Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğüümm yine ben geldimm...
dayanamayıp gittim kan tahlili yaptırdımm yaklaşık 45 dk.önce...
Sonuç bekliyorumm şimdiii ...
Hayırlısı olur inş....

Günlükcüm, zabahtan beri K.K bir yavaştı, bir yavaştı sorma. Fıtık oldum yeminle gircem diye.Çok üzgünüm çoook, ama sorun bendemiydi, yoksa cidden k.k çokmu yavaştı bilmiyorum, bir sayfa kırk saatte açılmazmı be:mymeka:

Neyse efenim, dün akşam fazlasıyla şaşırdığım bir olay oldu. Süprüz yane. Minik kelebeğim için tedavi olduğum doktoru gördük. Kaç sene oldu görüşmeyeli, AVM'de geziyoruz, baktık Metin Hoca. Anaaaa, hoşbeş filan ayaküstü. Minik kelebeğimle tanıştırdım onu. O kadar çok emeği vardıki bizde. 1 saat boyunca bizimle kafa patlatması, bize tedavi sürecince destek olması, bizimle birlikte aynı sorunları yaşıyormuş gibi bizi dinlemesi, sonra aşılamayla minik kelebeğime kavuşmam, doğum filan ohoooo uzun hikaye. Çok mutlu oldum onu görünce. Genç yaşına rağmen birçok başarı sığdırmış hayatına.

Ankarada bulunup tedavi olmak isteyen herkese seni tavsiye ediyorum.Yolun hep açık olsun Metin Altay. Emeklerini nasıl ödeyebilirizki. :CüvCüv:

günlüğüm ben geldim ::::::KK43:( ona söyleyemediklerimi sana söyliycem özledim özledim hemde çok rabbim affet beni senin için ağlamam gerektiği halde ona ağlıyorum sen daha doğrusunu bilensin rabbim neolur bana yol gözter allahım yolumu çizmeme yardım belkide yaşadıklarım çektiğim acı senin onaylamadığın bir şeyi yapmamdandır affet ağlayım bağışla rabbim neolur hzuzur ver rabbim ver benimle aynı acıyı üzüntüyü yaşanlarada yardım et

Günlüğüm opuyorumnanaktan

Çok heyecanlıyım Kızımm Yağmurum geliyormuş Şükürler olsun sağlığı yerinde abisi nasıl mutlu anlatamam kızkardeşim diye diye Allaha emanet ikiside Rabbim sağlıkla doğumuda göstersin inşallah bizlere:nazar:nazar:nazar:

Günlük
bugün sana kalbim buruk geldimm.:gitme:
dün yeni su firmasına geçtim,sipariş ettim suyu..
zil çaldı,açtım...
Karşımda kara kuru,zayıf,üstü başı dağınık,10-11 yaşlarında , daha kendini taşıyamayan küçüçük bir çocuk getirdi suyu...:çok üzgünüm:
Bozukluğum yoktu,bütün verdim su parasını..
Çocuk, abla bozuğum yok,bozdurup gelelyim parayı dedi..
Tamam dedim.
Geldi bi kaç dakika sonra...
Para üstünü vermeye çalışıyor bana,faazla veriyordu az daha su parasını....:çok üzgünüm:
Yardım ettim,beraber saydık sonra...
50 kuruşta eksik aldım...
Abla " 50 kuruş daha vericem dedi..
Yok dedim kalsın,fazla bişiy değil ama.
Cebine atsın istedim o 50 kuruşu...
Günlük okullar kapandıya,maalesef durumu iyi olmayan aileler yaz tatilinde çalışmaya veriyorlar :nazar:küçüçük çocukları çalışmaya 3-5 kuruş için...
İçim acıdı inan ki..:çok üzgünüm:
Yaşıtları oynarken,gezerken,oyu oynayıp ,tatile giderken çocukcağız çalışıyor..mafoldumben
İçim parçalandı içim...
Hala aklım onda...
Keşke elimden bişey gelse....
mafoldumben

Değilmişimm günlüğümm hamile değilmişim.....
ınş..güzel haberlerde vericemm buradaann...
rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..böyle güzel duyguları....

huzur battı
sabır bitti
hüzün geldi
pişmanlık..
umut arandı
bekleyiş..
çaresiz kalındı
huzursuzluk tadıldı.

Günlükcüm merhaba bugün sıkıntımı yazmassam patlıcam...
Sabah sabah çok kötü bir olay yaşadım tam şirkete yaklaşmışken baktım bi trafik bir trafik ambulanslar itfaiyeler meğer ilerde kaza olmuş...Çok kötü oldum görünce be günlük Allah kimseye yaşatmaşın rabalar birbirine girmişti kırık dökük yerler insanlar yerde yatıyo bi yandan ambulansa koymaya çalışıyolar ağlamamak için zor tuttum kendimi inan...Sonra haberlerde görünce ölü haberlerini üzüntüm biraz daha arttı 2 ölü 8 yaralı ah be günlük, bak bir hız tutkununun hatası kaç kişiye mal oldu neden böyleyiz neden sabırsızız düşünüyorumda o ailelerin evindeki acıyı ALLAH'IM KİMSEYE YAŞATMA çok zor. Ama üzülmicem Allah muhafaza aynı acıyı yaşarım falan, demek yaşama süreleri bu kadarmış ne diyebilirizki başka kimi suçlayabiliriz...
Bugün bir rüya gördüm çook güzeldi yüksek bir köprüye çıkmış bulutların arasında yürüyordum bazen korku, bazen heyecan hissettim ama gerçek gibiydi nasıl bir duygu olduğunu anlatamam.Rüya tabirlerine baktım çok güzel şeyler yazıyordu inşallah dileklerim kabul olur, artık çok istiyorum isteklerimin gerçekleşmesini yeterince üzüldüm yoruldum artık bende güleyim...

