Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük öyle birşey olduki
Aklıma geldikçe hala gözyaşlarımı tutamıyorum.
Rabbimin büyüklüğüne,onun kollarının en şefkatli kollar olduğuna bir kez daha şahit oldum.
İnanılır gibi değil günlükçüm ama mucizeler rabbimin.
Şükürler olsun ona,binlerce kez.
Ve kızların hepsine söyle günlük
Ondan istesinler,sadece yaradanadan istesinler
Yürekten yapılan hiçbirşeyi geri çevirmiyor o.
Sadece ve sadece yüreklerinin sesiyle konuşsunlar.
Hala şoktayım günlükçüm,sanırım bir sürede çıkamıycam bu şoktan

Yar senin hediyen bir gönül ağrısı
Ah ölüm olmalı yok aşk değil adı
Aşk bizi terketti
Ah ne gelir elden
duygularimi tercume ediyor be gunnuk

Günlük..

Kuzenimin Düğününe Sadece 1 Gün Kaldı.. Canım Benim Çocukluktan Beri Yediğimiz İçtiğimiz Ayrı Gitmediği Kardeşim Yarın Evleniyo..
Gerçi 9 Ağustosta Birde Bitliste Düğün Var..
Erkek Tarafı Ordada Düğün İstemiş :kedi:
Mecbur Gideceğiz Bakalım Bi Oralarıda Görelim..
Nasıldır Hava Ne Giyilir Ne Edilir Bilmiyorum Hiç..
En Kapalı Kıyafetleri Koymayı Düşünüyorum Her İhtimale Karşı hihoyyyt
Kuzenim Zor Durumda Kalmasın Demesinler Kız Tarafına Bak :1shok: :roflol:
Neyse Şekerim Az Önce Sağ Ayak Serçe Parmağımı Sandalyeye Vurup Patlatmış Bulunuyorum..
O Yüzden Gidemiyorum Yardıma Güzeller Güzelime :gitme:

Merhaba bizim günlüüüüüüüük,

ac bakalim yeni sayfayi :kahve:
ha söyle..
dün bilion misafir vardi,bugün gittiler evet bugün diyebilirim cünkü gece saat 3 dü :bbo:
cok yorgunum cooook bitkinim, ama güzeldi opuyorumnanaktan
cok eglendik..her ne kadar et'i sevmesemde bende mangal esnasninda oturabildim sırnaşık şey

pastam iyi oldu -tatlicadiarzu- yediler, biraz artti.ama niye artti ? cocuklar tatli yemiyormus :1shok: ilk defa gördüm ya neyse bana kaldi tiramisu lülülülülülü delikafadulden

gece millet gittikten sonra bide dusa girdim, ooohhhh mis gibi oldum.. simayi daha önce yikamistim zaten :asigim:

selcuk da girdi, girdigi bisey degistirmedi cünkü kalkti bidaha köfte yedi :mymeka:
pis bide utanmadan yatak odasina getiriyor,yok cok yorgunmusda hemen yiyip yatacakmis :mymeka: olduuuuuuuuuuuuu bak bakim bende o göz varmi :1closedeyes:

neyse ayak üstü mutfakta yemis :icecream:
öle bi uyudumkiiiii abuuuuu sorma.. neyse yarin yine ofise gidicem,simayi yanimda götürcem :asigim: hem sIkIlmam hem kafam rahat olur :asigim:

hadi günnük ben eccük biseyler atistirayim.. cok susadim yav kafamçokkarıştı

Merhaba günlük...
Yaradan Rabbime 8 gundur dualar edıyorum ve ınanıyorum...
Benım bırıcık askım operasyonda ve hayatıma gırdıgı gunden berı ılkdefa dun ve bugun sesını duymadan gecırdım...
Ne oldugunuda bılmıyorum...
Asker eşi olmak ne kadar zormuş meğer...
Ellerımı kaldırdım semaya gece gunduz dua edıyorum...
Sende inan olur mu günlük...
Hayırlı haberlerle dönmek üzere...
Hoşçakal...

gunlugum.. sevgili pek muhterem gunlugum..
az evvel bir karar aldim.. hayatimda bazi seyleri degistiricem.. en eskisi gibi olacak hersey. 8 yil onceki gibi.. hala hatirlayip aah aaah demeyecem.. degistiricem.. ne yazik ki o zaman bunu anlayamayacak degerlendiremeyecek insanlarin icerisinde oldugumdan dolayi ve yasadigim o buyuk acidan sonra vazgecmistim. ama artik dusundum de vazgectiklerimi kaybettiklerimi geri kazanmaya baslamaliyim.
ben bu degilim ki gunlugum :)

cok cok ama cok farkli bir insandim. bguunku halime bakinca uzulup durmuycam artik eskisi gibi.. kahrederek bir ask yasamayacam artik buna kesinlikle karar verdim.
mutlu olucam dibine kadar sapina kadar hem de. kimse de umurum degil artikin.
izin vermezsem beni uzemezler. ben bile izin vermezsem kendimi uzemem. kendimi uzmucem bundan boyle.
giden gitti gunlugum giden gitti geriye kalan enkazdan yeni bi insan yaptim ecis bucus ne oldugu belli olmayan. simdi onun da tamamlanma mukemmel olma isil isil parlama zamani geldi.

gecmisi geride birakip yuruyorum bunda boyle.

Sevgili Günnüşüm ben geldim yine
Uhhhhhh çokkk yoruldum yemin ederim temizlik yaptım yarın annem geliyooo delikafadulden
YArına ne yemek yapsam diye düşünüyorumm CADIARZU
Yarimde uzak yerlerde üff çok özledim onu kazasız belasız gelsinn :Saruboceq:
2 ay öncede gitmişti iş için şehirdışına sürekli aramıştım kaydirigubbakcemile3
Şimdi hiçç aramadım mesaj atmış kaç tane kafamçokkarıştı
Cevap vermicem işte :mymeka: Ayy çok acımasızım yaa:jeyyar:
Eminim aramadığıma o da çok şaşırmıştır-tatlicadiarzu-
Ayy çok sıcak annişimi özledim aşkitomu özledimmmafoldumben
Yarın olsa keşke hemen yaa
İlacımda yarın bitiyoo .....Hemen regl oluyum:Saruboceq: Yoksa patlayacam

çok sıkılıyorumbe günlük çok yalnızım çocuklarda bugünlerde öyle yaramazlarki canlarım benim galiba bana fazla geliyor yaramazlıkları ama genede onlar benim herşeyim

günlüük;
Allah aşkımdan bin kez razı olsun onun hakkını ben ödeyemem .
Ne istesem yapıyor bana değer mi bilmiyorum ama o değdiğini düşünüyor.
Allah bozmasın hep böyle olalaım günlüğüm ya.
En kötü günümüz bu olsun derim hep inşallah herşey daha güzel olacak.
Bizde bu yürek ve taş gibi akıl oldukça herşey olur gibi değil mi:smiley-cool:

merhaba günlük...

ilk defa yazıyorum ilk defa birşeyler paylaşmaya çalışıcam seninle..
olan biten ve burda anlatılmayacak o kadar çok şey varki..
keşke cisimlenip karşımda durabilseydin
uzun uzun anlatabileseydim
olanları oldurulanları..
içim acıyarak
avazım çıktığı kadar sustuğum zamanların inadına
sana ,hiç tanımadım sana
hiç susmayacakmışcasına
ağlamanın , bağırmanın, hatta umursamazca küfür etmenin tadına vara vara
anlatabilseydim olan biten herşeyi..
sözümün , hıçırıklarımın , bağırmalarımın en doruğundayken
durdurulmadan ,susturulmadan , engellenmeden özgürce
soru sormadan sadece dinleyebilseydin keşke..

günlügümmmmm
harika bir izinden sonra yine buralardayim...
kisacikti ama her günü ayri güzeldi..
kosturmaktan epey yorgun düssemde hic bitmesin,hep türkiyede kalayim istedim..
simdi izin sonrasi saskinligi yasiyorum,alisamadim daha..
türkiye gibi bir cennette yasayan arkadaslarim lütfen degerini bilsinler..
ah günlük ahh,civil civildi hersey heryer herkes...
saglik olsun napalim,bizimde ekmegimiz burdaymis..sagligimiz huzurumuz olsunda...

mrb günlükcüm..
birkaç gündür giremiyordum genelde eve geç geliyorum, yazacak halim olmuyor.

öncesinde şöyle anlatayım, iki gün önce gece erkek arkadaşımla tartıştık.
aslında tartışmak değil, o tartışmaz.
ben biraz üzerine gittim. o da benim damarıma bastı.
kötü bir gece geçirdik ama sonrasında geri adım attık ikimizde...
ve dün akşam için plan yapmıştı, buluştuk.
gayet mutlu, huzurlu bir geceydi.
canlı müziğe gittik bir bara.
baya eğlendik.

cuma günü de onun bir arkadaşı eşlik etmişti bize(bölümden bir çocuk benim de arkadaşım sayılır ama çok samimi değildim)
deli gibi güldük o gün. çok eğlendik yine.

dün gece de kendini facebookta ilişkide olarak seçmiş erkek arkadaşım:)
jest yaptı bana, çünkü öyle şeylerden hiç hoşlanmaz.

bugün maçı beraber seyredecektik ama ben evden çıkmayım dedim, annemle ve kuşumla takılayım biraz dedim.
maçı da ikimiz de evlerimizde seyredeceğiz.
güzel günler, güneşli günler ha günlük:)

gunluk nbersın....ben ıyıyım dıcem ama suan yıne bel agrım var zor noturuyorum...
bugun evdeyım....
arkadasımla vapur turu yapıcaktık ızmıte gdıp gezıcektık..sahılde otrcaktık am aannesı gelıyo koyden ıptal oldu bıızm plan...
aksam demet akalın konserı var,gecen haftaydı ıptal olmus...belkı kardesım yetısırse oraya gdıcez...gtsekte olur gtmesekyte modundayım...
dun noldu gunluk :)anlatıyorum...
evın telınde caldı annem komsudydı...babam yemek yıyodu..kardesım actı telı bana getrdı..bı akrabamız tanıdık sana kısmet buldum dıyo,bole seyler ayıp degıl dıyo bana ..babamda yamnımda bıse dıyemıyom guldum...anlatıyo o sole bole...ıste bende cok gorstum evlenen kadar ayıp degıl dıyo..neyse baktı ben konusmuyom annen gelınce arasın dedı...:))annem geldı konustular...ılla cocukla ben gorscekmısım ben gtmem dedım...ozamn bız gelıyoz dedıler...anam yenı dustan cıkmısım sac bas fora:)
bı hazırlanısm vardı sorma..geldıler neyse...kahve falan ...gttıler...ardılar yıne ..bugunde aradılar ...benım bı gulmem yetmıs onlara cok begenmısler:))ılla olsun dıyolar ...olursa evlerı yalovadaymıs...bız golcukteyız ...uzak dıyoruz bız...tabı daha bız anlasaczmı bellı degıl ama ...ben once sartlara bakıyorum...yok yanı ben uzakta yapamam bıde altlı ustlu...yıne arıcaklarmıs..anneme dedım yok dıyo de dedım gorsmeyede gerek yok...olmucak ınsanla nıye gorusıyımkı...ask ıstıyom ben ya...sevmek ıstıyom..ve sankı hıc sevemıcem ben gunluk..ılktı btt gttı sankı...
bu ay zaten hele bu hafta benım ıcın cok farklı gecen seneyı yasatıyo bana...son gunlerımızmıs meger...gecen aksam baya bı zmaan sonra ılk defa aglayarak uyudum...her an her msj her soz gozumun onune geldı...ne zor bı agusts yasadım ben ya...ne kadar acıydı ....ne kadar agladım...sımdı hıc yasanmamıs gıbı gelsede bazen ogunler ıcın ıcım acıyo...allah kımseye yasatmasın ...kımseye...
kımseyı sevdıgınden ayrmasın...
ınsallah bıdaha bole acı yasamam...ve ınsallah daha cok bırını severım ve sevılırım...herkez yaptıklarını bıgun odesın...hemde anlasın neden yasadıgını...allaha havale ettım..allah buyuk dıyorum...gectı allaha sukur ıyım bazen kotu oluyorum ama kısa suruyo...su agustos gecse hayrlıısyla ...hergununde baska bı anını hatrlıyorum...koca bı yıl oldu gunluk...koskoca bı yıl...vaybe dıyorum..ne gecmez dedıkelrımız gectı...ne gunlerdı...allah hakkımızda en hayrlısını nasıp etsın

hala inanamıyorum be günlük..
27 senedir düz saçlı olan ben,
bugün gidip saçlarıma su dalgası yaptırdım :kedi:
kuaför gecen sefer beni göndermişti,
saçların çok güzel sağlıklı,yazık etme diye..
bu sefer de iki kere sordu,
ben boşver yap dedim..

tamam saçlar uzun,gür ve sağlıklı.
ama sürekli topladıktan,
herhangi bi atraksiyon yapamadıktan sonra ne yapayım ben sağlıklı uzun saçı.
güya çok vaktim varmış gibi kendime bi de maşa aldım-tatlicadiarzu-
sadece 2 kere yapabildim,
o kadar.
bebeli kadınsın sen neyime maşa:nazar:

aynada kendimi ilk görünce,
Aman Allahım dedim,
ben bunca saat bunun için mi kuaförde canımı teslim ediyodum sıkıntıdan.:bbo:
alışırsın alışırsın dedi kuaförüm kaydirigubbakcemile3
neyse ki kocacım pek beğendi,
bakıp bakıp duruyor :asigim:

bakımsızlık canıma tak etmişti artık,
en azından yine bakımsız olurum ama belli olmaz -tatlicadiarzu-
azcık kendime geldim walla,
ohh bee şakkıdı

bugun mıranın dugunu var ve sıkıcı b gun kuafore gıt dıyo annem saclarını yaptır ama hıc canım ıstemıyo
sıkılıyorum ya,esımden de hıc bı haber yok
o da gozden cıkardı benı valla aman ne yapıym ayrılmak en mantıklısı bızım ıcın
cok da uzulmuyorum aslında alısıcaz artık kacıs yok
kıyafetlerımde almanyada burda tek bı kotum var onunla ıdare edıyorum gunlerdır
gerı de ısteyemıyorum esyalarımı neden bılmem esyamı alırsam artık bı alakam kalmayacak onunla
ondan da korkuyorum uffff ya ne olucak benım sonum

geçemedim sınawı..
o kdr heveslendiğim ehliyet sınawından kaldım..
yaa nefret ediyorum kendimden
sınawın sabahı regl oldum
karnımın agrısından ölüodum nerdeyse
soguk soguk terledim..
sonra gittim
başlicam
tam kalktım önümde bi adam
cekilmio kornaya bastım
yani her şey beni buldu
daha fazla yazamicam..

çok yorgunum günnükmm yaaa :bbo: iki gnden beri alışwerişteyz annemle öldümmm :bbo::bbo: ama moralim düzeliyo gbi tatile de gdicem 22 ağustostaa 10 gn kafa dnlycem bol bol güneşlenicemm eskisi gbi simsiyah olucam içip içip dağıtıcam :içelim:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 günnükm ya ben onu çok sewiyorum bliomsn :kedi: opuyorumnanaktan aklımdan çıkmıyo o bi gn belki yeniden olucak bşiler inanıyorm ben kimseyi hayatıma da sokmıycamm mafoldumben hala üzülüyorum ama napalm kaderr....... ya işte ölee mirmirmirmir ay günnüşşm Sedammla akmerkeze gdiorz perşembe gnüü yine ciciler alıcam kendimeee :asigim: bi de KK sağolsun Ender Saraçn bronzlaşma formülünü buldm burdann o yağları alıcam kendime tatilde bi güzel yanıcam kaydirigubbakcemile2 3 kız gdip kafa dinliycez km karışır bize oteldee ooohhh rahatım yinee kaydirigubbakcemile5 ah günnüşm bunlar iyi güzel hoş ama bi de gel gör içim kan ağlıyo amaa GÜZEL ANLARIMI KÖTÜ HATIRALARIMIN BOZMASINA ASLA İZİN WERMİYCEMM yerimseniben

Günlüğüm inan artık olan bitenlere beynim çalışmaz oldu :umursamaz:
anlayamıyorum artık bu dünyayı hayatı hiç bişeyi :1ninca:
yapma etme dünyası bu derler genelde,
ben kime ne yaptımki ben bunları yaşıyorum :sm_confused:
biiitttssssiiiinnnnn artık bu hayatımdaki olumsuzluklar mafoldumben
çünkü artık bunları kadırabilecek güçüm kalmadı :1no2:, tükeniyorum artık senağlama
Alacağım dersleri aldım hayattan hatta fazlasını,
tabiikide mutlu günlerim oldu hayatta ama olumsuzluklar olumlulardan daha fazla bunu sende çok iyi biliyosun,
en acısını da hastanelerde yaşadım, ölümle burun buruna geldim senağlama
Allah herkese sağlık versin, sağlığın değerini günlerce yatarak geçirdiğinde anlaşılıyor gerçekten
bu gün nolduysa oldu yine o günleri yaşadım istemeden, hastalığımı yine hatırladım mafoldumben
hastaneyle ilgili bi dizi gördüm mahfoldum resmen, film şeridi gibi geçti gözümün önünden o günler yine. Ambulanslar, hemşireler, serumlar, iğneler, doktorlar, yerleri sildikleri o çamaşır suyun kokusu bile halla burnumda duyuyorum, hele o tuzsuz yemekler... senağlamasenağlama
oofffff hatırlamak istetemiyorummmmm istemiiyorruummmm :çok üzgünüm:
piskolojim alt üst gerçekten :a015:
şu anda tek ihtiyacım huzur ve mutluluk hemde çok ihtiyacım var mafoldumben

X