Kadınlar Kulübü Günlük

bugün hüzünlü şarkılar dinleyip şiirler yazmak geliyo içimden.....
hava da kapalı ev karanlıkk....
o gittiginden beri dünyam böyle sanki.....
gel bahar gelsin artık....

YA ARKADASLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR BEN 16 YASINDAYIM İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA OTURUYORUM DA BU TARAFTA KIZ YÜZME KURSU ARIYORUM AMA BULAMADIM BİLDİGİNİZ VARSA BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ. ŞİMDİDEN TESEKKÜRLER. sengözlerimebaksanab

bi mucize olsun artık..
birazda biz mutlu olalım..birazda ANNEM mutlu olsun..
şans biraz da bizden yana olsun..
ben ve ailem için dua eder msnz rica etsem..
her şey yoluna girsin deseniz yeter....

günlükçümmmm nasılsın ben geldim.
oğlumu uyuttum takılıyom evde tek başıma
telefonla herkezi aradım kimseye ulaşamadım
offff millet ne çok geziyor ayolcum.

günlükçüm bhk yı çooookkkk özledim bi gitti pir gitti:nazar:
güya ordan nete girebilecekti:mymeka: küstüm ona iştenaniknanik naniknanik
aradım onu azcıkta olsa sesini duydum cıvıl cıvıldıkaydirigubbakcemile2
sesi maşallah ana kucağı baba ocağı yaramış tatlı arkadaşıma:asigim:
neyseeee şekerim ben kaçıyom öptüm seniii byy​

slm günlükçüm ne zamandır yazamıyorum sana,
bugün tatil bildiğin gibi,ama benim kociş bugünde çalışiyor,öğleden sonra,
bende evde kendi halimde takılıyorum iştee pc başında,
kocişle bişeylere karar vermeye çalışıyoruz,
artık bi yerden başlamak gerekir değilmi günlükçüm,
ayhh anneciğimle konuştum geçen,çok hastaydı,
boğazındfa bir kitle görmüş doktor ameliyat demiş günlüksenağlama
canım anneciğim telde sesi çok kötüydü,
korkuyordu,telaşlıydı,destelk oldum rahatlattım biraz ama,
bende çok telaşkandım,Allahım inşallah bişey olmazsenağlama
ooff günşük hastalık kendi canına uğramışsa daha çok yakıyor içini yaasenağlama

günlükcüm ... kendimle gurur duyuyorum... ne akıllı bir hatunum ben ya ... onunla karşılaşmak gibi bir durumun içersine girecektim... neyse ki bunun farkına varmam an meselesi oldu da kurtardım... onun gideceğini adım gibi bildiğim bir yere davet edildim hem de kırgın olup ; onunla görüşen bir arkadaşım tarafından... bu tamamen arkadaşımın düşüncesizliği ; onunla ilgili olduğunu hiç sanmıyorum ; sanmak da istemiyorum... ama sana bugün gelip içimi acıtan cümleleri yazmak yerine kendimle gurur duyduğumu yazmak daha bir gurur verici yaaa ... :)

bu arada asker mektubu bekliyorum... en yakın arkadaşımdan ; kardeşimden... ben ona yazmıştım o da bana yazıp dün göndermiş... heyecanla bekliyorum... hayatın güzellikleri bunlar ve bunları yaşadığım ; farkedebildiğim ; gülümseyebildiğim için çooooooook teşekkür ediyorum... yanımda olduğu için şükrediyorum Allaha ...

günlüğüm ya hala beklıyorum,offff

kocam söz verdi bu pazarımıda karıma ayırcam dıye.. aslında bu kacıncı sözu.. artık ınanmamamya baslamıstım bu kez buyuk söz aldım.. inanayım mı dıye...

söz dedi hem de sözlerın en buyugu...

sabah kalktık kahvaltı yaptık uzn zamandan sonra ılk kez...

hazırlandı işe gıttı yıne aksam erken gelecem dedi de hala gelecek.. bu bızım beraber gecırdıgımız pazarımız olcaktı işte..

beklıyorum hala.. sence gelecek mı?

günlüğüm ya hala beklıyorum,offff

kocam söz verdi bu pazarımıda karıma ayırcam dıye.. aslında bu kacıncı sözu.. artık ınanmamamya baslamıstım bu kez buyuk söz aldım.. inanayım mı dıye...

söz dedi hem de sözlerın en buyugu...

sabah kalktık kahvaltı yaptık uzn zamandan sonra ılk kez...

hazırlandı işe gıttı yıne aksam erken gelecem dedi de hala gelecek.. bu bızım beraber gecırdıgımız pazarımız olcaktı işte..

beklıyorum hala.. sence gelecek mı?

