Kadınlar Kulübü Günlük

günlükçüm dün yazmıştım ya sana kardeşimle küçük damat kavga etmiş diye hala daha neden olduğunu bilmiyorum içkiymiş sebep ya bu nasıl bir merettir durup dururken iki insanı canavar yapıyor anlamadım ben bu işi.kafayı yiyecem yani.
dün hafta sonuydu ve yine iğrençti benim için kocişim pc nin başından kalkamadı ben de her zaman ki gibi temizlik yaptım adalete bak be.kocişimi çok seviyorum ama bu umursamaz tavırları beni öldürüyo.çocuklar dün delirdi azıcık dışarı çıkar temizlik yapıyım diyorum hiç oralı olmuyo günlük çok yoruluyorum işte diyo.işi çok ağır biliyorum ama ben ona taş taşı deemiyorum ki.oyunlarını bizden daha çok seviyor sanki.her insan oyun oynar ben de oynuyorum ama bir sınırı olmalı.resmen kendini kaybediyor oyun oynarken.bu da içkiden berbat birşey ya.
ikizler büyüdüler artık ve çok yaramazlar günlük gün boyunca deliriyorlar geçen gün banyoyu temizliyim dedim.onlar da iş yapmış bana mutfağa girmişler bakliyat çekmecesinden irmiği çıkartmışlar bütün mutfağa yaymışlar sesleri çıkmıyo bakayım dedim.görünce delirdim.ama ne yaparsın nafile bıraktım banyo yarım kalmıştı devam ettim sonra da bir de mutfak topladım işte.balkona çıktılar dün balkonda ki bütün patates soğanları dağıtmışlar yarısı aşağıda bunlar 5 dakika da oluyor ha.iki küçük canavarla napıcam bilemiyorum.bir de hafta sonu kocanın umursamazlığı,çocukların çılgınlıkları çok bunaldım ya.neyse günlüküm ben yazarsam sayfalar dolar taşar bu kadar şimdi.

Tünaydın pembe şey,
Zaten bir şey de rast gitse kafamı kırcam..Valla..
Alya için babasının şirketine evlilik yıldönümümüzde yarın gitmesi üzerine sipariş ettiğim bady eve gelmiş..Nasıl böyle bir hata yapıldı anlamadım,anlayamadım.Ev adresi yerine burayı yazmıştım ondan mı acaba onu anlayamadım..CADIARZU
İnanılmaz canım sıkıldı..
Hemen bir hevesle yıkayıp ütüleyip giydirdim Alyaya..Güneş sağolsun yarım saat içinde kuruttu..delikafadulden
Yarın babasını bu şekilde karşılayacak kızım..Onun içinde sipariş ettiğim özel tişört sanırım bugün yada yarın elimde olur..
Dışarıda yemek yiyelim diyor eşim ama ı-ıhhh...Ben ona süper bir masa hazırlıcam..Evimizde olalım istiyorum..:asigim:
İşte kızım ve babasına özel badysi..Bakanlar içlerinden nolur maşallah desin:nazar:

2060.jpg

bu da arkasıopuyorumnanaktan

2070.jpg

saat 13:45

en son 08:30da sigara içtim delikafadulden

bırakmanın ilk aşamasındayım

uykum var

gözlerim kararıyor mirmirmirmir

İçtiğim sigaranın fiyat 3,5lira

2 günde 7 lira yapıyor

10 günde 35 tl

20günde 70

1 ay da ise 105 lira

bunu sene bazında hesaplamaya kalkarsak ;

1 sene 12 ay ettiğine göre

1 senelik sigara masrafım 105x12

1.260tl ediyor.

yani bundan 10 sene sonra ben sigara yüzünden tam tamına 12.600tl (eski parayla 12milyar) zarar etmiş oluyorum

Resmen kendi sağlığımı para ile satıyorum :eek:lmaz:

Ay sigara mı yaksam napsam kafam attı sanki kafamçokkarıştı

Yaptığım hesaba bak yaaaaa, kesin yedim kafayı yaaa :sinifsinif::sinifsinif:mafoldumben

Şeniz Gunluk Sultan Ben Geldim..

