Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğüm selam
uzun zamandır uğramaz oldum sana
gayet ekşınlı günler geçiriyorum :smiley-cool:
2 ay oldu boşanalı ama daha önce bilseydim bu kadar mutlu olacağımı düşünmezdim 1 dk bile. herneyse güzel bir 3 hafta tatil yaptımsengözlerimebaksanab
seyyahlık böyle olsa gerek :1closedeyes:
görmek istediğim bir çok insanı gördümşakkıdı
evet evet eğlendim keyif aldım
şuanda başım çok kalabalık ve ne yapacağıma karar veremiyorum
iş bulmam çalışmam şart fakat tatile doyamadım kötükedihüso
bayramdan sonra bir gezi daha yapıp ondan sonra işe başlamayı düşünüyorum:jeyyar:
manyak kedim gene iş başında duvardaki stickerları yalıyor günlük devam ederim yine-tatlicadiarzu-
kedim bile anormal :smiley-cool:

günaydın günnük şafak32
dün kayınvalideme erzak götürdüm, yağmur yağar diye çok endişe ettim ama yağmadı çok şükür...
havalar artık iyiden iyiye serinliyo ve ben memnunum bu durumdan...
sonbahar benim mevsimima.s

günlük Allah dualarımı kabul etti ya hayırlara döndü herşey.
Bugün güzel bir dua etmiştim benim dileklerimden biri gerçekleşti Allah isteyen herekse versin
Şu günlerde en güzel günler tek benim değil hepimizin olsunopuyorumnanaktan

günlüğüm zemuszemus

bu hafta full davetliydik ya yemek derdim olmadı çok şükür kaydirigubbakcemile3
ama dün eve gidicektim evde çamaşır ütü neyim bitireyim de pazar günü belki iftara çağırma şansım olur bizim kızları dedim
yolda giderken evlenecek olan eltimle karsılaştık :bbo:
ısrar etti gel diye kıramadım neydse gittik iftarımızı yaptık
başladık sohbet etmeye
ailelerden konu açılmaması mümkün mü mirmirmirmir
gelince bişey olmamış gibi davran diyo sakın karışma karışırsan kırarım kalbini dedim :1closedeyes:
k.pederim bi zamanlar gizlice evime yatıya çağırdığı arkadası vefat etmiş benneyaptımki
1 ay kaldı suracıkta evleniyo inşallah çok mutlu olur :Saruboceq:

bu arada kardeşim dün uçtu yurt dışına günlük :gitme:
onu şimdiden çok ama çok mzledim
son mesajı beni çok ağlattı ya seni seviyorum canım kardeşim senağlama
bayramın 1. gününü iple çekiyorum mafoldumben

uzun zaman oldu kulube giripde yazmayali cok yogun oluyo insan ya bebek dogunca ne kendine ne evine nede esine zaman ayirabiliyosun :)

kizimiz buyudu az cok opuyorumnanaktan
eee bayrama turkiyedeyim turkbayragi

bir heyecan bir heyecan anlatamam delikafadulden
kizimla beraber gidiyorum hemde 5.5 hafta ne guzel ya allah razi olsun kocisimden opuyorumnanaktan
o olmasa 3 hafta gondericekdi cadi kaynanam duyunca cok deilmi kuzum o kadar dedi
3 sene oldu be birakda bu sene 5.5 hafta gidelim dimi :1closedeyes:
senin kiz gelmeyince gelin artik demesini biliyosun ki her tatilde senede 2 3 kere geliyo biz turkiyeye 3 senedir gitmiyoruz be seninki canda benim anneminki ne bide ilk torunu dogdu kadin bi heyecanla bekliyoki kucuklugunude gorim diye..garibim simdiden planlari yapmis sabah yatagima alicam oynuycam terasa salincak kurucam neler neler :çok üzgünüm:
ama gel gorki sayili gun cabuk gecicek ve ben yine burda olucam uff daha gitmeden gelcem diye dusunuyorum:çok üzgünüm:
neyse oyle iste

