Kadınlar Kulübü Günlük

canım günlüğüm

dün doğumgünümdü, artık 26 yaşındayım.

insanın tekrar tekrar doğmasını sağlayan neymiş biliyomusun günlük, ben artık biliyorum, çevresinde kendisini seven insanlar olduğunu görmekmiş. kmlerin bizi ayırdığı dostlarım yanımdaydı, belki bedenen değil ama yanımda olduklarını gösterdiler, ailem herzamanki gibi, allah başımızdan eksik etmesin. insan kendini kıymetli hissettiği zaman anlıyor ki yıllar boşa geçmemiş. herkesi sevdim, önüme çıkan, yarenlik yapan, 1dklık sıkıntımı almaya çalışan, dostluğumuzu biriktirdiğim herkese hep değer verdim, yıllar boşa geçmemiş ki biriktirmişim tek tek onları. kıymetlilerim benim. ve çok sevgili kk dostlarım, her derdimde her sevincimde yanımda bulduğum, iyiyi kötüyü paylaştığım, zehrimi alan, umutla devam etmemi sağlayan çok sevgili dostlarım iyi ki varsınız, bunu belki bininci defa söylüyorum ama iyi ki varsınız...

o da yanımdaydı günlüğüm, belki benim ona yüklediğim manalarla değil ama başka boyuttaki sevgisiyle, evime çiçek gönderdi, mis kokulu beyaz lilyumlar, papatyalar, o kadar güzeller ki, odama bahar geldi...

"iyi ki doğdun heidi, senin dağlarındaki çiçeklere benzemez ama bunlarla idare et, hep böyle mutlu ol."

daha ne kadar mutlu olabilirim, senin kendi tarzındaki sevgin benim kalbimin ortasında hep duracak... herkes gibi sen de kıymetlimsin, bunu kimse değiştiremez, sadece seni aramıyorsam, görüşmemek için bahaneler üretiyosam bunları yanlış anlama olur mu kıymetlim, bunlar kendimi korumak için...

heepinizi çok seviyorum, sayenizde dolu dolu bir hayatım var, bunu gördüm, sevgisiz hayat yok, sevgiyle olduğunda 26 değil 76 yaş bile yaşlanmak olmaz, yaş almak olur...

çok seviyorum, hayatıma giren herkese, yaşattığı her şeye teşekkürler... büyüyorum sizinle...

naber nan günnük

içim sıkılıyo valla daraldım he
bu havalar beni sapıttırdı bi gün güneşli bi gün karanlık gri benide kendine benzetti
yaz gelsede şöylee bi şenlensek
olmadı hüsnüyü çağıralım o gelsin şenlendirsin bizibenneyaptımki
yanında bide neşe gelsin neşelendirsin bizibenneyaptımki
hatta bide mine gelsin şöMİNE hesabı ısıtsın bizi :roflol:
üff böleyip işte günnük saçma sapan saçmalıyorum -tatlicadiarzu- mirmirmirmir

ama onun dışında iyiyim he seviyorum seviliyorum allaha şükür hiç bi sıkıntım yok:Saruboceq: lülülülülülü

Sevgili Günlük...
sana en son ne zaman ugradim hatirlamiyorum bile...

Dün gece bi rüya gördüm, acayip etkilendim...
Aceba ne anlama geliyor ? CADIARZU

Simdi biz ucaktayiz, galiba TRye izine ucuyoruz...
Hersey iyi güzel birden ucak cok felaket bir sekilde
sallanmaya biseyler yapmaya basliyor...ve birden tüm isiklar sönüyor...
Isiklarin sönmesiyle birlikte ucak tepesi üstü hizla asagi düsmeye basliyor...
Uc kismi asagi dogru arkasida en tepede yani...ama öyle hizli düsüyorki...
Bende o anda esimin elini sIKIyorum....orda uyandim...:1ninca:

Aceba sonu ne olacakti? Pilot ucagi kurtarabilecekmiydi? benneyaptımki
Yada ucak düsse bile biz sag cikabilecekmiydik? :1shok:
Cok merak ettim.... ama görmemem daha iyi olmustur belkide...

işte yorumum:

sanırım bi yerlerin açıkta kalmış delikafaduldendelikafadulden

günnük ilk defa geliyom sana ben..
daha önce hep okuyucuydum burda.magazin forever gibi milletin özel hayatını okuyodum:mymeka:delikafadulden
ama günlük bugün sana yazasım geldi.
çünkü bugün sıkıntımı derdimi kusasım geldi ve kurban olarakta seni seçtim kusura bakma
günlük sevdiceğimden bugün hayırlı bi haber almak istiyorum.kaç gündür dua ediyorum.
inşallah hayırlı sonuçlarla gelsin bana günlük:Saruboceq:
artık çok yıprandık ikimizde bu son sınavımız olsun inşallah.bundan sonra mutluluk bize de açsın kapılarını.:asigim::asigim::Saruboceq::Saruboceq:
nolursun Ya Rabbi sen yardım et bize.güzel haberlerle sevinelim bugün.hihoyyyt
inşallah yarın güzel veririm sana günlük.
şimdilik ben kaçar

selam günnük bacım naber haftada bir görüşüyoruz artık seninle ee insanın evinde net olmayınca böyle oluyo annemlere her geldigimde yazıyorum ama sana ihmal etmiyorum seni:) günlük dünden beri annemlerdeyim evimi çok özledim bide kocamı:) o evde kaldı da... dün görümcemle ilgili sorunlarımı görümceme ileip bi orta yol bulmamızı saglayacaktı ama görümcem her ay başı oldugu gibi yine rahatsızlanmış ve konuşamamışlar.. allahım kötü kalpli biri degilim olmak da istemiyorum lütfen yardımcım ol ve kimse kırılmadan sorunlarımıza çözüm bulalım... bunun dışında kocacım seni çoook özledim akşam olsunda gel al beni artık ya....:)

slm günlük ne kasvetli bir hafta gecirdimm anlatamamÇok üzgünüm çoook
esimle olan kavgamizimi anlatayim:mymeka:
karninda bebeginin kalbi duran arkadasimimi:Saruboceq:
yoksa gelicem diypte gelmeyen son anda misafir geldi diyen bütün pazarimin icine eden arkadaslarimizimikaydirigubbakcemile
yoksa telde soguk soguk konusan kayinvalidemimisengözlerimebaksanab

neyse iyi seylerde oldu tabi kocisle baristik cok ateslü bir sekülde hemde
sonra görümceme annesini anlattim oda arayip kizmis sonra oda benim onunla asla bir problemim yok su günlerde moralim yok onun icin yoksa onlara alinmis bir tavir degil hem ben onu kendi sizlerden ayirmiyorum gelin gibi görmüyorum demis-tatlicadiarzu-

sonra dün sari kusum geldi onunla oynadim öptüm mincikladim cimdikledim
pufumu görmedim dün cok özledim artik ya yarin yada bir güne cagirayim anasi zayiflama derdine evde otursada

iste böyle günlük benide zaten biliyorsun psikolojim ne zaman iyi olduki simdide iyi olsun

ha bu arada bide hafta ici doktor randevum vardi tam iki tane yumurtam catlamis doktorum cok sacma böyle güzel yumurtasi olupta hamile kalamamak cok ilgin diyor
bende sanki adamin elinden bisey gelirmis gibi gözlerimi bayip melül melül doktora bakiyorum
neyse yine gelirim ben günlükcük

selam günnük sengözlerimebaksanab nabersin -tatlicadiarzu-
hafta sonu hiç dısarı cıkmadım bi oy atıp geldim benneyaptımki
bütün hafta temizlik yaptım
aman günlük evi pohh götürüyomuş az kalsın benneyaptımki
kapı pencere alt üst heryeri temizledim
kocişte ayağımın altında bütün gün :mymeka:
içim rahat etsin diye
verdim bezi mutfak duvarlarını sildirdim
yoksa içim rahat etmezdi delikafadulden
kahvaltı ve yemeğe kaynanama gittik
o kadar temizledim batmasın dimi mutfağım kaydirigubbakcemile3
cok akıllıyım ben yaaa laelaelaelaelaekaydirigubbakcemile2