Sonunda 2 Veletide Gonderdim :bbo:
Allah'im Yaa Bu Veletlerin Kapama Dugmesi Yok Onu Anladim şakkıdı
Ilerde Planlarim Arasindaki Velet Yapma Isine Bi Cizikkkk Ativerdim Simdilik CADIARZU

Dun Gece Yine Aradi.. Kiskanclik Krizleri Tutuyomus Beyimizin Bak Senn :mymeka:
Beter Ol.. Daha Bunlar Iyi Gunlerin..
Bana Dokturdugun Her Damla Gozyasinin Hesabini Almadan Affetmiycem Seni :umursamaz:

Gunluk Kis Unutuyodum Alya'maaaa Kocaman Masallaahhh Teyzosundan :nazar:
Bu Ne Guzelliktir Ayolll Anasi Kilikli Sey :jeyyar:

rahat ferah bir günden merhaba günlük..

noldu sana neden birden bu pozitiflik dersen hemen anlatıyım.
cumartesi sabah annecim ve babacım geldi bize.
hastalıklar uykusuz günler ve geceler derken öyle yorgun ve bitkindim ki..
cook iyi geldiler bana saolsunlar.
aylardır ilk kez iki gündür kızın ağlamasına değil,
uykuya kandığım için kendi kendime uynaıp kalkıyorum.
nasıl bir güzellikmiş aman ya Rabbi..

haftasonu bir güzel gezdik ailecek.
cumartesi onları gardan alıp doğruca mavi göel gittik.
güya ben kahvaltılık bişeyler hazırlamıştım.
rezil oldum.
yarım saat içinde hazırlanan kahvaltı bu kadar olur.
tabak yok,
tuz yok,
bıcak yok..
akşamdan yaptığım böreklerin üzerine çay dökülmüş,hamur olmuş:bbo:
termos devrilmiş,
çay ve sıcak su da yok.
hay ben böyle kadınlığın :nazar:

pazar günü de harikalar diyarına gittik.
cılgınca yedik.
mangal keyfi yaptık.
sonra kısçemi anneannesine emanet edip,
kocacımla yan taraftaki lunaparka gittik.
sarmaş dolaş bir güzel eğlendik :asigim:
sonra bir de top alıp,
çimlerin üzerinde voleybol oynadık..
hala nişanlıyız sanki..
çok seviyorum ben bu adamı...
ama gel gör ki kızdan romantizme asla sıra gelmiyor.
kaldı ki ben hayati ihtiyaçlarımı bile gideremiyorum -tatlicadiarzu-

neyse..
şu an herşey güzel anlayacağın..
daha anlatacaklarım var ama sonra artıkın :nazar:
hadi öptüm seni....

Naber günnük ben geldimm.
Dün aşkımla görüştüm yaaaa problemlerimizi konuşmak için adam yine problem çıkardı.Dün sinemaya gittik karanlık her yer yer arıyoruz neyse bulduk adamların önünden neden arkam dönük geçmişim bağırdı çağırdı sinir etti benii.Elimde mısır var kola var çantam var ne yapabilirim ben yaa onu mu düşünüyorum birde karanlık zaten.Eğer arkamı dönmeden geçseydim de başka birşey bulurdu zaten:mymeka:
Offfffffffffffff yaaaaaaaa piss kıskanç ne olcekkk:eek:lmaz:
Bugünde pasta sigara böreği ve kurabiye yaptım.Şimdi afiyetle yiyecem.cokacimcoook
2 kilo vermişim bugün alıcam o 2 kiloyu ama napim -tatlicadiarzu-
Gidiyim de tıkınıyım barii hade hoşçakal günnük cici bak kendineee heeeeeeopuyorumnanaktan

Maşallah Maşallah Kocaman olmuş Alya...da ınsan anasına hiçmi benzemezki:))
Dün ÇirkinBetimle Buluştuk,Çok keyifliydi,ınanımaz keyifli bir kadın,Öyle güzel gülen kadın,gülerkende kendinden geçen kadın bir zerrin özer birde Çirkinbetim.
Bu arada onlar nasıl gözler bilmiyrim yaniii.bebeside kendine benzesin.
iyiki varsın betişim.

