Kadınlar Kulübü Günlük

Sol göğüsümde ağrı var ya acaba üşüttüm mü :çok üzgünüm:
Yoksa incittim mi bilmiyorum ama çok ağrıyor :çok üzgünüm:
İnşallah geçer insanın neresi ağrırsa acırsa canı ordaymış ya işte benimde cancazım sol tarafımda :S
Birazdan gezmeye gidicem kafa dağıtayım biraz.
Saçlarımı da zor şekle soktum kestirmiştim..Galiba biraz fazla kestiler:kızgın:
Off zaten ben bu yüzden saçlarımda kırıkta dolu olsa yıpranmışta olsa kestirmek istemiyorum işte kestirince böyle oluyor hemde diyorum sadece bir parmak alın alttan.. sanki enine değil boyuna bir parmak alıyorlar birde sonra ama çok kırıktı yıpranmıştı onların gitmesi lazım diyorlar sanki ben bilmiyorrumm öyle olduğunu kıyamadığım için zaten bir parmak diyorum ya anlayana:kızgın::kızgın::mymeka: Belime gelmesine bi karış vardı saçlarımın ama şimdi omuzlarımdan 4 parmak aşağıdaaaaa gelde seenn sinir olma dimi ama?

Güünnüükk çok duaa ettiim çokk ama olmadı günnük
ağrının kazasına tutağa düştü eşimn usta birliği
komutablar gelmiş kim düştü diee oraya bakmışlar eşime
arkadaşlarınn gözleri dolmuş senağlama
kısa dönemlerden bitek eşim düşmüş oraya delii olcamm yaasenağlama
Allah ım sen eşimi koru Yarabbiim :Saruboceq:
oofff hakkımızda hayırlısı olsun Rabbimm :Saruboceq:
çok korkuyorum çokk lanet olasıca terörün geçiş noktasıymış senağlama
4 ay şu 4 ay bi geçseydii,bi geçseydiiiisenağlama

slm günlükçüğüm daraltılar gelip gidiyor eşimle konuştum adamcağız çok kötüydü sana belli etmek istemedim ama çok kötüyüm dedi ufffffffff allahım senden sana sığındım sen yardım et bize bu para durumları eşimi çok bunalttı bende sıkıntıları aşmaya çalışıyorum yarabbim yardım etsin işte böyle cnm günlükçüğüm.)

mrb günlük
dokturdan geldim
çok şükür oğlum iyiymiş
ufak zayıf bir bebek olacak galiba
ama olsun canı içinde olsunda.
o beni kurtaracak inş. bazı takıntılarımda.
bazen kendimi bile bile üzüyorum.
ama inan elimd eolmuyor
bazı şeyler benim içinde kolay değil.
çok şükür şu halimi eşim farkediyor niye
böyle olduğumu saolsun bazen destek oluyor bazen unutup gidiyor
çok şükür halimize.
Allahım kimsenin evinin düzenini bozmasın.

garip...
nolacağı belirsiz bir yolda rakibinle omuz omuza...
bu yolda bu şekilde hareket etmeye neden olanalr utansın...
herkesin derdi belli patronlarında...
iyi olan kazansın demekten başka söz bırakmıyorlar insanda

Ne zor şey sevdiğini ilelebet yitirmek güllük. Durup durup ağladım. Ya benim de başıma gelirse ne yaparım nerelere giderim diye ağladım. Hayalini gözümün önüne getirdim, gözlerimle sevdim sevdim sevdim O'nu...
Bugün laboratuvardaki abiyle konuşurken laf lafı açtı ve anlatmaya başladı. Lisede bir kızı çok sevmiş. Sonra kıza açılmış ve hisleri karşılıklı çıkmış. Kızla öss de aynı üniversiteyi kazanmışlar. Öğrendikleri dönem mutluluktan uçmuşlar bunlar tabi.. Konuşmuş anlaşmışlar ve okul bitince evlenmeye karar vermişler. Sonra bir gün sabahtan kızın babasıyla bi trafik kazasında öldüğünü öğrenmiş. O gün kendine gelememiş.. Ve ardından geçen 8 yıl boyunca.. Sonra askerlikti işti derken bi sebep olmuş ve şimdiki hanımıyla evlenmiş. Adam şu anda en az 40 yaşında, bir kızı ve iki oğlu var ama bunları anlatırken gözleri hala nemleniyor.
Ben bunları yaşamak istemiyorum güllük. Allah'ım bana bunları yaşatmasın ne olur. İlerde O'nu özlemle kimseye anlatmak istemiyorum. Bir anım olarak kalmasın Rabbim lütfen yalvarıyorum sana...

