık.Şimdi oglumuda kucagıma aldım,taner takıpte yı ızlıyorum.Saat 7 de denız yıldızı var onu ızlerım,ve 8 de melekler korusun...Aksama ısım gucumde yok her gun oldugu gıbı. Sonrada kocam gelır eve :) Yarında yasasınn hafta sonu yaba daba duuu hemen program yapmalıyım. Bizim evın hallerıde her gun boyle ıste :)

Son düzenleme:
minicik bir can
daha bugün açtı gözlerini dünyaya
ama yoğun bakımın soğuk ortamında buldu kendini kolunda serumlar
allahım yardımcısı ol yarabbim

nolur dua edin nolur kurtulsun minik bebeğimiz

allahım annesinin 9 ay sonunda kucağını boş bırakma sen yardımcıları ol yarabbim

bizim güzel minicik bebeğimiz annesinin sıcacık güvenli kollarına kavuştu:sm_cool:
şükürler olsunn yarabbim:Saruboceq:
allahım bütün bebekleri annelerinin kollarında büyümeyi nasip etsin

desteğiniz için çokk teşekürler arkadaşlaropuyorumnanaktan

Önce gönderdiğin bir resmi sevdim

Siyah-beyaz, oysa renklerini gördüm tek tek

Kırmızıyı , maviyi , yeşili, pembeyi ve gökyüzünü kıskandıracak beyazı gördüm

Sonra bakışlarını sevdim. Yüreğime işleyen bakışlarını

Beni sana mahkum eden gözlerinin esiri oldum

Her baktığımda biraz daha senin oldum

Suyum ve aşım sen oldun….

Sonra bana dokunmanı sevdim…

Yandım her dokunduğunda biraz daha teninde yandım….

Sonra gülüşünü içimi ısıtan gülüşünü

Sonra rüzgarla savrulan mis kokulu saçlarını sevdim….

Bir an geldi artık hayat sen oldun…

Aynaya baktığımda bir serseri gördüm hep seni seven bir serseri

Sonra yaşadığın şehri sevdim bu sevdiğim şehirden gidecek kadar…..

Ve anladım ki ben sadece sevdim…

Hissettim ilk kez canımın yandığını ,,

ılk kez aciz olduğumu.

Ben seven, sen sevilen işte karşında bir çocuktan ne farkım vardı ki…

Gideceğini bile bile sevdim seni..

Bir ömür hasretinle yaşasam da

Bir anın seninle geçecek bir anın mutluluğu için yinede sevdim seni…

Ve gittin sevgime inanmadığını söyledin…

Gideceğini başından beri bile bile sevdim seni…

Kalbime düşen bu ilk ateşle yaktın beni..

Ben yanmayı seçtim sen ise yakmayı

Ben sevmeyi sen sevilmeyi seçtin…

Pes ettin dedin ben ise en büyük savaşları göze aldım bir kez bana güvenmen için

Ben sevdim sen ise bana güvenmedin……

Ve sen gittin…….

Sevgim aciz ben çaresiz….

Oysa sana söyleyecek kelimelerim

Sana gösterecek hayallerim vardı sana dair….

Gözlerin önce gözlerimden kaçtı

Sonra sesin soğudu

Ellerin buz kesti

Oysa gitme kal demek

Dur yapma demek isterdim

Ama bir kez bir kez olsun sana duyduğum sana beslediğim sevgime inandın mı……

selam gunlugumm
bugun annecıgımle o kadar cok gezdıkkı sımdı ayakta duramıorum ınan ayaklarım cok
agrıdı.dunde askımla asırı dolasmıstık bu yorgunlukla bıde pazartesı okul war :1closedeyes:neyseem dun 1de askımla kendımıze dugun ıcın kıyafet almaya gıttık askımınkını hemen hallettık tabı ben kaldım kız olunca cok zor oluo bılıosun sekerım:umursamaz:ben bıtane abıye begendım anamm ben onu alsam warya gelını
solda sıfır bırakırdım:roflol:bıraz fazla agırdı o yuzden almadım.
baktım bulcak gıbı deılım sonra gırıstım cantalara cok sık bır canta aldım fıyatı cok pahalı
ama deger hıh canım saolsun:sm_cool:bugunde abıye bulamadım anneme sen dıker mısın
dedım tamam dedı hemen gıttık kumas almaya. sımdı basladı ıste bende yemek yapıorum.
bırazdanda askım gelıcek onla goruscem az bısecık:1no2:
ehh sımdı acelem war gunluk kısadan yazıorum su dugunden sonra herseyı ayrıntısıyla
anlatıcam bebeem sana hadı benden sımdılık bukadar gorusuruz.
bu arada 3 gunden berı konturle msjlastık ya awea yetkılılerıne seslenıorum ayda 5000 yetmıo arttırın sunu yaa:eek:lmaz:hadı kactım benn

yakşamlar günnük son 9:nazar:
düğün haftası aşıırı çalışmaktan hasta oldum acillere düştüm günnük...ama çok şükür iyiyim biraz daha..bol bol vitamin takviyesi yaptım bu bahaneyle
haftaya balayında artık aşkıma saldırırım gibi geliyo enerji fazlasından dolayı:jeyyar::jeyyar:

bir insan birseyi yapmadan evvel 3,5-4 yil dusunur mu? hadi dusundu bu kadar zaman yine de yaptiginda acaba der mi?
buyumek ne zormus yarabbim..

