Kadınlar Kulübü Günlük

dün gündüz ve gece alev alev yandı kızım :çok üzgünüm:

öyle bitkin düştü ki şimdi hala uyuyor.
arada sayıklar gibi değişik sesler çıkarıyor..

Allahım ne zor büyüyor bu bebekler..
o iyi olsun da ben başka bişey istemiyorum...

naber kız günnük
bizim işin belli olmsına az kaldı biliyomusun
haftaya bu günlerde belli olacak bakalım herşey hayırlısıyla... :Saruboceq:

günlükçümmm ben geldimmm

bugün sabah 9 da kalktım duşumu alıp doktordaki randevume hazırlandım içimde bir heyecan korku anlatamam ya kötü çıkarsa diye neyse eşim ve kızımla birlikte doktoruma gittim tahlil sonuçlarım iyiymiş eşimde bende ohhhh dedik kocişim yanagıma muzip bir öpücük kondurduŞeniz :eek:

sonra oradan kızımın doktoruna olan randevumuz için ayrıldık kızımın doktoru idrar tahlili istemişti kzı çocuklarından idrar tahlili almak ne zormuşlaelaelaelaelae ya poşeti yapıştırdık bekle bekle yok çiş yapmıyor 1-2 saat bekledik uykusu geldi yok sonra doktoru dediki alıp seveyim belki yapar aaa doktor kucana aldı benim kız çiş yaptı:roflol: neyse şükür onun tahlilleride temiz çıktı ALLAH'ıma bin şükür biraz bogazlarında enfeksiyon buldu doktoru ama dikkat edin dedi ilaç vermedi :dance:

sonra kızımı eve bırakıp işe geldim ama kocişimle ögle yemegi yedik başbaşa sonra beni işe bıraktı Şeniz:nazar:

ALLAH'ıma hep şükrediyorum bana verdiği hayat için:Saruboceq:

sevgili günlükkk;
sadece hayata ve hayatın bana verdiklerine şükretmek istedim bugün!
çocuğum için,evim için,eşim için şükürler olsunn!....:Saruboceq:

Günlük nann delikafadulden

Çok heyecanlıyımmmm delikafadulden
Az önce ev telefonu çaldı
Annem açtı, telefon banaydı
Kalbim duruyordu, çünkü iş başvurularıma cevap gelmesini bekliyordum
Veee tahmin ettiğim gibi iş için arıyorlardııı delikafadulden

Işıkkent dedi ve benim gözlerim böyle oldu :1shok:
Çünkü en çok çalışmayı istediğim yer o okul
ış başvurusunda bulunmuşsunuz, sizinle görüşmek isteriz dedi
Evet evet evettttt zemuszemus
Yarın sabah iş görüşmesine gidiyorum
Nolur olsun günlüğüm nolurrrrrrrrr :Saruboceq:

Eeee şimdi ne yapmalı ne etmeli ???
Ne giysem, makyajım saçım nasıl olsun ???
Anacım bu benim ilk iş görüşmem :roflol:​

selam günlük..
çoook zamandır yazmıyordum sana..kısmet bugüneymiş...
bugün benim doğumgünüm...son 20 li doğumgünüm ta 29'a bastım bugün...eşim 5 taş almış...okadar sevindim. ki..toplantıya koşturuyodum elime bişey tutuşturdu ben de ne acab bu derken bir açtım ki yüzükmüş...canım kocacım benim...

ama herşeye rağmen canım biraz sıkkın...dün kan vermiştim..az önce tahlillerimi aldım..hamile değilim...biliyorum çok erken yaptırdım daha adetime 12 gün var ama sabredemedim işte...

Allahım n olur doğumgünümde senden dileğim bana tatlı sağlıklı bir bebek ver :Saruboceq: amin...

