Kadınlar Kulübü Günlük

Bazı zamanlar vardır ya..
Hani bazı şeyler için uğraşıp çırpınırsın...
Bir bakarsın sadece kendine zarar veriyorsun.
Sonra oturup düşünürsün.
"Ne yapıyorum ben ?
Neden yoruyorum kendimi ?
Bir şeyin olacağı varsa olur zaten ! " deyip.
Sadece beklemeye başlarsın ya..
Hani hayatı akışına bırakırsın,ileriyi düşünmeden daha doğrusu düşünmekten kaçarak yaşarsın ya..
İşte öyle bir güne başladım Günlük.

Dilerim Rabbim herşeyin hayırlısını nasip eder bana ve tüm yüreği temiz insanlara:Saruboceq:

slm günnükümmm
yeni bi aya merhaba dedik nasıl çabuk geçiyor zamann
çok yoruldum ama çok mutluyum
allahıma şükürler olsun mutsuz olabiliceğim hiç bişi olmuyo hayatmda bugünlerdee
1ay sora tatile çıkıcazz kocamla ilktatilimiz denilebilirrr
hmen bitsin gitsin istiyorum bu ayyy ama biliyorumki hiç anlamıcam nasıl geçtiğini
aynızamanda düğün hazırlığıda yapıyorusss görümceme sanki tekrardan ben evleniyomuşum gibi
çok heycanlıyımm nedense :)
müşteriler bastırdı günnük yine gelirim....

Gunaydin sevgilim gunlugum, bugun tam 5 senedir evliyiz, koca 5 sene de nasil gecti, daha gun gibi aklima yaptiklarimiz, gezmistik, nikah kiymaya gitmistik, babam kiskaniyordu yanliz yollamiyordu bizi, illa yanimizda birileri olcakti, sanki ne yapcaktik ki, beni bilmesi lazimdi, neyse gecti gitti, simdi ileriye bakalim .
5 sene once cocugumuz falan yokdu, simdi bir tane degil iki tane, masallah Sukurler olsun Allah'im sana, verdigin iki minik meleklerim icin, annesi bile uzen Yusuf'um icin sukurler olsun, beni uyutmayan geceleri meme diye zirlayan Merve'm icin sukurler olsun.
Onu cok seviyorum Allah'im nolur bizler hic ayirma, cennet'inden cumlemizle birlikde hep beraber oluruz insallah, beni bu aralar pek bir uzup de kirsa bile o benim yarim, canda damarim, onsuz neylerim bilemem,ben onu cok seviyorum o bir gun beni sevmezse bile, icimde her gun yanan ates beni kavursa bile ben onu her zaman sevecegim, ESIM SEYIT'IM canim herseyim, babani kaybedeli 2 ay oldu, cok uzuluyorsun goruyorum, elimden geldigi kadar rahatlatmaya calisiyorum seni ama sanki hic orali bile degilsin, napalim saglik olsun, sensiz gecen her dk her saniye benim icin huzun, ise bile gidince seni o kadar cok ozluyorum ki, ne yapsan bana seni sevecegim ADAM .opuyorumnanaktan:gitme:

günaydın günlükcüm
ALLAH'ıma şükürler olsun çok huzurlu ve mutluyum
artık herşey yavaş yavaş yoluna girdi
kuşlar böcekler modundayım :lepi:
ALLAH'ım herkeze huzur mutluluk versin inşallah
:Saruboceq: :Saruboceq:

cok yorgunum gunluk....

sabaha kadar sebebini bilmedigim aglamalarla ugrasdim kizimin...12den sabah 4.30 a kadar PI$PI$ yapip emzirmek ooofff ne zormus zor ama bir gulusune deger dimi yerimseniben YUCE RABBIM ONU BANA BAGISLA VE MINIK MELEGIME HUZURLU SAGLIKLI HAYIRLI OMUR VER... :Saruboceq:

ISTEYEN HERKESE NASIB ET HERKESE TATTIR BU MUTLULUGU :Saruboceq:

günnüğümmmmmm Şeniz
biliyorum beni özledinnnnnnnnn Şeniz :asigim: çünkü bende seni coook özledm
netim yok evde giremiyorum o yüzden
bu cumartesi balıkesire gidiyorum iki hafta sonra yine yeniden senleymmm
bu 15 günnük sürede...
sevgilim geldi gitti..barışmıstık ama şimdi küsüz..belkide ayrılıga ramak kaldı... :sinifsinif:
bi kere standda calıstım fırın tanıtımıydı börek yaptım fln..güzel bi deneyimdi..25 tl alcam :)) kaydirigubbakcemile3
ehliyet kursu bitti direksiyon dersleri başladı..araba kullanıyorum
ilk sürüşüme ragmen iiydm :)
cumartesi ehliyet sınawı war sonra MaLiBu kaçarr
bu tatil bana cook ii gelcek ..kafamı toplicam ruhen ve bedenen dinlencem

beni merak eden tüm arkadaşlarımaaa...canım asipigrensesimeeeeeee sevgilerimi iletirim
asipigrensesiiimi coook seviyorum

beni özlee.
kendine ve KK ya coook ii bak...
hoşçakal..

ben bugün yeni aldığım puzzle'mı yapıcam günlük, eşimle beraber başında saatler harcadığımız ve çerçevelettiğimiz puzzlarımız evin her yerinde asılı opuyorumnanaktan

günlük iki çocukla çıldırcamm ben ya.biri aglıyor hiç susmuyor digeri evin heryerini savaş alanına çeviriyor.off ben ne yapcam ya inan çok bunaldım.çok yaramaz oldular hiç laf anlamıyorlar.bugünlerde geçecekmi günlük büyüceklermi bende rahat rahat evimi temizleyip kahvemi alıp oturabilcekmiyim.o günleri ancak hayal edebiliyorum.birde 3.yü istiyor sevgili kocişim sanki kendi bakıyor.yapamam valla ikisiyle başedemiyorum 3.de çıldırırım galiba.
ama birde heryeri dagıtıp siz ne yaptınız dedigimde yüzüme sevimli sevimli gülüyorlar ya içim eriyor o zaman.zor ama dünyanın en güzel şeyleri.eşime ve çocuklarıma aşıgım ben günlük.inşallah mutlulugumu kimse bozmaz.ben kaçtım çok işim var çokkk.

Günnük gittim geldim,yazmak istedim yazamadım,
şarkılar yazdım,sonraa yazdıım yazdıım sildimm,
ama bugün patlicam galiba....sende beni öylece dinlicen...
günnük az kaldı azz,deli olucam,gidicek eşim ağustosda,
sanki biri benim içimi sıkıp bırakıyor,rahat edemiyorum oturduğum yerde,
içim yanıyor,kalbim acıyor,nefes almam bile ksıtlı sankimafoldumben
günler yaklaştıkça,içimi çok büyük korkular kaplıyorsenağlama
birde eşim gelip artık orda çalışmicam dönüşte demesi,
kendi işimi yapıcam askerlikten sonra demesi,
hiç bi temel yokken nasıl olucak günlük nasılllmafoldumben
yapıcam diyoo sorduğum zaman bana güven sen diyor,
güveniyorumm aşkım güvenmez olurmuyum ben sana,
ama korkuyorum günlükk,ya kayınvalidemlerin yanına dönersek,
ya olmazsa istediği gibi herşey,yaa yaaa yaaa diye bir sürü soru var aklımda
onların ufacık iyilikleri geçtiğinde nasıl konuştukları,
gene konuşacakları,aşkım askerdeken ordada kalıcam,
ozaman gene aynı mevzular açılcak,gene kalbim kırılcaksenağlama
saçma sapan izin almadın niye,bensiz gitme bi yere laflarısenağlama
sanki ben çocuğum yaaa,
ama eşimede söledim günlük ufacık kalbim kırılırsa
toplarım eşyalarımı istanbula dönerim,kimsenn laflarını çekemem,
ailemin yanında kalırım eşim gelene kadar.
saten benim içim yanıo olucak,bide laflarla konuşmalarla uğraşamam
kafamı onlarla yoramam günlük yasenağlama
oofff günlükk ooffff
Allah ım ne olur eşim askerden geldiğinde herşey çok güzel olsun
sağsalim gitsin gelsin ne olur ne olurrr:Saruboceq:
canım benim yaaa ona uyurken bakıyorum,yemek yerken
tv izlerken,pc başında hep bakıyorumsenağlama
sanki doyamıyorum günlük,bakmaya doyamıyorumsenağlama

Selam pembişimmm zemuszemus

Pek mesudum bugünlerde sorma gitsin zemuszemus
Maşallah de emiii

Keyfimi hiçbir şey bozmuyor anacım, resmen Turkish Pollyanna oldum kaydirigubbakcemile3
Hele bazı insanlar var ki, otur, izle, gül gül yani kaydirigubbakcemile3
Kendini herkes bir halt sanii anacım, bulunmaz hint kumaşıyım şeklinde gezii kaydirigubbakcemile3
Hele öyle beylik laflar ediyorlar ki anamm sanırsın Kurtlar Vadisi'nin KK versiyonukaydirigubbakcemile3
İyi oluyor vallahi günlüğüm, eğlence çıkıyor bana da kaydirigubbakcemile3
Şunu gün geçtikçe çok daha iyi anlıyorum ki, insanın dışı değil, içi güzel olmalı.
Dili değil yüreği tatlı olmalı.
Çook tatlı dilli, güzeller gördüm emmeee yeri geldiğinde nasıl mahalle karısı gibi olduklarını, kavga etmek için yer aradıklarını da gördüm.
Rabbim dürüst düşman versin herkese.
Ne dimişlerrr :
Kork korkmazdan, utan utanmazdan :1closedeyes:

Hade ben gidem de ekmek yapıcim bugün makinemizde.
Kolay gelsin bana günnüğümm, öperim çok opuyorumnanaktan

selam günlükcüm.bugün biraz stresliyim.borçlar var biraz.yine bu aralar kafama taktım.herşey yinede güzel diyebiliyorum.keşke bebeşim olmasa çalşsamda borçları kapamaya yardım etsem diyorum.ama bebeğim ve eşim sağlıklı olsunda ödenir diorum.duygularımm bazen böyle karışıyor işte.
rabbim darda olana yardım etsin içinde bizede inşallah.amin.

ıçim sıkılıyor günlüğüm ya. Bugün K.K'da yaz depresyonu diye bişe okudum, ondanmı oldum acaba, he ne dersin.

Hiçbir işim rastgitmiyor. Niye böyle oluyorki sanki. Kıvanç'ımı anaokuluna yazdıramadım. Öğretmen çocuğu olmasına rağmen öğretmen çocuklarına öncelik tanınan anaokuluna kayıt yaptıramadım iyimi. 13.yedekte benim oğluşum:çok üzgünüm:. Sıra gelmezki. Başka yerderde gezdim ama hiç içime sinmedi.:1no2: ıçime sinenler ateş pahası. Netcem ben ya. Sabahtan beri o kadar içim sıkılıyorki. Para her kapıyı açıyor kız günlük. ıçim gitti bazı anaokullarına, ama çok pahalı. Gönül neler neler isterde, gel görki imkanlar yetmiyor.

ışyerinde o kadar büyük paralar görüyoruz ki, adamların günlük ödemeleri 500 bini buluyor bazı günler. O kadar sıradan bir rakam ki onlar için. Peki ya bizim için. Rüyamlarımda bile göremem o kadarını.

Bazende diyorumki, kızım sen salakmısın, herşeyin yerli yerinde, bebelerin sağlıklı, mis gibi, nur topu gibi, kocanda bazen canını sıksa da eyi adam, e daha ne. nankörmüyüm ben günlükcüm. Bence değilim ama oğluşumu yazdıramayınca istediğim yere, böyle oldum, napiyim.:çok üzgünüm:

Amaaan içim sıkılıyor işte be, anla. Adaletin bumu dünya(nakarata bak kızkaydirigubbakcemile3)

neden her zman bi şekilde karşıma çıkıyor be günlük ve neden hayatım kısa yada uzun gelgitler yaşıyo bu yüzden?

Günnükçüm,
Dün gece evde yine ufak çapta savaş çıkardım ama kısa sürdü
Çıkıp yürüyelim azcık hava güzel dedim
Beyfendi sevmiyomuş yürümeyi
Ama dedim ben yürümek istiyorum
Ben istemiyorum diyor bana
Öyle mi dedim yarın akşamdan itibaren çıkıp tek başıma yürüyorum
ıster gelirsin ister gelmezsin
Sanki dağa çıkalım dedim ( ay gerekirse climbing yaparım :umursamaz: )
ıki adım atmaya üşeniyor adam ya çıldırıcam az kaldı
Resmen günlerdir yalvarıyorum çıkıp bi yarım saat yürüyelim diye ama kime diyorum

Kaç gündür çıkan çatışmalarda yaralı ben ölü yok bu sayede puzzle bitmek üzere
ya ben ya kociş bi oturuyoruz başına bi bakıyorum yarısı bitmiş az kaldı
biz puzzlela stres atarken kavgayı unutuyoruz süper oluyo kaydirigubbakcemile3

Aman bütün derdimiz bu olsun, bunun sonu iki şakalaşınca güzel bitiyo
Geçen seferki gibi kötü kavgalar etmeyelim de bunlar aşkımızın tuzu biberi :asigim:

Ama kararlıyım bu akşamdan itibaren çıkıp kendim yüriiiiicem sositososito

Bu dünya sana da bana da kalmayacak. Değecek mi peki güllük? Şu iki gündürki akıttığım yaşlarıma değecek mi?!
Yıkıntı gibiyim, yıktı geçti beni resmen.
''İnsan yapmadıklarından pişman olur, yaptıklarından değil. ''
Gerçekten yapmadıklarım için 'keşke' diyecek miyim yoksa sadece dün öyle bir fırtına gelip geçti mi? Ama geçmedi ki hala...

günlüğüm şimdi anlattıklarıma inanamicaksın biliyormusun opuyorumnanaktan
sıkı dur boommmbaaa geliyor delikafadulden
dün şefim beni yanına çağırdı ve dediki gel yanıma şu şiftleri ayalrlayalım dedi, ben şok tabii :1shok:
ne şifti dedim. hani istanbula gidecektin yaaa. şimdi ayarlayalım dedi. bende dedimki artık çok geç arkadaşıma gelmeyeceğimi söyledim yerimi başkasına vermiş olabilirler dedim. o zaman hemen arkadaşını ara dedi, bekliyorum ben dedi sırnaşık şey. bende gerçekten hiç gerek yok dedim, muhtemelen de yer kalmamıştık boşverin dedimkaydirigubbakcemile3. neyse en sonunda arkadaşımı aradım ve yerimi kimseye vermemişler :lepi:. inanamıyorum halla Yolcuyum cuma günü aşkımın yanına gidiyorum :teytey:. Allahım şefimin içine bir melek düştü sanırım opuyorumnanaktan. bende bu haberi alır almaz tabii hemen çarşıya indim güzel bi kıyafet bakmak için. çünkü hem düğün için hemde aşkım için gidecem biliyorsun. Ama dün hiç bişey bulamadım. bakalım akşama tekrar inecem çarşıya umarım şöyle güzel bişey bulurum alkisalkisalkis. aşkım beni gördümü karşısında şok olmasını istiyorum, şöyle göz alıcı bişey arıyorum günlüğüm :kedi:
işte böyle cicim aniden kocaman bir süprüz oldu bu bana, çok sevincliyim çoook zemuszemus. aşkımda çok çok sevindi. bakalım şimdi aşkım pazar günü izin ayarlamaya çalışıyor umarım izin verirler :sm_cool:

buğün anne olacagımı öğrendim
hala şoktayım

büyüdüm evlendim ve bende anne olacagım Allahım izin verirse.
inş. herşey sorunsuz ve güzel olur.

günlüğüm

çakırgözlüm hamile mi :asigim: ben buraya başka bişi yazmaya gelmiştim ama unuttum kaydirigubbakcemile3 Allah çakırgözlüme hayırlı hamilelik nasip etsin inşallah :Saruboceq: darısı benim ve tüm isteyenlerin basına ...

pek sevgili mühterem günlükcüğüm
sana yazmıyalı aylar oldu bilim seni çok ihmal ettim mafoldumben
gerçi burdaki hatun kişilerden bana sıra gelmiyor ya ( ne bitmez dertleriniz var be):roflol:
neyse beni soracak olursan sevgili günlükcüğüm Platese başladım evet doğru duydun BEN:roflol: baktımki oturduğum yerden gitmiyor kilolar harekete geçem dedim:roflol: tabi bugün başlıyım yarın bitirme olaslığımda yüksek kaydirigubbakcemile3
bu arda sevgili günlükcüğüm kuzum deyzeme söle depresyona girmesin bu yaşta tehlikeli olurzemuszemus ve şu kötü yeşilcam filmlerinden araklama repiği beğendim benden bu kadar günlük kardeş hadi baş baş:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…