Kadınlar Kulübü Günlük

gunnnus naber ...
ben yorgunum ya ...bugun kıyafet baktım ama yok yok yok gonlume gore bıse bulamıyom yav ...
bı elbıse vardı onu alırım dıyodum aklımdaydı sımdı kalmamıs ...artık onun yerınede bıse begenemıyom...cok sınır oldum..aslında pek hevesımde yok bıse almak ıcın ama alıstım her bayram alırım bu bayram almassam aslında uzulmıcem gıbı gelıyo ama bıeyer gıderken gıycek bıse bulamam kesın...hergun baak bıse gıyerdım bu bayram eskı gycem olaarmı :KK43:belkı yarın ızmıte gıderız bıde oraya bakarım ama sanmıyorum bıse bulcehımı...ıhtıyacımda olmadıgı ıcın sanırım olesıne alcagım ıcın begenemıyom...neyse dert bu olsun..bende bayramda bıeyre gtmem....zaten yapcak bıse yok...
bu aksam arkadasım geldı yemege ..hanı ıkı seferdr gelemeyen arkadasım...saat altıda evdeydık ama hersey yetstı yemek masa allah yardım edıyo evde gıdım bıse yoktu..tavuk yemegı yapt annem ,corbası pılavı ben yaptım tatlı vardı ama evde..bıde sebze yemegı vardı...cok guzel masa haızrladım...tursular salatalr. ımm acıktım ya...ramazanda bıttı gunlukcum..keske bıtmese ya...cok hzuurlu bereketlı...ne bılıyım cok baska...allah daha nıcelerını nasıp etsın ınsallah..cok uykum var ama uyumucam sahura kadar gunnnus

offf annemi kardeşii yinee üzmüşş insann kötüü kalpli olunca çevreye de sürekli huzursuzluk verir iştee moralimm bozulduuuuu akrabaa dann hayır gelmezz şerr gelirr bi kere daha anladımm günlükkkk

Günnüş ben geldimmmopuyorumnanaktan
Bugün mutfağı temizledim üffff perdeleri ütüledimm
Yarında her taraf silinip süpürülecekkakannehir
Üffffff üfffff üfffff bayram gelmesin istemiyorumm.....Benim için bayramlar artık manasız
Annemde para verdi bugün git alışveriş yap diyee.Temizlik bitmeden alışverişe çıkamam
Cuma günü çıkıcam alışverişe
Dün o kadar çok dua etmiştim ki bugün istediğim şey gerçek oldu günnüş.İçten edilen dualar gerçektende kabul oluyormuşşdelikafadulden
Günnüş yaa babamı çoookkkkk özledimm:çok üzgünüm:
Babamsız geçen 5. Ramazan Bayramı olacakkmafoldumben
Keşke çocukluğuma geri dönebilsem:çok üzgünüm:

Bu gece benim yerime sana bu şiir anlatıcak duygularımı günlük...

Yalnızlığımın en güzel yeriydi
Tam üstümde mermerden bir yazıt
Diyor ki..
'umarım yeteri kadar kalabalıktın
ben yalnızım diye bağırırken'

Yalnızlığımın üstü on üç tahta
Kurtlu toprak beslediğim böcekler...
Onlar okur mu mermeri, anlar mı?
Bence sadece yaban otlarını ve ayak seslerini bilirler. mafoldumben
Benim yalnızlığım benimdir !
Düşünüp bulmaya ihtiyacım var,
Şimdiki suskun bilgeliğim için
Yeteri kadar konuştum,
Ve hatta şarkı bile söyledim...
Acıyı hoca,
Hayatı okul eyledim.

Erhan GÜLERYÜZ

Dipnot: Şimdi fark ettim, 12 gün kalmışşşş :1shok::1shok::1shok:

Son düzenleme:
günlük bir kere de yola çıkmadan evvelki gecemde yastıga baş koymak nasip olsun bana yaa:sinifsinif:
gerçekten anlamıyorum ne zaman uzun yola çıkacaksak onun arefesıne bırıkıyor bütün iş güç
yemekti temizlikti üstüne bi dünya ütüydü valiz hazırla cart curt bisürü tantana
ohh sözüm ona adamım yardım edecekti bana nerdee mışıl mışıl uyuyor paşa bey:kızgın:
ramazanın başından beri toplasan kaç saat eder uykum acep o kadar uykusuzum düşüp kalacam en sonunda biyerlerde ayakta durmaya takatım yok anlaakannehir

zaten giyecek birşey bulamadım moralim bozuldu
nefret ediyorum bu geçiş mevsimlerindeki ne giysek derdinden
memleketle buraların havası arasında dadağlar kadar fark var
cıbıl cıbıl gidecem inşallah yağmur çamur olmaz
dahası inşallah gönlüme göre bir elbise bulurum bayrama
ya koca valiz neyle doldurdum inan anlamadım ben ne giyecem orada ya ufffmafoldumben

şimdiden tüm arkadaslarımın bayramını tebrik ederim canım gözüm günlük senin de
bir hafta kadar olamam sanırım buralarda
iyisimi sen kal sağlıcakla...a.s.

günaydın günnük son 17:nazar:
ben artıkın eşimlen evimizde uyanmak istiyom hayırlısıylaaa:eek:
bi ara davetiyeleri dağıtsam da iyi olacak arkadaşlarakaydirigubbakcemile3

Şiiiiiiiiiitt Günlük

Sana bi haber verem de sabah sabah neşen yerine geldin. Kardeşim üniversiteyi kazandı:)))

yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

fegat istediği bölümün yedeklerinde 1. sırada... diğer bölümde ilk sırada

ay günlüküm şu asillerden birisi gelemese de onun yerine kardeşim istediğimiz bölüme girsee yaaa:)) amma çok şey istedim dimi:))) seneye buradaki üniversiteye hazırlık olurdu hemm diğer bölümde hazırlanamaz sanırsam.. neyse günlükçük bu da çok güzel bir yere girdi ya sonunda. Ünivrsiteyi de görecek ya o güzel yaaa:))) Çok Mutluyumm

slm günlükk
Bugünlerimize şükürler olsun Allahım aratmasın inşallah,
İnsanların ne dertleri var bizse küçücük bi derdimiz var diye üzmediğimiz kırmadığımız sevdiğimiz kalmıyo mafoldumben
Burayı okuyunca insanların derdini görüncee diyorum sendeki dertmii nankör :mymeka:
Artık kendime geldim Umarım Allahım herkesin gönlüne göre verir günlük
seni de üzmeyim artık hoşçakal günlük :nazar:

günnüküm bugün benim doğum günüm...
Nedense iyi değilim.. Ama yeni yaşım bana bir çok şey kazandıracak buna inanıyorum. Eskiden yaptığım hataları yanlışları bundan sonra yapmayacağım.. Eskisi gibi duygusal kırılgan olmayacağım.. Ve en önemlisi artık hayatımın erkeği yanımda onunla bir yuva paylaşacağım. Hepsi yeni yaşımla olacak.. ınşallah hakkımda hayırlısı olur. Bundan sonra üzmek ve üzülmek istemiyorum. Artık büyüdüm geçmişe bir sünger çekip geleceğe sıfırdan başlamalıyım.. Allahım bana yardım et ki herşeyin üstesinden gelebileyim. Önümde yorucu zamanlar var. Hayırlısıyla yuvamı kurmamı sağlıklı mutlu ve huzurlu olmayı nasip et... Çok birşey istemiyorum sağlık mutluluk huzur olsun. Gerisi elbet bir şekilde gelir. Artık hayal kırıklıkları değil mutluluğu gerçekten yakalamak istiyorum :Saruboceq:

Günlük kız içim kıpır kıpır...Cem namussuzu teslim oldu, işyerimde de benim yerime eşim durcak, tatilim yani kaydirigubbakcemile2 ohhhh keyfim yerinde delikafadulden

off off günnüş...

her zamanki gibi psikolojim bozuk hiç düzelmiyo bide bugün kk'da ço güzel bi kadınla tanıştım o kadar güzel konuşuyoki en rahat olduğum yer burası :) ama diğer konularda çok mutsuzum nie hep böle oluyo nie çok hassasım bişi duyduğumda hemen kendimi kaptırıyorum ... neyse günnüş bugünlük bu kadar kısmetse yarın görüşürüz...mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

İzin almadın gelirken …sen hayatıma girmek isterken ben istemiyorum hayatına dahil olmak..tuhaf bi oyundu yaşadığımız..” kim kazanacak” oyunu.. bi sen kırdın bi ben..ama en çok sen…can yakmak kırmaya dahilse eğer…yaktın canımı ağlamadım..bu yüzden büyüdüm galiba..küçükken düşünce ağlardık,ağlamamaya başladığımızda ise büyümüştük..
Saf değildim saf rolündeydim..yakışmadı bu rol bana terk ettim sahneyi…tek kişilik bi sahne seçtim kendime…acı yoktu hikayede..huzur vardı,mutluluk vardı..sevmiştim bu rolü…sen ise seyirci koltuğundan kalkıp sahneye attın kendini ..eee nolacak şimdi.??
Neden değerlerin anlaşılabilmesi kaybetmekle doğru orantılı ki ?? bi insanın gözünde değerliyken değerini sıfıra indirecek kadar uğraşıp sonra neden aynı değere ulaşmak için çabalar bi insan?? Değişen ne?? Hayat aynı,ben aynıyım..sende farklı olan ne??
Zor inanmak artık..güvenmek çok zorrr…inatçısın,kazanmak için kararlısın ama unuttuğun bişey var bende önyargılıyım..önyargı duvarı yıkılması en zor duvardırrr…sana bol şans dilerim..

:gitme::gitme:

günlük:ecrin_bebek:
dünden beri müdüre bişi oldu habire iş verip duruyo niye :mymeka:
neyse bitirdim çok şükür :1closedeyes:
dün kocişle evdeydik bişi oldu bize anlamadım :bbo:
sessiz sakin çökmüş bi haldeydik :gitme:
sanki dönüp birbirimize ne olucak bu halimiz dedik :sm_confused:
hissediyo muyuz ne :gitme: az kaldı biliyorum sonumuzun ne olacağına çok az kaldı mafoldumben
gece bi ara uyurken öyle sarılmışız ki kalbinin atışını dinledim kokladım öptüm o da beni :gitme:
sabah mesaj çekti rüya mı gördüm yoksa seni gerçekten koklayıp öptüm mü diye
bayram geliyo iki gün yazlıkta olacağız gezeriz dinleniriz
bugün kardeşim bana süpriz yaptı :asigim:
bayramın1 gunu gelicekti bugun geldi yurt dısından :lepi:
üzerinde milli takım forması acaip gurur duydum ya kaydirigubbakcemile2
akşama birlikteyiz çok özledim kardeşimi çok :1rolleyes:

10 gündür parmağımda yüzüğün yok
hala alışamadım biliyomusun o yüzüğün yokluğuna elim oraya gidiyo sürekli
hep dönüyo diye diğer parmağımla tek taşını yukarı çevirirdim
şimdi alışkanlık olmuş parmağım oraya gidiyo
sonra bakıyorum boş.....
dün gece ağladım hemde çok:gitme::gitme:
çok merak ediyorum
nasılsın mutlumusun huzurlumusun
hiç düşünüyomusun acaba için acıyomu pişmanlığın varmı keşke diyomusun

mafoldumben

günlükkkk:eek:

ayy geldim şükür buneya bayram üstü canıma okuyorlar günlükçüm sen bari acı banakaydirigubbakcemile3 çalış çalış nereye kadar:hulya: bayramda geldi kızımla ilk bayramım alkisalkisalkis çok mutluyum istanbul dışına çıkma durumumuz vardı benim sayemde iptal oldu:roflol::roflol::roflol: evdeyiz herkezi bekleriz a.s. neyse ama 4 gün tatilin hepsine bir plan yaptık kocişimle bakalım kısmet umarım yapabiliriz :1hug: bol bol gezecegiz kaydirigubbakcemile neyse şimdiden herkeze İYİ BAYRAMLAR diyorum:1hug:

günlüğüm bugun sınııf dolabı bir güzel temizledi.içini yerleştirdim.nasıl heycanlıyı bir bilsen.öğrencilerimin akranları bu hafta başlasalar da biz bayram sonunu bekleyeceğiz malesef...olsun be günlük...geç olsun güç olmasın

23 tane minik yürek haftaya bugun karşımda olacak. bunlardan biri de benim oğluşum...hem annesi hem öğretmeni olacağım...onun için de benim için de çok zor olacak bir o kadar da keyifli...

neyse günlüşüm çoko kaçar, biraz gezineyim. sonra yemek yapacağım...sağlıcakla kal tatlım...

Günnüş ben geldimmmm
Temizlik bittiiihihoyyyt
Çok yoruldum ama
Yarın da kendimi alışverişe vericem sabah çıkacam akşam belkide iftarı dışarda yaparımm:nazar:
Ama hiç tadım tuzum yokk keyifsizim.
Sevgilimde iftar yapalım bugün dedi ama hiç canım istemiyoo hem çok yoruldum hemde karnım çok ağrıyoo acaba içtiğim ot işe mi yarıyo dersin he günnüşş kızzzkaydirigubbakcemile3
Ayy günnüş Dilayy kaçar artık çok yorgunumm acıktım susadımm.Dün sahurda 1 parça börek yedim sadecemirmirmirmir

ıkı arada bı derede kalmak cok zor..
bazen boyle caresızlıkler oluyo işde..
ıkı tarafdada sevdıgım kısıler var napıcam ben?..
hayatta tercıh yapılması zorununlulugmu var hayır ozaman ıkı tarafda goruscekler:)..sevdıklerımı sacma sebeplerden dolayı bırakmak ıstemıyom..

X