gidiyorum günlük,
yarın gece gidiyorum anneciğimin,babacığımın yanına..

süper bi bayyram olcak inş :lepi:

bye bye ankara :jeyyar:

biliyomusun günlük, umut etmekten yoruldum artık..........
bugun bi arkadaşım aradı istanbula gelirmisin sana iş buldum diye,
malesefki gidemiyorum günlük,
oldugum şehirdede iş bulamıyorum nolcak hiç bilmiyorum.....
istanbula bi gitmeyi istiyorum bide istemiyorum naparım ben orda tek başıma bi tek akrabamız bile yok bi akraba olsa hiç durmaz giderdim,,
böle hergün içimi karartana kadar orda hayatımı kurardım ama olmuyor be günlük olmuyor......
:1no2:

gunluk annem sınır ettı aksam aksam benı...sorma hıc anlatmıyım azcuk sınırım yatssın
bugun mutfagı temızledım nanıskom...yoruldum cok..ama ıyı oldu ısler bttı sayılır..
ama gıycek kıyafet yok
yarın dedemın evını temızlıcez sonrasında ınsallah gıdıcem yıne dolasıcam...
kıyafet ıstıyom canta ıstıyom ayakkabı ıstıyom
ama once kıyafet alamm lazımkı ona gore aykkabı canta alıyım takı toka alıyım..hıc gonlume gore bulcem gıbı gelmıyo ama bakıcezzzz...zaten sınırlıyım...o klabalıkta ınsallah sansıma hmencecık bıse bulurum...
aslında paramı cok harcamazsam laptopuma baya yatrım yapmıs olucam...dedemle babam baya para verdıler...butun ısteklerımı alsam yıne param artar okadar yanı gunluk...ınsallah bayramdada dedem verır...gelengı bozmaz..babamdanda kopartıorım..babama karsı yuzsuz oldum zateee..calısma verecem dıyo vercek napalım...buarada babamla eskısı gıbıyız gunluk...bu duuma cok sevınıyorum...bu aksam kız kardesımle bana corap almıs kendıne alırken sec dedı bana hangsıını begenıyosan al dedı...aldım...allah aramzıı bozmsın ınslalah...anemde benı sınır etmese cok guzel olcak..pohoca yapcaktım sahura sınırımden yapmıorum ıste:))
off bazen daralıyom aslında gunluk hemde cok...ıcımı dokucegım yanlızlıgımı paylascagım arkadaslarım var bu bana yetıyo..ve tabıkı kk

iyi geceler günlük.

sabah erken kalktım denebilir.
10 gibi yataktan kalktım.
sonra tabii boşluk, huzursuz günler.

bilgisayarı açtım, o online'dı.
bişi konuşamadım. o da konuşmazdı sanırım.. günler oldu.
üzüldüm mü desem, bozuldum mu; kırıldım mı ? ne oldum kestiremiyorum.
gerçi alışkınım ama yine de hep aynı etkiyi bırakıyor bende..

neyse..
kalktım bilgisayarın başından..

altıma siyah eşofmanımı giydim , üzerine gri penye.
atladım arabaya gittim...

nereye mi gittim günlük :nazar:
mezarlığa..
zor oldu babamı bulmak, ama hallettim.
beni iyice görebilsin diye güneş gözlüğümü çıkardım, karşısında durdum.
konuştum biraz;
"sen olsan böyle olmazdı"ları tekrarladım.
elbette böyle olmazdı...
bi de eminim dedim, "senin istediğin gibi yetişmedim". zira size layık da olamadım. artık denemiyorum da.
savruluyorum.

akşam da annem kolumdaki yaraları gördü,
(yanından geçerken bi gül ağacı galiba, üzerine düştüm denebilir. kötü yaraladı kolumu.)
annem sordu "nerede oldu,naaptın?" diye.
anlattım ben de..

galiba psikolojimin bozuk olduğunu düşünüyor, tek başıma mezarlığa gitmem fikri rahatsız etti.
başta sert çıktı,sonrasında "ben de gelseydim haber versen birlikte giderdik "moduna girdi.
korkuyor kendime zarar verirsem diye..., fark ediyorum izliyor beni.