ahh çedenecimm şu pazar çalışmaları yokmu
benide deli edyorrr:nazar:

off günlük offf
eşim işsiz kaldı..bankalara borç yaptık
neyse iş buldu şimdide bankaya borçları nasıl ödeyeceğiz diye düşünüyoruz çünkü maaş hem geçinmemizi hemde borçlarımızı ödememizi sağlayamıyor
çalışmak istiyorum ama hiç bir yer aramıyor
bu hayatta tek başımızayız anladım
kimsenin kimseye faydası yok
kayınvalide ve kayınpederde nedense borçlarımızı görmezden geliyor ,sanki onlara yalan söylüyormuşuz muamelesi yapıyolar bize
üstüne üstlük bir de çocuk bekliyorlar,sanki kendileri bakacak , işsizlik aylarında kimse ne yiyorsunuz ve içiyorsunuz diye sormadı ,şimdi çocuğu soruyorlar
ee onlar için hava hoş tabii ki ,kendileri bakmayacak ,bütün cefayı ben çekeceğim ,mama alamayınca ,ilaç alamayınca ben yani biz üzüleceğiz ,onlar kapıları kapatıp uyuyacak,paramız yok diyecekler tıpkı o işsizlik aylarında olduğu gibi..
bütün dertlerimin arasında bir de bu olayı kendime dert edindim...bir gün patlayacağım ,birilerinin kalbi kırılacak ama bakalım ne zaman.....
o kadar doluyum ki bazen kendimde değilim ,aklım başka başka yerlerde ,uyuşmuş hissediyorum kendimi , içimde atmak istediğim bir şeyler var ama çıkmıyor....

gunluk cok enteresan seyler olmaya basladi..
oncelikle deli gibi odevim var ve sana bu satirlari deli hizla yaziyoruum. o yuzden kiymetini bil. sali gunu ders anlaticam.e evet evet daha evvel de sunum yapmistim en uzun 30 dakika felandi belki ama bu seferki tamamen farkli gunlukcugum bir konuyu tamamen ben anlatcam 45 dakika surcek. ve konum cok genis. o yuzden raporumu dahi hala bitiremedim. bu gece sabhlayip sunumu mu da hazirlamam laizm.. ay cok az vaktim kaldi..
gelelim isin guzel kismina istedigim programlari ogrenmeye basladim. keske su odevden kurtulup daha hizli yol alabilsem gerci calisamiyorum istedigim kadar. ama bu hafta sonu acisini cikaririm ben.
tezim de hizla devam ediyor derken bu hafta aksilik oldu ve durdu deneylerim. ve o sevmedigim alt kat labarotuvardan kurtulup ust kata cikiyorum artik. tam denk geldi aslinda zaten sokulup yeniden kurulcakti o aradada tami ederler artik. ben bu tezi ne zaman yazicam onu bilmiyorum iste.
asil en guzel kisma gelecek olursam is teklifi aldim.. cok cok ama cok sevindim. basvurdugumu bile unutmustum. oylesine mesaj birakmistim cok beklemistim donsunler diye ama bir cevap bile vermemislerdi. adam beni aramis taramis hem maille hem de feysbuktan bulmus. sevindim baya bakalim ilk is gorusmeme gidicem bu hafta.. cok cici olmaliyim.
tum bunlarin icersinde kendime tek bir saatim bile kalmayacak farkindayim. 9 ders almakla kendime buyuk esseklik ettim farkindayim. sevgilim bu duruma hic mutlu olmuycak ne kadar cok is o kadar az ilgilenme demek oluyor farkindayim, ama ben boyle mutluyum. evde yatip tv izleyerek gecen gunlerime kahirla bakmak istemiyorum artik.
isgadini olucam ben:nazar:

gelmedi işte günlüğüm..

her zaman ki gibi sözunde durmadı..

en son şimdi aradı ve yıne cıkarız bıtanem.. senı yemege götururum geç saatte olsa dıyor..

bu pazarda geçti işte...

sanki ben ondan beni yemege göturmesını istedim..

offffffff offf

Günlüğümmmm :asigim:

Kardeşimle konuştum..
Eski sevgilisini aramış.. Nasılda mutluydu telde sesi..
Umarım tekrar barışırlar çok seviyorum ikisinide :asigim:

Bugün arkadaşımdaydım günlükcüm..
2 gündür un kurabiyesi istiyodum üşeniyodum yapmaya arkadaşıma bi gittimmmki ne göreyimm
Un Kurabiyesi yapmış benim tatlım :1hug:
Kalplerimiz birmiş..
Dertleştik.. Eşi de Asker onun kardeşimle beraber gitmişlerdi..
Hatta acemiliklerini aynı birlikte yapmışlardı kaydirigubbakcemile2
Darısı başına dedim ona.. Benim askerim geldi darısı sana.. Nasıl özlemiş kıyamam..delikafadulden

Sevgilimi çok kızdırdım bugün sudan sebep yüzünden -tatlicadiarzu-
Bazen diyorum rahat batıyo galiba bana :eek:klava:
Ama sonradan gönlünü almayıda başardım ya benden keyiflisi yok artık :lepi:

sevgili günlük yarın yürüyüşe başlayıp diyet yapıcam bakalım 1 haftada ne kadar faydalı olucakkk

iyi geceler güünlük,
yatmam gereken bir saatte burdayım daha alışamadaım okula günlük bir aylık tatil öncesinde çok

yorucu geçen bir okul dönemim oldu ve bu tatail beni bir gevşetti bir gevşettiki sorma:)

yarın sabah okul var benim hiç ders çalışasım yok ama:)

bakalım bu iki sene nasıl geçecek yüksek lisans mı alçak lisans mı göreceğiz.

