Kadınlar Kulübü Günlük

gecen haftaki iğrenç haftasonundan sonra bir yenisi yaşanmaya aday gibi görünüyor.
ben ki daha cumadan sevinmeye başlardım haftasonu geldi de kocacımla vakit geçiricem diye.
iğrenç bi haftasonu olucak.
dün akşamdan tartıştık zaten.
yarım saat sonra evde olur ve nasıl gelicek belli değil.
bakalım uzatacak mıyız,yoksa yine ikimiz de birbirimize yokmuşuz gibi mi davranıcaz.
hadi bunu geçtik,
bir de zoraki ggideceğim piknik var tabi.
eltimle bi arada olmaya ölüyorum bayılıyorum ya,
bi de onları gezdircez.

ahan da şuraya yazıyorum,
bu akşam eşim gönlümü almazsa o pikniğe zor götürür beni.
kadın zaten sürekli surat yapıyor bana,
bi de yanımda surat yapan bi eş olursa kimse götüremez beni oraya.
evde kızımla takılırım.
gitsin kendileri gezsinler,
tabi şoförlerini de yanlarına alarak.....

offf ya..
sinir oluyorum.

bütün küçük bebeği olanlar aynı şeyleri yaşıyor mu acaba?
romantizm falan hikaye oldu.
el ele bile tutuşamaz olduk.

kızım benim canım,
Allahım bi diken batmasına bile izin vermesin ona ama,
bu mesele inanılmaz moralimi bozuyor.
büyüdkçe eskisi gibi olur muyuz dersin?
ben ümidimi kaybetmek üzereyim :nazar:

Günlük kiz sen harbi aliskanlik yapiyormussun...
Diger günlügüm kiskanicak seni valla :-))))

Yarin annem ile alisverise gidicez :-S
Staj yerimden ayrilirken bana hediye ceki vermislerdi, bir sürü magazada gecerli olan.
Uzun zamandir istedigim ve sabirsizlikla aradigim bir kitabi alicam, öyle sevincliyim ki...
Umarim bir terslik cikmaz.
Kitap okumasini cok özledim.
Bütün gün okumak istiyorum o kitabi hatta bütün gece.

Diger konulara gelince, düsünüyorum, cok düsünüyorum, ama bir sonuca varamiyorum...
Ne olucak bizim sonumuz, cok merak ediyorum...
Hayirlisi olsun, baska bisey istemiyorum...

günlüğüm çok mutluyum rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın inşallah :Saruboceq:
meleğim minik oğlum büyüyor :nazar:
bebeğim erkek kesinleşti :asigim::asigim::asigim:
dr baya uğraştı kerata bacaklarını birleştirip havaya dikti yaa dr tam öyle fotosunu çekti opuyorumnanaktan
ortada toplanmış kolları bacakları oynatabilmek için çok uğraştı dr Şeniz
sonunda görüncede doğunca söyle poposuna şaplak atıcam dedi :mymeka:
Allahım sen sağlıcakal kucağıma aldığım günleride göster inşallah:Saruboceq:

Selam günlük turkbayragi
Sabahtan beri gelemedim sana ameliyat sonrası tembelleştim mi nedir annamadım dün işe başladım biraz zor geçti ama bugün iyiydi naniknanik geçmiş olsun dileklerini kabul ettim dışardan arayıp da sesimi duymayanlar beni merak etmiş neredesin diyorlar hihoyyyt 6 senedir bu işyerindeyim yıllık izinlerin dışında her gün her saat buradayım hihoyyyt sürpriz ameliyat olunca merak etmişler sağolsunlar sevenim çokmuş demek ki kaydirigubbakcemile5 20 dk. kaldı mesai bitmesine yarım saat sonra evdeyim:lepi: Allahıma çok şükür bu günümüze, nefes aldığımız her saniye Allaha şükretmeliyiz:Saruboceq: dimi günnükcüm hadi baaayyy

içim o kadar sıkılıyor ki..
o kadar daraldım ki..
sanki kötü bişey olcak..
msj attım saat 2 de..5 saat oldu cvp gelmedi..
Allahım içimdeki sıkıntıyı al..kurtar beni..