Günlük :kedi:

Yeğenim 9 Eylül matematik bölümünü kazandı çok çok mutluyuz kaydirigubbakcemile5

Sadece çok yorgunum ama tatlı bir uykuyla kendime geldim bugün çok şüküropuyorumnanaktan

Testlerimde yapılıyor inşallah bir sorun çıkmaz hep dua ediyorum az kaldı günlüğüm ama hazırlıklara henüz başlamadık hele bir tatile gidip gelelim sonrasında nasipse sıkı bir iş bizi bekliyor yine yerimseniben

Neyseki hava serinlendi azıcık kendime geldim bende umarım bundan sonra dahada serinleralkisalkisalkis

sevgili günlük,
bugün kocamla epey bir sohbet ettik,daha doğrusu dertleştik....daha doğrusu ben döktüm içimdekileri o da dinledi,yorumlar yaptı.....
cok sevgili ve saygıdeğer kayınpederim ne demiş ???
''herkesin cocuğu olacak diye bir kanun yokkk ''
vay beee sağolasın... nasıl baba denir bu insana??? daha biz ilk tüp bebe olayına bile tam girişemeden...yazıklar olsaun sana...
sen bana bize bu lafı söyledin...Yüce Allah bilsin seni ve senin o sevgili karını.......ben kırmayayım,saygısızlık etmeyeyim dedikçe ...demekki senin bizim için düşündüğün şey buymuş....
yarın birgün bebeğimiz olduğunda merak ediyorum o bebek üzerinde nasıl bir hak iddia edeceksin....
sen ve o çok sevgili karın gömün başınızı kumlara devekuşları gibi....,gerçi sizin oğlunuza yok hayrınız,sevginiz.....
bana mı torununuza mı olacak....

merhaba günlük
bugun cok sessiz bir gun disarda yagmur var
oglusumda uyuyor ne cok yoruyor annesini sipam ama onun cani sagolsun
yemegimde hazir ohhh benden rahati yok simdi
agustos sonu tatile cikacaz gunler gecmek bilmiyo gecsede tatil yapsam cok ihtiyacim var buna
simdi kocacim gelecek oda yorgun kiyamam ona ben cok seviyorum kocami yavv:asigim:

slm günlük sorma oğluşum nezle oldu burunlar tıkalı offf dün gece hiç uyumadı bizide uyutmadı saolsun 1.:30 du saat eşim sen yat ben bakarım dedi öyle uyuyup kalmışım sabah 5 te baktım sesi geliyor su istedi tekrar uyudu ama hep mırın kırınlı 10 dakıka arayla hep uyandı.Bugün biraz daha iyi iyiymiş böyle yemek yemezse olcağı bu hastalıktan kurtulmaz çok kızıyorum dün akşam anlattım bir bir şükür yemeğini yedi bugünde yemiş akşama istediği yemekler var onu yiyecekmiş offf canımın içi işte günlük hafta sonu evde boya var yandım valla ne edeceğim bilmıyorum annemlerde gelecekler yardıma bakalım zaten imkansız bitmez inşallah toparlanabiliriz hadi günlük görüşürüz sonra kendine dikkat et

günlük...
ayaklarıma kara sular indi.. :bbo: bugün deneme sürşüne gittim..başka bi hoca vardı..bana dediki..ee sen zaten sürüomuşsun bu sefer kesin geçersin.. :lepi:
ordan gittimm portör aldım..sonra onaylattım..sonraaa gittim teslim ettim..öldüm ve bittim..
karnım acıktı..
cook yürüdüm5 kilo vermişimdir heralde kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3
yrn işimin ilk günü..inşallah ii ve güzel geçer.
seni ve asipigrnsesimi öper esenlikler dilerim.. kaydirigubbakcemile Şeniz opuyorumnanaktan

günnük nabıon nasılsın?
ben cok ıyım..
Sabah aılecek cok uzucu bı olay yasadık ama sonucu ıyı oldu dur bak anlatıyım...
Abıme askerde bı komutan kafayı takmıs hatta utanmadan bugun bır tane tokat atmıs..
abımle konustuk kanka cnm acıyor sıkıldım dıyor.. anladım altında bısey var sesı kotu gelıyordu :KK43:
noldu anlatırmısın dedım basladı anlatmaya.. ben dınlıyorum demlenıyorum bısey bellı etmıyorum ama patladım patlıycam..
sızın ozlemınız yetmıyor bırde burdakılerle ugrasıyorum dedı.. bıtmez benım askerlıgım taktı kafayı bana sırf sızı dusunuyorum sız olmasanız kıymıstım canıma demızmı :kızgın:
cok kotu oldum gunluk aglamaya basladım ama bellı etmıyorum deme boyle seyler nolucak ne beklıyordun askerlık bu ıyısıyle kotusuyle bıtıcek dort dortluk yer ararsan bulamazsın kendıne gel bıraz bunları duymamıs olıyım dedım ama ıcım gıdıyor bunları derken sırf onu kendısıne getırmek sılkelenmesını saglamak ıcın boyle konustum.. yaklasık 36 dk.lık bır tlf konusmasından snra kapattım telefonu hemen bi şekılde karakolun numarasına en ust yetkılı komutana baglanıp derdımı anlattım...
adam sasırdı yatıstırmaya calıstı fln hemen askerımızle bızzat ılgılenıcem dedı..aradan 15 dk gectı yenıden aradım 'askerıyede dayak var mı ' dıye yuzune vura vura sormak ıcın ılk konusmada sınırden unutmusum.. aradım yenıden zorla baglandım ve sorumu sordum ne dıycegını bılemedı kesınlıkle olmaz sız yanlıs anlamıssınız ben askerımızlede konustum hallettık sız merak etmeyın o bıze emanet vs..vs.. demeye basladı.. kapattık ama benım ıcım rahat degıl adam darp yk dıyor ya alamadım hızımı babamı aradım askerıyeyı aradıgımı komutanla konustugumu ama onunda bu ısın pesını bırakmaması gerktıgını soledım.. annecım ya cok uzuldu.. hemen aramıslar butun komutanlarla konusmuslar hepsı tekr teker ozur dılemıs.. abımı odalarına cagırıp annemlerle konusturmuslar ve bıdaha degıl bır tokat en ufak laf bıle edılmeyecegıne soz vermısler.. buyuk bır curcunadan snra ıs tatlıya baglanmıs... abıme yenı bır gorev verılmıs ve artık nobet bıle tutmıycakmıs.. ıcım cok rahtladı gunluk az bıle anllattım daha nler yaptık gormenlazım.. bız vatanı korumak ıcın gonderıyoruz onların yaptıgına bak hala aklıma geldıkce delırıyorum..
abım kızmıs bıraz bana senınle dertlestım anlattım ortalıgı karıstırdın dedı ama genede aferım bıdaha yapma ama ıyı ıs cıkardın dedı -tatlicadiarzu-
gunnuk ınsanın canı gıbı yk cok ozledım abişimi uzun zamandır ıcım bu kadar acımamıstı..
kaç gundur cok kotu ruyalar goruyordum herhalde buna ısaretmıs ama atlattık ınsallah bıdaha yasamayız bunları..

gunnuk bı kez daha anladım hersey bos ınsanın aılesı gıbısı yk...
butun askerlerımız Allah'a emanet bız bılmeden daha neler neler yasıyorlar ama anlatmıyorlar.Allah yardımcıları olsun hayırlısıyla hepsının gelmesını nsıp etsın ınsallah :Saruboceq:
gunnuk cıkım artık mesaı bıtıo bugun gıder ayak geldım sana nabım yogundum:kahve:
mucksss opuyorumnanaktan

Selam günnükcüm :ecrin_bebek:

Avatarımı değiştirdim baaaak lülülülülülü çocukluğumda aşık olduğum Tarık Akanım :asigim: ilkokulda annem harçlık verdiğinde harcamaz biriktirir piyasadaki tüm pozlarının kartpostalını alırdım hangi dergide fotoğrafı ya da posteri çıkmış alırdım hayat hikayesinin ayrıntılarını bilirdimkaydirigubbakcemile3 bi de eve gelince kartpostalları saklardım annem görür de kızar diye gizli gizli bakardım kafamçokkarıştı ama çok yakışıklıydı bee Şeniz hele bir kaç sene önce sapanca gölü kenarına gitmiştik bir anda yanımızdaki masada gördüm onu film çekimi için oradalarmışkafamçokkarıştı birden ah canımmm demişim senağlama saçlar bembeyaz olmuş ama hala yakışıklı :eek: neyse günnük her genç kızın hayranı olduğu bir artist vardırhihoyyyt ben kaçtım görüşürüz baaayy :lepi:

Günnüş ben geldimmm
Dün teyzemlere gittik eğlendik bayağı kuzenler falan güzeldi.zemuszemus
Eve kuzenim bıraktı diye sevgilim kıskandı yaa bu kadar olur:kızgın:
Neyse dün küsmüştümm sabahta telefona cevap vermedim.Bu saate kadarda temizlik yaptım mutfağı temizledim aramış kaç kez mesaj atmış ayrıca kontör yüklemiş çokta umrumda:dilcikar:
Ayy çok yoruldum yaa pfffffff:nazar:

evet gunluk dertleselım bıraz,bugun evde yalnızım herkesler ıse gıttı
sabah teyzecıgım kahvaltıya cagırdı benı canımmmm bıber bıle kızartmıs cok sevdıgımı bılır
sonra bı kız mantara ıyı gelen bı sabun onermıstı onunla 5 de bulasacaktık
bulusma yerıne gıttım bekledım bekledım yok gelmedı
bıraz kızdım ama bazı ınsanlar boyle ıste sozlerını tutmuyolar bende
bı soz verdıysem yerıne getırmek ıcın ölurum
neyse eve geldım bıraz temızlık yaptım
merakımdan esımın msnı ne gırdım mtanımadıgım bırı vardı sanırım kız ama yazmadı
ben de yazmadım oooo adam baslamıs bıle capkınlıga ben uzuluym durayım
o kadar cok evlılıgımı kurtarmaya calıstım kı ama olmadı
allah o babasının da versın kalbıne gore kendısının de
benı bu kadar uzmeye onların hakkı yoktu.....
suskunlugum asaletımdendır
bır lafa bakarım laf mı dıye
bır de soyleyene bakarım adam mı dıye?

naber günnüküm sana ne zamandır yazmıyorum
hafta sonu çok güzeldi okuldan arkadaşımızın nikahı için
uzaktaki tüm okul arkadaşları toplandık
arap şükrüde felekten bi gece çaldık.rakı balık fasıl çoook güzeldi
ertesi gün nikaha gittik ordanda dağ yolunda yemeğe
günlük belki 3 seneliğine yurt dışına çıkabiliriz
okuldan arkadaşımız çorluda fabrika açmıştı kendine iplik fabrikası
maliyetleri düşürmek için yurt dışına gidiyomuş proje devletten geçmiş
iplik ve dokuma fabrikası açıyo
dokumadan anlamadığı için eşimle bizi çağırdı işletmenin başına geçmemiz için
şartlar çok iyi günlük umarım olur ve 1 sene sonra 3 yıllığına gidebiliriz
kariyerimiz ve birikimimiz için çok iyi olacak
bu akşamda dumanın konseri var günlük çok mutluyum oraya gidicez
inşallah çok eğleniriz
hadi görüşürüz günlük

Günlük kardeş ben geldim;

Tek kelime özet geçiyorum uzun uzun yazmıyorum!!!

BUGÜN GÜNLERDEN YARIN,YARIN GÜNLERDEN UMUT!!!

İşte bu kadar,görüşürük günlük kardeş

ARAMA HIC BUNDAN SONRA KAYBETTIN BENI
EZELINI EBEDiEN SILDIM HERSEYI
ISTERSEN VUR ÖLDÜR BENI ARTIK DÖNEMEM GERI
UNUTAMAM GECENLERI AFFEDEMEM BEN SENI
DILERIM SEN KENDIN GIBI BIR ZALIME YANARSIN
ETTIGINI CEKTIGIMI SEN O ZAMAN ANLARSIN

