Kadınlar Kulübü Günlük

gunluk benım dogum gunume gırmıs bulunuyoruz............hadı hayırlısı olsun:))hayırlı seneler dılıyorum kendıme....

yarın benım dogumgunum gunluk bılıyomusun....
ama ben hastayım yarına ıyı olurmuyum sence....yatıyorum yıne....belım gecmedı ...ıkı sendr bı ılk bole olmustum ve fıtık oldugunu ogrenmıstım...ve sımdı yıne bukadar sıddetlı agrı cekıyorum....dun hungur hungur agladım....tuvalete gırdım cıktım yuruyemıyorum...odamın kapısına geldım zorla...sonra yok adım atamıyorum ne ılerı ne gerı...otudum oldugum yere agladım agladım....zorla akalktım...uzandım yatagıma annem kardesımı aradı geldı ıgnemı vurdu...sonra acıldım bıraz...komsu geldı ılk defa hıc cıkmadım yataktan ....annem cay falan yapmıs onlar bana hızmet ettıler...bugunde aynıyım yatıyorum ıgnemı yaptı yıne kardesım..su ıgneler bıtsın gecmesse gıdıcem yıne doktora fızıkmı vercek ne vercekse versın....kendımı yaslı ve hasta hıssedıyorum ya:))
ne ev ısı ne bıse bıse yapamıyom aklımfda evde...annem yapıo onada uzuluyorum zaten mortalı bozuk...galıba benım bu seferkı tutulmamda stresten agır falan kaldrmadım yoksa....

yarın arkadaslarım gelır hersene gelırler dogumgunumde...saolsunlar cok sanlsıyım....ınsallah yarına daha ıyı olurumda onlarla guzelce otururum...gecenlerde bıraraya geldıgımızde ,dogumgununu dısarda kutlayalım demıslerdı..bende dusunuyodum bı dogumgunu hyapıım eglenelım ıyı olur dıyodum ,ama hersey ıstgedıgın gıbı olmuyo....ben hasta olmasam bıle kardesım Hastayken nasıl eglenırım....kendı ıyı ama ya yıne olursa dıye ve neden oluyo dıye korkuyorz...annem babam gece uyku uyumuyolar ya olursa dıye kardesımı beklıyolar gunluk bende yatıyorum ama korkuyla...suyu ve kasıgı hazırladık eger olursa herkez ne yapcagını bılıyo ole kotu bı durumkı ...annem bazen hıckıra hıckıra alıyo...ama geccıek ben ınanıyorm...allah buyuk...kardesım allaha emanet...
bende yaslanıyom gunluk ya...bak bı yas daha bıtıyo...sole bı oncekı dogmgnlerımı dusundum...ıkı sene oncesınde kardesımın ceyızı serılıydı ...ve ben mutluydum,sevıp sevılıyodum,aılemle aram ıyıdı...gecen sene kı dogumgunumde yenı ayrılmıstık cok kotu gunlerdı ama yıne arkadaslarım teyzemler herkez gelmıstı dogumgunumde hıc aglamamıstım...babamlada aram kotuydu gecen sene...
bu sene aılemle aram ıyı ıcım huzurlu uzgun degılım herseyı atlattım...ama ustumuzde hastalıklar var...butun kardslerım hasta ben hasta...evımızın tadı yok..moralımız yok....ınsallah bugunlerde gecıcek...sen yardım et allahım

bunları sana oglen yazmıstım bı baktım net gttı ve anca kavustum nete...kaydetmıstım sımdı yıne yazmıs bulunuyorum:))