iyi akşamlar günlük.
kocamannnnnnnnn bir boşluk içindeyim bugün.
insan kayınpederini bu kadar mı severmiş diyorsan sever derim.
canım babamı bugün toprağa verdik ama ben şimdiden özledim.
sanki yarın beni arayacak size geliyorum kızım bir ihtiyacın var mı diyecek ??
ama malesef canım babam yok artık.
o yüzden ben de bugün çok kederliyim öylesine yazasım geldi
24.09.2009 hem teyzemin hem de babamın vefat tarihi. öyle acı ki eylül cidden yaprak dökümü yaşatıyor insana.onlar sadece ikisi .özellikle bu sene Allah'ım bizi böyle acılarla sınav etti. isyan etmiyorum günlük Allah beterinden korusun diyorum sadece.
hoşçakal.

günlük!!!
olmuyor ya olmuyor :KK43:((((
artık kartopu oynamak istemiyorum ellerim dondu,verin bana yazlarııııı
[sagoya kulak ver]

günnüşşşümmm

bi kaç günden sonra uğrayabildim kusura bakma

e okul açıldı sabah 6 da kalkınca bütün öğleni uyuyarak geçiyorum günnüş .Şuanlık değişen tek şey okulun açılması tabi en önemlisi sevdiceğim geldi allaha şükür pazarda buluşma anı dıttıtıdıttttttkaydirigubbakcemile3 çok özledim eşşeği yaaa..Neyse günnüş ya aklıma bişi gelmiyo sonra yine görüşürüz...

Günlükkkkkkkkkk delikafadulden

Çıktık yemeğe. Güzeldi... Fazla oyalanmadan döndük. Ayrıca ehliyetimi aldım. Gürünce 'bunu ıslayalım' dedi kaydirigubbakcemile3 'tamam akşam arabayı alıp, biralarla ıslarız dedim' :eek: Aldım babamdan anahtarı (babam tek göndermedi komşumuzun oğlu da geldi...) onu evinin önünden aldım. Önce çarşıya inip 4 bira aldık sonra köyün az ilerisindeki ormana çıktık kaydirigubbakcemile3 oyun tüm hızıyla devam ediyordu bu arada. Bunu ben de istiyordum bu kez, hem de çok. Neyse çıktık ormana oraya kadar ben sürdüm. O park etti. Karabük'ü seyrettik, elele. Sarıldım defalarca. Kokusunu içime çeke çeke... Bu sırada babam aradı ben panik oldum geliyoruz birazdan dedim. Ama biraz daha durduk. Öpüştük... :kedi: Komşunun oğlundan gizli gizli tabi laelaelaelaelae En sonunda da dans ettik. Sonra gidelim dedim ben. (Hayır bu kadar kısa sürmedi tam 2 saat geçmiş ben arabayı alalı...) Bindik arabaya. Biraz sonra arabayı ben kullanıyım dedi, iyi dedim durdum. Geçti sürücü koltuğuna. Ben göğsüne yattım, o tek eliyle direksiyonu tuttu tek eliyle bana sarıldı... 'Seni özliycem' dedi 2 kez... Bu sırada da çok sevdiğim bir parça çıktı. Eşlik ettim olan gücümle...

Çok sürmedi köye dönmemiz, yavaş sürmüştü halbuki. Ne ara gelmiştik anlamadım, 2 saat nasıl da hızlı geçti benneyaptımki ben ne ara eve geldim de sana bunları yazıyorum hiç anlamadım ki mafoldumben

Çok, çok güzel bir akşamdı günlük. Hiç unutmayacağım...

Ah, şarkı neydi mi dedin? Pardon unutmuşum, hemen yazıyorum...

Bugün biraz gerginim yine,
Sesim değişik gelebilir biraz,
Ama sen anlarsın, bana katlanırsın...
Tuhaf laflar edebilirim,
Seni belki üzebilirim...
Ama sen susarsın,
Çünkü beni tanırsın.

Öyle çabuk kızma derdin hep,
Bu kadar da kolay alınma...
O zaman beni sar, hadi sarıl bana
Değişmez huylar bilirsin!
Bir kerede sen dene alışmayı...
Ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma :1rolleyes:

Bu ara ihtiyacım var sana
Ellerimi sakın bırakma!!!
Bana huzur veren tek yer senin yanın unutma mafoldumben
Gün varıncaya kadar sabaha,
Sakın hiçbir yere kalkma,
Fazla bir şey istemem sadece dur burda
:kedi:

Son düzenleme:
Tatlışım ben dengesiz ve ciddiyetsiz insanlardan çok sıkıldım artık yaa... Hasbinallah...

Sinirliyim,üzgünüm,kırgınım günlük.
Kocamı aldığım ormana geri bırakmak istiyorum bugün.
Yatıp uyuyayım belki yarın herşey üzelir(bu da fazla iyimser oldu)
ıyi geceler günlükçüm...

gunluk kız bak ayakkabılarım nasıl ,hedıye onlar bana..
gorunce cok mutlu oldum...cok tesekkur edıyorum prıncesse...
kk yıne hareketlı hadı bakalım:))

slm günlüş
bugun kredi kartı borcum u tamamen kapadık ve diğer borçlarıda cok mutluyum zemuszemus
allahıma şükürler olsun :Saruboceq:
bugun 8 dakikalık pastayı yaptım bakalım kızlar beğenicekmi CADIARZU

X