Kadınlar Kulübü Günlük

bana yasamak icin bi neden soyle
biktim artik tek kelime ile biktim!
defolup gitmek istiyorum hayatimdaki herkesten herseyden
kendi bencilliklerinden kendi salakliklarindan
kendi kutsal yasamlarindan dolayi beni uzmelerinden dolayi
hepsinden de nefret ediyorum!

Son düzenleme:
ne zaman aklımı kurcalayacak bır sey olmayacak ki ...

neden bu kadar takıntılıyım kı ...

neden dıdıklıyorum kı herseyi ...

Off artık off bıktım ya bıktım.. sinirlerim bozuluyo..

Yarın bi iş görüşmesi var inş. olurr :çok üzgünüm::çok üzgünüm: artık çok bunaldım su hayattan bende işe girerim de kafamı dinlerim ya:mymeka:

günnüküm naber şakkıdı
pazartesi iş bası
off iyi alısmıstım yatmaya be günnük
nese dişii sıkayım
8 hafta daha sonra doğum iznine cıkıcam insallahhh
kızım kocam iyi
hersey yolunda
yarın meleğimi görmeye gidicez :emir_bebek:
bakalım büyütmüş mü anası opuyorumnanaktan

bugün eşim girdi msn e biraz konuştuk o hırçın halleri kalmamış
kedi gibi olmuş nasıl olmuşsa ben de anlamadım
yıllardır bu kadar ilk defa sakin konuşabildik yaptıklarından pişman her halinden belli bu
ben de yalan dolan var ama senı sevdiğim yalan değildi diyo
tamam sevdiğini biliyorum ama 5 yıl sadece mutsuz ettın sen beni
bana yaptıklarını kendide biliyo
ben de çok üzülüyorum kimseyi kafama takmıycam diyorum ama
insanlardan utanıyorum işte eşinden ayrılıyo dıycekler biliyorum bu çok komik
niye böle düşünüyorum bilmiyorum ben kimseyi takmazdım yaaaaaa üfffff
o ne diycek diye yaşamazdım
şimdi utanıyorum kimseye söyleyemiyorum ayrılacağımı sanki ilk ayrılan benim
zaten eşimle konuştuktan sonra moralim bozuldu
ayın 24 ünde evlilik yıldönümümüz var çok üzülüyorum dedi
ben de üzülüyorum ama gerçekten anlaşamıyoruz çok denedim
sadece benim çabalarımla gitmiyo
iki tarafın özveri göstermesi gerekiyo bunu da eşim yapmıyo
kaç kere dedim psikoloğa gidelim ikimizde gidelim
çünkü çok agresif
bi kere gidiyo gözümü boyamak için sonra bırakıyooooo
çok denedim çok,çok da üzülüyorum 24 yaşında dul kalacağım için utanıyorum
allah ım ne olur sen bana yardım et şu sıkıntılı dönemi bi atlatıym.......

naber gunlukcuk...
suan cok halsızım valla ben...ancak basım agrıdı gunluk butun gun ıyıdım...sadece son zaman acıktım ama gunum guzeel gectuı masaalh...

