Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük..
mübarek aya girdik ya, seytan oyununu oynamaya calisiyor benimle, ama kanmicam..

cok zoruma gidiyor bazen.. niye görmüyor..görmemezlikdenmi geliyor yoksa gercekden farkinda mi degil kestiremiyorum.. CADIARZU
söylüyorum, dile getiriyorum, sIkIyormusum gibi geliyor vazgeciyorum..
ellemiyor nasil olcaksa olsun bakalim, akisina birakayim diyorum, bu seferde ipin ucunu iyice kaybederimde bi daha toplayamam diye korkuyorum..:gitme:
bazen bi an geliyor bu düsündüklerim cok sacma geliyor, bizden iyisi, bizden daha uyumlusu yokmus gibi oluveriyor..benneyaptımki

bilmiyorum.. basim agriyor.. kizimda mizmiz bugünlerde.. sanirim yine dis cikariyor..
ne zormus dis cikarmasi.. emmiyor, o kana kana 3 dakika bitirdigi mamasini bile aglayarak iciyor.. zor tabii, resmen eti yariliyorda dis cikiyor.. :teselli:
cikdi 2 kaldi 18 iyimi :)

rabbim saglik sihhat versin agiz tadi versin..
hayirli ramazanlar herkese
a.s.

evet günlükçüm ben geldimkaydirigubbakcemile5

bugün süperdi çünkü kızımlaydım gezdik alışveriş yaptık her gören neden neden kızımın yanaklarını mıncıklıyormafoldumbenfustumda hiç hoşlanmıyor bagırıyor:roflol:neyse ögleden sonra babamız işten geldi evde iftarı bekledik normal bir gündü yani ama ailemle geçen her an bana en büyük armagan ALLAH onlarsız bırakmasın beni:Saruboceq:

Kadın
Kadın nedir günlük
istekleri olmayınca iki gözü hep aglarmı nasıl anlatır derdini nasıl haykırır kırgınlıgını nasıl anlatır hayallerinin yıkıldıgını nasıl anlatır....hayal edipde yasayacagı en güzel anını ilerde hatırlamak için nasıl anlatır karsısındakine....
hep derdim insan sevdiği ile olsun gerisi önemli değil sanırım öle değilmiş hayatı şimdi anlyıroum be günlük yasadıklarım belkide hiç bişey değil daha neler görücem
şimdi sana soruyom ben bunları nasıl anlatam karsımdakine

bugün evdeydim biraz temizlik yaptım
monoton bi gündü akşam teyzemin kızı aradı gel takılalım dedi tam hazırlandım
çıkıyodum ki yakın bi arkadaşım geldi
o da eşinden ayrıldı 3 sene önce o çabuk kurtardı paçayı
ben 5 sene katlandım onunla sohbet ettim
o en azından beni anlıyo benim yaşadıklarımı biliyo
aynısını o da yaşadı sonuçta iyi geldi onunla konuşmak bana
sonra çay falan içtik bu saatoldu o kadar:)

gunlugum.. migrenim beni fena carpiyor.. ramazandan 2 gun once basladi.. hala gecmedi.. yasadigim bunca seyden sonra nasil ayakta duruyorum nasil hersey iyiymis gibi normalmis gibi davraniyorum nasil her gun yasadiklarimi silip yarina tasimiycam diyorum bilmiyorum.
allah bize yardim etsin gunlugum. bu yuk gunden gune artiyor.
evden ayrilmaya karar verdim. ama ne yapcagimi henuz netlestiremedim. is bulmam lazim. kpss ye gireyim desem cok var ona da. bir is bulmam lazim. en aziindan kendi hayatimi biraz olsun kurmak istiyorum artik.
yapcak hicbiseyim yok. gunleri oldruyorum burda. tatildeyken yapmak istediklerimden heveslerimden eser kalmadi.
yolun ortasinda miyim basinda miyim sonunda miyim? oyle bir donme dolap ki hayat ne yonde oldugunu bile sasirtiyor insana. saniyorsun ki dogru yerde dogru zamanda bir sey yaptin. ertesi guun oyle bir donup carpiyor ki sana yaptiklarin eyvah diyorsun.
akittigin iki damla gozyasinin ise hic bi anlami kalmiyor.
zaten bu hayatta gozyasina ve tebessume deger veren kac kisi kaldi ki gunluk?..