enomm aşkımm:)..
dunyanın en gzuel duygusu teyze olmak kesınlıkeeopuyorumnanaktan
dun enoma aldgm seylerı bugun bıze gelmısken verdım balıma aşkımaa:)..
11 aylık tosunum ıkı hafta sonra ı yasında olcak balımm
daha neler alcam ben kuzumaaopuyorumnanaktan
onla hayat harıka gecıyo sadece onla ne guzel gulusu agzından akan suyu yarım kelımelerı pc saldırısı:)..ondan ayrı duramaz hal aldım yaa:KK43:..
ablam bzıdeydı balımla mantı yapdım annem kızım sen ascılık egıtımı almısdın mutfaga gec bakem dedı seve seve :)..enonun yuzunu una buladım hep haylaz hamurları cekdı cıg cıgde yedı hep:)..teyzosu kuban olsun pc devamlı acıkdı bı geldım herkes yazmısda yazmıs en merak ettıgım ıse yuvacık barajını goremem oldu:KK43:..
ordan bı arkadas kamera acıcakdı ama pc olmadgm ıcım kacırdım..neyse bende gıdıp reelde gorurum:)..sonra straw.konusdum yaa gene alttan gırıp ustten cıkdım uff herkesı anmak zorundamıyım az meraklı gunlerdeyım dedektıfolmusum resmen..straw sus cılegım ne olurkaydirigubbakcemile3sonra balım ı cok ozledıgmı anladım..kac gun konusmadık cunku denk gelemedık ..
gercek ablam gıbı okadar degerlıkı onun ıcın kk bıle yıkarım vallahıŞeniz
sonra enomla parka gıttık onun bı gulusune dunya bedel allahım herkesı evlat sahıbı yap ne olur benım cocugm olsa bukadar severım heralde yarın gııdm tatlıma dogum gunu hdıyelerı alım..eve yolcu ettım ama gene evde kokusu kalmıs:KK43:.sonra rıyadı aradım ona ozledım dedım..ozledım onuda napım sımdı ıcımden gecenı dedım..oda bende dedı..ama su sıraar gelemem dedı bende gel dıyen yokkı sadece sesını ozledım dedım:)..

Bugün 2. gece olucak aşkımdan ayrılalı,ayrı yatalı mafoldumben
dün gece hiiç uyuyamadım,içim titredi,uyudum hemen uyandım,
yastığını kokladım,resmini öptüm,gitmeden giydiği tişörtüne sarıldım
ağladım ağladım ağladımmm senağlama
askerimm ne yapıyor acaba diye düşündüm
dün gece çok uzun oldu sankii,sabah olmak bilmedi bi türlü
saat 5 gibi aradı askerimm,jandarmaydı ama komando oldum dedi,
yemekler çok kötü dedi,
komutanlar çok asık suratlı dedi,
iyi olucak aşkımm dedim,herşey iyi olucak,iyi bak kii iyi gör dedim,
en önemlisi,içimi yakan seni çok özledim şimdiden dedi,
sakın ağlama içim rahat olmaz burda dedi,
sensiz uyuyamadım bir türlüü dedii senağlama
SENİ SEVİYORUM BEBİŞİM dedi
ooffff sonra kapattık....birz daha konuşsaydıkk.. biraz daha sesini duysaydım
ama genede bunada şükür iyiyim dese bile razıydım :çok üzgünüm:
bir gün geçti askerlikten günlük...
zar zor bir günnn
5 ay nasıl geçicek senağlama

günlük ben bugün ne yaptım biliyormusun o cok sevdigim kıyamadıgım uzun saclarımı kısacık kestim
kuaförde sandalyeden kalkınca bi yer baktım...
benim saclarım...
nasıl tuhaf oldum bi bilsen yerdeki saclarıma baktım agladım
cok üzüldüm birden bi parcamdan ayrılmıs gibi hissettim kendimi...
sonra kesim seklini görünce gülümsedim yine cok begendim yakıstı bana
herkes begendi zaten cok yakısmıs dediler ama ilk gördüklerinde herkes nasıl sok oldu bi bilsen
aaaa diye bagırdı herkes...
inanamadılar bakalım daha görecek olan cok var tepkilerini merak ediyorum
özellikle bi kisinin tepkisini cok ama cok merak ediyorum donup kalacak bisey diyemeyecek biliyorum
bakalım görücez....
simdi yıkaması cok rahat olacak yıka ve cık...
neysene günlük bugünde böyle gecti iste herkes agzı bi karıs acık bana baktı
hadi görüsürük gene iyi geceler...

günaydın günnükcan şafak51, herkese hayırlı cumalara.s.
dün akşam aşkım pislikten kırılan mutfağımızı bi güzel temizlemiş, canım benim çok yoruldu kıyamam:kedi: burdan da kendi mallarını mezbeleliğe döndürmüş sevgili ev sahibimize de selamlarımı sunuyom:eek:lmaz: resmen bahçe gibiydi evin içi...ıyyyy
of günnük çabuk bitsin bugün, sorunsuz geçsin...çok yoruldum artık dinlenmek istiyom

Günaydın günnüküm mirmirmirmir
Uykusuz bir gecenin ardından nasıl kalktım da işe geldim bilmiyorum
Dün Almanya'dan gelen teyzemi görmeye gittim e gidince de epey oturduk hasret giderdik teyzoşumla çok özlemişim ama salı sabahı dönüyorlar :gitme:
Pazar günü de dayımlar geliyor Fransa'dan hihoyyyt
Nasıl sevindim anlatamam çocukları da çok özledim dayımları da :gitme:
Küçükken en büyük hayalimdi okulumu bitirince Paris'e dayımın yanına gidecektim bi kaç ay yada bi sene falan kalacaktım ama kısmet olmadı, çok acelemiz varmış gibi hemen evlendik :mymeka:
Dün gece eve geç döndük annecimde bizleydi onu eve bıraktık bana pazardan taze fasülye alıp pişirmiş, iş yerine götür öğlen aç kalma dedi mafoldumben
Annemden başka kim beni düşünür ki böyle, kocam bile düşünmüyor mafoldumben
Eve girdik geçti tv karşısına uzandı bende gittim biraz oturdum konuşmaya çalıştım baktım olmuyor balkona çıktım hem biraz hava aldım hem sigaramı içtim :nazar:
Oturdum oturdum boş boş, yalnızdım ama her zaman ki gibi göz yaşlarım yanımdaydı senağlama
Nasıl bu hale geldik diye düşündüm durdum ama cevabını bulamadım..
Üşüdüm kalktım yine salona döndüm koltukta uyuya kalmıştı her zamanki gibi..
Biraz tvyi karıştırdım bişi bulamadım izleyecek, aklımda onca soru varken görmüyordum ki tvde ne var :sm_confused:
Bi ara uyandı kalk duşunu al da yat sabah uyanamıyorsun dedi kalktım duşumu aldım tekrar salona geldim yine uyumuştu
Duamı etmek için abdestimi aldım giyindim pcyi açtım kızdı benim için bu saatte ayakta durmazsın kapat şunu yat dedi
Dedim sen gidip içeride yatar mısın ben dua etmek istiyorum
Ben burada yatıcam dedi mafoldumben
Sen bilirsin dedim duamı etmek için dua topicini açtım kalktı modemi kapatmaya kapatma dedim
Kadınlar Kulubu için bu saatte ayaktasın ama ben iş yap desem yapmazsın dedi
O kadar üzüldüm ki ne için dua ettiğimi bile bilmiyorsun dedim :kızgın:
Kadınlar Kulubü için dua etmiyorum ben bizim için dua ediyorum
Birazcık huzur istiyorum sadece bi parça huzur başka bişi istemiyorum dedim
Her kavga ettiğimizde böyle oluyor senağlama
Günlerce yabancı oluyoruz suratıma bakmıyorsun konuşmak istiyorum susuyorsun dedim
Konuşunca da bişi değişmiyor mutlaka doktora gitmeliyiz tedavi görmelisin dedi :1no2: mafoldumben mafoldumben
O yüzden mi susuyorsun dedim daha kaç gün sürecek bu her kavgamızda aynı şey dedim
Sen de saçmalıyorsun ama dedi
Üzülüyorum bu hale gelmemize dedim ailelerle ilgili bi konuda tartıştık mı çıkmaza giriyoruz nerede hata yapıyorum dedim
Gece üçe dörde kadar konuştuk tabi bi yere varamadık orası ayrı
sonra sarıldık uyuduk mafoldumben
ama en azından susmadık bu sefer mafoldumben
Biz birbirimizi tanımadan evlendik çok yanlış yaptık
ıkimizde birbirimiz için yanlış seçimiz dedik bu evliliğin sonu hayra gitmiyor dedik
Ama gerçektende öyle biz meğer birbirimizi hiç tanımıyormuşuz
Yaşayarak anlıyoruz bazı şeyleri, tecrübe ederek öğreniyoruz bunları
Acı ama gerçek
Biz anlaşmıyoruz yapamıyoruz
Sadece aşık olunca sevince olmuyormuş demek anlaşmakda gerekliymiş
Ne aile yapılarımız ne yetiştirilme tarzımız ne yaşayış şeklimiz kesinlikle apayrı
Hiç bir ortak noktamız yok
Bu da bana ders olsun işte hayatımın en büyük dersi
Körü körüne kimseye bağlanmayacaksın
Annem hep derdi sadece sevdiğin adamla evlenmeyeceksin ailesiyle evleneceksin iyi düşün
Ne kadar cahilmişim ben ailesiyle evlenmiyorum demiştim
Meğer öyle değilmiş, bu adam ağaç kavuğundan çıkmadı ya benneyaptımki
Üstelik ailesine karşı aşırı aşırı duygusal bi adam
Nasıl devam edeceğiz nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyorum tek bildiğim hatamızın farkına vardığımız mafoldumben
Günlerdir ağlıyorum hala ağlıyorum dinmedi göz yaşlarım senağlama
Bu kadar çok severken bunları yaşamak çok zoruma gidiyor...
Allahım bu mübarek günde bu cuma gününde ne olur bana yardım et ne olur sağlıklı kararlar verebilmeme yardımcı ol bana yol göster mafoldumben

Son düzenleme:
Güynük selammm

Ev aldı başını gidiyor,kaç haftadır temizlik neyinde yapmadım.
şimdide kös kös oturmaktayım...
beni bi dehlede gidip etrafı toplayım azıcık...kaydirigubbakcemile3
ama şuda var yarın kocem boya yapıcak oturma odasını,acep diyorum yarın kocamla beraber mi temizlesem evi..CADIARZU:gitme:
yazık ya üzülüyorum bi yandanda..
bütün hafta çalışıyor,gel bide hafta sonu boya badana yap..:gitme:
gariban kocam benim...
:nazar:Şeniz

günlük bu aralar çok sıkıntılıyım.
işyerimde baya sıkıntı var
bi de hastalancam o yüzden yine ruhi depresyonlarım mevcut.
kocamı da akşam çok üzdüm yine.
offf neler oluyo bana

günlüğüm mrhaba
moralim bozuk
askerliktendir diye asabiliğini görmezliğe geliyorum ama bazen çığrından çıkıyor.

taaaa 2 sene önce annemlerle tanıştığında neymiş ben onun yanına oturmamışım karşısına oturmşm. ya ne var bunda bu kadar büyütecek anlamıyorum. daha iyi ya annemin babmın yanına oturdum hem heyecanını yendin bende sizi öyle gördüm. seni önemsememekle ne alakası var anlamadım.

bi de bunu 2 sene sonra söylüyor bana. yanımda olmadın diyor ne alakası var bilmiyorum ben gerçekten düşüncesiz biriyim galıba.

öfff bilmiyorum daha fazlada yorum yapmıcam bu konuyla ilgili yoksa kafam karışıo.kafamçokkarıştı

Selam günlük..

Bana da bu kalbin kadar temiz yeri açırdığın için teşekkür ederim
.-tatlicadiarzu-

Bu sana ilk yazışım..Çok yorgunum günlük,işim beni feci yoruyor,neyse ki bugün tatile gidiyorum,4 günlüğüne bozcaadaya gidiyoruz..ıyi gelecek kısa bir mola,eşimle de soğuğuz 1-2 günüdür niyeyse,:uhm: ortada da bişi yok aslında ama ben çok gerginim belki ondandır,umarım iyi gelir bu tatil..