gece sahura kadar oturdum ıbadetımı yaptım...tam bıkac dakka yatıyım derken baktım davul gelıyo...davuludu butun mahallenın cocukları calıyo 15 kısı varlar..benım ıkı kardesımde...buyuu zaten tam davulcu kac senedr calıyo bı kac arkadas...bu sene calma hastasın dedık ama bu sefer uzuluyo...calmasada gezıyolar zaten maghallece...tam mahalleye geldıler gunluk...sırayla baslıyolar bagarmaya ıste huseyın amca hakan abı dıyolar...bı tanesı ısmı soluyo arkadan 15 tanesı haydı sahura dıye bagırıyolar..ole guzeldıkı...genclık ıste..cocukluk daha dogrusu hepsı cocuk...baktılar ısıklar yanmıyo tekrar bagırıyolar haydı ma dıye tekrar bagırıyolar...cok guzeldı... davul olmasa anlamı olmaz...sonra annemle beraber masayı hazırladık ..sonra dedmı aradım dede bgel yemek hazrı dedım ..gldı..cocuklarda geldı hep berabr yedık..dedem gtt.bende namazımı kılıp yattım...ınsallah bırakmadan kılarım gunluk...sabahta yanı oglen yarımda kalktım..cuma aslında daha erken kalkmak ıstedım ama anca kolum kanadım kalktı...cuma dıye kuran okudum dua ettım mukabelye gttm annemle..ordan geldık bıaz buralarda takıldım..sonra komsunun oglu ıngıltereye gıdıyo ona gttık...geldık masa hazırla derken ezan vaktı geldı dedem falan hepımız beraber ıftar yaptık...sonra komsular geldı kardeslerımı okuduk...ve burdayım ıste gunluk...ama ancak cıktı gunun agırlıgı ustume anca yerlestı...yatsıyı kılamadım aksamıda...yatarken kılıcam..bu gece herhalde sahura kadar oturamam...belımde agrıdı bugun mukabelede cok oturdum dıye...yarında gıdıcem olmazsa netten devam edıcem ...allah yardım etsın..mubarek ramazan ıyıkı geldın

günlükcüm

ne işin var bu saatte deme şimdi uykum yok :ecrin_bebek: heyecandan olabülür mü -tatlicadiarzu-
iftara gelicek canlarım için hazırlık yaptım zemuszemus
kociş bana yemek yapmış daağıma uygun değil kafamçokkarıştı kıramadım yedim
sonra bana, herşeyi aldım ne alıcam ya doğum gününde dedi :mymeka:
kredi kartlarını iptal et en güzel hediye olur demişim unuttun mu dedim :umursamaz:
az bekle sana büyük bi hediye alacam dedi kafamçokkarıştı
bi gelsin doğumgunum bakalım :eek:

günaydın günnükcan son43 deyizkaydirigubbakcemile3 nan günler azalıyo gitgide, dün izinlerimi planlarkene bi baktım yakvim ekime gelivermiş:roflol:
bizimkiler de ben evlendikten soonra taşınmaya karar verdiler, iyi oldu günnük...yoksa 1 ay içinde 2 kere taşınmış olacaktım maazallah beynimi zaoıtırdım afedersin-tatlicadiarzu-

bügüüün müstakbel kocemle gideyim de yatakodamıza şööle afilli bi perde alayım:jeyyar:

Günaydın günnüküm
Dün akşam iftarda annemdeydik
yemekten sonra kociş koltukta sızdı resmen sızdı yani uyumadı
zorla arka odaya götürdüm yat orada uyu diye sarhoş gibiydi öyle komikti ki kaydirigubbakcemile3
gece de uyandıramadım kalkmadı ne yaptıysam annemde kaldık mecburen
annecimde kardeşimle yalnızdı nasılsa sahurda da tek kalkıp bişiler yemek zor olurdu iyi oldu aslında
sabah kalktık beni işe bıraktı kendi eve gitti uyumaya devam kaydirigubbakcemile3

Bugün kocişle anlaştık free takılıcaz zemuszemus
o kendi arkadaşlarıyla bende kendi arkadaşlarımla iftar yapıcaz
iftardan sonrada buluşup evimize geçeriz hihoyyyt
çok heyecanlıyım canımın içi akşam sendeyiz ama nolur yorma kendini
seninle aynı sofrada olalım o yeter bize yorulma kıyamam Şeniz
Çok heyecanlıyım ya sanki ilk defa buluşucas
KK sayesinde öyle güzel dostlarım oldu ki bunu gerçek hayatta da devam ettirmek çok güzel hihoyyyt
Sadece sanal da kalmayan dostluklar kuruluyor burada, iyi ki üye olmuşum iyi ki tanışmışım KK'yla zemuszemus

