Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüşş ben geldimmmm
Artık regl oluyum yaa:gitme:
Walla bugün gittim ot aldım onu içmeye başladım tadı iğrenç yaa mecbur içecem tek regl oluyumda dimii:nazar:
Günnüş 3 saatlik uykuyla duruyorum bugün sabah yine kuzenim bebeğini bıraktı
Sabaha karşı 5 te yattım 8 de uyandımmkafamçokkarıştı
Öğleden sonra okul işlerimi hallettim lokman hekim aradımm yoruldum mirmirmirmir
Oruç açmaya yakın uyku bastırdı biraz kestiriyim dedim telefon çaldı sevgilim neymiş bugün hiç aramamışım ilgilenmemişimm bana sitem ediyooakannehir
Günnüş yarın ve ondan sonraki gün temizlik yapıcazzzkafamçokkarıştı
Sonrada Cuma günü alışveriş yapayım diyorumdelikafadulden
Bayramlık alıcam kendime naniknanik Bugün mağazalara baktım bişi beğenemedimm gerçi:nazar: Ne alıyım günnüş söyle bana bu bayram biraz klasik takılmayı düşünüyorum.Aşkım bayramda bize gelecekk:kedi:
Bu arada kuzenim yüzünden tatil iptal olduÇok üzgünüm çoook Arefe günü çalışıyormuşş planımız altüst oldu:mymeka:
Neyse bende kitaplarımı bitiririm :nazar: Bayram kitaplar ve ben başbaşa olucazzzakannehir

Günnüş yazmayı unuttum şimdi editlemek daha zor geldi....
Bugün Kandill gidip Kuran okuyum Dua ediyim Namaz kılıyım
Hade Diloşş kaçarrr:lepi:

mutluyum huzurluyum bu en en onemlısı..
kandıl gecesı kkda bebek ısteyen tum arkadaslarıma ne olur bebek nasıp et allahım..
tum dertlılere derman nasıp eyle..
amcamla uzun sureden sonra bugun konusdum..
kda bı arkadas ın ışı ıcın yardım ıstedı bakıcam dedı ıtu maslak kampusunde yardım edebılır ıstese ıstese allahdan hıc cekmemısım onlara gercekdende okadar kalpsız ve acımasız degılım ne olursa olsun ıykı ben benım...

Sevgili günlük,
herkesin mübarek Kadir Gecesini kutlarim..
Allah bugün ona acilan elleri bos cevirmesin, tövbelerini kabul etsin insallah..

Ben mi nasilim?
Bo$ .. Soguk.. Yalniz.

Ama gececek.. Meraklanmayasin..

günnüşümmm nasılsın bakalımm

bugün bitanecik arkadaşımla gittik mağazalara baktık bişiler beğendimm cuma veya perşembe alırım inşallah hee bu arada kandilin mübarek olsun günnüş.Çok uykum var günlük ya dün gece yine sabah 7 de uyudum gözlerimin altında resmen torba gibi bişiler çıkmaya başladı acilinden düzene girmem lazım günnüş.Ay günnüş dün sevdiceğim sızdı dedim ya bu sabah arıyorum arıyorum açmıyo saat oldu 3 yine tık yok dedim acaba yinemi hastalandı etti aklım çıktı günlük ya meğersem beyfendi uyuyomuş telinide titreşime almamış :kızgın: aman allahım korusun onu yoksa ben ne yaparım.Şimdide bütün aile maç izliyoruz günnüş Bjk-ManU maçı koyu bi GALATASARAY'lı olsamda tabikide bugün gönlüm bjk dendi ama yenemedik yazık oldu:1closedeyes:.Yarında değerlimde kalıcam gamzede yanikaydirigubbakcemile3o yüzden belki yarın uğrayamam buralara.Hadi günnüşüm büşra kaçar gecenin ilerleyen saatlerinde görüşmek üzeresengözlerimebaksanab

Bizim Günlük..

bugün diger günlerden öyle farkli bir günki..Yüce Allahim (c.c.) hicbir duamizi geri cevirmez insallah..
esim ve babam camiye gitti.. annem mevlidde bende evimde kurani kerimi dinliyorum internetten...
Okuyandan Allah razi olsun..bugün bir takim seyleri düsündüm.. ve sanal alem icin olsun,bazi konular yüzünden her gün günah islemeye deymez diye düsünüp kararlar aldim..ilk adimlarimi attim..gerisi insanlara kalmis..