Çook yorgunum günlükk gözümden uyku akıyorr şuracıkta uyuyabilirimkafamçokkarıştı
Ama içimden bir sess kalkk makarna yap kendine diyor başka bi seste başlarım senin makarnana git yat yerine diyor:mymeka:
Ben şimdi hangisini dinleyim günlük hı:uhm: söyle bakayımCADIARZU

ıyı gceler gunlukum...bugun anlatcak bısyım yok ama sana bakmadan gıdemıyorum...
bugun mukabeleye gttım yıne yıne ama belımden rahat oturamıyorum...ordan geldık komsuya gttık yenı tasındı buraya zaten mahallenın kızıydı buraya tasındı yıne ona gttık...6ya kadar oturduk ama gel bana sor..eve geldım yattım yamuk geldım yıne eve...dedem ıftara geldı benı ole gorunce uzulıuyo adam pazartesı gıdıyosun doktora dedı..amelıyatsa amelıyat ol dedı...hep gecer dedım ılaclar bıtsın dedım ama gecmıyo gunluk cok oturamıyorum...yemegı annem hazırladı annem topladı...kadın cok yoruldu bu ara valla ama napıım bende uuzluyom ama hastayım...allah anneme saglık versın...bole gunluk anca geldım burayada bugun hıc bakamadım...gecede kardesımı okuduk yıne...gelenlerle oturuyoruz anca bu saate bos kalıyoruz..allah dualrımızı kabul etsın ınsallah saglık evrsın..herkeze hayırlı sahurlar

iyi geceler günlükkk..
bu gece hiç iyi değilim çok ağladım gözlerim balon gibi şişti mafoldumben
eşimin tarafından akrabası vefat etti..yarın cenazeye gidicekler..kayınpederim öyle bir laf kullandı kii çok zoruma gitti :KK43:((
sen kal zaten çocuklarda var dedi..
bıktım artık günlük yaa beni enayi gibi görmelerinden ben alıştım artık çocuklara o konuda problemim yok ama onlar hiç anlayışlı değil..çalışıcam diyorum çocuklar ne olacak diyorlar..
ele geçen gece kaynanam tuttu bana annelerini savundu o çalışıyormuşta bakamazmıştaa benim çocuğum yokmuş ben daha iyi bakarmışım..çok koydu günlük öyle bir insanı çocuklarını hiçe sayan bi kadını savunuyor bana..
ne diyimkii Allah hepsini ıslah etsin banada bol bol sabır versin yoksa çıldırıcam kısa zamanda:çok üzgünüm:

Günnüşüm ben geldimmmmopuyorumnanaktan
Çok şükür mutluyum günnüşümmm
Tek isteğim Kamu işinin olması ve yüksek lisans yapmakzemuszemus
İnş. bakalımm bunun içinde çok çalışmam lazım çokkkk
Gerçi ailem manevi ve maddi destekler :1hug:
Karşılığını almalılarrrkaydirigubbakcemile5
Hedefimin yarısı gerçekleştiii çoğu gitti azı kaldıı:1rolleyes:
Neyse günnüşümm Dilay kaçarr:a015:

günlük....
bu hayat yordu beni artık
hala hayatıma karısmaya calısıyolar
herkes aklı sıra bi akıl veriyor
tamam yardımcı olmak istiyolar belki
ama ben cocuk degilim artık
beni rahat bırakın nolur
beni bana bırakın....
allahım yeter yeter bitmiyor iste
yagmurdan kacarken doluya tutunmak varya
aynen öyle iste bi bunalımdan kacarken baska bi bunalıma gidiyorum
napıcam ben ya napıcam
ey kurban oldugum yardım et bana
bi mucize olsa....
cokmu zor

günlüğümm :asigim:

Bugün benim doğum günüm :kedi:

çok mutluyum en güzel doğum günüm diyebilirim :1rolleyes:

iyi geceler gunluk
beni merak ettin demi ne zamandir ugramiyorum sana
ama cok merak etme cok mutlu haberim yok siradan seyler iste
artik ne dusunucem ne hissedicem bilemiyorum
bazen patliyorum bazen artik hissiz ve duygusuz oldugumu dusunuyorummafoldumben
yasayip gidiyorum iste
sana bi bakiyim dedim
yine gelirim canim gunlukcummmmm

selam günlük....
yeşim salkımın bi şarkısı vardı...
"hiç keyfim yok uzun zamandır,
iyiyim dersem anla yalandır...
gülümseyişim zorlamamdır,
şarkılarım ağlamamdırsenağlama"

çok sıkıldım günlük...
çokkk.....

günlüğümm :asigim:

Bugün benim doğum günüm :kedi:

çok mutluyum en güzel doğum günüm diyebilirim :1rolleyes:

Günlüğümmm bu pasta lady içinn

2ag47zd.jpg

hihoyyyt:teytey::içelim:a.s.opuyorumnanaktan

merhaba günlük
kusura bakma senin sayfalarını yeni farkettim..
affet beni......
ben çok mutluyum..
gerçi yeni bişi yok ama.
ben kendimi maddi manei çok zengin hissediyom..
çok şükür bazılarına göre orta derecede bazılarına göre masallardaki gibi bi evliligim var...
çok şükür 2 tane saglıklı evladım var.
çok şükür düzenli bi gelirim meslegim var..
çok şükür ayagımı yerden kesecek kadar bi arabam var..
çok şükür yarı borcu ödenmemiş olsada bi evim var....
çok şükür ödeyebilecek kadar borcum
borcumu ödeyebilecek kadar gelirim var....
ve binlerce şükür ki şükredebilecek kadar aklım var..........opuyorumnanaktan

selam günlük.

sabahın beş buçuğu ben sana yazıyorum..

bugünü kısaca anlatayım ruh halim de çıkar ortaya..

sevgiliyle geceden konuşmuştuk sinemaya gidecektik,
öğlen uyanıp kuaföre gittim,
maşa yaptırdım ama özellikle dedim düğün saçı gibi olmasın, sinemaya gidicem diye..
tabii düğün saçı gibi oldu.
mecbur eve geldim bozdum biraz, yarım topladım.. sonra direkt sinemaya,

21 dakika kadar geç kalmışım randevumuza,
aşkım da gergindir biraz günlük,asabidir programlıdır..
kızacaktım ama çok güzel olmuşsun affettim dedi:)

sevgilimle çok tatlıydık, böyle çok konuşmadık ama dokunuşlarımız bile sevgiyi hissettirdi,
hatta gülümsediğim oldu o bana sarılınca.. öyle sevgiyle dokunuyordu ki..

şaşırıyorum bazen günlük,herkesin o kadar özendiği bir insan nasıl benim sevgilim oldu diye,
ki ben çok sıradan bir kızım, buradaki halimden farksızım ki günlük.

neyse işte filmden sonra eve geldim.
gece görüşemedik tekrar.. belki erken yatmıştır..
kız kardeşinin arkadaşı evdeydi, nete o yüzden gelmedi diye düşünüyorum.
iyi geceler demeden yattık ilk kez,

sonrası her zamanki gibi bir gece işte...
princess'ın ikinci yüzü..
nefes alamayan boğulan bi prenses,
"sen kocaman bir adamla oyun oynamayı seven güzel küçük bir kızsın" lafını işitmiş bi prenses..

ben oyun oynamayı sevmiyorum günlük.
bu bataktan nasıl çıkacağım?
yapmam dediğim ne kadar şey varsa yapıyorum ben günlük..

tekrar tekrar kendi yazımı okudum günlük, yazdım yazdım sildim bi çok şeyi.
kuşa çevirdim yazıyı kırpıp kırpıp.
yarın uyandığımda bir karar vereceğim,
tüm günümü buna ayırırım olmazsa,..
kararım belli aslında ama aylardır uygulayamadım , yarın yapacağım..

bi yerinden başlamam lazım,

ben bu değilim, bu karaktersiz insan değilim..
benim dışımdaki diğer üç insan da saygı değer insanlar..
dilerim yeterince güçlü olurum da kendimden iyice tiksinmem..