Ev muhabbetine hiç Girmeyim.Zira ''Seni Umursamıyorum Tavırlarına devam''

Akşam eve nasıl gitcem bilmiyorum.
üfff

naber günnük :1ninca:
hafta sonu ufak bi tatil yaptık
yüzdük ettik geldik yine
işten nefret ediyorum artık :sinifsinif:
zorla geliyorum 32, haftama kadar dayansam cok iyi olacak
offf bilmiyorum yaa heran hersey yapabilirim Çok üzgünüm çoook

yarın evlilik yıldönümümüz
hiç bişi almadım hiç bi hazırlıkta yapmıcam
bu sene sadece beklicem :umursamaz:
sonra notumu vericem zemuszemus

bebişim bedenime geldiğinden beri kimseyi takmıyorum
hiçbirseye üzülmüyorm opuyorumnanaktan
sadece ikimiz varız artık ben ve oğlusum

kocem sana karsı düşüncelerim hala böyle
yarın belki değişir
amaaan bilmiyorum yaaaaaaaaaa benneyaptımki

Günnükk niye bu günler hızlıca akıp geçiyor...mafoldumben
dün kocişle gesdik yemek yedik,oturup saatlerce konuştuk
herşeyii konuştuk günlük,içimizdekileri,doğruları,yanlışları...
kociş nerde istersen orda kal dedi,canın sıkıldımı başka yere git dedi..
ama ben en çok onun gitmesinden dertliyim,
1 ağustosda sınav var,10 nunda yada 15 inde giderim diyorsenağlama
şurda var 1 ay offff günlükk Aaalh ım bana sabırlar ver ne olursenağlama
geldiğinde herşey farklı olucak biliyorum
yeni başlangıçlar yapıcaz iş hakkındaihayırlısı olsun Rabbim:Saruboceq:
kocişe şöylee doya doya bakamıyorum günlük
gözleri gözlerimle buluştuğu an gözyaşlarımı tutamıyorumsenağlama
bu girdap beni öldürecek sanırımsenağlama

günlükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

aşık olmak istiyorummmmmmmmm............. delikafadulden

nolur olayım artıkkkk..........
birini sevmek vede sevilmek istiyorum........:asigim:
off uzun süredir yaşamıyorum bu duyguyu.........mirmirmirmir
çok özledim birini düşünmeyi birinin beni düşünmesini.....:nazar:
off offf bigün aşık olurmuyum hayırlı brinine ama.........fisfisfis
sana bigün yazarmıyım aşkım şöle yaptı böle yaptı diye içim acıyo yaaa........ :nazar:

yine olmadı günlük...........
bu ay da hüsran
üstelik sabah çift çizgi
ögleden sonra regl oldum
mutlulugum çok kısa sürdü günlük çok kısa............................................

ıcımdekı acı bugun parcalandı kanadı kanadı kanadı ve baana sınır krızı gecırttı..sabah 7 de yandım doktora gttım guneş alerjım ıcın ıgne tedavısıne baslandı..saat 9da evdeydım tuanamevsım ıle konusdum benım canım arkadaımla bı heyecanımı payladım ..okadar heyecanlıydım kı elım tıtrıyodu resmen..ama olan oldu oglenden sonra saat 4de eve gelırken yaşadıklarım hayatımın donum noktası oldu ..yol boyu yurudum yurudum okadar sure nasıl yurumusum kı ben canım cok yanıyo ruh gıbı dolandım hızlı bı arabada askalsın olumume sebep olcakdı adam bagırdı bana napıyosun ecelını benden bulma dedı kolum morardı ama hıc duymadım hıssetmedım kanım cekılmısdı cunku nefes alamıyodum agzım kılıtlenmıs yurudum eve geldım ıcımdekıler bı nevzı paylasdım ama sonra acılmam gerekıcekdı zararlıydı nefes alamıyodum agzım kılıtlıydı olucekdım sankı ama hıc umrumda degıldı kk dakı sevgılı ablam eylul_13 mesajı ve konusması ıle benı patlattı...onunla konusurken bıle agzımı acamıyodum cenemı cok kasmısım kı hala agrım var basım gozum boynum agrıyo sımdı acıyı hıssetmeye balsdım..eylul bana agla hadı agla demesıyle patlamaya basladım ve sonra krız gecırmısım ust katımızdakı ozlem abla ıgne vurmus basımı soguk suya tutmuslar..sımdı ayaktayım ama sankı ruh gıbıyım bu benmıyım..hayat napdın bana neden ben bıgunde sodurdun yuzumu ...artık kar olmıycak masum saf temız kız olmıycak..