sewgiLi günLük,
yine paranoyaya başLadım sanırım..sewgiLimLe maddi sorunLArı yüzünden ayrıLmıştık,ama sonra düzeLdi herşey bir haftadır yeniden beraberiz..
az önce bi mesaj geLdi benimki yine sıkışmış...
inşaLLah benden yine ayrıLmaz nebiLim artık en ufak bir oLumsuzLukta bunLArı düşünmeye başLıyorum aLLah'ım noLur bize yardım et..
2.bi ayrıLığı kaLdıramam çünkü...

Günlük..

Sence Ben Nasıl Bi Anne Olurum?
Bunu Düşünüyorum Bugün.. Dün Arkadaşımı Görünce Beynime Dank Etti CADIARZU
Bazen Sırf Bebek İçin Evlenmeyi Düşünüyorum Biliyomusun?
Ama Benim Herüfte Çekilmez Be :mymeka:
Kıskanç Şey :eek:klava:

tam 2 senedir aynı sancı içimde..
aslında aynı da değil,
gittikçe çoğalıyor..

"bir şeye sebep olan onu yapan gibidir" :KK43:

günlükk bacım !!! opuyorumnanaktan

naber cici ya bugun bi arkadaşı gördüm çoktandır görmüyodum bi 5-6 yıl kadar,,

hala bıraktıgım gibi daha beter çocuk gibi ya sinir olurum böyle cıvık yapışık insanlara :eek:lmaz:

yarabbimm Allah''tan samimi arkadaşlarım bu türden degiller kaydirigubbakcemile2

neyse kurs bitti çok şükür 3 güncük gittim ve bitirdim kursu cumartesi sınavım var hadi hayırlısı alkisalkisalkis

arkadaşımın düğünede gidemiyorum bu sınav yüzünden ama napım,,

benim hayatımı etkileyecek bi sınav dimi önemli!!!
kendimi biraz avutmaya çalışıyorum sende destek ver diye sölüyorum bunları,,

sende diyosun dimi senin hayatın gelecegin daha önemli resimlerden filan bakarsın arkadaşının düğününe ama resimlerden bakamazsın gelecegine,,
biraz saçmalattımmı seni ne artık idare et işte kafa bi milyon napım kafamçokkarıştı

yarın temizlik var abime ev tuttuk oraya tenizliğe gidecez offf bide bi kadın tutsak iyi olur yoksa başedemeyiz o koskoca futbol sahası kadar evle fisfisfis

şimdilik iyi bak kendine bebeişim görüşürz
Şeniz

günlük naber sengözlerimebaksanab
Biz dün gece ilk defa birbirimize AŞKIM dedik :asigim:
Hiç kullanmamıştık sevgilim hoşlanmıyomuş ve hiç kullanmamış CADIARZU
Dün bi anda dedi ve şimdiye kadar kimseye kullanmamıştım senin farkın oldu dedi.
Dünden beri her dakka aşkım diyo sıktı ama kaydirigubbakcemile3
Neyse komik bi ayrıntıydı 2 yılın sonunda sanada anlatayım dedim yerimseniben
Hadi baş baş :eek:

Günlük Maşallah....
Herşey öyle yolundaki şaka gibi valla..:1shok:
Durmadan bir aksilik çıkmasını bekliyorum deli gibi:kedi:
Gerçekten çok mutluyum.(maşallah)
Özellikle şu haftasonundan sonra hayatımda garip şeyler olmaya başladı.
Garip derken yani resmen mucizevi şeyler oluyor.
Asla olmaz dediğim herşey oluveriyor.
Allah hayırlara çıkarsın.
:Saruboceq:
Dilerim Rabbim herşeyi gönlümüze göre verir.
Tabii hayırlısıyla..:Saruboceq:

gercekten artık görusmicez mi?
konusmicaz mı?
hersey bittimi?
artık biz yokuz yani öylemi?
Seni çok seviyor ve çok özlüyorum ama biz beraberken cok sorun yaşıyoruz biliyosun
o yüzden birike birike birgün gercekten severek ayrılmak zorunda kaldık
yani seni bilmiorum seviyormusun özlüyormusun ama ben böyle bi haldeyim.
herseyi kabulleniyorum işte ama bize faydası kalmadı
bilerek yaptığım tek şey sevmekti...
şuanda da bilerek yaptiğim tek sey özlemek ve sevmek ama..
artık sevmiyor musun ? özlemiyor musun ?
artık biz diye bişi yok..balıkcı cafem yok tavla yok evde film izlemek yok seni öpmek yok dokunmak yok oksamak sevmekte yok aşkitocum bana nescafe yaparmısın demekte yok hadi yemeye demek yok yarın erken gel oraya buraya gidelim demek yok en güzel ii geceler msjları yok günaydın msjları yok alısverise cıkmak yok hediyeler yok dısarı cıkınca tutacak bi el yok tasıyacak bi cantam yok...
kısacası kendimi teslim edecek bir sen yoksun artık
yani hatalarımı görsem nolur?yaptıklarımı söylesem nolur?...