uuu neyse gorumcem dogurmus bi gidim ben

Herkes sana başka başka isimler takmış valla
Pes anlıyorsun hepsini
Çok olmuş yazmayalı, yazmasamda hergün gelip senin sayfalarını karıştırdım.
Dün doktorumuza gittik aslında henüz erkendi gitmek için ama
dün öyle çok minik kelebeğimi hissetmedim Eşime gidelim dedim
Gittik yavru kuş 1.360 gr olmuş
kıpır kıpır , pıt pıtlarıda güm güm
doktor bana bir fırça
nestresi yaptında bu böyle oldu diye
Eşim bir yandan fırça dr bir yandan fırça
Ehhh dedim daha çok strese soktunuz beni
Hiç bir sorunun yok , kendi kendine sorun yapıyorsun ve bundan kızında etkileniyor yapma bak 7 ay süper geçti şurda 2 ayın kaldı
Üzme kimseyi dedi doktorum.
Böyle yaparsan strese girersiniz ana - kız ikinizde ve beynin erken doğuma hüküm eder diye de ekledi
Nts 'ye de baglan için rahat etsin dedi
Gittik saat 18. 00 de hastaneye baglandım 30 dk.
Allahıma şükür gizli ağrım bile yok şu an
Birde orda firça bana
Eşimden ve doktorumuzdan özür diledim.
Kasım annelerinde bi arkadaş erken doğum yapmış 30 hf ona çok üzüldüm.
Sanırım ondan stres yaptım
ve işten
Eşim yine ısrarla bas istifayı diyor
Ben kararsızım istifa konusunda
Ama istifaya daha çok meğilliğim
ış yerinde kasayıda ben tutuyorum
Bu gün kasa sayımını yapıp anahtarı teslim ettim
ışlerimi toparlıyorum
Doktorumla konuştum az önce
ben işte de sıkıldım
rapor alabilirmiyim dedim
Tabii dedi
Artık gönlünden ne koparsa 10 gün 15 gün
zaten 32. haftamıza da az kaldı
Yarın sabah raporumu alıcam ve evimdeyim
Belki de bu iş yerinde son günüm
ıçim bir garip oldu
Az işleri toparlıyım günlük
Artık sana evden yazarım
Bir geçici ev hanımı olarak
Kızçem bu gün çok mutlu kıpır kıpı tekme, tokat, dirsek ne varsa atıyor
:Çok zilli olucak bu çokkkkkk
Ahhh ahh kime brnzemiş acaba

Yarın mülakatım var.
Bu son şansım...
Ya geçerim, ya eve geri dönerim.
Artık düzenli bir hayat istiyorum.
Çok mu bu günlüğüm?
Herkes mutlu olsun, ben paramı kazanayım.
İlk maaşımla güzel bir aile yemeği yiyelim.
Keyfimce harcayayım o parayı, belki çekinerek.
Çok mu büyük şeyler bunlar?
Hayattan çok şey mi istiyorum ?

benneyaptımki

günlüğüm özledim hemde çok pis fena özledim!
yahu ne oluyor bana biri beni tokatlasın!
olmaması lazım böyle hissetmemem lazım
haa ex koca değil özlenen görürse pay çıkarmasın
seni kandırmam lazım şekerim buraya gelmen için gel olur mu özledim

Bu böyle gitmiyo günlük
Ya onun içindeki duygusallığı ortaya çıkarmam lazım ya bu duruma alışmam lazım yada bu ilişkiyi bitirmem lazım mafoldumben. Senin hiçbişeye alışmana gerek yok ben senin isteklerini yerine getirmeye çalışcam dedi.İnşallah düzelir :Saruboceq:

ya-şaaa-sınnn günlüğümmm !!!
merakla bekleyiş sona erdii !!
tezsiz yüksek lisansa kabul edildimmmm !!
650 kişiden 110 kişi alındı ve onların içinde ben de varımmmmmmmm......
öyle mutluyum kiiiiii.........
şükürler olsunnnnnn Allahımm..
ne istediysem oluyo..üstümden büyük bi yük kalktı...sositososito

slm günlük,
bugün eşim ankaraya gitti,sebep annesi,şu saatlerde ya ameliyata girmek üzere ya da ameliyatta,boşanmanın eşiğine getiren benim bebeğimi kaybetmeme sebep olan o kişi şu an ameliyatta ve bir bacağını bırakacak o masada benim ise yavrumu o masada bıraktığım gibi o da ayağını bırakacak o masada,bu durumdan mutlu muyum,keyif mi alıyorum hayır çünkü içimdeki insanlığıma ait vicdan buna engel oluyor ama şunu da düşünmeden edemiyorum bunda da vardır bir sebeb ya da bir hikmet,benim yaşadığım o korkunç günlerdeki feryatlarım ve ahlarım sanırım yakasına yapıştı bırakmıyor,hep aklımda şu söz Allah iyilerle beraberdir....
yinede beni ben yapan insanlık meziyetlerimden dolayı kendisine şifa diliyorum,hakkında hayırlısı ne ise olsun,ameliyatın sebebine gelince kendisi hayatta hiç bir zaman yediğine içtiğine dikkat etmeyen gözü hep aç olan biri ve şeker hastası üstelik 150 kg ya yakın,çocuklarının ve doktorların tüm uyarılarına rağmen her şeyi yemeye devam eden biri,topuğunda çıkan bir yara yüzünden dizden aşağısını kaybedecek belki daha da fazlasını bilemiyoruz...
geçmiş olsun...
benim içimdekiler daha geçmedi,onun geçer mi bilmiyorum....

Günlüğüm...

ıyi dostlar biriktirmişim hayatta..
ıyi yüzler tanımışım..
Hepsinin yeri öyle ayrı ki hayatımda..Herkesi herkesi..Çok seviyorum Hepsi benim için çok çok değerli..Burda tanıdığım bi kaç arkadaşım var Çok değerli benim için Hepsi çok iyiler her zor anımda desteklerini fazlasıyla gördüm Hepsini çok çok seviyorum opuyorumnanaktan
içimde tarifi imkansız bi mutluluk var bi heyecan var bugün :Saruboceq:
Ve mutluyum galibaa..Uzun süre sonra ilk defa mutluyum, sanki böyle içimde bi kuyruk var onun peşinden koşup duruyorum:roflol::roflol: yakalayamadıkça kahkahaya boğuluyorum sanki.. ımm bi de şey nasıl desemmm bugün sanki şeyyy ... ama neyse bugünlük bunu sölemicem sonra herkese söylüyorsunnn yerimseniben

Rabbbim sen beni ve canım canım canım arkadaşlarımı bedeni çok gelişmiş ama beyni az gelişmiş kişilerden uzak tut kaydirigubbakcemile5:Saruboceq:

ya ıcımde bı garıplık var yaa..
dun cok yorulmusdum gec uyandım bugun ..
sonra elif abla aradı benı bayag bı konusduk ozlemısım sesını bana cıcım kızım demesını:)..
tek kızı var oda benım bıkere:)..
daha sonra dısarı cıkdım bu sırada cılegım le konusdum hazırlanıp cıkıyom balım dedı..
ayy ıcımden bısı kopdu ama yaa..aynı sehırde olmak bıle guzeldı basım agırsa kosardım ama gttı oda..hergıden gıbı gıttı..yolun acık olsun pamuk şekerım benım..
daha sonra eve geldım kk takıldım az..lady sag olsun gene dınledı benı..
şanslıyım dostlarım az ama ozler ender ınsanlar bu arada desibel abla bana kızdı..onu uzmusum sanırım cok uzuldum yaa ıcımden aglamak geldı resmen okadar sevıyodumkı onu o neler dusunmus sasırdım kaldım ama..
gonulyarası tartıma vermıs cevabı senlende bı goruselım alcam ıfadenı bak nasıl zor oluyo ayrılıklar..üfff..
bıgun daha tukendı az once cılegımle mesajlasdım yalovadaymıs gozunu acınca ızmır kazasız belasız varırı ınsallah..allahım sen koru cılegımı ve sevdıklerımı..
bu arada hep aklımda desp.den balımdan haber yok msn gelmıyoda ıyıdır ınsallah gunluk gorursen selam soyle benı sevenlere..:)..sabahdan baslıyan sıkıntılı halım suruyo yaa..
allahım yardım et ne olur..

:):):):):):):):):):):):):):)
yüzümdeki sırıtış hiç gitmesin şuan...
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben:smiley-cool:sengözlerimebaksanab

bugün öyle bir mutluydumkii evi sildim süpürdüm bi güzel temizliklerimi yaptımm yetmediiiii ve bu akşamki iftar yemeklerini ve sofrasını ben hazırladımm, iftarımızı açtık sonra anneciğime ilacını verdim o namazını kılarken ben bulaşıkları makinaya dizdim ve sonra annemi teraviye yolladım şimdide aldım kolamı geçtim odama bi yandan atv'deki unutulmazı izliyorum diğer yandan kanal d'ye yaprak dökümüne bakıyorum ve diğer yandanda sana yazıyorum ne marifetli hatunum ben yaaazemuszemus
aaah Günlüğüm
herkes için hergün dilediğim bişey var,

hergünümüz birbirinden güzel olsun...

herkesin inşallllah :Saruboceq:
çok olumluyum şuan, çok pıtırcıkım opuyorumnanaktan
herkesi seviyorum! zemuszemus

buyrunnnnnnnnn

günlüğüm;
kararımı verdim...
bu sene kaça bölüneceğim bilmiyorum ama...
ev

dersane...
seneye o sınavın ağzından girip burnundan çıkacağım... Çok üzgünüm çoook
bak görürsün... Çok üzgünüm çoook
Rabbim yüzümü kara çıkarmasın... :Saruboceq:
ve benim gibi olan herkesin tabiii.... :Saruboceq:
öptüm günlükümmm.... opuyorumnanaktan
beni dinlediğin için teşekkürrrrr..............
yerimseniben

Günlükkk içimdekileri biriyle paylaşmam lazımm akannehir

Hayatımın farklı bir yöne kayması için ilk adımı attım. Bir karar verdim; kpssye hazırlanacağım.CADIARZU ankarada görev alıp, kredi çekip kendime araba alacağım tek amacım bu. zemuszemus

Bir yandan da başka gelişmeler oldu.. Eski sevgilim.. Çok yakınlaştık fisfisfis elimi falan tuttu.. Bana üstü kapalı bir şeyler söyledi, benim anladığım şu an ben ona sevdiğimi söylesem kız arkadaşından ayrılıcak.. Ama sen olmasan da bu olucaktı diyo. :1no2:

Benden bir cevp istedi, ben de aynen şöyle söyledim. 'Sen bir şey söyleme, ben de sormayacağım. Hiçbir şey insanın istediği gibi olmuyor nasıl olsa' :sm_confused:

Bir fincanın dibinde yarım kalmış aşkımsın
Acı bir kahve gibi, uykumu kaçırmışsın
Gündüzüm gece oldu, tüm düşlerim seninle
Sensizlikle son bulur her bir kabusum yine.

Oysa kabus yalan, düş kısa ve hayat uzun sevgilim.
Sen de beni seversen yarım kalmaz hiçbir film..

:1rolleyes:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…