Allahim sen bizlerim günahlarimizi affet..annemizden dogdugumuz kadar saf ve temiz olalim..
evlat sahibi olmak isteyene evlat,
borcu olana,ferahlik,
okulda basari isteyene basari,
sevdigine kavusmak isteyene sabir ver ya Rabbim..

Amin... Allahim son olarak nolursun hicbir sevdigimi benden ayirma.. KK da olsun reelde olsun..
amiiiinnnnnnn :Saruboceq:

Bizim Günlük..

bugün diger günlerden öyle farkli bir günki..Yüce Allahim (c.c.) hicbir duamizi geri cevirmez insallah..
esim ve babam camiye gitti.. annem mevlidde bende evimde kurani kerimi dinliyorum internetten...
Okuyandan Allah razi olsun..bugün bir takim seyleri düsündüm.. ve sanal alem icin olsun,bazi konular yüzünden her gün günah islemeye deymez diye düsünüp kararlar aldim..ilk adimlarimi attim..gerisi insanlara kalmis..

Allahim sen bizlerim günahlarimizi affet..annemizden dogdugumuz kadar saf ve temiz olalim..
evlat sahibi olmak isteyene evlat,
borcu olana,ferahlik,
okulda basari isteyene basari,
sevdigine kavusmak isteyene sabir ver ya Rabbim..

Amin... Allahim son olarak nolursun hicbir sevdigimi benden ayirma.. KK da olsun reelde olsun..
amiiiinnnnnnn :Saruboceq:

Canim okadar guzel yazmissinki..kalemine saglik.
Banada sadece amin,aminnnnnnnnnnn demek kaliyor.AMIN.

güünnüş bugünde olmadı sabah tam kıvamına gelmiştik ayrılığın ama yine alltan aldı eşşek..

herkezın kadır gecesı mubarek olsun gunluk..allahım kımın ne muradı varsa nasıp etsın...gunahlarımız af,dualımzıı kabul etsın ınsallah amın..

iyi geceler,iyi sahurlar olsun günlüğüm...
saat 10a gelirken yatarsam işte bu saatte hortlarım işte:nazar:
çok yoruldum ben bu ara ya..
bu alya kız,içimi dışıma;dışımı içime geçirdi resmen..:bbo:
şikayet değil haa,yanlış anlama.
ne yerse kusuyor,bir gazı var;yemek seçiyor filan..nerelere kaçayım bilemiyorum yani..
iştahsız çocuk büyütmeyen,ben çocuk büyüttüm demesin lütfen..lütfen!

günaydın günnük son 18:nazar:
kayınpederim İzmir e gitmiş dün davetiye dağıtmayakaydirigubbakcemile3 ben de bu hafta iş arkadaşlarıma dağıtacam inşallah...

günnük nolcak bu Beşiktaşın hali söyler misin bi de:nazar::nazar:

Sabah şeriflerin hayırlı olsun günlük buyrunnnnnnnnn

Daha iyiyim merak etme,karamsarlık bulutları hafif aralandı.hihoyyyt Daha iyi olacak inşallah,zaman ...Bakalım..

Bugün teyzeme iftara gidicez,çokta uykusuz ve yorgun hissediyorum ama mecbur .

Çeşmeye gidip gitmeyeceğimiz belli değil bayramda,gitmek isteğim eskiye oranla çok daha baskın,gidermiyiz sence?Gitmemezmiyiz..Giderken seni götürmicem diye işine gelmedi tabi..Hain günlük :mymeka:,gidicem işte gidicem,gidicem..naniknaniknaniknanik

Sevgili günlük biraz önce çayı demlerken elimi yaktım günlük acayip yanıyor krem filan sürdüm şimdi tek elle yazıyom çok acıyorrrr.mafoldumben
Gecede elbise askısı çökmüş dolabın içinde nasıl toplayacağım şimdi akannehir

Günaydın günnüküm
Herşey aynı hayatımda
Aynı kararsızlıklar
Aynı belirsizlikler
Aynı sorunlar
Aynı kavgalar
Aynı konular...