Bana en çokta koyan bu cümleleriydi...
Ben alışmıştım canım acımıyordu...İçimde kocaman bi boşluk vardı ama artık birşey hissetmiyordum... acıda yoktu... artık ona kızmıyordumda onunismini duyduğumda bişide olmuyodu...Kendi kendime sormamıştım hiç onu özlemişmiydim...Onu hala seviyomuydum.. sormadım kendime bunca zaman..Ama o sorunca durdum birden ...Özlemişmiydim? seviyormuydum hala? kendime bile cvp vermeye korktum.
Bütün herşeyi unutup geri dönerim diye korktum.kendime verdiğim aileme verdiğim sözleri ezip geçmekten korktum..sustum... ama canım hiç acımadığı kadar acıdı...
sadece gözümün önüne geldi yazdıkları... yaptıklarımız...
kimseye anlatamıyorum 2 gündür tek tük bişiler yazıyor.. anlatamıyorum kimseye canım dahada çok acıyor.. cesaret edemiyorum bakın pişman bensiz olamadı yine diyemiyorum... Noluyo? bilmiyorumda. ne yaptığımı bilmiyorum. ne düşündüğümü bilmiyorum 2 gündür bedenen geziyorum... allahım bana doğru yolu göster.. yolumu mu kaybediyorum yoksa..

günaydın günlük ama sabah benim için bu saat değil ben yine 5 te ayaktayım uyuyamıyorum malum biliyorsun yaşadıklarımı değişen bir şey yok günlük ....
dün eşim geldi benlki bundan sonra eski eşim belki daha sonra hiç tanımadığım yolda görsem başımı çevireceğim herhangi biri olacak hayatımda bilmiyorum...
mal paylaşımı yapalım dedik of ya ne kadar sıkıcı bir durum,ben eşya falan istemiyorum,bana ne istersen onu al dedi alsamda ben onları kullanamam ki her birinde 6 yıllık evliğimizi görür kahrolur dururum o yüzden dağıtırım birilerine onlar mutlu olsunlar daha da mutlu kullanırken benim yerime...
eşim perşan saç sakal birbirine girmiş bir yandan kalbim merhamet ediyor üzülüyor onun için bir tarafatan o istedi bunları diyor...
beni sevmedin mi dedim başladı ağlamaya...
ilk kez karşımda ağlıyor,seviyor ama o taraf daha baskın geliyor....
ne kadar özlemişim onu ama belli etmiyorum hiç,güçlüyüm,kararlıyım birde annemin dediği bir sözü var eğer barışırsan sütümü helal etmem....
eşim değişmemiş aynı hala düşünceleri annem de annem diyor hala,ben ise evliliğim deyip duruyorum önemli olan...
sonuç ne mi koca bir hiç,yine biraz zaman,yine üzüntü,yine keder....

günaydın günlük
yine aynı herşey gayet monoton sıkıldımı hıssedıyorum artık...
bir değişiklik iyi bi değişiklikk istiorummm Allah'ım duy sesimi nolursunn...

Günnüküm,
Sana her geldiğimde güzel haberlerle gelmek istiyorum :Saruboceq:
Bu aralar içim hep buruk, sanki yolunda gitmeyen bir şeyler var...
Mutluyum, huzurluyum ama yine de bi kaygı var içimde, bi endişe...
Sorularıma yanıt alamıyorum, yapacağım hiç bir şey yok...
Sadece bekliyorum...
Allahım sen hakkımızda hayırlısını yaşamamız için bize yardım et :Saruboceq:

günaydınn günlük..
bugün kocam evde.izinli..sositososito
alt katta oturan kuzeninin kep töreni var;ailece oraya gidicez oda izin almış bunun için..
sabah 6 da herzamanki gibi alyanın agularına uyandık..biraz oyadık onunla.ben altını alırken babası mamasını yaptı getirdi.yedirdi.şutarafagitti
saat 7yi geçiyordu deniz kıyısına kızımızıda bebek arabasına atıp yürüyüşe indik.denize girenler eşiğinde yürüdük..mis gibi havayı içimize çeke çekezemuszemus
geldik..mükellef bir masa eşliğinde kahvaltımızı yaptık balkonumuzda..tabi beni hiç sorma ben herzamanki gibi sadece bol meyve yedim..mafoldumben
sanki bugün pazar..
şimdi baba-kız koltukta sızmış.opuyorumnanaktan
öğleden sonra gelemezsem merak etmeyesin beni..Şeniz

X