Kadınlar Kulübü Günlük

hafta sonumu ailemle geçirdim günlük
ama yine mutlu olamadım pek nedense evimi özlüyorum eşimle yuvamı özlüyorum
yuvam dağılmış düzen bozulmuş gibi herşey
yaptığım yemek zevk vermiyor ailesiyle kaçmaca oynuyoruz ne kadar acı ki birbirimizi görmemek için eliimizden geleni yapıyoruz :çok üzgünüm:
cumartesi öğlen uyandım ki ben geç saatlere kadar uyumam uyuyamazdım demekki çok yorulmuşum..
bir sürü fatura bırakmışlar evime baktım 2 ay öncesina ait faturalar ve bana ait olmayan faturalar..biliyorlar otomatik ödemede olduğunu ama niye bıraktılarsa neyse dedim..
evden çıkmadan alt kata uğradım faturaların biri bana ait değil dedim (özellikle bildirdim gecen sene kendi faturasını vermişti eltim ben onun faturasını ödemiştim benim faturamda 2 ay ödenmemişti)
senin bunlar dedi yoo benim değil tesisat numaralarını ezberledim artık dedim baktı pardon dedi sonra seninki zaten otomatikte değil mi dedi bende evet otomatikte bana vermene gerek yoktu ki dedim.. şakkıdı
sonra kayınvalideme döndüm neden gelmiyorsun görünmüyorsun artık bi sorun mu var dedim :1closedeyes: yoo vaktim yok vs sallarken bende hiç bizim eve uğramadan yatmazdın bilmiyorum dedim iyi günler dileyerek evden çıktım.. şakkıdı
annemle buluştum alışveriş yaptık kendimize ..sonra arkadaslarım aradı gel diye annemi de götürdüm biz paten kaydık buzda çocuklar gibi eğlendik düştük kalktık oynadık gamyoncuiremsu
akşama şehir dışından bi arkadasım gelmiş aradı görüşelim diye işim olduğunu söyledim oysaki samimi bi arkadasımdı içimden gelmedi görmek :1no2:
akşama annemlerde kaldım babamla iki arkadas gibi sohbet ettik :asigim:gece yarılarına kadar çok özlemiş babam beni çok hissettim bunu senağlama
off günlük yaasenağlama
pazar oldu akşam üstü evime gittim arkadasım geldi ben yalnız kalmıyım evde diye sağolsun..arkadasım ses mi geldi bana mı öyle geldi dedi tabi sessiz olmaya çalışıyor görünmemek için bana..kapıyı biz hızla açtım kayınpederimi gördüm senmiydin dedim kapattım :1closedeyes:
görünmemeye çalışmanın bi anlamı yok ... gördüğüm anda sinirden kalbim anormal atmaya başladı ve daha da toparlayamadım Allah tan eşim ondan 10 dk sonra geldi hemen yattım .. Allah beni bu adamdan kurtarsın :Saruboceq:

gunlukcum slm nasılsın
ben ıyıyım(dıyım ıyı olım)
en son cumartesı yazmıstım sana o gece dogumgununu kutladık guzel gectı bıfdahkı hafta yıne dogumgunu var yıne orda olcek galba guzel oluyo valla
bırısı var gunlukcum oranın sahıbı bana soluyolar ama ben ıstemıyorum aslında cok yakısıklı ama aılesı bıraz bana uygun degıl sanırım soledıklerıne gore yanı benım yapamıcagım aılesı var kotu degılde sosyal olarak..
dunde arkadaslarla gunumuz vardı oda guzel gectı
ama sabah face de benımkının bı kızla kapakm resmını gordum tuhaf oldum duygularım degsııktı ama blkı daha ıyı oldu benım ıcın bu erkeklere degmıyo gunluk butun bekarlara sole yazık bıze ya
ama gonul anlamıyo bazen
hepsı allahınsdan bulsun ıslalh
dunde bana bırını yapmaya kalktılar off ıstemıyom ya
bı muddet ıstemıyom slında aska ıhtıyacım var ama sun hazır degılım galba gunluk

bu aksamda teyzemın oglunun dohumgunu var bırazdan kalkım ona mam yapıcam ve hazırlanıcam bu gunluk bu kadar babay canım