gunluk naılsın....ben suan cok karısıgım...duygusalım dokunan olsa aglıcam...ama anlatmıcam suanda...
zaten olan bıse onemlı bıse yok...

dunaksam kardesım tatıle gttı...ıkı kez konustuk...bugun...
ınsallah hayrlısıyla eglenıp gelsınler...sankı uzaga gıdınce korkuyorum..bız hıc ayrılamdık ya ondan sanırım...
ben evdeydım gunlukcum...gelen gdıen oluyo kardesıme gecmıs olsuna...cokta sıcaktı bugun ....bı gecmıs olsun agelende kafamı karstrdı..ıleleyen zamanlarda anlatırım belkı bakalım..suan anlatmıcam...
hedı ben kacar babay

Selamlar Günlük'çüm
Yarın yine doktor yolu görünecek banakafamçokkarıştı
Hiç belli olmaz dr. dan sonra bir bakarsın gidiveririm baba memleketine.
Almanya dan amcamlar gelecek 17 yıl sonra Türkiye'ye.
Ben 2005 te maçım için Almanya'ya gittiğimde görmüştüm fakat çok özledim onları.
2. bebişleride doğdu bu arada.:jeyyar:
Dedim ya belli olmaz işle ilgili haber bekliyorum ama hafta içi kaçıp gidebilirim.
Bu arada bizim tiyatro tatile girdi.
Şimdide başka eğitime katılacağım.
Ünlü oyuncuların eğitmenlik yaptığı bir kurs.
Bu sebeple hafta sonu istanbul'da olmam lazım.
Ay kafam allak bullak oldu:bbo:

Neyse Allah hakkımızda hayırlısı ne ise o'nu nasip eder inşallah.:Saruboceq:
Görüşmek üzere Günlük'ümzemuszemus

Moralim çok bozuk günlüküm niye bende bilmiyorum birden oldu:KK43:( kendimi yine iyi hissetmemeye başladım babamı o hastaneye annemi bu hastaneye derken kaç haftadır çok kötü oldum...:KK43:( Kendimi çok yanlız hissediyorum sanki kimsem yokmus gibi:KK43:(( niye böle oluyo ya mutlu olmak benimde hakkım diil mi:KK43:( niye hiç kimse mutluluğumu iistemiyo bana inanmıyo:KK43:(
ayy ağlcam şimdi çok kötü oldum:KK43: Allah'ım nolur Rabbim sen bana yardım et......
Çek al beni bu mutsuz hayattan benide mutlu et.. NOLUR NOLUR NOLUR:KK43:(( aileme şifa ver ona akıl ver onun kıskanclıgı içimi yedi içimi nolur RABBİM:KK43:(
Artık nefes alamıyorumsenağlama

fenalardayim darlardayim..
gozyaslarim bugun gun boyu nereye aktilar gunluk ben goremedim..
yazdiklarimi okudum ajandami yerinden cikardim..ve en cok da su cumlemi sevdim:
``ben huzurluyum mutluyum yeterki varliginda kaybettigim kendimi yoklugunda buldugumda sensiz koma beni..``

su romanimi yazmaya yeniden baslamaliyim..

slm günlük
benim koca sinir etti beni akşam akşam...kıl yaaa:KK43: birkaç gün sonra izmire gitcez tp bebe tedavisi için.ilk muayene.ben de sonra kocacımla alışveriş yaparız gönlümüzce gezeriz die düşünüyorum. aslında ikimizde böyle düşünmüştük.
ama bugün naptı annemi de götürelimmi dedi bana yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:(((
çok lazım ya sevgili kaynana................
o anda misafirlikyteydik bende olur die geçiştirdim ama dönüşte pattadanak yetiştirdi anasına 1,2 güne hazır ol die....o da sağolsun bunu bekliyomuş heralde direk atladı....
akşamda alsancakta bi barda otururur kaynanayla kadeh tokuşturuz artık...........
görürsün sen pis koca...intikamım çok fena olacak kaydirigubbakcemile lülülülülülü kaydirigubbakcemile

ayy bildiğin gibi değil çok pis gıcık kaptım.... seytan diyorki'' ben gelmiyom siz gidin, bu seferlik kaynananın yumurtalarını takip ettiriverin ''' de diyor :jeyyar::kızgın:lülülülülülü

X