Son düzenleyen: Moderatör:
Günnükçüm slm.. Bende bugünlerde bir karışığım. Ne iyi olduğumu söyleyebiliyorum ne de kötü olduğumu... Bugün pazar ve saat 1 gibi uyandım. Hiç birşey yapasım yok. Zaten kötü kötü rüyalarda gördüm. Dışarıya adım atmak istemiyorum. Belki akşama sözlüm iftara gelecek:) Onu bekleyeceğim belki biraz kitap okurum öyle sıradan geçireceğim bugünü...Neyse yarın anlatırım artık neler olduğunu günnüküm.. Hoşçakal:)

Ben Geldimm ;
Artık çok bunaldımm... İş istiyorum bendeee...:çok üzgünüm:
Nolur Rabbim benim de yüzüme gül:Saruboceq: Çok bunaldım evde durmaktan... bende çalısıp erkenden işe gitmek istiyorum:çok üzgünüm: Artık bazı şeyleri düşünmek istemiyorummmmmmmmmmmm......!!
Herşeyden bunaldım günnüküm sıkıldımm.. artık bende rahat bi nefes almak istiyorum.. O günleri ne zaman görücem acaba günnüğüm....:çok üzgünüm:
Offf günlüğüm Off..!! Artık kafamın bişilerle mesgul olmasını istiyorum Rahat etmek istiyorum :çok üzgünüm:
Hiç bişeyi düşünmeden gezebilmek istiyorum.. :çok üzgünüm: Herkesten uzak kimsenin olmadıgı bi yerde günlere yaşasamm Kafamı toparlasam... off...

İş için aracı olan kişiyi aradım ama acmadı:çok üzgünüm: belki yarın giderim olur mu ki dersinn senağlama İçimden hiç bişey gelmiyo..
Sadece yatıp uyuyup günlerceee uyanmamak istiyorum günnüğüm.. Odamda kalmak kimseyle konusmamak.. uyumak uyumak...
Off RABBİM NOLUR BENİMDE YÜZÜME GÜL..senağlamasenağlama​

çok sıkıldım yaa..hayal kırıklıgı denen şey ne kadar da acı..tus a hazırlanan erkek arkadasıımın ekimde olan nişanımızı önümüzdeki mayısa ertelememiz gerktiğini söleyince düşü bayılacaktım.ya herseyi ona göre ayarlamıstım ben ..cok mutsuzum..anneme söleyince nası karsılar acaba ???

günlükcüüüm ; 2 haftalık iznimin son günü bugün... yarın iş başı... ama laptop bozuldu... sanırım yarın da çalışamayacağım kaydirigubbakcemile3

eee bana yeni bir laptop alır artık sevgili patronum... ya umarım içindeki herşeyi kurtarabiliriz... içinde her ne kadar bakmak canımı acıttığı için bakmıyor olduğum resimler ; mailler ; yazılar olsa da gitmesin onlar yaaa... benim 2 yılım onlar ve orda sessiz sakin kalmaya devam etsinler istiyorum... lütfen hiçbişeyim kaybolmasın :Saruboceq:

güzel güzel film izlemeyi düşünüyordum bugün ama açamıyorum ki işte... neyse ki abim kalktı şu masadan da kkya girebildim... o kadar işte günlükcüm boş boş geçiyor günüm ; akşama köpeciği gezdircemo kadar... gerçi bugün pek suratsız küstü galiba bana dün kızdım diye... ama o da top oynarken elime diş izlerini anı olarak bıraktı yaaa... görsen 7 yaşında kız çocuğu gibiyim her yerim yara bere içinde ... kaydirigubbakcemile3

neyse öle işte günlükcüm... iyi bak kendine olur mu... yerimseniben

X