Kadınlar Kulübü Günlük

sewgılı gunlugum jnm ck sıkkın oglum bı aydır babasının yanında goremıorum dahada orada kalacak babamın amelıyatı kolay gectı sukurler olsun sımdı saglıgı ck ıı hala ıstanbuldalar annemle ewde yalnızım jnm sıkılıo en yakın arkadasımıda gecen hafta ewlendırdım ben sımdı kımle dertlesejem kımle gunun degerlendırmesını yapıjam bılmıom bosluktayım ustumden kamyon gecmıs gıbı hıssedıorum balkonda kac saattır ole.. bos bos oturuorum sıgara kahwe ıcım bulandı artık off gunlugum off tatıle mı cıksam bılemıorum jnmda ıstemıo bu yaz nden ben bole oldum anlayamıorum nse senınd janını sıktım kusura bakma nse ben kacar

sevgili günlük,
2 gündür sadece sigara almak için dısarı cıktım..bu aksam da marley ve ben die bi film izledim çok güzeldi..bir köpekle ilgiliydi...
aaa bu arada bugün elma sirkesi bal a başladım.. görelim bakalım bi faydası oluyor muymuş...
yarın sabah misler gibi duşumu alıp anneciğime gideyim bari....
bu arada hala sana acaip kılım ( o bilir kendini...)

Bugün yani dün çok kötü geçti. Birincisi anahtarı içeride unuttum, kızım çok korktu kapıda kaldık diye sürekli ağladı. ıkincisi parkta otururken oğlum bizi bırakıp arkadşı ile eve gelmiş onu göremeyince çok korktum. o an birde acı bir fren sesi duydum o öyle panik yaşadım anlatamam. Çok şükürki benim yaramaz evin önündeymiş yarın ilk iş bisiklet kaldırılacak.Bugünlerde çok ama çok sinirliyim günlüküm ne yapayım.

O istemeden beni bırakıp gitsede biLmeden bunu bana yapsa da ben onu çok özLüyorum günLüğüm, hergün ağLıyorum nereye gitsem yanımda onu da götürüyorum rüyaLarım onLa süsLü kaLıyor şu günLerde.. Ne oLur bana onu göster Allahım..

Boşuna dememişler pLotonik oLma yazık oLur sana diye doğru vaLLa :bbo: tek diLeğim onu uzaktanda oLsa izLemek günLüğüm çok yorgunum düşünmekten yatıyorum byee:a015:

günaydın günnükkkŞeniz
ben dün benim eşşşşşşşşşşeeeeeeekkk sevgilimi merak etmiştim ya..:mymeka:
neymiş teli kapanmıs bozulmus yanmıs bitmiş kül olmuş..laelaelaelaelae
böle deyince daha da sinir oldum:mymeka:
kardeşinede msj atmıstım abin evde mi diye cvp atmadı haspam
kıskanç görümce nolcak:dilcikar:
hayır merak etceğimi bilion eve geldiğinde bile msj atmıo
Allah ım kimlere düştüm bennn :gitme: mafoldumben

bugünnn...kaydirigubbakcemile
saat 11 de direksiyon sınawım wardelikafadulden
cok heyecanlıyım yaadelikafadulden
geçersem ehliyetimi alıyorumnaniknanik
inşallah geçerim:CüvCüv:
Allah yardımcım olsun:Saruboceq:

bu akşam bi akrabanın kınası yrnda düğünü var..kaydirigubbakcemile2
zevkli geçcek gibi
bi de fotograf makinem gelseydi mafoldumben bu kuzenimede bi gıcıgım ki sormaa:mymeka:
hem makinemi bozdu..hemde bi kere bile arayıp sormadı..
ayrıca cokta kıskanç
ne demiş kardeşim biliosun
siz o makineyi kullanabilio musunuz
küçümcercesine..
kullanamicak ne varsa anlamadm