slm gunluk
ılk defa yazıyom sana ara sıra gırıp okudum ama yazmak kısmet olmadı
aslında bugun cok yorgunum ama bır okadar mutlu ve bı okadar da hasret dolu
kısacası karmakarısıgım ıste
cuma gunu nısanlımın bırıcık sevdıgımın yemın torenı vardı bende bu sabah dondum dırek ıse geldım
ıkı gunde dogru duzgun uyumadım zaten askımı daha fazla gorebılmek ıcın
ama bana yorgunluk degılde asıl koyan ne oldu tahmın edebılırsın belkıde gunluk
tabıkıde ayrılık...koklamaya opmeye doyamadım sevdıgımı nasılda ozlemısım
ama ayrıldıgımın dakkası ozlemım gormeden oncekınden dahada coktu dayanamıyom artık bu ayrılıklara cunku..
dıle kolay gunluk 4yıl oldu uzagız ve sımdıde 424gun+dugun gunumuze kadar uzakta olacagız ama bır gun elbet kavusacagız..
ılk ve son yazısım olmayacak gunluk gene gelecegım..

selam cancagızım
bugünlerde değişik haller içerisindeyim..
öyle cok cok iyi değilim..ama kötü de değilim..
sankim minnacık da olsa değişiklikler var hayatımda
küçük adımlar ilkesindeki gibi..yavas yavas derinden mi ilerliyoruz ne..
havada bir olumlu değişim kokusu var demek için belki erken ama..
yine de daha iyi hissediyorum en azından bu da kar bana..
bugün eski defterleri karıstırdık biraz..sonra karslıklı konuştuk..
kafama takılanları beni üzenleri korkularımı anlattım ona..
onun caresizligini dinledim..kendisin de cok iyi bir durumda olmadgını..
düşündüm sonra uzun uzun..en azından aramzdaki buzlar eridi gibi..
ve konusmayı denedık sıkıntılarımızı,kederlerimizi..
içimdeki kırgınlıklar,aklımdaki kıymıklar kolay kolay silinmez asla ama..
onun da caresiz olup bazı seylere benm kadar uzuldugunu gördum en azından..
belkı de onu böyle kabul etmem lazım..istemesem de sındırmem lazım bıseylerı..
sokaga at dıyemem..kedı yavrusu degıl aılesı karsımdakıler..bı sure sabır Allah rızası ıcın..
ha bır de borcumuzla ılglı az bucuk da olsa para ayırmıs kenara bana süpriz yapcakmıs..
bakalım inşallah görndüğü gibidir..gene yanılmam üzülmem..kanmam gene gönlüme..
dilerim bu minicik şeyler bazı seylerın güzellesecegının habercısıdır..kimbilir kuzum..
ah bir de kendimle olan savasımdan galip cıksam..cıksam da atsam ustumdekı tum yuklerı..
ve kazansam bırbırı ardına almam gereken zaferleri..
belki o zaman hayatım cidden yoluna girecek..belkı de daha mutlu hıssedecegm kendımı.
dua et bana cancagızım..kendımı yenmem hepsınden daha zor..dua et bana basaryım kuzum..

selam şeker naber....

ben tatsız tuzsuz saman gibiyim.... -tatlicadiarzu-

nedendir bilmiyorum....

bi tuhafım....