Çok sıkıldım artık biliyorum o da bu durumdan memnun değil
Dün bütün gün didiştik akşam da kadir gecesi olmasına rağmen herkesle kandilleşti bi gelip beni öpmedi beni
Bu kadar kırıcı olmak zorunda mı?
Ben onun düşmanı mıyım? Yedi kat el olsa, sokaktan geçen yabancı olsa bu mübarek günde böyle davranılmaz ya..
Sanırım artık herşeyin sonuna geliyoruz.
ıletişim kuramıyoruz, iletişim bitti..
Evde tek bir kelime konuşulmuyor, öylece televizyona bakıyor, sonra ya salonda uyuya kalıyor yada yatağına yatıyor...
Sahur saatiydi sanırım kalktığını duydum ama naptı bilmiyorum geldi yattı sonra
beni uyandırmadı ama duydum bi an uyandığını uykumu bölemedim hayal mayal hatırlıyorum
sarıldı öptü seni çok seviyorum ama olmuyo gibi dedi bişiler mırıldandı
evet bende onu çok seviyorum ama olmuyor işte..
çözemiyoruz hiç bir sorunumuzu
sürekli evde gerginlik var sürekli tartışmalar kavgalar
bıktım, mutlu olduğum anlarda birden durup acaba bu mutluluğum kaç dakika sürecek diye düşünmekten bıktım...
Ne olacaksa olsun artık umrumda bile değil
Hayatım boyunca hiç bir adam için hayatımın geri kalanını adamayı düşünmedim
Ama bu öyle değildi, beraber yaşlanacaktık...
Korkuyorum her gün daha da kötüye gitmekten, ne zaman aramız düzelecek diye beklemekten...
Bir gün çok çok iyiysek ertesi gün mutlaka kavgalı oluyoruz
Aynı evin içinde iki yabancı olmaktan sıkıldım, hemde çok...

Ah günnüküm sende olmasan ben napardım...
Sağolsun beni dinleyen arkadaşlarım var her zaman yanımdalar ama seninle dertleşmenin yeri ayrı..

Hoşçakal...

Sevgili günlük biraz önce çayı demlerken elimi yaktım günlük acayip yanıyor krem filan sürdüm şimdi tek elle yazıyom çok acıyorrrr.mafoldumben
Gecede elbise askısı çökmüş dolabın içinde nasıl toplayacağım şimdi akannehir

hayırlı sabahlar günlükçüm dun bana kandil msjı atan canlarım açok tşk ediyorum yoğun olduğumdan canlarıma dönemedim burdan onların kandillerini kutluyorum öpuyorum onları en tatlısından Şeniz
canım günlüğüm ank06 ablama çok geçmiş olsun dileklerimi iletirmisin ALLAH ım ona sağlık, sıhatler, şifalar versin inşallah opuyorumnanaktan
günlükçüm ben sevdiceğimi çok özledim onu çok seviyorum :sinifsinif: opuyorumnanaktan​

günlüküm

akşam aile olarak ilk ramazanımız aile olarak derken bebeğimle demek istedim eşimle 4 oldu kızımla 1 daha ALLAH daha nice nice bayramlar göstersin ailemle bana onları çok seviyorum akşam sultanahmete gittik kızım kalabalığa bayılan bir bebek hayran hayran baktı etrafa eve gelince anneanne dediki ( çok mutlu olmuşsun serra ) evet bebeğim mutlu olsun yeter benim için en büyük zenginlik onun mutlu olması opuyorumnanaktan

Günlüğüm günaydın

Bugün her zamankinden farklıyım.Dokunsalar ağlıycam nerdeyse. Oğlumu anaokuluna yazdıracaktım dün, kayınvalidem yan çizmeye başladı.mafoldumben, Anaokulu öğleden sonra 3.30 da bitiyor, 4 gibi evde oluyor tosunum, kayınvalidem ben alırım servisten demişti, ama şimdi yan çiziyor. Halbuki ne kadar sevinmiştim istediğim yere kayıt ettiricem diye.3 aydır bekliyordum o okulu, dün biri ayrılmış hemen beni aradılar gelin kayıt için diye. Olacak şeymi bu günlük. En son konuştuğumuzda tamam demişti kayınvalidem. Çok moralim bozuk bu yüzden. Gezeceklermiş bu sene, bakamazlarmış artık. Yaz başından beri geziyorlar halbuki, Rusyadan tut, Kuşadası, Kütahya gezip durdular. Zorlada bakın diyememki 2-3 saat biz işten dönene kadar. Bakıcı tutsam çok para altından kalkamam. Napıcam ben günlük söylermisin.:çok üzgünüm:

Çok kafam bozuk günlükcüm, çoook. yeminle bu sabah işe gelirken lanet olsun dedim ya, çocuklarımla ilgilenemiyorum, istediklerinde yanlarında olamıyorum, çalışmasam kimseyede minnet etmesem, ne vardı. Bebelerimi okullarına götürsem, veli toplantılarına katılabilsem, bebelerim geldiklerinde onlara kapıyı ben açsam, önlerine sıcak çorbalarını koysam ne vardı.

Bazen isyan ediyorum, elimde değil.senağlama

X