günaydın günlüğüm,
ramazanın ikinci gnü yazın tutuyoruz ama Allah sabrını da veriyormuş be günlük güzel eçti dün Allah bütün ramazanı öyle geçirmeyi nasip etsin.
Neyse günlüğüm stajımı yapıyorum hala git gel git gel.
Her yer profesyonel değilmiş bunu gördüm ben de.
Büyük şirketlerde işi öğrenmek başkaymış bunu anladım bu staj bana bunu öğrendi ve iyiki daha önceki stajımı kurumsal bir şirkette yaptım dedim.
perşembe eski staj yaptığım yerdeydim güzeldi be günlük insan ilişkilerinin bir şirkette iyi olması çok önemli birşey.
paradan işin durumundan bile önemli gibi.
Bölüm lideri beni biryere önderdi başvuru da bulun dedi bulundum bakalım ne çıkacak.
Aslında amacım iş başvurusu yapmak değildi ama madem isteniyorum ozaman varım dedim :lepi:
zaten iş arıyordum artık neresi kısmetse neresi hayırlıysa orası olsun günlüğüm.
Allah utandırmasın Allah bu işe niye girdim dedirtmesin bana.
YAkın zamanda hayırlı haberler alırım da sana yazarım inşallah günlüğüm.
Herkse hayırlı ramazanlar.
Bu ramazan herkes isteklerine kavuşur inşallah.
ev isteyen ev araba isteyen araba alsın.
eş isteyenin eşi olsun iş isteyene Allah iş versin inşallah.
:Saruboceq:

Hayırlı Ramazanlar günlük..
Bu akşamdan itibaren nasipse 1 hafta yokum tatile gidiyoruz.Doktorumuzdanda izin aldık çok şükür bebişte iyi bir sorun yok.Sıcaklar yetti arttı zaten dayanamıyorum bazen klima sürekli açık nefes alamıyorum ki :sinifsinif:
Dün 2, kez orucumu tutamadım ikiside hamilelik dönemim tutarmış gibi bütün gün iftar saatini bekledik oğluşumla ve herkez için dua ettik Allah'ım yardımcıları ol diye..2, Güne geldik bile sıkıntısız tutabilir inşallah herkez..
Bugünde hazırlıklarımı yapıyorum oğluşum çok heyecanlı.Çocukları heyecanlandırmak,mutlu etmek ne kadar güzel bir duygu en tatlı arkadaşlarım benim onlar opuyorumnanaktan

Kızları çok özleyeceğim .Hepsini ayrı ayrı öpüyorum .Allaha emanetler a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

Selam günlük ben geldimopuyorumnanaktan
Şu saat itibariyle evdeyim ama az sonra atıcam kendimi dışarılarakaydirigubbakcemile3
Bugün gezesim var:dance:
Şöyle bir bakayım dedim sana gitmeden
Nazlışımı gördüm,tatile gidiyormuş çok sevindim,yağmur bebek gelmeden dinlensin bol bol,sonra ıngaaaa seslerinden pek vakit bulamıycak çünkükaydirigubbakcemile3
Bu arada balımda kulaklarımı çınlatmış yine,ona söyle günlükçüm bende onu çok seviyorum,benim için bir kardeşten farkı yokopuyorumnanaktan
Ha bu arada aramızda kalsın günlük ama heran ona bir süpriz yapabilirim.
İçime doğuyor sanki az kaldı balımla karşılıklı kahve içeceğimiz güne:dance:
Uçakların kalkış saatlerine bile baktım ,o kadar hazırlıklıyım yanikaydirigubbakcemile3
Heran herşey olabilir:lepi:
Ne güzel bir gün günlükçüm,inşallah tüm günler böyle olur
Diyceksinki ne özelliği var bugünün
Yaşıyorum günlük,nefes alıyorum bundan güzel özellik olurmu sence?
Aldığımız her nefeste ohhh dedirtme şansını hepimize nasip etsin rabbim inşallah.
Bu arada herkeslere hayırlı ramazanlar diliyorum
Kocaman kocaman öptüm seni ve Kk ahalisini günlükümopuyorumnanaktan
By by