ama seçim sonuçları yüzümü güldürdü..... :dance:

yine hakeden kazandı.....hizmet kazandı.....:teytey: :hooray:

hakkımızda hayılısı olsun......
:hooray:

selammmm tombişkoların bııı tanesı
askım benım naberrrrr
yaaaaaaaaaaaaaaaa sevgılımden senı gızlıyorum bıde bu aksam sınemaya gıdıcektık ama onun önce gönlunu almam lazım o da uzun iş bılmıom kı yanı aramalıyım
aramalıyım onun bana nabaeeeer gıdıyoz mu demesı lazım
bılmıom neyse gene 2 ögun yedım bı sabah bı sımdı ıkısıde kocaman tost ehueuhe
neyse bırazdan gene yerım kavemı ıcıyom
hee bıde senden bı tane bılgısayarımda tutuyom gunlukcan tutuyom gene ama o kız :)))
gunlukosko bıraz süslü gıbı adı ama degıl sade bı hanım o da :) senı sımdı herkes okucak mı yaa ne iş hee neyse bıtanem öptum balım böcegım askım sevgılım mucujjhhhhh senı sevıyom askımın bı tanesı nur topu bal tanesı yerım yerım heheheh mucjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjksssssssssssss ohhhhh

günlük,
istanbul bekle beni dedim..
eminönü,kadıköy altından girdim üstunden çıktım..
balık ekmek,haşlanmış mısır mis gibi deniz,vapur,gunes hepsini iliklerme kadar hıssettım.
yoruldum tabee.. koca karnımla yalnız basıma tam 6 saat ayak tabanlarm şişene kadar yürüdüm.
koca bir buket çiçek aldım çingeneden.
aklıma ne dert geldi ne tasa..

Günlüğüm..

Belinayımı kim sinir etti,kim yaraladı bilmiyorum ama ben onu gayet iyi bırakmıştım 2 saat öncesine kadar kötükedihüso
Bazen insanlar sınavlardan geçer.. Arkadaş zanneder olmadığını çok acı şekilde anlar.!!
Ona Söyle ben hep yanındayım.. :teselli:

delikafaduldenŞeniz günlükçümm Şeniz
bi kaç gün süren melankolikliğimden sonra bugün iyiyimm hihoyyyt
bugün evdeydim okul yok yaa naniknanik
yrn var :dilcikar:
ders calıstım bugün sınawım var gene :dilcikar:

veeee
delikafaduldenyrn benim dogum günümmm delikafaduldendelikafadulden
heyecanlıyımm çünkü uzun zamandır coooook monoton olan hayatımda biraz güzellik olcakk :1rolleyes:
hadi bakalım hayırlısıı :asigim:

günlüğüm malibununun doğum gününü şimdiden kutladığımı söleki ilk kutlayan ben olim...
gunniceme gelince gülçinimmm boşver güzelim sanırım en hakiki dost sensinn diyim sen anla..

günlüğüm çedeneye sölermisin bukadar fazla yormasın kensisini ve bebişini mısır çekti canım allah cezanı vermeye emiiiii...

meraba günlük
sevdiceğimle kavuşucaz artık.. nasılda özlemişim onu yetmedi 3 - 4 saat görebilmek
cumartesi günü babacım verdi sevdiceğime beni..
inşallah Rabbim nasip ederse mayıs haziran gibide nişanımız olucak
Allah'ım tüm sevenleri kavuştursun (amin)

Günlüğüm ilahi adalet denen bişey var birinin ahını almak yada iftira atmak çok kolay ama vebali çok olan bişey döner dolaşır onları bulur Canımı yakanın canı yansın inşallah....

günnükcüm vicdanim hic rahat degil...
sinavim var ben hala kkdayim, kitabi uzak bir yerde biraktim görüp sinir olmayayim diye...
ama ders calismaya baslamam gerekiyor, yani basladim coktanda devam etmem gerekiyor...
devamli kendime baska mesguliyetler buluyorumki ders calismayayim...
bunun sonunu hayir görmüyorum ama insallah oturucam yine dersin basina...
günnük biliyorum dis agrimi... bütün o agrilar 20lik disim yüzündenmis...
doktorun verdigi haplarda yan etki yapti zaten... midem cok kötü...
neyse ben biraz daha kkyi turlayayim insallah sonra dersin basinda bulurum kendimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…