SEN HALA BENI DELI GIBI SEVEN DELILER GIBI ÖZLERMISSIN
SEN HALA BANA ASIK OLSAN NOLUR OLMASAN NOLUR
SEN HALA BENI DELI GIBI SEVSEN NOLUR SEVMESEN NOLUR
BEN SENINLE YASARKEN SUNU ANLADIM OĞLUM
SENDEN BANA NE KÖY NE DE KASABA OLUR
SEN VARYA SEN SEN HAYATIMDA TANIDIGIM EN YALAN EN YILAN EN SAHTEKAR OLANSIN
SEN VARYA SEN ULAN AKREP KENDINI SOKAN
ULAN CINGIRAKLI YILAN
SEN BENIM ÖMRÜMÜ SEN BENIM YÜREGIMI TÜKETTIN
ALLAH DA SENI TÜKETSIN
CÜNKÜ TERKETTIM SENI TERKETTIM SENI

BITTI BURAYA KADAR SIMDI SONSUZA KADAR
ARTIK BENDEN BUKADAR
NE HALIN VARSA GÖR
TERKETTIM SENI

Ah Be Güzelim Aylardır Sana Siirler Yaziyorum Ya
Sende Saniyorsunki Hala Seni Deli Gibi Seviyor Deliler Gibi Asigim
Yok Yavrum Yok
Ben Senden Nefret Ediyorum
Ha Diyeceksinki Ama Nefret Sevginin Yarisidir
Yok Gülüm Yok
Ben Nefretin Askin Sevginin Ne Oldugunu Cok Iyi Biliyorum
Ben Senden Nefret Ediyorum
Ben Seni Hic Sevmemisimki Zaten
Hatirlarmisin Yillar Önce Seninle Tanisdigimiz Ilk Gece
Sana Iki Kelime Söylemistim
Bak Benim Yüregim Benim Askim
Namlinin Ucundaki Bi Mermiye Benzer
ıki Seceneğin Var
Ya Sıkarsın Ya Horozu ındirirsin
Sense Ne Tetiye Bastin Nede Horozu ındirdin
Sense Diğerlerinden Dahada Dahada Dahada Çıktın
Sana Söyleyecek Söz Bulamiyorum
En Azindan Gidenin Arkasindan Haykirmistim
Sen Alcak Sen Hayin Sen Serefsizsin Demiştim
Ama Sana Söyleyecek Söz Bulamıyorum
Ha Sana Söyleyecek Söz Bulamıyorum Derken
Gecenlerde Seni Rüyamda Gördüm
Ve Rüyamda Sana Hayatın Boyunca Unutamayacagin Dört Kelime Söylüyorum
Sende Bunu Beynine Çivi Gibi Çak Olurmu
Çünki ılk Ve Sonkez Söylüyorum
Senin ıhanetini Ayakta Alkişliyorum

5 Yıl boyunca beni kandırdığın beni kendine inandırdığın hergün için RABBıME dua ediyorum ALLAHIIM bildiği gibi yap onu ,.. nefesimi aldı, canımı acıttı ıslah et onu RABBıM diyorum... şimdi beni arıyıorrsun özledim seni çok özledim diyorsun ve rüyanda gördüğünü melek olduğumu görüyorsun annemi görüyorsun kızım seni çok sevdi neden bunu ona yaptın die sorduğunu söylüyorsun.. daha duuurrr o vicdan azapları yeni başladıı sen benim 2 ay neler çektiğimi bilmedin o seninle geçirdğim 5 yılın her saniyesi için dahada çok vicdan azabı .çekiceksin beni kandrıırdğın inandırdığın günler için.. Benim günahım yoktu ben sadece seni çok sevdim inandım ve değer verdim kendimden bile çok önemsedim seni deli gibi sevdim 5 yıl boyunca hep ufuk dedim hep seninle attı kalbim ama sen canımdan can aldın içimi yaktın gözyaşlarımı aldın daha durr bunlar daha başıı sen beni mahvettin sen benimle oynadın yaa KURBAN OLDUĞUM RABBıM ARTIK GÖRÜYOR VE ARTIK SIRANIN SENDE OLDUĞUNU ODA BıLıYOR ŞıMDı SIRA SENDE vicdanım çok rahat benim...

Son düzenleyen: Moderatör:
X