selam günlükcüm... of öyle sıcakki buralar anlatamam... sanırım iftarda sadece su içicem... sabah birde pazara gideyim dedim keşke gitmeseydim. sıcak bi yandan birde oruç bi yandan çok kötü oldum... daha iftara çok var.. allahım şuan oruçlu olan herkese sabır ve dayanma gücü ver...

Sevgili günlük :1hug:
özlemişim seni bu sabah erkenden çaldı telefonum hayırdır dedim baktım aşkım arıyo.Açtım sonuçlar belli olmuş canım bakarmısın dedi(asker öğretmenliği nerde yapacağı)Hemen baktım tc nosunu yazarken heyecandan ölmeden öğrendim nereye çıktığını yozgata çıkmış çok mutlu oldum günlük :dance: :dance: :sm_cool: :sm_cool: zemus zemus
Tokata yakın olması çok mutlu etti beni en azından ayda bir görüşebiliriz.Zaten içimden hep ya sivas yada yozgat geçiyodu ama ümidim yoktu doğuya verirler diye düşünüyoduk. Daha da önemlisi orda iyi olduğunu bilcem günlük doğuda olsaydı aklım onda kalırdı.
Hergün dua ediyodum sonunda kabul oldu dualarım hayırlısıyla şu 9 gün de geçseydi sonrasında 10 gün izni varmış buraya gelcek görüşcez Şeniz çok özledim onu günlük :asigim:
Şimdi gidip tatlı yapcam akşam için bu gazla helva yapıp millete mi dağıtsam yoksa kaydirigubbakcemile3 tamam tamam abartmıyorum hadi ben kaçar öptüm seni çoookkk
Allahım herkesin gönlüne göre versin şu mübarek ayda inşalllaaahhh:Saruboceq:

selam günlük
salı gecesi kardeşimi canımı yolcu ettik gitti askere ama ben ve annem o kadar kötü oldukki :gitme: onu yolcu ederken
çok ağladım mafoldumben hiç kıyamadım ben onun gitmesine bugün 4.gün onsuz
ama sağolsun hergün arıyo da konuşuyorzu senini duyuyoruz yaa bu bile güzel
allahım hayırlısıyla gitsin gelsin kardeşim sen tüm askerlerimizi koru :Saruboceq:
bu mubarek ayda edilen dualrımızı kabul et

Asla, asla demeyeceksin.
Bunu bugün bir kez daha anladım.
Tüm ümidimin bittiği yerde, yeni bir ümit doğdu benim için.
İş imkanı var ama mümkün değil diye göz yaşı dökerken, yeni bir ümit doğdu.
Olmaz dediğim oldu ve bugün işe girdim zemuszemus
Artık benim de bir işim varrr :lepi:

Böyle miydimm buraya geldiğimde mi böyle oldum bilmiyorum güllük.
Çok perişanım ama onu idrak edebiliyorum..
İstanbul'a ayak bastığım ilk gün başladı bu ve hala devam ediyor..
Neden durumu olduğu gibi kabul edemiyorum ben Allah'ım neden? Çok canım yanıyor...
Çok özledim O'nu.
Bir daha asla eskisi gibi olmayacak diye hissediyorum o andan beri..
Öyle konuşmaya itiyacım var ki ama konuşabileceğim biri yok. Belki de gerçekten istemiyorumdur bu kadar çok konuşmayı, benim de işime geliyordur.
Çok sıkıntılıyım ama güllük, çok da özledim O'nu.
Armızdaki o insani esnek bağ kopmuş gibi hissediyorum artık, çok üzüyor beni...

X