Son düzenleme:
ne sıkıcı bi gün yaaamirmirmirmir
napsam bilemedim gezdim geldim yok hala canım sıkılıyor
üff bi de canım çok cips istiyor:çok üzgünüm:yaa ben çok yer oldum kuş kadar bişey yerdim ama:çok üzgünüm:
kereviz tohumumu alsam:roflol:bugün nette gezinirken rastladım iştah kapıyormuş:roflol:
sevgilimi de çok özledim yaa hiç dayanamıyorum şu hasretliğe o da beni çok özlemiş çok hisliydi sesi:asigim:
pazartesi gelicem dedi haftasonu naparım bilemiyorum bi kaç film alayım diyorum öyle geçsin gitsin 2 gün pazartesi olsun
üff kotamda aşmış ya film izleyemiyorum netten:eek:klava:

günlüğüm çok mutluyum rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın inşallah :Saruboceq:
meleğim minik oğlum büyüyor :nazar:
bebeğim erkek kesinleşti :asigim::asigim::asigim:
dr baya uğraştı kerata bacaklarını birleştirip havaya dikti yaa dr tam öyle fotosunu çekti opuyorumnanaktan
ortada toplanmış kolları bacakları oynatabilmek için çok uğraştı dr Şeniz
sonunda görüncede doğunca söyle poposuna şaplak atıcam dedi :mymeka:
Allahım sen sağlıcakal kucağıma aldığım günleride göster inşallah:Saruboceq:

günlüküm içini karartmaya gelmişltim ama semoşum bu güzel duygularını okuduğumda kasvet gitti içimden çünkü ne güzel batuşuma erkek kardeş geliyormuş çok sevindim çokkkkkkkkkzemuszemuszemuszemuszemuszemus

nabersın gunluk...
bugun yarımda kalktım yagmurla beraber kahvaltı yaptım...ne guzel yagdı bı bılsen...karın agrım bel agrım bıaraya geldı...belımın agrısı bırakmıyo benı nolcak bılmem...sabah sate baktıgımda yarım gorunce bı uzuldum cumaları kuran okurum sela vaktı sonra aklıma geldı okuyamayacagım...kalktım dua ettım once...allah herkezın duasını kabul etsın...sımdı yıne belım batıyo ama hala bunun badsındayım bıraz uzansamya dımı..bende fenaym yanı ...kendımı buraya yapıstırıyom ahh ahh...baskada bıse yok canımcım ben gıdıyoum hadı cüsss:)

selam günlüğüm buyrunnnnnnnnn
hayata farklı bi bakışla bakmayı öğrendim artık sanırım,
herşey güzel,
hayat güzel opuyorumnanaktan​

Kız günlük,naber nan:mymeka:
Küçükken cuma günleri sokağa çıkamazdım,hep bugün cuma enseni kapa der der koyarlardı ense köküme.Az gezmemiştim ensemi boynuma gömüpmafoldumben
Şimdi de cumaları sevmez oldum.Çalışırken tatilin bir adım uzağında,tatilin ensesinde nefes iken,anlamsız bir gün oldu artık.
Bu arada bugün cuma,enseni kapa :mymeka:

sevgili günlük
24 yasındayım ben biliyormusun kalbim tekliyor nefes alamıyorum.....artık bu beden bu yükü bu yükleri kaldıramıcak.şimdilik bukadar

merhaba gunluk bugunlerde cok fenayım ıcımden hıç bısı gelmıyo mutluluk yok huzur yok bomboş bı sayfayım sankı tadı yok hayatın ınsanların anlamıyorum kımseyı anlamak ıstemıyorum bazen dıyorumkı ıyı olma bukadar ne faydası var sana ama kotude olamıyorum bırgun degısecem sahıtsın gunlugummm

meraba bizim günlük !
daha dogrusu ii geceler :kedi:

bugün neler oldu bi bilsen kaydirigubbakcemile3

cooooooook uzun süre sonra ibo aradi,telesekretere konusmus..hani ben simayin dogumundan sonra hic gitmedim ya büroya, icimi bisey dürtttü artik ise basla dedi ve 2. müvekkilim kim bil bakalim , evet o :1ninca:
sasirayimmi sevineyimmi bilemedim,tabiki her ikiside oldu..onu cok özlemisim ya :asigim:
canim arkadasim bugün yanima geldi ofise, onu görünce baka kaldim, cok yakisikli olmus kerata kaydirigubbakcemile3
biz beraber takilirken hic böyle degildi beyefendi pasakliydi -tatlicadiarzu-
neyse,selcugada anlattim tabi olanlari,oda benim adima sevindi ve nedense cok rahat bir sekilde görüsebilirsiniz dedi, evimize davet et dedi.. :asigim:
cok duygulandim , gercekten cok sevindim onu tekrar gördügüme.. davasinida kazanicam eminim :icecream:
simdiden calismalara basladim :kahve:
yarin misafir gelcek, demin tiramisu yu yaptim,meyveleri dolaba koydum,icecekleride,salatalar vs. hep hazir.. hadi simdi simayida aramiza alip yaticaz kocamla.. :asigim:

ha unutmadan, sabahda neslim cok güzel haber verdi oda hamileymis :asigim: :nazar:
ben ona demistim, kizim belirtiler ap acik ortada git doktora diye, yeni gitmis hatun :1closedeyes:
neyse onlar mutlu olsunda gerisi bos :asigim:
tekrar tebrikler guzum :1hug:

simdi herkese iyi geceler dilemek istiyorum ( özellikle siralamiyorum,sadece hemen yaziyorum lütfen kimse kirilmasin darilmasin :1rolleyes: )

ii geceler ve tatli rüyalar !!