neyse...

bunlar ağır konular günlük..

müstakbel kocam(?), sevdiğim adam, istanbul'a gitmiş..
ben görüşmüyorum biliyorsun ama öğrenme fırsatım oluyor.
onu hala çok istiyorum günlük,
her şeyden vazgeçecek kadar çok.
garip bi hırsla. bi tutkuyla.
o ne hissediyor artık bilmiyorum.
keşke bilip yine ona koşulsuz güvenebilsem, arkasında durabilsem..
ama yapamıyorum hiçbir şey.
o yok, o yokken benim hiç gücüm yok.
kendimi kandıracak enerjim bile yok...

ben iki buçuk ayımız var diye üzülürken belki 1 ayımız olduğunu öğrendim..
Kafasına bu fikri sokanların hepsinden nefret ediyorum.
eğer O na bişi olursa korksunlar öfkemden.
:eek:klava:

günlük
ben bildiğin şişko oldumya
eski çıtıpıtı olduğum resimlere baktıkça ağlayasım geliyo inanki
nolcam ben böyle
yemicem diyorum ama her fırsatta ne bulursam atıyorum ağzıma
off kilo vermem ya da en azından daha fazla almamam lazım

Kalbin ağlasada gülümse inadına...Düşler takıp saçlarına yürü umutlara...Düşler takıp saçlarına yürü rüzgarlara...Kurduğun hayalleri ayazlar yıksada sen yeter ki hep ümit et,hayat döner sana...O pembe gülyüzünü kederle soldurma...Daldaki son yaprak gibi sarıl hep hayata...Kurduğun hayalleri ayazlar yıksada sen yeter ki hep ümit et,hayat döner sana...

Unutma !
Göğün asıl rengi mavidir
En kör gece bile sabahtır sonunda
Kalbin ağlasada gülümse inadına
Düşler takıp saçlarına yürü rüzgarlara..
O pembe gülyüzünü kederle soldurma
Daldaki son yaprak gibi sarıl hep hayata
Geçerken acılardan gülmeyi unutma
Fırtınalara direnmektir yaşamak birazda
Kurduğun hayalleri yağmurlar yıksada
Sen yeter ki hep ümit et,
Hayat döner sana...
Sen yeter ki hep ümit et,
Hayat döner sana... mafoldumbenmafoldumben

slm günlüş
beyimne sahur yaptık
o çalışmaya devam ediyor bis sumiynen uyucaz ama önce biras kitap okiciğim :kahve:
iyi geceler herkese opuyorumnanaktan

başım çok agrrıyo günlük mafoldumben
üzüntü stres aglamak...
gözlerim başım agrıyo...
herşey güzel giderken o kadar mutlu oluyo ki insan,konu ne olursa olsun farketmiyo hep böyledir bu...
hiç bitsin istemeyiz,hatta bitceğine inanmayız bile...
ama bi aksilik çıktığında o an nefret edersin bulundugun durumdan...
ne olcaksa olsun dersin...
bi yandanda aklına güzel şeyler gelir...aaa hatırladım bak yine böyle kötü olmuştum ama düzelmişti yine düzelcek diye içten içe umutlaıyo insan...
sonra karşında hiç bişe olmamış gibi davranan insanı görünce daha da bi üzülürsün...
her şeyi abartan biri olur çıkarız ortaya sonrada...bakalım sonumuz ne olacak günlüğüm :Saruboceq:

Uzun zamandır yalnızlığa mahkum ettiğim muhabbet kuşumu, Şöhret'imi dışarı çıkardım az önce. Sanki geçirdiğim kötü günlerin acısını ona yaşattım, o suçsuzken mafoldumben Bebeğim, benim minik meleğim... Annesinin kuzusu... Öyle özlemiş ki beni, ben de onu. Önce kavun verdim, sonra salatalık. Şimdi monitörün üstünde afiyetle yiyo kaydirigubbakcemile3 Çokta vermiyim ishal olur dimi günlük sengözlerimebaksanab

Bugün de bir şarkıyla kapanış yapıyım bari...

Gün geceye varmadan
Toz duman eder bu şehir...
Yalnızlığa inat,
İklimler değişir...

Aahhh!!
Gün bitiyor bak yine
Dün, yitiyor :çok üzgünüm:
Kalbime her mevsim,
Bana sonbahar,
Yaprak dökümü...

benneyaptımki

X