Dur ona da bir mail atayım bari,frijit bardo gibiyim 2 gündür..:1closedeyes:Hadi ben kaçar ,yeter bu günlük..
Beni özle anacım,görüşürüz tekrar,memnun oldum tanıştığımıza..kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
gunluk cok mutluyum ya.....
gece 12 den berı dogumgunum kutlanıyo....hele burda dogumgunumu kutlayan herkeze cok tesekkur edıyorum...replerle ozel msjlarla profılden ,gozlerım dolu dolu oldu ...ıyıkı burdayım ıyıkı hepınızı tanıdım cok saolun ıyıkı hepınız varsınız

çok yorgun ve bitkinim bugün kolumu kaldıramıyorum zor oturdum burayada kalkıcam hemen zaten .. olumsuz şeyler düşünmemeye çalışıyorum ama bu seferde bu kadar olumlu olmanın ters tepeceğini düşünmekten kendimi alamıyorum.. enini sonunu düşünmem lazım ama düşündükçede işin içinden çıkamıyorum .. Allah sonumuzu hayır etsin..

günlükk biliyomusun ben bugün doğmuşum:kedi:...ama doğum günümün o heyecanını bile yaşıyamıyorum...hayatımdaki ilk defa bu gün çok huzursuz ve agresifim...yaşadıklarım ne hale getirmiş beni..kırgın ,yorgun ve bitkin hissediyorum beynimi ve kalbimi...
Allahdan bu mübarek günlerde huzur istiyorum....kimse artık umrumda değil ben artık üzülmek
istemiyorum...zaman da daraldıkça pişman olmamak için dua ediyorum....hayırlı olanı yaptır Allahım
ilerde üzüleceğime daha şimdi üzülüyüm ona bile razıyım....

selamın hello günlük:icecream:
işte geldim burdayımmm:lepi:
tatil bitti çalışmak zor am geldik işte enerjimi depoladım merak etm iyiyimopuyorumnanaktan
çok güzel geçti su gibiii seviyorum gezmeyi yni yerlr görmeyi:asigim:
gelir gelmezde harika bir haber aldım teyze oluyormuşum :emir_bebek: çok sevindim günlüğüm
namı değer çatlada patla deryam anne oluyormuşhihoyyyt
daha kendisi bebek ama neyse takıldığı yrlerde yardımcı olucizz:1closedeyes:lülülülülülü
Tüm K.K ya selamlar tüm anniş adaylarınada :asigim: darısı başıma artık dimi:ecrin_bebek:,kocayı bulsak o kolayda-tatlicadiarzu- neyse hayden ben gittim.....

günlük çümmm geldim iki laf çizittiremlaelaelaelaelae

bugün h.sonu geldi diye hep sevinirdim ama bugün dedim dedim ohhh cuma gelsin ama nedense uyuşugum keyifsizim ne bileyim mutsuzum sebep yok öyle haberleri okudum ondanmı bilmem üfff güzelim dünya çocukluk yaşlarımı hatırladım ne umutlarım vardı yanaklarım al al oyunların biri biter birine başlardık arkadaşlarla şimdiyse bakıyorum o yaştaki günüm çocuklarının yüzünde bile bir mutsuzluk bembeyaz donuk ifadelerle öyla bakıyorlar suç nerde kimde bilmiyorum:nazar:

neyse günlük anladın gibi bugün kötüyüm seninde içini karatmayayım (ALLAH'ıma şükürler olsun herşeye ragmen şükürler olsunki ailem yanımda en büyük mutlulum onlar sağlıklı sıhhatli olsun ):Saruboceq:

al bir de burdan yak......CADIARZU
ben şunu bilir şunu söylerim günlük....mafoldumben
şans,şans,insanda ŞANS olacakmafoldumbenmafoldumben

Eğitim şart günlük bu lafı seviyorum nerden çıktı şimdi bu diyeceksin.Bir kullanıcı yazı yorum yapmış ama Türkçemizi katletmiş resmen benim bildiğim Türkçede sesli sessiz harfler vardır ama malesef sesliler gezmeye gitmişler oku okuyabilirsen eksi rep verdim kendilerine biraz daha türkçemizi düzgün kullanalım diyede not düştüm ne var bunda eksi repi kendine yediremedi herhalde hemen misilleme eksi rep karşılığında cevap şu "eksi rep öyle verilmez böyle verilir alsana " ŞUNA bak ya ne diyeyim tekrar ediyorum evet kesinlikle eğitim şart

selam günnüküm
akşam konser çok güzeldi çok eğledik.
konserden sonrada yemeğe gittik
veeee bugün çok uykusuzum
canım çalışmak istemiyor.neyseki bugün cuma
ve yarın sadece yarım gün çalışıcam ve sonra tatil
bakalım hafta sonum nasıl geçicek

X