pasahlum
ladym
cloudy
burcums
bammbikim
böcük
stella
zemus
findikim ve bebeki
estedam
derin
mavrulam
nuran
kedi
kar
cibihim
hera
candym ve bebeki
bersu
ibo
selcugum
simayim
annem babam
tüm sevdiklerim

tüm KK iyi geceler Şeniz

üff filmimi izledim bitti o da bi sıkıcıydı bi sıkıcıydı
napsssaaamm nappsssaaam bir hamak alıp mı sallansam
nolcek benim canımın şu halceğizi bilmiyom sıkılıp durur
ananem olsa şimdi senin canın koca istiyo ondan canın sıkılıyor derdikaydirigubbakcemile3 hee valla kadirimi özledim kaydirigubbakcemile3
şimdi otursaydık onunla bahçede misler gibi serin serin kendimi ne kadar iyi hissediyorum orda ama babasından çok çekiniyorum yaa o da ayrı mesele:kedi:
cipisimi de yedim bu arada şimdi de mısır saçağı kaynatıyom telafi amaçlı kiraz sapı da attım ohhh miissszemuszemus

Ayaklarıma kara sular indii off çok ağrıyor bugün gerçekten çook gezdim çok:S
Koca göbek olsaydı masaj yapardı bana ama ... :S
Zaten şimdide beni sinir ediyor hala kızgın anladık ama insan bi sakin olur:S
Atışıyoruz msjda bile aman neysee gelip geçici bu şeyler... zaten elimden geleni yaptım affettirmek için kendimi... bundan sonra top onda.. zaten ben manyağım çok delice bişi yaptım zıçtım kazdığım kuyuya düştüm birde hiç yapmadığım bişeyi yaptım yinee ona affettirmek için elimden gelenide yaptım.pas vermedi bana eşek.Dedim ya bundan sonra top onda..
Aşk seni bulabilir de, uzakta durabilir de
Samimi oluyor derken mesafe koyabilir de
Bu böyle vurabilir de, ilgisiz durabilir de
onu sana katıyor derken tuzaklar kurabilir de
Bu böyle...
bu şarkı ile günlüğüme son veriyorum:) zaten taktım bu şarkıya son günlerde ama dinleyin ha güzel bi şarkı hemde çok güzel:)

Tam ortasındayım yağmurun
Karın soğuğun ortasındayım

Nasıl da paylaşıyor insan isterse
Nasıl da birmiş meğer hasretler
Nasıl da mecburmuşuz
Sabretmeye, sevmeye, öğrenmeye

Tam ortasındayım yolun
Koşunun ortasındayım

Tam varıyorum ki hedefe
Bir yenisi başlıyor
Bu oyun hep aynı değişmiyor
Hala devam hala figan
Hem de bile bile

Nasıl da paylaşıyor insan isterse
Nasıl da birmiş meğer hasretler
Nasıl da mecburmuşuz
Sabretmeye, sevmeye, öğrenmeye

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kocacım uzatmadı dünkü tartışmamızı.
süper geldi eve.
öptü sarıldı,
tüm gece çok pozitifti.

ohh beee..
küs olmayı sevmiyorum.
kocamı seviyorum :asigim:

bazen onu anlamıyorummmm gunluk kafam almıooo

ınsanları cevremdekılerı hıc anlıyamıorum gunluk
ınsanlardakı bu hırs bu kıskanclık nıyee
Allah ım sen kenafir gozlulerden uzak tut benı :eek:lmaz:
Nazarlardan koru Yarabbimmm :Saruboceq:
Demin oyle bıu yagmur yagdıkı gunluk . . . bılmem bılıomusun ama yagmur yagarken edılen dualar kabul olurmus ıkımız ıcın cok dua ettım gunlukkk . . .:asigim:
bugun bırlıkteydık cok guzeldı tam 1 haftadır gormuyodum gunluk cok ozlemısım onu :asigim:
Allah ım sen mutlulugumu daım et ınsss:Saruboceq:

:nazar::asigim::nazar:

günlük..ben o şikayet ettiğim külstür arabamı çok özledim ya..:kedi:
arabasız olmak kadar kötü bir şey yok be anam.vallahi..perişan oldum yollarda..
bebek arabası,anakucağı,çantamız,alya derken zaten belim çok ağrırdı dönem dönem şimdi eğilmeye takaatim yok.:sinifsinif:
kocişin şirket arabasından da hayır yok..akşamdan akşama ne yapayım ben onu..mafoldumben
bir an önce araba alsak da kurtulsam bu durumdan.tak etti artık canıma..:bbo:

X