naber günlük

kaç gündür sigara içmiyorum başlarken bıraktım yanii gamyoncuiremsu
zaten iyice inceldim sigarayla hastanelik olurdum heralde hem midem de kaldırmıyo:bbo:
dün çıkışıma annem geldi sinemaya gittik kardeşimle arkadasım da geldi biletlerimizi aldık yemeğimizi yedik 2. kez izlememe rağmen yine çok güldüm
sinema çıkışında arkadaşımla bize gittik öyle yorulmuşuzki iki kelime edemeden yatalım dedik mirmirmirmir
eşim sağolsun kavga çıkarmak için yer aradı psikolocisimi bozuk ne:1closedeyes:
kalbimi kırdı bende yattım,sigara içti geldi özürler filan ..madem özür dilicen niye kalbimi kırıyon:kızgın:
gücüm yok konusmaya konusmadım da..:dilcikar:
ailemden benim çekmem daha çok koyuyo onlar benim ailem diyo
ne yapayım yani şimdi ben günlük :1closedeyes:
kalkıp da eşime niye böyle davranıyorsunuz niye sevmiyorsunuz mu diyim
doğduğundan beri daha şimdi mi kızıyosun ailene dedim :kızgın:
off çok yoruldum konusmayacam :nazar:
babası defolup gitsin istiyorum artık mirmirmirmir
adamı gördüğümde panik atak gecirdim resmen ya :mymeka:

günlüğüm teyzem dün hastaneden çıktı, felç boğazına vurduğu için burnundan besleniyor, doktorun dediğine göre ömür boyu burnunda sıvı alarak beslenecekmiş, çok üzgünüm

dua etmekten, bir mucize beklemekten başka çarem yok günlüğüm, nolur duama ortak ol günlüğüm

sağlıcakla kal günlüğüm

nbr gunluk
ben geldim
sana guzel haber yazasiya kadar yazmiycam demistim hatirlarsan
evet guzel haber yaziyorum
evime dondum esime dondum birbirimize sevdigimizi bir kere daha anladik
dun benim icin yeni bir hayata daha baslamais oldu insallah boyle guzel devam eder
burayida kkyida cok ozlemistim arkadaslarimla cok guzel gunler yine gecirebilicem
onlari cok seviyorum

naber günnük şakkıdı
oturuyom boş boş
iş güç yok

az önce kocişkom aradı
camasır yıkıcazmıs
kaç derecede yıkayım dio
dün de evi süpürmüş
ben calısıyom o evde die içi elvermiyomus :nazar:
daha izninin bitmesine var günnük
ama iş yeri onsuz hiç cekilmiyor
tek basıma yemeğe giiyorum hep :çok üzgünüm:

akşam dişçiye gittik
kök dişimi cekti dr
acımadı ama fena oldum
sonra hep kanası
gecede tampon yapıp uyudum
sabah bi kalktım tampon yok
yutmusum :mymeka:
hayy aklıma edeyim gece ne aramaya yatarsın tamponla :mymeka:
mideme dokundu galiba ağrıyo
offf offfff
akşam olsada eve gitsem :nazar:

günlüküüm beeenn geldim genee
dün çok güzeldi bea günlük
kocişim akşam erken geldi,yemeğimizi yedik sohbet ettik,
sonra recebe gittik sinemaya,gülmekten karnımıza ağrılar girdi resmen
sonra sinemadan çıktık,kokoreç aldık bana,kocişim sevmez kokoreçi
ama ben bayılırımcokacimcoook
bi güzel afiyetle yedik,dışarısıda bız gibiydi yağmur fena yağıyordu
eski günlerdeki ıslandık kocişimle arabnın yanına gidene kadar:1rolleyes:
sonracımaaa evimize geldiikk,her dakika sevgimizi anlattık birbirimize:asigim:
aşk dolu şarkılar mırıldandık,bizim şarkılarımız söyledik
ne biliyim günlük çok romantik bi gündü dünŞeniz
en kötü anımız dün gibi olsun günlükm:nazar:

Hep mutsuz olduğumda uğruyorum sana dimi...senağlama
Ama ne yapayım seninle dertleşiyorum...Bide KK da beni yanlız bırakmayan arkadaşlarımla...
Kavgalıyız ve konuşmuyoruz bak saat kaç olmuş hala aramadı , inat ediyor biliyorum bende inat ediyorum aramayacağım...
Beni çok üzdü dün konuştuk anlaştık yine aynı şeyi yaptı bana hesap mı verecekmiş attığı her adımı...Ben 3 saat ulaşamadım ona ve merak ettim bağırdım kapattık teli benneyaptımki
Aramayacağım ve bundan sonra ona hiç karışmayacağım...
Sana kıyamıyorum zaaflarımdan yararlanma dedim dediğim gün aynı şeyi yaptı...
Neden erkekler böyle kendilerini bizden üstün görüyorlar...
Bazen diyorum ki yanlış mı yapıyorum offf bilmiyorum :1no2:

Günlük ne oldu şimdi bana durup dururken içimden birden bire hamilelik testi yapmak geçti.
İş yerindeyim nasıl yapim.
Mesaimin bitmesine daha 1,5 sat var
Neden kalbim çarpıyor acayip heycanlandım durup dururken.ölüyorum çarpıntıdan
Reglime henüz 10 gün var
Acayip meraklandım hiç böyle olmamıştım.
Sanki içimde bir canlı var gibi hissediyorum belki psikolojik bilmem ki.
Hislerim beni bir çok olayda yanıltmadı umarım bunda da yanıltmaz.
Yarın sana güzel bir haberle gelmek istiyorum.
10 gün varken regliye çıkar mı acaba doğru test sonucu yada doğruya yakın test sonucu.
Günlüğümü okuyan arkadaşlar ne olur dua edin olur mu????

ayy çok sıkıldım günlük bunaldım ötesi yanii
eve gitmek istiyorum ama evde tonla iş beni bekliyor
o yüzden gitmek istemiyorum
hiç dinlenemiycemmi ben yaa
akşamda saat 10 a kadar koşturdum durdum
bi baktım kocacığım uyumuş kalmış
bi sohbet bile edemiyoruz yani
yazık ben yatmadanda yatmaz yatağa
bende biraz tv izleyeyim dedim
sen git yat dedim ama yok sen gelmeden yatmam dedi durdu
ben burda yatarım dedi
kıyamam aşkıma yanımdan ayrılmıyor
en sonunda kıyamadım koltuk tepesinde sürünmesine bende gittim yattım
bugünde işyeri çok sıkıcı,yorucu
havada soğuk
yazı özledim
daha doğrusu baharı özledim
mis gibi havayıı güneşi özledim
neyse her geçen gün yaza bir az daha yaklaşıyoruz :lepi:
neyse hadi ben kaçayım günlük
bi dosya hazırlamam gerekiyor
hadi bye

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok rica ediyorum günlük nolur çok rica ediyorum...
Rahat bıraksınlar biraz beni..senağlamasenağlamasenağlama
İlla ki sesimi yükseltmek,kalplerini kırmak zorunda mıyım ben insanların?
Birazcık benim gözlerime bakıp;"Tamam" desinler..:nazar:
Yeter!!!!!:çok üzgünüm:

GÜNLÜĞÜM BEN GELDİM 6 GÜNÜN ARDINDAN YIKIK PERİŞAN Bİ BELİNAY GELDİ

ÖNCELİKLE BAŞTA DERYAM OLMAK ÜZERE HERKESE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. KIZLAR BUGÜN 6.GÜN VE BEN HALA KENDİME GELEMEDİM.. KIZLAR BENİM CANIM BABANNEM PERŞEMBEYİ CUMAYI BAĞLAYAN GECE VEFAAT ETTİ , ÖLÜM RAPORUNU OKUDUM BABANNEMİN CANIM BİRKEZ DAHA YANDI “01:00’EN 01:45’E KADAR CAN ÇEKİŞMİŞ BABAANNEM”
KIZLAR BABAANNEM SABAHLEYİN BİZİ ARADI BEN HASTAYIM BİZE GELİN DEDİ VE BİZ AKŞAM NAMAZINDAN SONRA BABANEME GİTTİK BABANNEM GAYET İYİYDİ ŞENŞAKRAKTI VE BEKAR OLAN AMCAM BEN ANNEM BABAM BABANNEM OTURDUK VE CANI NESCAVE ÇEKTİ BABANNEMİN..AMCAM CATTLE SUKOYDU BENDE FİNCANLARI HAZIRLAMAK İÇİN MUTFAĞA GİTTİM… KAHVELERİ HAZIRLADIK OTURMA ODASINA GEÇTİK VE BİRANDA BABANNEM GÖĞSÜM ARIYO BENİ NEDEN HASTANEYE GÖTÜRMÜYORSUNUZ DEDİ, BABAMDA HADİ KALK GİDELİM ANNE DEDİ VE ANNEMLE BABANEMİ HAZIRLAMAK İÇİN ODASINA GİTTİK BİRDEN BABANNEM DOLABINI AÇTI VE GİYSİLERİNİ ÇIKARTII YELEĞİ KISA MONTU ETEĞİ TÜLBENTİ GECELİĞİ .. ANNEM DEDİKİ “ANNE BUNLARI NEDEN ALIYORSUN GEREK YOK DEDİ, BABANNEMDE DEDİKİ YOK YOK BEN GERİ DÖNMEM ALALIM DEDİ” TAKSİYE ATLATTIK SIRADA BABANNEM FENALAŞTI VE TAKSİCİYE BAĞIRDI BABAM KORNOYA BASS HADİ DİYEE BİLEN BİLİR PARSELLER CAMLI KAHVENİN O KAHROLASI SIKIŞIK TRAFİĞİNİ HEMEN BAHÇELİEVLER MEDİCANA HASTANESİNE GİTTİK VE ACİLE ALDILAR BABANNEMİ..VE GÖĞÜS AĞRISI ŞİKAYETİYLE GİTTİK . BAZI TETKİKLER YAPILDI VE ANJİYO OLMASI GEREKTİĞİ KANAATINA VARILDI. BABANENM YOĞUN BAKIMA ALINDI YOĞUN BAKIMA GİRERKEN ANNEME SÜREKLİ BENİ KESTİRMEYİN BENİ YATIRMAYIN DİYORDU İŞTE NE OLDUYSA BUNDAN SONRA OLDU ANJİYO YAPILAMAMIŞ KASIĞINDAN GİRMEYE ÇALIŞMIŞLAR FAKAT DAMARLARININ TIKALI OLDUĞUNU YAPİLMİCAK DURUMDA OLDUĞUNU GÖRÜNCE DOKTORLAR GERİ KAPATMIŞLAR DOKTORLAR BABAMI ÇAĞIRDI GÖRMEK İSTEYENLER VARSA ARAYIN GELSİNLER DEDİ İŞTE ORDA BEN BAĞIRIP AĞLAMAYA BAŞLADIM BENİ SAKİNLEŞTİRDİLER VE BABAM DİĞER AMCAM TÜM KARDEŞLERİ ARADI VE TOPLAM 8 KARDEŞ OLAN BABAMLAR BİRANDA HASTANEDE TOPLANDI DAYIMLAR YENGEMLER VE ABLAMLAR HERKES AMA HERKES HASTANEDEYDİ… BABAM HEP İÇİNE ATAR VE KOLAY KOLAY AĞLAMAZZ(İŞTE BU EN KÖTÜSÜ İÇİNE ATMASI KENDİ KENDİSİNİ İÇTEN YİYİP BİTİRMESİ EN KÖTÜSÜ) HERKES BABANNEMİN YANINA GİRDİ GÖRDÜ ÇOCUKLARI.SONRA BEN YALVARDIM BENDE GÖRÜCEM DEDİM,BABAM VE DOKTORLAR ETKİLENİRSİN DEDİLER İZİN VERMEDİLER AMA ÇOK AĞLADIM ÇOK YALVARDIM VE İÇERİ SOKTULAR HADİ BABANNE KALK BAK KISA MONTUN ETEĞİN BURDA HADİ GİYİNELİM GİDELİM BAK KAHVEN FİNCANDA DURUYOR İÇEMEDİN BABANNE DEDİM BABANNE HEP DERDİN SENİ NEZAMAN GELİN EDİCEZ DİYE HADİ KALK BABANNE BAK UFUKLAR GELİCEKLER HAFTAYA DEDİM SES VERMEDİ BABANNEM ÖPTÜM O TONTON YANAKLARINI ELİNİ SIKICA TUTTUM VE TEKRAR EĞİLDİM BABANEME KULAĞINA FISILDADIM NE OLUR YALVARIRIM KALK ARTIK DEDİM BAK KAPIDA TONLARCA İNSAN 10 DAKİKA İÇİNDE SENİN İÇİN GELDİLER BABANNEM KAL KDEDİM SARILDIM BABANNEME VE OANDA İŞTE SESLER GELDİ O KAHROLASI MAKİNADAN O ALLAHIN CEZASI MAKİNADAN SESLER GELİYORDU DOKTOR VE HEMŞİRE GİRDİ HEMŞİRE BENİ ÇIKARDI. 5 DAKİKA SONRA DOKTOR BABAMI ÇAĞIRDI EN SAKİNİ EN DAYANIKLSI SENSİN GEL KONUŞALIM DEDİ ODAYA ALDI VE BABAM ODADAN ÇIKTIĞINDA RENGİ ARTMIŞTI ODADAN ÇIKTI BAĞIRA BAĞIRA AĞLADI BENİM BABAM MAHVOLDU KIZLAR BABAMI NASIL TOPARLİCAM BİLMİYORUM BABAMAMI YANİM KENDİMEMİ YANİM YOKSA BABANNEMLE BİRLİKTE OTURANN BEKAR OLAN AMCAMAMI YANİMM AMCAM KAFAYI YEDİ DELİ GİBİ ORTALIKTA GEZİYOO KENDİNDE DEĞİL SÜREKLİ YANINDA OLAN AMCAMDI DEDEMİDE 2002’DE KAYBETTİK VE 7 YIL ARADAN SONRA BABANNEMDE DEDEMİN YANINA GİTTİ.. HEP DERDİ ALİM BENİDE ALYANINA DERDİ RESMİNİ BÜYÜTÜP SALINDA BAŞKÖŞEYE ASTIRMIŞTI AMCAMA 79 YAŞINDA BABANNEMİ KAYBETTİK DEDEM MEMLEKETİMİZ OLAN GİRESUNDA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLDİ BABANNEMDE HEP DERDİ BENİDE ALİMİN YANINA GÖMÜN DERDİ VE BABANNEMDE CUMA GÜNÜ KÖYE GİTTİ DEDEMİN YANINA BABAM BENİ GÖTÜRMEDİ SEN ABLANLA BURDA KAL GELEN GİDEN OLUR HEM DAHA FAZLA ETKİLENMENİ İSTEMİYORUM SÖZ BEN SENİ MEZAR ÜSTÜNE GÖTÜRÜCEM DEDİ BEN HAYIR DEDİM AMA BENİM DAHA FAZLA ÜZÜLMEMİ BİRDE SENİ DÜŞÜNMEMİ İSTEMİYORSAN GELME KIZIM DEDİ AĞLAYARAK, YOLCU ETTİK ONLARI BABAM ZEYTİNBURNU BELEDİYESİNDEN OTOBÜS TAHSİS ETTİ VE TÜM HERKES OTOBÜSTE MEMLEKETE GİTTİLER BABAMLAR HALA MEMLEKETTE VE HAFTAYA DÖNÜCEKLER 7’SİNİ YAPIP KIZLAR BABAM ÇOK KÖTÜ OLDU 2002’DE DEDEM VEFAT ETTİĞİNDE 5 6 AY KENDİNE GELEMEMİŞTİ VE BABAMDA HASTALANMIŞTI SÜREKLİ İÇİNE ATAN BABAM KENDİ KENDİNİ YEDİ VE DENGESİNİ KAYBETMEYE BAŞLADI, CAMİYE GİDERKEN YOLDA SAĞA DOĞRU YATMAYA BAŞLADI VE İLAÇLARLA KENDİNE GELDİ YENİ YENİ TOPARLANDI DERKEN BİR YIKIM DAHA YAŞADI BABAM SÜREKLİ BABAMLARLA KONUŞUYORUMM BABAM BABAANNEMİİN BAŞINDAKİ ÇEMBERİ ALMIŞŞ BEN BUNU KOKLİCAM DİYORMUŞŞ YA KIZLAR BİZ NASIL TOPARLANİICAZZ BEN BABAMI NASIL TOPARLİCAM

BAKIN RAPORDA NELER YAZIYOR

ÖNTANI: AKCİĞER ÖDEMİ
TANI: AKUT MİYOKARD ENFARKTÜSÜ(121.9) AKUT MİYOKARDİYAL ENFARKTÜS,TANIMLANMAMIŞ

YATIŞ ÖNCESİ MUAYENE BİLGİLERİ
ANEMNEZ
HASTANIN YAKINMASI: GÖĞÜS AĞRISI
HASTANIN ÖYKÜSÜ:AKUT İNFERİOR MI+SAĞ MI NEDENİYLE PRIMER PTCA YA ALINDI
SİSTEMİK HASTALIKLARI: DİABETES MELİİTUS,HİPERTANSİYON
GEÇİRDİĞİ OPERASYONLAR: İNGUINAL HERNI
KULLANMAKTA OLDUĞU İLAÇLAR: YANINDA DEĞİL
SO GEÇMİŞ: ÖZELLİK YOK
SİGARA: 1 PAKET/2 GÜN
ALKOL: YOK
ALERJİ: YOK
AĞRI : VAR
ŞİDDETİ: FAZLA (5-6)
YERİ: GÖĞÜS AĞRISI
PSİKOLOJİK DURUM: ANXİETE
FİZİK MUAYENE:
BİLİNÇ DURUMU: KONFÜ, SINIRLI ORYANTE VE SINIRLI KOOPERE
BESLENME DURUMU: DİYABETİK
KARDİYOVASKÜLER SİSTEM: DÜZENSİZ/DİNLEMEKLE RAL KREPİTASYON
TA: 130/80MMHG
NABIZ: 80/DK
SOLUNUM: BİLATERAL BAZALLERDE KREPİTAN RALLER
DIŞ TETKİKLER
LABORATUVAR EKS:NSR / YAYGIN ST DEPRESYON VE ELEVASYONLARI
KARDİYOLOJİ MUAYENE:
KALB:KAP SESLERİ DERİN, SOLUNUM SESLERİ KABAVE BAZALLERDE RALLER
YATIŞ TEDAVİ PLANI: ACİL PRİMER PTCA YA ALINDI

KLİNK TAKİP BİLGİLERİ

1:19.02.2009 (22:40) /ACİL KORONER ANJİYOGRAFİYE ALINAN HASTA 3 DAMAR+ ANA KORONER KRİTİK LEZYONU SAPTANARAK CABG KARARI VERİLDİ. KTBÜ’NE ALINAN HASTA KARDİYOJENİK ŞOK TABLOSUNDA MÜDAHELE EDİLİRKEN 22:50’DE VF RİTMİNE GİRMESİ ÜZERİNE DEFİBRİLE. DAHA SONRA ASİSTOLİ GELİŞEN HASTAYA TOPLAM 45 DK KARDİYOPULMONER RESÜSİTASYON UYGULANDI. SAAT 01:00’DE BAŞLANAN RESÜSİTASYONA CEVAP ALINAMAYAN HASTA01:45 (20.02.2009) İTİBARİYLE EXİTUS OLARAK KABUL EDİLDİ

2: 20.02.2009 (09:07) 01:00 İLE 01.45 ARASINDA CPR UYGULANAN VE CEVAP ALINAMAYAN HASTA 01:45 İTİBARİYLE EXİTUS KABUL EDİLDİ..

BABANNEM KAHVENİ İÇEMEDİNN YAPTIĞIN YEMEKLER ÖYLECE DURUYO ÇAMAŞIR BALKONDA DURUYOR TOPLAYAMADIM BE BABANNEM MEKANIN CENNET OLSUN ALİNE KAVUUŞTUNN DEDEMLE ORDA HUZUR İÇİNDE YATIN VE BİZİ BEKLEYİN ... HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ETTİĞİNİZ DUALAR İÇİN ALLAH RAZI OLSUNNN ŞİMDİDE NEOLUR BABAM İÇİN DUA EDİN KIZLARRR
senağlamasenağlamasenağlama

kimse yok iştee şuan evde kimseler yok ve ben ağlamaktan berbat durumdayımmm okuyorum dua ediyorum ve hep aklımda şu var "acaba babannem şuan ne yapıyor? acaba dedem onun yanına geldiğini biliyomu acaba ikiside rahatlarmı? acaba yattığı yerde sıkışıyormu babannem ve dedem ? "acaba acaba acaba hep bu acabalar senağlama ALLAHIM BEN HAFTAYA BABAM GELDİĞİNDE NEYAPICAM NASIL BAKICAM BABAMA?_ ANNEM ARADI AZ ÖNCE DEDİKİ KIZIM AĞLAMA BAK HAFTAYA DÖNÜCEZ BİZ BABANIN SİZE HERZAMANKİNDEN ÇOK İHTİYACI VAR BABANINYANINDA OLCAZ... PEKİ BEN NASIL BABAMI O HALDE GÖRÜCEMMM?? BABAM TÜLBENTİNİ ALMIŞ KOKUSUYLA UYİCAM DEMİŞŞsenağlama TELEFONDA KONUŞUYORUZ BANA DİYOKİ KIZIM BABANNENİ DEFNEDİLMEDEN ÖNCE GÖRDÜK TÜM AMCANLAR HALANLAR GÖRDÜ GÜLÜYORDU ÖYLE GÜZEL UYUYORDUKİ O MORARMIŞ OLAN YÜZÜB EMBEYAZDI VE GÜLÜYORDU DEDİ ALLAHIM SEN BABAMA DAYANMA GÜCÜ VER NE OLUR BİİR YIKIM DAHA YAŞATMA BANA NE OLUR BABAM KENDİSİNE GELSİN NE OLUR BABAM DEDEMDEKİ GİBİ KENDİNİ KAYBETMESİNN senağlama

NOT: NE OLUR BABANNEM VE DEDEM İÇİN HERKES DUA ETSİN 1 FATİHAYI EKSİK ETMESİNLER BİZLERDE.. HATUN VE ALİNİN RUHUNA GİTSİN DESİNLER.. NE OLUR ERDAL DENEN KULUNA SABIR DAYANMA GÜCÜ VER DESİNLERR İLK KEZ BİRŞEY İSTİYORUM DUA İSTİYORUM BOL BOL DUA İSTİYORUM SİZLERE OKADAR İHTİYACIM VARKİİ HERZAMANKİNDEN ÇOK İHTİYACIM VARR ÇÜNKÜ KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM...senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
slm günlük
havalar çok kötü günlük negüzel yağmur yağıyor
bereket ama yaklaşık 2 haftadan beri böyle
yollar çamur heryer soğuk
havalar ısınsın istiyorum
güneş açsın
ilk bahar gelsin
şöyle sıcak sıcak uyuyalım yatagımızda.
ahh negüzel olur.

eşimle çok şükür iyiyiz
3 şahıslar olmazsa süperiz
zaten
sorunlar olmuyor değil oluyor ama atlatıyoz.

çok şükür kayınvalidem sonunda ona mesafeli davrandığımı
anladı ve bana bana geldiğinde hemen gitmek istiyorsun dedi
ohh çok sevindim buna anlasın yani
ben öyle yapış yapış ilişkile ryaşamak istemiyorum ki.
inş. anlamışlardır inş. anlarlar.

Günlük...
ne diyeyim nasıl anlatayım..
içimdeki sıkıntıyı nasıl atacağımı ben bile bilmiyorum ilaç almak da bana çözüm değil uyutup duruyor,o şekilde de kendimi iyi hissetmiyorum..
Allahıma yalvarıyorum nolur sonuçlar iyi çıksın diye.
yarın belli olacak ama meğer sağlık ne kadar önemliymiş bu kadar yakının söz konusu olunca anlıyor insan mutluluk ve huzurun önce sağlıktan geçtiğini...
bundan bir hafta öncesinde abuk sabuk şeyleri kafama takıyormuşum meğer!
oysa canından çok sevdiklerin hastalanınca ne kadar boş geliyor kafaya taktığın şeyler.
Allah herkesin anasını babasını başından eksik etmesin benimkini de:Saruboceq:
Tüm hastalara acil şifalar Allah'ım:Saruboceq:
Bu arada yıllardır arayıp sormayan akrabalar işleri düşünce durmadan arar oldu yaa,işleri düştü tabi ama yok öyle kimse kusura bakmasın:kızgın:

Sevgili günlük
Dün sevgilimden ayrıldım
Az kalmıştı bir sene olmasına
Seviyorum onu ve yine seviyorum
Aptalım salağım biliyorum ama elimde değil
Ayrılık nedeni beni çok yıpratması
Ona verdiğim değeri anlamaması
Önceden hep peşimden koştu
Bende bir kaç aydır çok şımarttım daha doğrusu bana göre değer verdim ona
Hak etmedi ,çok fazla değer verdim
Hak etmediği apaçık ortadaymış meğer
Yaptığım yemeğe burun kıvırdı doğum günü partisi hazırladım laf etti
Bitti yani bende öyle bitti
Ama diyorum ki neden değişti böyle
Ne oldu da bu kadar değişti son 1aydır
Ona göre haklı sebepleri vardı ama cevapları beni tatmin etmedi
Şimdi hani boğazına bir top tıkanıp kalır konuşamazsın nefes almak zor gelir
İşte öyle bir acı var ve kalbim parçalara bölünüyor biliyorum
Üzülmemin sebebi ise 1ay önceye kadar olan zamanımıza kadar çok iyiydik
Benim için herşeyi yapacak beni herşeyden çok seven kişi şimdi bir anda öldü gitti sanki
Dünden itibaren üni'de bile yolunu değiştiriyo beni görmemek için
Ama ben diyorumki kalbim paramparça olsun dağılsın isterse o artık eski haline dönmeyecek biliyorum
Bitti benim için
Kararlıyım üzülsemde kararlıyım içim yansa bile acısa bile kalbimin resmen yandığını hissetsem dahi olamaz artık
Kollarını özlesem de,kokusunu özlesem de,gülüşünü özlesem de,aşkım deyişini özlesemde gözlerimden şuan yaşlar aksa da bittiiii.........

Günlük ne oldu şimdi bana durup dururken içimden birden bire hamilelik testi yapmak geçti.
İş yerindeyim nasıl yapim.
Mesaimin bitmesine daha 1,5 sat var
Neden kalbim çarpıyor acayip heycanlandım durup dururken.ölüyorum çarpıntıdan
Reglime henüz 10 gün var
Acayip meraklandım hiç böyle olmamıştım.
Sanki içimde bir canlı var gibi hissediyorum belki psikolojik bilmem ki.
Hislerim beni bir çok olayda yanıltmadı umarım bunda da yanıltmaz.
Yarın sana güzel bir haberle gelmek istiyorum.
10 gün varken regliye çıkar mı acaba doğru test sonucu yada doğruya yakın test sonucu.
Günlüğümü okuyan arkadaşlar ne olur dua edin olur mu????

Malesef kocaman bir tek çizgi çıktı testimde.NEGATİF
Acaba yanılma payı var mı?
Yoktur demi günlük
Eşime söylemedim test yaptığımı ama dün akşam
çok asabiydim.
Alışık değil böyle olmama, sürekli sordu neden böylesin diye
Hiçççççç dedim geçiştirdim.
Yorgunum dedin.
Aslında yorgun değilim.
İşlerim azdı dün hatta tüm gün nette takıldım sedem yeridir.
Yalan konuşmak değildi amacım
Eşimide üzmek istemedim sadace
Umut mu var tabii olmaz mı?
Allahım ne zaman nasip ederse o zaman olur
Yattım koltuğa eşim diğer koltuktan kafasını uzatıp uzatıp bakıyor hissettim
Sonra telefon çaldı arayan abim ( eşimin abisi )
Minik Esinimiz var onunda kardeşi Tolga
Esin 4 yaşında feci şeker
bizle konuşmak istemiş
yaklaşık 30 dk konuştuk yenkeeeeeeeee diyor bana
onunla konuşurken kendime geldim.
Diğer velet daha 1,5 yaşını azcık geçik adını söylediğimde tepki veriyor haaaa uuuuu sesleri ve arada baaaa baaaa dedi
Kendime getirdi minik kuşlarımın sesi beni
İşte böyle günlük yok minik mucize içimde
ben YANILDIM............
senağlama

günaydın günlükcüm... yazacak bişi bulamıyorum ... ev - iş takılıyorum bu ara... ama içim sıkılmıyor...
iyiyim ben ... sipariş verdiğim makyaj malzemeleri gelmiş... ruju beğendim ... hayatımda ilk defa allık kullanıcam... bakalım becerebilecek miyim ... azcık süsleneyim birazdan italyan müşterim gelecek :)

Çoook bunaldım..
Verilen sözler tutulmamaya başlandı, gururum kırılıyor artık. .
Acaba ben fahiş şeyler mi istiyorum ? Çok mu talepkarım? Ya da fazla mı umutlandım?
Artık ağlamayacğım, ne olursa olsun . . .

X