ay neyse yaa... kaydirigubbakcemile
hayatımda ne gıcık insanlar var.. :eek:klava:
ama iyi ki KK var Şeniz
burdaki herkesi cok seviyorumm :kedi: opuyorumnanaktan

asipiğrensesimide cook öptümm Allah kem gözlerden korusun
:nazar: :nazar:

sewgılı gunlukcumm

pazartesı aksam allah ızın werırse gıdıorum ya ben cok aıleme duskunum ayrı kalcagım
9 gun falan cok uzuluorum sırf unıwersteye bıle onlardan ayrılmamak ıcın ıstanbulda gıdıorum.annemlerde gıdıcek tabıkı hem askımla bı arada olmak hemde aılemle olmak ne
guzel olurdu bodrumdan annemlerın yanına gecıcem askım bırakcak.sonra ondan 10gun ayrı kalcam:bbo:eek: ıstanbula donucek.
ben hem annemı babamı kardesımı we askımı coook sewıyorumm:asigim:
laf aramızda aıleme daha cok duskunum Şeniz
kısın ohh ne guzeel hepımız ıstanbuldayızz ama yazında tadı farklı nese ya karısık konular
bunlarkaydirigubbakcemile3allah hepımıze saglık sıhhat wersın gerısı kolay dımı ama
bukadar cok abartmamalıyım mıllet aılesını yılda bıkere goruo onlar nasıl dayanıo orası ayrı
bı muamma ama:1hug:ben boleyım kardesımm allala hııhhhkaydirigubbakcemile2
dondugumde mutlu haberlerımle gelıcem ıns.
dun gece askımı uyandırdım sırf bu konu ıcın acaba gıtmesem mı dıe duygusala bagladım
anlıcagın sonra uyuyup kalmısım:ecrin_bebek:
dun teyzemler geldı we cok yagmur yagdıgı ıcın alıswerıse gıdemedık bugun gıdıcez annecımlee.bu yılda krız war ama bı yandanda bol yagmur bereket warr.
bırde su sıtedekı kızlar bıraz uyanık olsunlar ole hemen sewgılılerıne kanmasınlarr
sımdılık bukadarr herkesı sewıyorumm pek bı sewgı kelebegıyım bugun caktırmayınnopuyorumnanaktan
gorusmek uzereee

sevgili günlük
kızkardeşimle başım dertte... takılmış bir gerizekalının peşine üstelik tek ayak üzerinde 40 yalan söylüyor arada bir karıştıyor yalanlarını anında yakalıyoruz eşimle..
ama en çok üzüldüğüm ortanca kardeşimi de kandırmış onu da kendi menfaatleri yönünde çok güzel kullanıyor ben ve eşim kötü abla ve enişte olduk :KK43:( sebebi üç sene önce erdeğe gittiğimizde hanıefendinin sevgilisiyle eşim tanışmak istemedi diye . o gerizekalı yüzünden kardeşim 3 senedir bana ve eşime düşman bu yaz tatilinde de hanımefendiyi çok istememize rağmen bizimle gelmedi sebep biz onun o zibidinin yanında kalmasına izin vermeyeceğimiz için ama öteki kardeşimle koştura koştura gitti çünkü o larışmıyor bir de beraber tatil yapmışlar. aslan bacanaklar tatilde pehh.. üstelik bir gece hanımefendi sevgilisyle diskoya gidiyor ve sabahın dördünde geliyor ve bunu marifetmiş diye anlatıyor . ortanca kardeşime de çok kızgınım nasıl bu kadar duyarsız oluyor. üstelik kardeşimin kredi kartı o zibidide kalmış bir ara
ben mi tutucuyum onlar mı çok modern anlamadım

merhaba gelincik;
çok çok çok uzun zamn oldu değil mi yazmayalı dün tam 1 ay oldu çalışmaya başlayalı maaşımı aldım yüzümün gözlerimin halini görmen lazımdı patronum bile kendini gülmekten alamadı kolaymı ilk maaşkaydirigubbakcemile2ağlamakla sevinçten çılgına dnmek arasında bir hidti benimki sanırım evet mutlutum allah hep mutlu etsin hepimizi şimdi kafamda olan birkaç şeyi yapabilirim artık sositosositoanneme kendi paramla ilk doğumgünü hediyemi alacağım e daha ne olsun bir de kısa sürede işi kaptımmı allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhdelikafaduldenyüzümü kara çıkarma yarabbim neyse bu günlük bu kadar yeter bacım yakın zamnda görüşmek üzere çüsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss:eek:

Günnüküm zemuszemus
Bugünden itibaren ayın 10una kadar izinliyim hihoyyyt
Kociş şimdi çıktı gidip bi kaç müşteriye ziyaret yapması gerek
Bende temizliğe girişicem ama bakalım ne zaman kaydirigubbakcemile

Tatilimizi evde geçirices sanırım hiç bi plan yapamıyoruz malum ödemelerimiz fazla
Günü birlik bi yerlere gidelim diyoruz ama inşallah kociş caymaz
Dün akşam eve geldik bişiler atıştırdık çıktık kvalidemlere gittik
"ızne çıktınız di mi" falan dedi "bi yere gidecek misiniz" "yok dedik" gidemeyeceğiz
"Zaten gitseniz çok bozulurdum, benim kolum kırık siz tatile gitmeyi mi düşünüyosunuz" dedi mafoldumben
Bende dedim "annecim aşkolsun yılda bi kaç gün tatile bizim de ihtiyacımız var gitsek nolur sanki"
sonra kayınpederim de aynı şekilde "anneniz bu halde nası tatile gidersiniz" falan dedi
sanki gidebilecek imkanımız var mafoldumben
ben sık sık uğrayacağım kkya ama şimdi çıkmam gerek temizlik yapmalıyım misafirim gelecek zemuszemus
sanırım yarında kociş arkadaşlarını davet etmiş adam ne zamandır eşiyle gelecek bizi evde bulamadığından gelememişti şimdi demiş izindesiniz oturun evinizde gelices :roflol:
Hayde kaçtım ben :gitme:

Son düzenleme:
selam günnüküm
bugün kk buluşması vardı ama ben gidemiyorum
çünkü istanbuldan misafirim geliyor 1 gecede kalıcaklar
o nedenle bugün temizlik ve yemek yapıcam.
ben tanımıyorum eşimin arkadaşı eşiyle keliyor bakalım tanışıcaz.
yarında bir arkadaşımızın nikahı var.
sonunda akşam ne giyeceğime karar verdim.
bazen şu kıyafet konusunda çok kararsız oluyorum ve sanki hiçbişeyim yokmuş gibi geliyor.
yarın nikahtan sonrada biraz dolaşırız bakalım belki denize gideriz.
sonuçta misafirleride gezdirmek gerek
işte böyle günnüş hadi görüşürüz.

cnm günlüğümm mafoldumben her şey hala aynıı mafoldumben hatta daha da kötüye gidiyo mafoldumben ne zaman yüzüm gülcek mafoldumben ne zaman gözümün yaşı dinicek mafoldumben:çok üzgünüm:

roj baş günlük dünüp dolaşıp yine sana geliyorum
kimseye anlatamıyorum derdimi senden başka tabi hayatımda değişen hiç bir şey yok ben yine pc başında ekrana boş boş bakıyorum aslında cesaretimi bi toplasam gerisi gelir ve çok iyi biliyorumki benim istediğim gibide gelir ama şu korkaklıım mahf ediyor bütün planları buda adamın işine geliyor hiç umursamadan odaya kapanıp saatlerce çetlerde kız tavlama peşinde beyefendi. ben hala bu adamın yanında ne arıyorum ne işimvar burda onunla aynı evde hata mümkünse aynı şehirde aynı ülkede bile yaşamak istemiyor olmama rağmen CE SA RET edemiyorum
biraz cesaret nolur ALLAHIM bana azıcık cesaret ver

Son düzenleme:
Sevgili Günnükkk
Ablam çok kırdı beni yaa konuşmayacam hep alttan alıyorum küçüğüm diye ama yeter mafoldumben
Niye bu kadar bencil ve anlayışsız :çok üzgünüm:
Ben öyle mi yapıyorum elimden gelenin fazlasını yapıyorum hep yardımcı oluyorum tek mutlu olsun diye:gitme:
Tek isteğim babamın yanına gitmek bir an evvel ne olur Allahım senağlamasenağlamamafoldumben

Günlük...

Yarını düşünmeden yaşamaya başladığımdan beri Huzurluyum..
Birde 3.günü migrenimin bi geçse mafoldumben
Canım çok yanıyo yaa ağrım azalsın gelicem tekrar :Saruboceq:

Selam pembişimmm :kedi:

Bugün çok daha iyiyim çok şükürr :Saruboceq:
Şişliklerim indi, morluklarım da geçiyor
Regl oldum karnım çok fenaydı ama o da geçti çok şükürr:Saruboceq:
Arkadaşlarımla konuştum, KPSS sonuçlarını öğrendim
O kadar çalışıp didinenler bile iyi puanlar alamamış şaşırdımmCADIARZU

Bakalım ben ne yapacağım.
Yüksek lisans başvurularına da az kaldı.
Ege olur inşallahhhh :Saruboceq:

Ahh günlüküm çok mutsuzum ya ağbime çok kızdım eşimin bir hatası yüzünden bana boşan diyor ya tamam onun yaptığıda affedilir değil ama 2 tane çocuğum var nasıl boşanırım. Benim çocuklarımın anne ve babasından başka kimsesi yok ki çok mutsuzum çook şu anda gözyaşlarıma engel olamıyorum iyiki KK var. hiç değilse yazarak olsun rahatlıyorum. Hayatta bir tek ağbim vardı ailem olarak artık oda yok inanamıyorum bu bir kabus olmalı beni hiç anlayan yok. eşim ve ağbim arasında kaldım aslında eşim de çok umurumda değil ama çocuklarım var. onlar için güçlü olmalıyım.

Günlüğüm Bugün Annemin Doğum Günü..
Ve Ben 3 Gündür Fena Halde Migrenli Ve Ateşler İçinde Ona En Berbat Dgününü Yaşatıyorum mafoldumben
Bu Yazım O'na.. Biliyorumki Okuyacak :asigim:

Canımın İçi..
Kanım.. Ruhum.. Canının Bi Parçasını Bana Veren Dünyalar Harikam..
İlk Aşkımın Gözyaşlarını Omzunda Döktüğüm İyilik Meleğim..
İyiki Doğdun..İyiki Varsın Anne'cim..
Seni Kelimeleri Dökmeye Kalkmak İnan Bana Aptallık Olur :kedi:
Sen Kelimelerle Anlatamadığımsın..
Herşey İçin Tşk Ederim Sana.. Şeniz
Tanrıdan Tek Dileğim İlerde Senin Gibi Bir Anne Olmak..
Allah Başımızdan Eksik Etmesin Seni Pamuğum..
Sen Ne Kadar İnkar Etsen 50'ye 7 Kaldı Kraliçemm :lepi::roflol:

günnüküm ben geldım...
özledım valla senı kkyı...
hala ızmırdeyım..
tatılımın bıtmesıne ıkı hafta kaldı...
anneme gıdıcem dıye sevınıyorum ama ıkı hafta kaldıgı aklıma geldıgınde üzülüyorum burdan gıdecegıme...
sana anlatacak bır seyler var aslında ama hepsını döndügümde yazıcam sana...
ama ıyıyım tatılım ıyı gecıyor... ızmırde olmanın essızlıgının tadını cıkarıyorum...
herkesı cok özledım herkesı kocaman öpüyorum...

X