zaten kriz var iş yok en azından evde vakit geçmemiş olacak kendimi geliştirmiş olacağım napalım

kader bize de güler diyip okula devam...

herkesllere selamm sonra gene gelir yaarım kendine ve buaray yazanlara selamlar olsun

heyyt ben geldim günlüğüm
connie_babyboo.gif

gecen cumartesiden beri memleketteydim.
doğumdan beri,hatta hamilelikten beri ilk kez gittim.
neredeyse bir sene olmuştu gitmeyeli :bbo:

kızımın akrabalarımla ilk tanışması gerçekleşti.
beni de ilk kez anne kimliğimle görmüş oldular.
heyecan verici ve bi o kadar da garip bir durumdu benim için
l_bubble.gif

eşim istediğin kadar kal dedi ama ben onun hasretine daha fazla dayanamadım:asigim:

geçti gitti velhasıl..
yine evimdeyim çok şükür.
moral depoladım geldim.
kış bitene kadar başka seçeneğim yok artık rahatlamak için..

KKyı da bi özlemişim sorma gitsin.
ayıp olmasa eve girer girmez bilgisayarı açacaktım da utandım-tatlicadiarzu-

neyse daha uzun uzun konuşuruz.
şimdi uyumam lazım.
yarın temizlik ve bavullar beni bekliyor:nazar:

hadi iyi geceler
connie_sleepymoon.gif

Çok canım sıkkın günlük,
Dün eşimin annesiyle sonunda birbirimize girdik.
Sorun babamların maddi durumu düzelmedi
Biri kaynımın önünü kesmişmiş abine söyle kayınpederinin borcunu ödesinmiş (bu arada borç 400 tl)
Nasıl olurmuşta babamın alacaklıları onun çocuklarından para isterlermiş
Bana demediğini bırakmadı günlük:nazar:
Böyle devam ederse bizim boşanmamıza sebep olurmuş
Babam onun çocuğunun adını bundan sonra ağzına almıycakmış.
Kimseye bu benim damadım demiycekmiş:nazar:
Dün şeytan dediki al başını çek git ama gidemedim günlük
Bebeğim için kaldım
Ben bu lafları dinlerken kocam olacak adam da boşver konuşsun dursun dedi günlük beni savunmadı biliyormusun
Ama kocama da söyledim Rabbim çok büyük Onu Allaha havale ediyorum.
Böyle işte günlük nefret ediyorum ondan eğer akşama o çatıya gideceksem bebeğim için kocam da dahil şeytan görsün yüzlerini:kızgın:

Naber günlük özledin mi bakım beni...:asigim:

Ay gelemiyorum bu sıralar pc düzelse de buralarda olsam özledim valla sizi...
Beni sorarsan iyiyim herşey yolunda çok şükür...
Evde fena halde salgın var babam hasta idi 3 gndür o iyi oldu şimdi annem hasta yatıyor evde...
Nışanlıma dün acayip kızdım konuşmadım ama yine dayanamadım...benneyaptımki
Neden ona hayır diyemiyorum bi anlayabilsem..
O bana öyle güzel der ki hayır ama ben ona kıyamıyorum Çok üzgünüm çoook
2 gün önce sinemaya gitti dün akşam başka arkadaşları ile yine sinemaya gitti ve bana yolda haber veriyo..Ule madem bana sormadan gidiyon ne diyon yolda iken :mymeka:
Bu son dedim ama bakalım bi daha yapsın konuşmayacağım :dilcikar:
Öperim günlük herkese benden selam ...

günaydın günlük,ilk defa yazıyorum sana ........çok yorgunum çok kötüyüm günlük,herşeymi bu kadar gelir insanın üstüne çok yoruldum çok içimden bir ses yeter diye çığlık atıyo,artık dayanamıyorum niye herşey beni buluyo be günlük yaşamdan herşeyden soğudum ama oğluşum ve eşim için kendime çeki düzen vermem lazım ama beceremiyorum allahım ne olursun dayanma gücü ver bana daha dayanamıyorum..................................senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

günaydın günnük şakkıdı
güzel bi hafta sonuydu
hersey hala iyi gidiyor :nazar:
hafta sonu arkadasımla sevgilisi geldi bize
kocişkom cok güzel ağırladı
cok misafir canlısı evine tanımadığı adam geliyo
ama hemen kaynaşabiliyoo
bu huyunu cok seviyom

öle işte günnüğüm yedik içtik gezdik
şimdi de işe geldim offf :nazar:
kocişi yıllık izne cıkardılar 12 gün
bu fabrika onsuz hiç cekilmiyor :nazar: